Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарячка банів. :sad:

Гарячка банів. :sad:

Відсидів в бані.   Місяць.  За "Вороже іпсо".

Хто із адміністрації форуму роз'яснить, що таке ІПСО і з чим його їдять? Таке відчуття, що модери уявили себе в якомусь оточенні кацапських агентів і бавляться з тим ІПСО кожен в міру своєї фантазії. А перед тим отримував  формулювання:  за флуд, за політсрач, за ворожі нарративи, за преслувуте ІПСО.... Я єдиний, хто удостоївся отримати бан з формулюванням "За спостережливість"!!!  Горжусь!!!! :king2:

Так як мої бани вистрілюють один за одним, і термін перебування в бані за часи війни набагато перевищує термін мого перебування на ФУПі як повноправного форумчанина, мушу запідозрити, що проти мене явно відчувається  "Невмотивована особистністна упередженность модератора до мого ніку", або на мене стукає якийсь фупчик-стукач, який має блат в модераторів.  Агов, невловимий меснику, відізвися, напиши мені тут, або в приват, що тобі від мене треба!

А тепер головне.  Через надмірну старанність і активність модерів одними із найпопулярніших тем на ФУПі стали Банлист і Адмінфорум  :laugh: .  Переглядаючи Банлист я помітив цікавий запис:

Южанин    Робота на ворога    08.05.2022    07.02.2106 08:28

Зверніть увагу на дату закінчення бану - 07.02.2106 року, себто через 84 роки!!!!  Не впевнений, що ФУП доживе до цього часу, а Южанін так точно представиться.  :weep:  Це або помилка, або невдало замаскований бан в "ніколи".

Якщо помилка, то дуже б просив модерів виправити помилку і назначити Южаніну якийсь притомний термін бану, або, ще краще вже випустити його звідти, тим більше що пройшло вже майже два місяці.  Термін предостатній.

А якщо це була спроба відправити Южаніна в "ніколи", то мушу висловити свій протест проти такого. Так, Южанін емоційно пройшовся по владі за її  промахи при обороні Півдня, але це не "робота на ворога".  Подібні заяви звучать зараз з усіх сторін, і  рано, чи пізно (після війни) стануть предметом серйозного розслідування.  А так як Южанін проживає якраз на тому Півдні (чи то в Миколаєві, чи то в Херсоні) і може перебувати під окупацією, ми повинні врахувати його емоційний стан, викликаний серйозною загрозою від кацапських окупантів.

Южанін завжди був проукраїнським дописувачем, пам'ятаю його з самого початку мого перебування на ФУПі.  А це вже біля 20-ти років.

Розбаньте Южаніна!
   
Re: Гарячка банів. :sad:

До 2106 року - це гарна інвестиція, передасть онукам пароль у спадок "кулементик", з мемуарами про те, як він прикривав помаранчеві тили продажем ригам місць у виборчіх дільницях Херсону. Проукраїнський, ага.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Немає тут ніякої гарячки.Просто повернулись два відомих персонажа. :weep:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Мушу констатувати,якщо все буде продовжуватись,так як воно зараз є,то результат буде той же,що в 2014 році.
Тут не треба бути Вангою. :X
   
Re: Гарячка банів. :sad:

фуп опустіває і перетворюється в униле болото, з "нє мєстом для дискусій". нагадує ситуацію після 19 січня 2014р., коли теж побанили на великі терміни найактивніших проукраїнських юзерів.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

фуп опустіває і перетворюється в униле болото, з "нє мєстом для дискусій". нагадує ситуацію після 19 січня 2014р., коли теж побанили на великі терміни найактивніших проукраїнських юзерів.

я навіть пам"ятаю цей конкретний момент стосовно себе
Іра Єгорченко написала, що у дворі мвд двіж тітушок
і все, вона в бан, я в бан і ще хз скільки
потім адміни (чи адмін) відмазувалися, що це російські атаки...що спецом, щоб УП не прикрили...багато чого тоді несли
не вірила тоді, не вірила і потім
   
Re: Гарячка банів. :sad:

я навіть пам"ятаю цей конкретний момент стосовно себе
Іра Єгорченко написала, що у дворі мвд двіж тітушок
і все, вона в бан, я в бан і ще хз скільки
потім адміни (чи адмін) відмазувалися, що це російські атаки...що спецом, щоб УП не прикрили...багато чого тоді несли
не вірила тоді, не вірила і потім
я тоді тільки читати могла, реєстрації не було. була думка, що може побанили таких юзерів, бо починався реальний заміс і репресії влади, і типу щоб вбергти  неанонімних фупівців з активною позицією від неприємностей(вію тоді забанили, лірника). бо в внутрішній кухні форума, власників і відносин з відомими юзерами до цієї пори не розбираюся.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

я тоді тільки читати могла, реєстрації не було. була думка, що може побанили таких юзерів, бо починався реальний заміс і репресії влади, і типу щоб вбергти  неанонімних фупівців з активною позицією від неприємностей(вію тоді забанили, лірника). бо в внутрішній кухні форума, власників і відносин з відомими юзерами до цієї пори не розбираюся.

Тоді паролі модераторів дійсно зламали кацапські хакери і почали безлад на ФУПі.
А тепер контроль над модерацією отримали смотрящі від Подоляка і впроваджують свою, зелену правду.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Тоді паролі модераторів дійсно зламали кацапські хакери і почали безлад на ФУПі.
А тепер контроль над модерацією отримали смотрящі від Подоляка і впроваджують свою, зелену правду.
А є якісь прямі докази? :)
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А є якісь прямі докази? :)

Тільки непрямі, аналіз тем, за що банять на ФУПі, впевнено показує недопустимість будь-якого пчиху в сторону ОП. Не думаю, що  у незацікавлених модераторів раптом спалахнула така любов до  тих чиновників.

Марсер, скажіть щось з приводу бану Южаніна. Якщо то помилка, то випустіть

Ну і на рахунок VYRа. Якщо гонор не позволяє декому признати свою предвзятість з приводу Швеця, то хоча б зменшіть термін VYRу.  Видалення в "нікуди" аж двох гілок, присвячених Швецю, не вирішує проблему. Вона буде випливати наверх раз за разом.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Тільки непрямі, аналіз тем, за що банять на ФУПі, впевнено показує недопустимість будь-якого пчиху в сторону ОП. Не думаю, що  у незацікавлених модераторів раптом спалахнула така любов до  тих чиновників.

Марсер, скажіть щось з приводу бану Южаніна. Якщо то помилка, то випустіть

Ну і на рахунок VYRа. Якщо гонор не позволяє декому признати свою предвзятість з приводу Швеця, то хоча б зменшіть термін VYRу.  Видалення в "нікуди" аж двох гілок, присвячених Швецю, не вирішує проблему. Вона буде випливати наверх раз за разом.
Я не речник модераторської групи, нічого не знаю, нічого не коментую, просто оце про Подоляка мені прозвучало дуже смішно, враховуючи, що він сам навіть не вповні влада (радник, просто з функцією речника), а я в ФБ-житті його реальним кампаніям опоную.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Я не речник модераторської групи, нічого не знаю, нічого не коментую, просто оце про Подоляка мені прозвучало дуже смішно, враховуючи, що він сам навіть не вповні влада (радник, просто з функцією речника), а я в ФБ-житті його реальним кампаніям опоную.

я не тусуюсь по приймальням ОП, але в доступних мені джерелах інформації говорять, що якраз Подоляк відповідальний за медійну і пропагандистську роботу влади, такий собі сьогоднішній Мінстець - Мінподоляка.  Нічим не кращий....

А як все таки бути з Южанином і VYRом???   Здається хлопці сидять несправедливо....
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А як все таки бути з Южанином і
Нормально. "Пулеметчик" продал с Костенком страну Янеку уже давно. так шо по заслугам.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

За  VYRа не знаю, але прохачів за одіозних кулеметника і Болукана я би банив назавжди.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Я щось не вкурю про "кулеметника"?

Продивився його останні дописи, там трохи критики влади. Але не на 86 років. Тим більше Южанін живе в зоні бойових дій.

А за справи УНП відповідальний в першу чергу Костенко.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Відсидів в бані.   Місяць.  За "Вороже іпсо".

Хто із адміністрації форуму роз'яснить, що таке ІПСО і з чим його їдять? Таке відчуття, що модери уявили себе в якомусь оточенні кацапських агентів і бавляться з тим ІПСО кожен в міру своєї фантазії. А перед тим отримував  формулювання:  за флуд, за політсрач, за ворожі нарративи, за преслувуте ІПСО.... Я єдиний, хто удостоївся отримати бан з формулюванням "За спостережливість"!!!  Горжусь!!!! :king2:

Так як мої бани вистрілюють один за одним, і термін перебування в бані за часи війни набагато перевищує термін мого перебування на ФУПі як повноправного форумчанина, мушу запідозрити, що проти мене явно відчувається  "Невмотивована особистністна упередженность модератора до мого ніку", або на мене стукає якийсь фупчик-стукач, який має блат в модераторів.  Агов, невловимий меснику, відізвися, напиши мені тут, або в приват, що тобі від мене треба!

А тепер головне.  Через надмірну старанність і активність модерів одними із найпопулярніших тем на ФУПі стали Банлист і Адмінфорум  :laugh: .  Переглядаючи Банлист я помітив цікавий запис:

Южанин    Робота на ворога    08.05.2022    07.02.2106 08:28
Зверніть увагу на дату закінчення бану - 07.02.2106 року, себто через 84 роки!!!!  Не впевнений, що ФУП доживе до цього часу, а Южанін так точно представиться.  :weep:  Це або помилка, або невдало замаскований бан в "ніколи".

Якщо помилка, то дуже б просив модерів виправити помилку і назначити Южаніну якийсь притомний термін бану, або, ще краще вже випустити його звідти, тим більше що пройшло вже майже два місяці.  Термін предостатній.

А якщо це була спроба відправити Южаніна в "ніколи", то мушу висловити свій протест проти такого. Так, Южанін емоційно пройшовся по владі за її  промахи при обороні Півдня, але це не "робота на ворога".  Подібні заяви звучать зараз з усіх сторін, і  рано, чи пізно (після війни) стануть предметом серйозного розслідування.  А так як Южанін проживає якраз на тому Півдні (чи то в Миколаєві, чи то в Херсоні) і може перебувати під окупацією, ми повинні врахувати його емоційний стан, викликаний серйозною загрозою від кацапських окупантів.

Южанін завжди був проукраїнським дописувачем, пам'ятаю його з самого початку мого перебування на ФУПі.  А це вже біля 20-ти років.

Розбаньте Южаніна!
це той южанін якому українська мова  на українській землі як кістка в горлі чи я щось помиляюся? і він як хоче україну то виключно як украИну-таку собі русскую всю гдє все гутарят на понятном.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

що таке ІПСО і з чим його їдять?

до речі, у нас на ФУП  і Овсяннікова і Невзоров мало не герої України... то може пора тих, хто тягне цих героїв на ФУП банити...чи єто другоє???
   
Re: Гарячка банів. :sad:

це той южанін якому українська мова  на українській землі як кістка в горлі чи я щось помиляюся? і він як хоче україну то виключно як украИну-таку собі русскую всю гдє все гутарят на понятном.
Та тут дві третини  форуму патріоти України на русском язикє. Невже всіх виганяти за це?

А Южанін зараз в зоні бойових дій, можливо йому потрібна підримка від нас. Он Капітан_Нема ватник ватником, але тримаємо його, підримуємо, бо хлоп в окупації.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

https://youtu.be/q3gsEWw782I
до речі, у нас на ФУП  і Овсяннікова і Невзоров мало не герої України... то може пора тих, хто тягне цих героїв на ФУП банити...чи єто другоє???
А це як вийде, з якої ноги модер встануть...
   
Re: Гарячка банів. :sad:

07.02.2106 року, себто через 84 роки!!!!  Не впевнений, що ФУП доживе до цього
Потрібно бути оптимістами.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Вийшов з чергового бану на тридцять днів.   На цей раз з формулюванням "Провокація політсрачу, ймовірна штабна робота".  Для повноти колекції банів мені ще не вистачає "дискредитації влади", але,  не сумніваюсь, провладні модери підсоблять.
В ті дні, коли мене "пов'язали", за провокацію політсрачу давали 3-5 днів, за доведену штабну роботу (а не так як у мене тільки "ймовірна") максимум 5 діб.   Навіть в складчину не виходить тридцятка...  Чим же я такий видатний порушник, коли раз за разом впаюють по тридцятці? 

Подивився свої повідомлення за всі останні бани з початку війни (до війни мене НІКОЛИ не банили за мої критичні дописи!!!)   і помітив:  у всіх випадках, крім одного,   вирубають мене зразу же після того, як я напишу щось критичне про тих хуцпатих хлопців, що сидять на Банковій в Офісі Президента.   Навіть критичні зауваження  проти самого Президента не викликають у наших модерів такого рефлекторного  бажання банити, як проти них.  Таке відчуття, що хтось із них тусувався тут на ФУПі, можливо дописував, отримував спротив від проукраїнськи налаштованих фупчиків, затаїв злобу і явно переоцінив ФУП - він поставив його в ряд критично важливих для влади засобів масової інформації, які треба постійно контролювати.  Так на ФУПі появився "смотрящій від ОфПр"  модер, який гарячим залізом довготривалих банів випікає звідси всіх проукраїнських і критично налаштованих до влади дописувачів.  А прикривається це все залояженим "не на часі, розберемось після Перемоги".  Тільки дуже боюсь, що хлопці зовсім увійдуть у смак, і після перемоги розбиратись вже не буде кому, всі незгідні будуть нейтралізовані.

Ще одним із доказів наявності на ФУПі "смотрящего" є незрозуміла  пересторога проти деяких популярних блогерів, які попали у список неугодних для хлопців з ОфПр.  Наприклад, за "принесення на ФУП у клювику"  інформації від Швеця банять нещадно.  Здавалось чому би, аджеж у нього цікава і проукраїнська інформація про міжнародне становище України  і  про процеси, які розгортаються в світі навколо україно-кацапської війни???  Якщо ви не згідні з його оцінками, давайте обговоримо, ФУП завжди умів відділяти зерно від полови???   Відповідь проста -  він (і ще декілька блогерів) дозволяють собі виступати з гострою критикою дій і бездіяльності отих вищезгаданих хлопців.   Бан моментальний.

Подібні проблеми з модераторами ще в багатьох фупчиків.  Багато кого вибивають в довгострокові бани по тій же причині - зачепили недоторканих з ОфПр. Це вже стає таким собі полюванням на відьом. Гілки з критичними дописами зносяться. Єдиний виняток це гілка з обговоренням заяви американської конгресвумен. Ну тут вже міжнародний резонанс, замовчати, вибити на місяці активних фупчиків, знести без сліда гілку вже не вийде.

Ну і ще доказом присутності смотрящего буде мій черговий бан за цей допис  у найближчий час. Бо допомогають "смотрящему"  ціла когорта зелених стукачів.  Я десь два, три рази попадав під прес смотрящего після діалогу з таким собі "Вело".  Бережіться - ймовірний зелений стукач!!!
   
Re: Гарячка банів. :sad:

сьодні sergyj вибили штабні :(
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Я десь два, три рази попадав під прес смотрящего після діалогу з таким собі "Вело".  Бережіться - ймовірний зелений стукач!!!
Я за останній час робив доповідь на бяку і рамблєра -  хамили президенту. Був проігнорований. Тебе взагалі не пам'ятаю., мабуть не досить чорноротий.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126013.msg26651847#msg26651847

Це наче ти на мене збирався тиснути
   
Re: Гарячка банів. :sad:

сьодні sergyj вибили штабні :(
він ним і є
   
Re: Гарячка банів. :sad:

та нехай будуть всі, але дотримуються правил,
які чітко виписані, а модератори за цим прослідкують.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

ппц, выпустите Южанина пожалуйста, 2 мес хватит вполне
   
Re: Гарячка банів. :sad:

ппц, выпустите Южанина пожалуйста, 2 мес хватит вполне

Не реагують модери на наші прохання, вважають Южаніна винним в продажі місць в виборчих комісіях під час виборів. Він трохи наїхав на владу на початку війни, от вони і використали це в своєму прагненні відлучити його від ФУПу. 
Було таке, чи ні не знаю....   Але вважаю, що Южаніна забанили зажорстоко....
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Не реагують модери на наші прохання, вважають Южаніна винним в продажі місць в виборчих комісіях під час виборів. Він трохи наїхав на владу на початку війни, от вони і використали це в своєму прагненні відлучити його від ФУПу. 
Було таке, чи ні не знаю....   Але вважаю, що Южаніна забанили зажорстоко....

верно, мы живем в такое время, что не знаешь что будет завтра. А выписывать такие сроки маразм ИМХО. два мес отсидел - этого достаточно
   
Re: Гарячка банів. :sad:

сьодні sergyj вибили штабні :(


а він і є штабний кацапський гандон
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Ольгерд 5 діб кацапські наративи.

Передивився останні сторінки воєнних тем, не знайшов ні його постів ні наративів.

Він воює здається зараз...
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Ольгерд 5 діб кацапські наративи.

Передивився останні сторінки воєнних тем, не знайшов ні його постів ні наративів.

Він воює здається зараз...

хто довго тусується на ФУПі, вже знає, що Ольгерд сам по собі вже такий собі "наратив" налаштований проти теперішньої влади. Тому смотрящій за ФУПом превентивно раз за разом відправляє його в бан, каби чєго нє вишло....  Добре, що  впаяли лише п'ятірку, а не традиційну тридцятку, яку без розбору ліплять всім критикам влади.

Але треба відмітити, що останнім часом модери трохи збавили темп своєї гарячки банів, підходять до них більш виважено і не захоплюються довготривалим вилученням.  Мабуть зрозуміли, що коли на ФУПі буде мало справжніх буйних, то і читати його не буде цікаво.

А от те, що Ольгерд зараз на передовій, а його знову "вилучили", то погано.   Хлопцям деколи треба виговоритись, бо там не весело....
Розбаньте його, будь ласка.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Добре, що  впаяли лише п'ятірку, а не традиційну тридцятку, яку без розбору ліплять всім критикам влади.
Ви сам собі вірите?
Бачили, з яким формулюванням був мій останній бан?
За вживання слова "петро" у незмінному, тобто невідмінюваному вигляді!
"Модер" очевидно побачив у цьому спробу образи СИМВОЛА, а як на мене то символ і не потребує ніяких відмінювань, на те він і символ.
Щоправда, для кожного той символ символізує зовсім різні риси та явища, але то вже таке..
Де, в якому пункті Правил міститься хоча би натяк на те, що слово "петро" потребує обов"язкового відмінювання?
А між тим людина, якій адмін ФУПа довірив модерську кнопку, не посоромилася саме такого формулювання причини бану.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А от те, що Ольгерд зараз на передовій, а його знову "вилучили", то погано.
Цей момент потребує втручання адміністратора ФУПа.
Вже загальновідомо, що модератори (або один конкретний модератор) не заморочується поясненням причин бану, навіть у кричущих випадках повного їх нерозуміння.
Один навіть відверто і відкрито просто так на порожньому місці банить тих, хто йому як пересічному юзерові колись там наступив на болючий мозоль.
Але цей випадок є винятковим. Де саме юзер, який зараз на передовій (наскільки я розумію, зі зброєю в руках?), припустився розповсюдження коцапських наративів?
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Ви сам собі вірите?
Бачили, з яким формулюванням був мій останній бан?
За вживання слова "петро" у незмінному, тобто невідмінюваному вигляді!
"Модер" очевидно побачив у цьому спробу образи СИМВОЛА, а як на мене то символ і не потребує ніяких відмінювань, на те він і символ.
Щоправда, для кожного той символ символізує зовсім різні риси та явища, але то вже таке..
Де, в якому пункті Правил міститься хоча би натяк на те, що слово "петро" потребує обов"язкового відмінювання?
А між тим людина, якій адмін ФУПа довірив модерську кнопку, не посоромилася саме такого формулювання причини бану.

Вдалося же Вам позбавитись слова "кнур", то ж зробіть ще одне зусилля і забудьте про слово "петро".... :laugh:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Вдалося же Вам позбавитись слова "кнур", то ж зробіть ще одне зусилля і забудьте про слово "петро".... :laugh:
З якого переляку? Бо вам так хочеться? Бо вам виникає якийсь внутрішній дискомфорт? А як щодо всіх цих нескінченних юльок-вароффок і клоунів та прихильники певної політсили?
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Подейкують, що коли перестати приплітати до кожної події свого "любімку", просто щоб його ім'я згадати в негативному контексті, то не лише срачів з його прихильниками стає менше, не лише банять чомусь рідше, а й навіть фокус щодо актуальних подій прояснюється, бо починаєш бачити світ незамиленим оком.
Звичайно, це не стосується професійних дописувачів, яким за це платять. Такі просто не зрозуміють, як це - де ж тоді під'їдатися?
Але я чомусь виходжу з того, що на форумі з закритою реєстрацією їх не може бути багато. Це тобі не соцмережа, де зарегав сотню акаунтів, розкрутив пару днів кошенятами, і вйо. А якщо ми живі люди, то навіщо уподібнюватися тим, у кого програма дій спускається згори?

P.S. Так, я розумію, що безпосередньому адресату то як об стінку горохом. Але то і не для їхньої милості, а просто якби хтось мене спитав, що я про це думаю ;)
   
Re: Гарячка банів. :sad:

просто якби хтось мене спитав, що я про це думаю
так ніхто ж і не питав наче...
бо - повернемося до реальності - навряд чи комусь аж так цікава думка людини, яка не просто живе у своєму вигаданому світі, де вона є Д"Артаньяном і Спінозою одночасно, яка не просто на периферії голови має свого персонального президента, а ще й вважає за необхідне донести цей факт до відому широкої форумної громадськості
скидається на якийсь різновид екс...як його?...екс-гі-бі-ціо-нізму, нє?...
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Ви сам собі вірите?
Бачили, з яким формулюванням був мій останній бан?
За вживання слова "петро" у незмінному, тобто невідмінюваному вигляді!
то мабуть натяк на те що ти невдало намагалась тролити прихильників порошенка. :umnik2:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

так ніхто ж і не питав наче...
це не обов"язкова умова для висловлення юзером власної думки на форумі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія