Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Поки ви воювали або волонтерили, форум здали в аренду одному штабу з Лаврської й це навіть не смішно.
Заходимо на першу сторінку – вся перша сторінка в висерах штабної порохоботні чого не було в березні, коли під Київом був справжній «піздорєз».
Щось відбулось чого ми не знаємо?

Вирази типу «зележопи», «боневтік», «95 квартал» стали мейнстрімом форуму.
Тему про «наркоманів» взагалі кацапські ІПСО підхопили – мабуть радники у Пєдріли всі кацапські.

Коли я поскаржився щоб прикрутили лайномети відверто штабних порохо-шлюх – відповідь отримав

Michigan   В доповідях мені ще образи з матюками не траплялися. Знайте міру.   27.06.2022   Розбанений

На 3 дні без розмов.
В той час як штабних порошків тут банять максимум на сутки (ну а як інакше, контент свіжий від Уколова підгорає?!).

Тобто мудератор прийняв «штабних порохо-шлюх» на свій рахунок? Справді?

Тому залишатися зараз на цьому форумі не бачу резону та й часу нема.
Зустрінемося після нашої перемоги! А форум таки про...пали.... :(

   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Все так і є, Мічігане.
Ще така особливість є в діяльності секти. Кидаються на одного всією зграєю, не гребуючи ніякими засобами. "Свій" модер в цей час сидить у засаді, терпляче чекаючи зриву жертви цькування задіяних членів секти. Але подеколи витримка йому зраджує і він банить намічену жертву не дочекавших формальних підстав, та ще й з формулюванням причини бану, яка в точності відповідає діям членів секти.
Зразок - гілка про осоружного Деркача. Там все як на долоні.
Та й Дідус наразі забанений приблизно у такий спосіб.
   
 :facepalm1: Н-да.
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Поки ви воювали або волонтерили, форум здали в аренду одному штабу з Лаврської й це навіть не смішно.
Заходимо на першу сторінку – вся перша сторінка в висерах штабної порохоботні чого не було в березні, коли під Київом був справжній «піздорєз».
Щось відбулось чого ми не знаємо?

Вирази типу «зележопи», «боневтік», «95 квартал» стали мейнстрімом форуму.
Тему про «наркоманів» взагалі кацапські ІПСО підхопили – мабуть радники у Пєдріли всі кацапські.

Коли я поскаржився щоб прикрутили лайномети відверто штабних порохо-шлюх – відповідь отримав

Michigan   В доповідях мені ще образи з матюками не траплялися. Знайте міру.   27.06.2022   Розбанений

На 3 дні без розмов.
 :facepalm1: В той час як штабних порошків тут банять максимум на сутки (ну а як інакше, контент свіжий від Уколова підгорає?!).

Тобто мудератор прийняв «штабних порохо-шлюх» на свій рахунок? Справді?

Тому залишатися зараз на цьому форумі не бачу резону та й часу нема.
Зустрінемося після нашої перемоги! А форум таки про...пали.... :(
:facepalm1:темку про лондонського і шабаш ваших ти не бачиш бо осліп? і банів там нема і тема висить як положено. а коли таку ж про владу? скільки втримається без зносу і банів? Тому перестань тут тягнути одну сторону. Як банити  то ВСІХ-і лизоблюдів влади (до аж по гланди лижуть в певні моменти) і протилежну сторону з такими ж намірами. Рівність придушення партійного срачу повинна модерами утримуватися безумовно,а не одні за тих другі за тих  (мати свою думку так,але модер МУСИТЬ бути нейтральний як арбітр. Є положення про припинення політсрачів-гнати всіх любителів і "доріг і озброєння на противагу дорогам" (минуле згадувати ,якщо конкретно) у таких темах в одній колоні на бан. і бан не на день,а десЯточка.щоб хто хоче виконати завдання(а простоьтаке постити тут ніхто не буде) най і отримає по повній.
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Погані новини полягають в тому, що серед модераторів більше ніколи не буде представника однієї сердешної партіі. Ну от так сталося, електорат в Черкасах ще є, навіть цілий Портников часом кніксени робить, проте впливу нема, та вже й не буде. Але це важко прийняти як належить, тому серед часто цілком справедливих претензій в Адмінфорумі періодично одна й та ж партія намагається роздмухати скандал одного й того ж спрямування, кагбе натякаючи — пустіть до кнопки, а то ми будемо тут протестувати, аж вам апетит пропаде :)
Ви, Мічігане, думаєте, форум не пам’ятає, ким ви були до електоральної революції? Та й не лише ви ;)

Останнє редагування: 30 червня 2022 21:05:28 від Marser
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Відверто кажучи я навіть приблизно не зрозуміла про що йдеться, але очевидно одне : не вам, Марсере, як яскравому представникові найупоротішої частини відомої секти обожнювачів одного політика, за сумісництвом російсько-українського олігарха, закидати комусь якусь "білосердешність" чи щось на кшталт.
Де ви взагалі примудрилися побачити, що хтось рветься до якоїсь кнопки? це вже взагалі щось...ненормальне.
та й хто дав вам право на оголошення, хто колись буде чи не буде модератором?
Знову - чи не забагато ви на себе берете?
Ви власник ФУПа, перекупили його у Фіали чи в кого він там був у власності?
Тоді вам напевно варто про це сказати прямо - це багато що змінить, повірте.
а якщо ні...
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

таки да
заходишь и натыкаешься на штабистов
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Перекажіть хтось тій мужній пані з Дніпра, що після її висеру в приваті про мою дружину, я їй вже ніколи напряму не відповім, хай не тужиться  :love:
(На випадок, якщо власні екстраординарні когнітивні таланти не дозволяють самій зрозуміти, що її банально ігнорять, і що це надовго, назавжди)
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

таки да
заходишь и натыкаешься на штабистов
Типу автора  :love:
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Перекажіть хтось тій мужній пані з Дніпра, що після її висеру в приваті про мою дружину, я їй вже ніколи напряму не відповім, хай не тужиться  :love:
(На випадок, якщо власні екстраординарні когнітивні таланти не дозволяють самій зрозуміти, що її банально ігнорять, і що це надовго, назавжди)
Опа-на...А то нічого, що вашу дружину було зачеплено після того як ви неочікувано для мене висралися на мого чоловіка і заодно на мою доньку?
Анасзачьто?..
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

Перекажіть хтось тій мужній пані з Дніпра, що після її висеру в приваті про мою дружину, я їй вже ніколи напряму не відповім, хай не тужиться  :love:
(На випадок, якщо власні екстраординарні когнітивні таланти не дозволяють самій зрозуміти, що її банально ігнорять, і що це надовго, назавжди)
Марсере, а коли ви декілька днів тому у публічній розмові з Вуйком цілком ініціативно висралися на мою голову - після того як забанили мене невідомо за що - ви вже ігнорували мене чи ще ні?
І це при тому - зважте! - що я ні словом, ні натяком не згадувала про вас )))
Як жеж так, Марсере?
   
ташожтакоє
на арені як не циля, так мирося. А де кароффку і томкет поділи?
   
Погані новини полягають в тому, що серед модераторів більше ніколи не буде представника однієї сердешної партіі
А хорошие новыны? Представители КАКИХ партий есть в рядах модераторского фронта? И в каких пропорциях? Надеюсь по степени влиятельности политсил? Воприс чисто познавательный.
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

 :facepalm1: шо куриш, принце?
   
:facepalm1: шо куриш, принце?

тебе ткнути порохо-мордою в гілку де "хтось у обосраних лосінах" про президента України чи сам знайдеш?
До речі та чорнорота бичка-порохосрань вже знову гарцує по форуму - її тільки "на день" вдалося вгамувати.
Але всіх хто їй опанував, той же Леванович - всіх атакували та зарсали

Ось такі гілки я не пам'ятаю в період 2014-2019 - чому не обговорювали хто більш небезпечний Райнінд\Ложкєнд чи тупорилий водій Васька "Їбанько" Грицак, який возив кеш бойовикам Донбабве за вугілля? А зараз з'їбався з країни бо саме так поступає кримінальний хер який відчуває що його жопа у вогні? А ложкєнд\райнінд взагалі були й є агентами лубянки й всі це розуміють.

Хто більш небезпечний для України: Баканов чи Єрмак?


Гілка про "плівки Деркача" взагалі епічна. Там взагалі всю "порохобосоту" скликали у гілку, щоб хоч якось "перебити" зашквар Підра з його подільником Мудачуком та "газово-трубними схемами".
Що ще треба тобі доводити про роботу порохоштабних на цьому форумі.
Оклигали, бляті? Бо в березні така тиша була на форумі.
   
тебе ткнути порохо-мордою в гілку де "хтось у обосраних лосінах" про президента України чи сам знайдеш?
До речі та чорнорота бичка-порохосрань вже знову гарцує по форуму - її тільки "на день" вдалося вгамувати.
Але всіх хто їй опанував, той же Леванович - всіх атакували та зарсали

Ось такі гілки я не пам'ятаю в період 2014-2019 - чому не обговорювали хто більш небезпечний Райнінд\Ложкєнд чи тупорилий водій Васька "Їбанько" Грицак, який возив кеш бойовикам Донбабве за вугілля? А зараз з'їбався з країни бо саме так поступає кримінальний хер який відчуває що його жопа у вогні? А ложкєнд\райнінд взагалі були й є агентами лубянки й всі це розуміють.

Хто більш небезпечний для України: Баканов чи Єрмак?


Гілка про "плівки Деркача" взагалі епічна. Там взагалі всю "порохобосоту" скликали у гілку, щоб хоч якось "перебити" зашквар Підра з його подільником Мудачуком та "газово-трубними схемами".
Що ще треба тобі доводити про роботу порохоштабних на цьому форумі.
Оклигали, бляті? Бо в березні така тиша була на форумі.
ти порушуєш "водяне перемир"я"
   
Re: Хлопці та дівчатка, у мене для вас погані новини

 X(

Маладес! ------------------------->
   
Продовжую свою тему.
Чому власне модерація поклала болт на пункт 4.7?
4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
Бо ці штабні партійні боти приносять якісь дивіденди форуму.
Я написав за 3 місяці 4 поста - був забанений в третій раз з поміткою "рецидив". Бачите, я "рецидивіст"  :K бо не цілую ноги "Швєті20%-валантьоркє" чи бєтономєсу? До речі, тут на передовій, подібних зрадойобів з мавпячими зойками "проїбали Чонгар" взагалі нема. Може тому що вони всі відірвалися від дивану?
В той час коли я не бачу в списку банів подібний штабних "особєй" зовсім й ніколи, а вони накидують кожного дня тонни гівна - можна самим пересвідчитися.


Подібні "особі" як

Ю-ла
тыдыщ
Муха
Foxic
Dingo
majesty

це звичайна свиноботна бригада яка вирішила влаштувати з цього форуму "подобіє СУПу" де є тільки одне "мнєніє" - де їх сивочоле "божество почітают" а все решта - зрадойобтво, та "хто розмінував Чонгар?"(с)

Їм просто надали карт-бланш в накидуванні цього лайна.
Якщо я не правий, нехай модератор прямо повідомить про це, бо вибірка по цим нікам просто кричуща.
   
Ого, ну в тебе і загострення... :facepalm1:

Якби не знав що ти постійно такий був, подумав що в тебе стрес і недосип... :facepalm1:
   
Якщо Вам здається що за вами слідкують, Вам це не здається...

Підпис: СБУ. (P)
   
Ого, ну в тебе і загострення... :facepalm1:

Якби не знав що ти постійно такий був, подумав що в тебе стрес і недосип... :facepalm1:
+мульйон
   
Все так і є, Мічігане.
Ще така особливість є в діяльності секти. Кидаються на одного всією зграєю, не гребуючи ніякими засобами. "Свій" модер в цей час сидить у засаді, терпляче чекаючи зриву жертви цькування задіяних членів секти. Але подеколи витримка йому зраджує і він банить намічену жертву не дочекавших формальних підстав, та ще й з формулюванням причини бану, яка в точності відповідає діям членів секти.
оце ти до деталей описала тактику модераторів Глевахман і Овен із ДД,
від якої була в захваті, бо сама була в тій зграї, але до чого тут ФУП? ;o

Останнє редагування: 28 липня 2022 19:09:56 від Кадра
   
оце ти до деталей описала тактику модераторів Глевахман і Овен із ДД,
від якої була в захопленні, бо сама була в тій зграї, але до чого тут ФУП? ;o
Брешете, міжфорумна тролице.
Ніхто і ніколи на вас ніякими зграями не кидався - за моєї пам"яті вас завжди і всюди всі притомні гидливо обходили стороною.
І банили справно вас за ваш тупий флуд ВСІ модери - і виборні, і невиборні, і призначені згори.
Нагадати вам зміст трактату Кардинала про троля Тамилу?
Отож і відчепіться. Я вас обходжу стороною і ви не липніть, майте хоч краплину поваги до себе самої.
   
Перекажіть хтось тій мужній пані з Дніпра, що після її висеру в приваті про мою дружину, я їй вже ніколи напряму не відповім, хай не тужиться  :love:
(На випадок, якщо власні екстраординарні когнітивні таланти не дозволяють самій зрозуміти, що її банально ігнорять, і що це надовго, назавжди)
ту пані варто ставити на місце, а ігнором цього досягти неможливо.
   
ташожтакоє
на арені як не циля, так мирося. А де кароффку і томкет поділи?
про томкет не скажу, але кароффки тут дійсно не вистачає.. :gigi:
   
до речі так - звідки це взялося -"боневтік"?
це під час війни собі дозволяти може хто в країні на свого президента? яка сука?
це ж нове чергове знецінювання і приниження Зеленського.


зараз мельтешить перед очима як бельмо на оці.
і від кого це можна почути? питаннє риторичне.
   
О, точно. Я ще думала, як це кваліфікувати. Шляхом нав"язливих повторів знецінення всього, що робить президент і чого вдалося досягти
   
О, точно. Я ще думала, як це кваліфікувати. Шляхом нав"язливих повторів знецінення всього, що робить президент і чого вдалося досягти
ну це логічно для прихильників конкурента пана Зеленського.
образилися на нього за те що переміг їхнього лідера.
   
О, точно. Я ще думала, як це кваліфікувати. Шляхом нав"язливих повторів знецінення всього, що робить президент і чого вдалося досягти

Так Мирослава.
В гілці про нагороду Черчилля Зеленському без глузування від порохоботви не обійшлося. Так старався нік "із села" аж чуть не всравсь. І нічо - не дискредитація влади ні разу. )))) Тре вчитися так майстерно бути провокатором. Чи не тре', нахнада )))
А Перегреневича в бан за образи. )
чудесато!
   
Так Мирослава.
В гілці про нагороду Черчилля Зеленському без глузування від порохоботви не обійшлося. Так старався нік "із села" аж чуть не всравсь. І нічо - не дискредитація влади ні разу. )))) Тре вчитися так майстерно бути провокатором. Чи не тре', нахнада )))
А Перегреневича в бан за образи. )
чудесато!
у поточний момент вони вправляються у гілці про нагородження Зеленського Литвою
один поперед одного вистрибують з самашечими дотепами  :facepalm1:
   
до речі так - звідки це взялося -"боневтік"?
це під час війни собі дозволяти може хто в країні на свого президента? яка сука?
це ж нове чергове знецінювання і приниження Зеленського.


зараз мельтешить перед очима як бельмо на оці.
і від кого це можна почути? питаннє риторичне.

«боневтік» народилося десь в глибинах поросячої свиноферми. Це принизливе та зрадницьке погоняло, могли навіть кацапи придумати та закинути через «свиноферму» - бо вони зараз спільники й діють одностайно проти України.
Хто перший з порохоботів то почав розганяти – невідомо, але ще в березні, коли біля Київа «стріляли» та автоматні черги лунали у центрі міста цього точно ще не було.
Власне кацапи підхопили тему про «наркомана» саме з свиноботних ферм, а може навпаки? Тема «про наркомана» неолігарху підкинули його багаточисельні політ-технологи?
Ладно, після війни все взнаємо.
   
у поточний момент вони вправляються у гілці про нагородження Зеленського Литвою
один поперед одного вистрибують з самашечими дотепами  :facepalm1:
когось в бан кинули за дискредитацію влади? )) питання риторичне.
   
О! Michigan, судячи з айпішнику таки добрався до Данії. А казали ж ніби в армії. :gigi:
   
Ладно, після війни все взнаємо.
якщо виграємо
   
у поточний момент вони вправляються у гілці про нагородження Зеленського Литвою
один поперед одного вистрибують з самашечими дотепами  :facepalm1:
Де це таке? Не помітив теми про литовське нагородження. Кинь посилання, будь ласка.
   
Де це таке? Не помітив теми про литовське нагородження. Кинь посилання, будь ласка.
облом шукати гілку
   
Я вас обходжу стороною і ви не липніть, майте хоч краплину поваги до себе самої.
за цією твоєю логікою виходить що ти липнеш до Марсера?  ;o
Он воно що... а я вважала що ти коментуєш його пости, на що маєш право....
   
І банили справно вас ВСІ модери - і виборні, і невиборні, і призначені згори.
Час показав якість тих модерів - форум загинув.
Противився цьому лише модер Олдбой,
якого ти дістала за печінку бруднимми істериками
за те що не банив ненависну тобі Тамилу,
і він змушений був відмовитись від кнопки.

Нагадати вам зміст трактату Кардинала про троля Тамилу?
зміст відомий - "троля такого уровня на ДД еще не было" :D
він був шокований тим що я здатна без бруду поставити на місце.
Я навіть пам"ятаю яку пісню ти запостила у відповідь на його той трахтат:


Ти тоді була хорошою людиною, ми дружили з тобою...
Досі не можу змиритись з цією страшною метаморфозою яка сталася з тобою :sad:

   
облом шукати гілку
Облом шукати те, чого нема й не було? :lol:
Невже знов "паздравляю вас соврамши"? не може бути...
   
Облом шукати те, чого нема й не було? :lol:
Невже знов "паздравляю вас соврамши"? не може бути...
Ой, всьо!
В якійсь гілці було. Може й не в одній.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія