Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прохання до модерації видалити текст причини мого бану

Запис про причину деякий час залишається присутнім в історії банів, а причина,- ворожі наративи, як на мене, є образлива і безпідставна.
Мій допис був іронічним, що помітив  фупчик tracker і в своєму дописі  цю іронічність продовжив.
Ось скрін:

Може доповідач, чи модер іронії не розгледів, або формально підійшов до тексту, то вже так, що поробиш.
Модерації все одно подяка за пильність, але причина бану ображає й не відповідає дійсності .
Ворожі наративи це не моє і я розраховую на чуйність модераторів, яким вилучити запис про причину і залишити відповідне поле, наприклад,  без запису НМД не має бути складно.
Ну а добовий бан вже відбувся, то й грець з ним.
З повагою, steol :)
   
Дякую! :D
   
Дякую! :D

Я так розумію що не варто навіть шуткувати з того приводу. Зараз керівництву не легко. Хтось зрозуміє, а хтось піде ще далі зраду розганяти. Таке моє бачення.
   
Я так розумію що не варто навіть шуткувати з того приводу. Зараз керівництву не легко. Хтось зрозуміє, а хтось піде ще далі зраду розганяти. Таке моє бачення.

Чесно кажучи, я не зрозумів вашого допису :)
Можу лише додати, що мені запис з "ворожі наративи" змінили на "флуд", а опоненту наступний бан вже за рускім карабльом
   
Re: Прохання до модерації видалити текст причини мого бану

Чесно кажучи, я не зрозумів вашого допису :)
Можу лише додати, що мені запис з "ворожі наративи" змінили на "флуд", а опоненту наступний бан вже за рускім карабльом
=======================
 :lol:
German   російська пропаганда   24.06.2022   04.07.2022 11:51   :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія