Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Админстрация уже поняла?

Re: Админстрация уже поняла?

Ти реально дибіл ?
Чи ти просто ворог
На біле кажеш чорне ?

   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Ти реально дибіл ?
Чи ти просто ворог
На біле кажеш чорне ?
Славік, я тобі вже пояснював:
для тебе на ФУПі будь яка думка, відмінна від твоєї, є ворожою.
Ти просто нездатний жити на ФУПі разом та одночасно з тими людьми,
яки думають не так, як ти.

З.І. "дибіл" та "ворог" я кваліфікую, як брутальні образи.
Але, на відміну від богатьох, "стукати" не буду.

Останнє редагування: 16 червня 2022 11:58:05 від IgS
   
Re: Админстрация уже поняла?

Славік, я тобі вже пояснював:
для тебе на ФУПі будь яка думка, відмінна від твоєї, є ворожою.
Ти просто нездатний жити на ФУПі разом та одночасно з тими людьми,
яки думають не так, як ти.

З.І. "дибіл" та "ворог" я кваліфікую, як брутальні образи.
Але, на відміну від богатьох, "стукати" не буду.

Мені не просто не потрібно доказувати тобі нічого .знаєш чому ?
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Мені не просто не потрібно доказувати тобі нічого .знаєш чому ?

Знаю, тому що в тебе є можливість мене забанити
без жодних адекватних поясненть з твого боку
   
Re: Админстрация уже поняла?

Ти реально дибіл ?
Чи ти просто ворог
На біле кажеш чорне ?
По дописам дуже схожий на Інгредієнта, який забанений в Ніколи.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Знаю, тому що в тебе є можливість мене забанити
без жодних адекватних поясненть з твого боку

Тому що ти не зрозумієш
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Тому що ти не зрозумієш
Твою велич? Так, не розумію
   
Re: Админстрация уже поняла?

 Тепер я Слава розумію. Не розумів,  було діло, срались. Можу  за  те вибачитись.

Я  і  Лірника підтримував, тільки за срачі НАРАЗІ бороду йому зістрижу  :K

Але  так  як  воюють харківські відкрило мені дещо. Я  знаю така Україна  вистоїть.
Зараз наша мультикультурність мультинаціональніст ь мультиконфесійність Ц
 СИЛА!!!


   
Re: Админстрация уже поняла?

Тепер я Слава розумію. Не розумів,  було діло, срались. Можу  за  те вибачитись.

Я  і  Лірника підтримував, тільки за срачі НАРАЗІ бороду йому зістрижу  :K

Але  так  як  воюють харківські відкрило мені дещо. Я  знаю така Україна  вистоїть.
Зараз наша мультикультурність мультинаціональніст ь мультиконфесійність Ц
 СИЛА!!!
Тільки замість общєпанятнава має бути загальнозрозуміла, а так, як казали маоїсти (поки не передумали, бгг), хай квітнуть сто квітів :)
   
Re: Админстрация уже поняла?

Славик, а ты чисто по падлючьему сделал паузу и дал команду своему прихлебаю забанить IgS сразу на месяц, да?

не,ну чо,чисто по пацанячьи!!

Маладец,йопт....

Давай тогда уже и меня...
   
Re: Админстрация уже поняла?

Давай тогда уже и меня...

з формулюванням "за особистим проханням" (tu)  Найс
   
Re: Админстрация уже поняла?

Администрация уже поняла, что жестоким  модерированием почти разогнала форум, обидев очень многих юзеров?
Администрация понимает, что многие, найдя для себя более комфортную площадку для общения, сюда могут не вернуться или вообще не вернуться?
Администрация не видит, что ФУП буквально обезлюдел участниками?
Администрация понимает, что форум не администрация и не модераторы, а участники форума- они главные на нём? Уйдут юзеры и форум умрёт!
Администрация не знает, что многие форумы были буквально убиты некорректным модерированием!
   
Re: Админстрация уже поняла?

Модераторы начисто не понимают. что форум- это свободное общению людей, обсуждение заявленных тем. а когда она иссякает,то начинается СОВЕРШЕННО ЕСТЕСТВЕННЫЙ ОТХОД от обсуждаемой первоначально темы. Появляется  заинтересовано обсуждаемый флуд и оффтоп. Общение людей продолжается! Появятся новые факты по заявленной теме- их "осматривают" со всех сторон и с разных точек зрения.
А затем цикл повторяется. Иметь мнение, отличающееся от модераторского- не преступление с наказанием баном!
 Однако, что четко видно - вместо создания комфортных условий прежде всего ДЛЯ ОБЩЕНИЯ участников форума- ОСНОВНОГО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЯ форумов, текущая модерация обидно, грубо, часто не справедливо, выкидывает форумчан из общения! !
"Не навреди!!"- кредо врачей и  должно быть таковым для модераторов площадок для общения!
   
Re: Админстрация уже поняла?

Модераторы начисто не понимают. что форум- это свободное общению людей, обсуждение заявленных тем. а когда она иссякает,то начинается СОВЕРШЕННО ЕСТЕСТВЕННЫЙ ОТХОД от обсуждаемой первоначально темы. Появляется  заинтересовано обсуждаемый флуд и оффтоп. Общение людей продолжается! Появятся новые факты по заявленной теме- их "осматривают" со всех сторон и с разных точек зрения.
А затем цикл повторяется. Иметь мнение, отличающееся от модераторского- не преступление с наказанием баном!
 Однако, что четко видно - вместо создания комфортных условий прежде всего ДЛЯ ОБЩЕНИЯ участников форума- ОСНОВНОГО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЯ форумов, текущая модерация обидно, грубо, часто не справедливо, выкидывает форумчан из общения! !
"Не навреди!!"- кредо врачей и  должно быть таковым для модераторов площадок для общения!
(tu) модерація повинна бути Справедливою,
це єдина необхідна умова стабільності форуму.
   
Re: Админстрация уже поняла?

(tu) модерація повинна бути Справедливою,
це єдина необхідна умова стабільності форуму.
І базуватись повинна на правилах, з вказівкою пункту порушення та посилання на допис або гілку з цим самим порушенням.
А ще банлист не повинен мати хамських пояснень про зрадойобство та клювики.
І непогано було б під час бану мати можливість дописувачу оскаржувати бан в адмінрозділі.
То що є зараз - суцільне беззаконня і ганьба. Бани за проукраїнські дописи це взагалі за межами мого розуміння.
   
Re: Админстрация уже поняла?

так вот ребятки, я вам скажу такое, поскольку Славик со своей узбекско-прихлебательско-шестёрочной компанией пошёл по полному беспределу ( и все думают,что они невъебенные патриоты , а залдно и контрразвеччики  :lol: ) я с ФУпа ушёл!!!

До восстановления нормальной модерации

призываю всех,кто имеет хоть чуток собственного достоиства сделать тоже самое!

Кста,модер, а кто тебе давал право удалять мой пост про узбекскую 20 процентницу,а?

До новых встреч в эфире!
   
Re: Админстрация уже поняла?

Лол, жодний корєфан за Дончанина не вписався. У чудові часи живемо, модерація супер (tu)
   
Re: Админстрация уже поняла?

Модератори все правильно роблять. Модерують.
Не буде вам  любі опоненти. "золотої ери Косташу". Коли можна було срати десятками одноманітних штабних тем на форумі.
Не буде ігноруватися "генералів СВР" і решти кацапо ольгінського ІПСО від про отползаєт.
=================
 (tu)
Зализ не зараховано!
І,здаєцця,вже не вперше! :-)o
   
Re: Админстрация уже поняла?

Администрация уже поняла, что жестоким  модерированием почти разогнала форум, обидев очень многих юзеров?
Администрация понимает, что многие, найдя для себя более комфортную площадку для общения, сюда могут не вернуться или вообще не вернуться?
Администрация не видит, что ФУП буквально обезлюдел участниками?
Администрация понимает, что форум не администрация и не модераторы, а участники форума- они главные на нём? Уйдут юзеры и форум умрёт!
Администрация не знает, что многие форумы были буквально убиты некорректным модерированием!
============================

Це не лікуєцця,нажаль.
2014 рік, початок війни,форуму пистець.
2022-й рік, повномасштабна війна, знову теж саме.
І персонажі- ті ж самі. :X
   
Re: Админстрация уже поняла?

Якщо ті самі люди повторюють ті ж самі дії що й в 2014-му то це не помилка а план. В 2014-му Славу в останній момент завадила Притула, зараз схоже ніхто вже не заважа бо він її з`їв. Врешті -решт все зведеться до Слава, фанатів Слава зразка Пушкина і трохи Перегриневичів на підтанцьовці. Це нове-старе бачення форума.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Вчера рекорд по расстрелу ФУПа- 20 банов!
 Особенно возмутительно с вердиктом " Политсрач".
 Наверняка усердно банящие  забыли, что ФУП- прежде всего ПОЛИТФОРУМ с временным расслабоном в самых разных неполитических темах.
 Так как ФУП-прежде всего ПОЛИТИЧЕСКИЙ форум, то для него абсолютно  закономерны политические баталии С РАЗНЫХ ПОЗИЦИЙ И ТОЧЕК ЗРЕНИЯ! И именно ЭТО ГЛАВНОЕ предназначение ФУПа!!!!
Не " политсрач"- а ОБСУЖДЕНИЕ и отстаивание своих РАЗНЫХ точек зрения на политическую ситуацию и персоналий!
 И люди имеют полное право иметь ЛЮБУЮ точку зрения и отстаивать ей на ФУПе!
 " Вы имеете полное право иметь мнение,  как угодно далеко располагающегося от моего, но и я имею точно такое право по отношению к вам!"
   
Re: Админстрация уже поняла?

Нельза банить за "оффтоп",если заявленная тема себя исчерпала и общение потекло в сторону! Ведь ФУП прежде всего МЕСТО ДЛЯ ОБЩЕНИЯ юзеров форума!
 Как например сейчас происходит в теме про Арестовича и " хороших русских".Это ЕСТЕСТВЕННЫЙ процесс  при общении людей. Прежняя тема исчерпала себя, надоела,новенького нет.. но само  общение продолжается на  другую тему.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Нельза банить за "оффтоп",если заявленная тема себя исчерпала и общение потекло в сторону! Ведь ФУП прежде всего МЕСТО ДЛЯ ОБЩЕНИЯ юзеров форума!
 Как например сейчас происходит в теме про Арестовича и " хороших русских".Это ЕСТЕСТВЕННЫЙ процесс  при общении людей. Прежняя тема исчерпала себя, надоела,новенького нет.. но само  общение продолжается на  другую тему.
тема війни  себе вичерпала ?  ти не охренів?
   
Re: Админстрация уже поняла?

тема війни  себе вичерпала ?  ти не охренів?
там про обговорення арестовича і його конкретних висловів
   
Re: Админстрация уже поняла?

Вчера рекорд по расстрелу ФУПа- 20 банов!
 Особенно возмутительно с вердиктом " Политсрач".
Наверняка усердно банящие  забыли, что ФУП- прежде всего ПОЛИТФОРУМ с временным расслабоном в самых разных неполитических темах.
 Так как ФУП-прежде всего ПОЛИТИЧЕСКИЙ форум, то для него абсолютно  закономерны политические баталии С РАЗНЫХ ПОЗИЦИЙ И ТОЧЕК ЗРЕНИЯ! И именно ЭТО ГЛАВНОЕ предназначение ФУПа!!!!
Не " политсрач"- а ОБСУЖДЕНИЕ и отстаивание своих РАЗНЫХ точек зрения на политическую ситуацию и персоналий!
 И люди имеют полное право иметь ЛЮБУЮ точку зрения и отстаивать ей на ФУПе!
 " Вы имеете полное право иметь мнение,  как угодно далеко располагающегося от моего, но и я имею точно такое право по отношению к вам!"

ФУП це місце найзапекліших політичних баталій, без обмежень на теми і особи.

З початком війни кимось було винесено рішення про обмеження права ФУПу критикувати дії деяких осіб і органів влади. За це банять, прикриваючись різноманітними формулюваннями, залежно від фантазії модера.

Жорстка модерація неминуче приводить до втрати інформаційності, перекосу його ідеології  - від форуму українських патріотів до безликого збіговиська копірайтерів офіційної інформації.
Доки буде такий стан на форумі  - невідомо...

Залишається тільки багаторічна звичка щодня переглядувати повідомлення приємних тобі і цікавих дописувачів. Але більшість таких дописувачів або в бані, або втратили бажання щось тут писати, і мовчать.

Останнє редагування: 27 червня 2022 22:47:51 від Платник податків
   
Re: Админстрация уже поняла?

Типу модератори цього форуму!
Чи не забагато ви на себе берете, посилаючи когось слідом за рускім корабльом?
Нагадую : у відомому напрямкові був посланий рашистський корабель, посланий нашими моряками, які волею долі опинилися на передньому краї, і були на той момент - що там слова підбирати? - практично смертниками. Пару десятків воїнів на острові проти нашпигованого зброєю рашистського флагмана.
Вони - Герої.
А ви хто?
Ви де зараз, звідки, з якого місця, з якої країни так зухвало граєте роль наших Героїв-моряків?
вони вам надали це право?
Огидно. Тим більш що подібну тупу зухвалість ви творите проти українців, які аж ніяк не менші українці за вас. Якщо не більші.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Додам. Коли подібне визначення на перших порах застосовувалося проти зальотних коцабів, носіїв і розповсюджувачів "русского мірЪа" - питань не було.
Але зараз ви явно зарвалися.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Нахуя мені звертатись до  твого данбасянського свиноцарства?
Чи ти вже евакуювався на бальшую зємлю, в рідненьку Расєю?
(tu)
   
Re: Админстрация уже поняла?

Славік, для тебе кацо-пропаганда - будь-який текст,
який ти незрозумів. Але нормальні люди в такому випадку
просять роз'яснити (до того ж просять без образ).

Ти ж та твої посіпаки одразу накидуєте лайна, тицяєте "Доповідь"
і юзер отримує бан.
Вже майже три місяці я починаю читати ФУП з "Банлиста"
та Адмінфорума: кого ще забанили, кого відстриляли?

Славік, це ненормально! В Адмін форум (в нормальній ситуації)
взагалі заходити немає сенсу - коли все путьом, все працює.
В Адмінфорум пишуть, коли є проблема з модерацією,
а вона є, ця проблема.

Модератор має припиняти перш за все хамство та образи.
А фупіський Модер навіть флуд не може толком розрізнити від звичайних
дописів: за 100500 раз розміщення одних й тих самих новин
зеро покарання (не треба одразу в бан - зробіть зауваження!),
а за репліку-коммент - 10 днів бана(!)
Це модерація?
Це тупість, Славіку.

Питання з задачніка з арихметики: скільки юзерів залишиться на ФУПі з таким станом речей?

Правильна відповідь: Славік + його посіпаки з числа октябрят-комсомольців
ура-патріотів, які тільки й вміють, що постити паріотичні гасла не злазячи з канапи.

І в такому форумі не буде жодного сенсу. Тому що навіть "ворог" (умовний) несе на ФУП
перш за все не Зраду, а якусь інформацію, і з "ворогом" (умовним) ми дискутуємо.

Ваша ж модерація вичіщає з ФУПа не ворогів, а будь кого,
в кого інтелект хоч трохи вищий за Модератора.
А може Ви би відчепились від Слава і від уявних патріотів серед модерів?! Історія мого останнього бану показує, що вплив Слава на модерацію дуже перебільшено кацапською пропагандою ))
   
Re: Админстрация уже поняла?

З початком війни кимось було винесено рішення про обмеження права ФУПу критикувати дії деяких осіб і органів влади. За це банять, прикриваючись різноманітними формулюваннями, залежно від фантазії модера.
Виглядає розумною позиція модераторів щодо тих, хто не вважає Зеленського президентом України. Тим більше в них є свій форум з закритою реєстрацією. І всі ці кабси, юари, юкі, медведи  і меджесті приходять сюди 3 роки не для критики, а задовольнити своє ображене самолюбство, якже , не обрали їхнього куміра.
   
Re: Админстрация уже поняла?

А може Ви би відчепились від Слава і від уявних патріотів серед модерів?!
Уявні патріоти серед модерів?  ;o
так це ж ганьба для будь-якого форуму, який прагне називатися проукраїнським! :facepalm1:
 :laugh:
   
Re: Админстрация уже поняла?

тема війни  себе вичерпала ?  ти не охренів?
Не охренел,потому что если модер считает.что если пост не соответствует  этой теме, то пусть перенесёт его  в раздел  Вільне спілкування с таким же названием,один раз сделенную модером. Несколько раз это сделав,он отобьёт желание флудить именно в теме про войну.
 А  это моё пожелание относится ко всем остальным темам в Клубе.
\ Это очистит эту конкретную тему от флуда ,но не убьёт общение на форуме.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Отвратительно. когда модерация идёт на поводу у некоторого количества ников, крайне нечистоплотными в своих подлых методах грязного и мерзкого подавления тех, кто отстаивает единство Украины. против конфрнтации и раскола в украинском социуме на этнической или лингвооснове . При помощи подлых оговоров в тексте Доповиди и  провоцирующих тех.с кем не способны дискутировать по сути ,или намеренно провоцирующих на резкий ответ  за оскорбления, унижения .поношения и за  всяческую демагогию приписывания не сказанного и тд!
 Всё же модераторам следует руководствоваться не текстом в Доповиди.а текстом самого поста, на который ссылается сигнализатор.А также самым строгим следованием изначальных  Правил форума.
У некоторого количества ников там вопиющее несоответствие с утверждениями юзера и самый черный и подлый поклёп!!!!
 Уже много юзеров форума прямо заявляют- идёт фактически намеренное уничтожение ФУПа!
 Модераторы! Умерьте свой пыл, он вредоносен форуму, что много раз доказали другие исчезнувшие форумы по виде неадекватной модерации!
   
Re: Админстрация уже поняла?

Уявні патріоти серед модерів?  ;o
так це ж ганьба для будь-якого форуму, який прагне називатися проукраїнським! :facepalm1:
 :laugh:
Модератор НЕ ИМЕЕТ ПРАВА иметь какие любые воззрения, включая политические или любые иные, кроме полностью формального следования положениям основных писанных Правил ФУПа. И следовать правилу" НЕ НАВРЕДИ ОБЩЕНИЮ!"
 А в причинах бана должен быть указан  только конкретный номер  нарушенных Правил форума.
 Оптимально,когда Модераторы не участвуют в общении на форуме среди других юзеров форума.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Модератор НЕ ИМЕЕТ ПРАВА иметь какие любые воззрения, включая политические или любые иные, кроме полностью формального следования положениям основных писанных Правил ФУПа. И следовать правилу" НЕ НАВРЕДИ ОБЩЕНИЮ!"
 А в причинах бана должен быть указан  только конкретный номер  нарушенных Правил форума.
 Оптимально,когда Модераторы не участвуют в общении на форуме среди других юзеров форума.
:facepalm1:

Реально дурня... ФУПчики не роботи щоб так було.

 :facepalm1:
   
Re: Админстрация уже поняла?

Отвратительно. когда модерация идёт на поводу у некоторого количества ников, крайне нечистоплотными в своих подлых методах грязного и мерзкого подавления тех, кто отстаивает единство Украины. против конфрнтации и раскола в украинском социуме на этнической или лингвооснове . При помощи подлых оговоров в тексте Доповиди и  провоцирующих тех.с кем не способны дискутировать по сути ,или намеренно провоцирующих на резкий ответ  за оскорбления, унижения .поношения и за  всяческую демагогию приписывания не сказанного и тд!
 Всё же модераторам следует руководствоваться не текстом в Доповиди.а текстом самого поста, на который ссылается сигнализатор.А также самым строгим следованием изначальных  Правил форума.
У некоторого количества ников там вопиющее несоответствие с утверждениями юзера и самый черный и подлый поклёп!!!!
 Уже много юзеров форума прямо заявляют- идёт фактически намеренное уничтожение ФУПа!
 Модераторы! Умерьте свой пыл, он вредоносен форуму, что много раз доказали другие исчезнувшие форумы по виде неадекватной модерации!
Вам що не подобається що вас за мовосрач забанили?  :facepalm1:
   
Re: Админстрация уже поняла?

Модератор НЕ ИМЕЕТ ПРАВА иметь какие любые воззрения, включая политические или любые иные, кроме полностью формального следования положениям основных писанных Правил ФУПа. И следовать правилу" НЕ НАВРЕДИ ОБЩЕНИЮ!"
 А в причинах бана должен быть указан  только конкретный номер  нарушенных Правил форума.
 Оптимально,когда Модераторы не участвуют в общении на форуме среди других юзеров форума.
Йой, Георгіу, ви хіба якийсь платний чат зараз описуєте, а не політичний форум. Платний — бо там холодні професіонали ловлять порушників за гроші і відповідають на скарги в рамках SLA (пригадую, в грі Травіан т.з. мультихантери як заблокують тебе за щось, так і відповідають на скаргу через 23 години 51 хвилину, щоб не довше доби, значить). На політичному форумі все влаштовано геть інакше, і правила там зовсім не вичерпна інструкція, а загальні норми, на зразок Конституції.
Що зобов‘язаний робити модератор — бути послідовним у своїх діях, і то не для нашого комфорту, а радше для того, щоб являти собою передбачуваний фактор впливу, а не випадкову силу природи, яка за одне й те ж порушення карає геть по-різному.
   
Re: Админстрация уже поняла?

ну что,терпилы? Не надоело перед бариным на коленях бунтовать?

Ничо личного... :laugh:
   
Re: Админстрация уже поняла?

донч кумендний
героїчна людина  :laugh:
   
Re: Админстрация уже поняла?

Честно говоря посраться иногда хочется аж до немогу.

Це єдине, що ти тут робиш!
Саме за це тебе цінують у Пригожина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія