Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Ніколи" та контрольний

"Ніколи" та контрольний

особливість механізму банів в тому, що в ньому по дефолту стоїть "ніколи".
І щоб виставити конкретний термін, модератору потрібно докласти деяких розумових зусиль - і не лише прописати руками цифру, а ще й перед тим натиснути деякі пімпочки на сторінці. Моя думка про рівень і якість прости Господи  здібностей поточної команди модераторів усім відома :D

Що й маємо регулярно в банлисті - перманентні "ніколи" від натхнених асенізаторів фупу.

Порада: кричить, галасуйте і вимагайте, якшо бачите черговий незрозумілий бан. В 99,9% це фейл модератора, який не пересвідчився, що все оформив правильно.
   
Re: "Ніколи" та контрольний

правильне попередження,
а не можна по дефолту зробити 1 день?  :)
   
Re: "Ніколи" та контрольний

А ще ця функція (сторінка бану юзера) капець як гальмує і часто висить. Іноді скидає всі прописані параметри, іноді таки якось система вирулює і зберігає все, що модератор там навиставляв. Особливо, коли йдеться про "пакетні" бани
І наприклад, модер таки перевіряє (!! трапляються й такі моменти справжнього дива), чи збереглися зміни - а сторінка крутить і крутить, і хз, воно відвисне чи нє. Закривають глюкануту сторінку, і виписують бан по-новій. А через 10 хвилин система раптово роздупляється і вивішує в банлисті той перший бан, про який ти вже давно забув, забив і виписав новий.

Так виникають подвоєні бани, які тут прозвали "контрольний". Це - баг системи.

Зазвичай такий дуплєт самоліквідується, коли термін бану спливає. Але бувають варіанти, як-от нещодавно з Владом: там зібрався прям джекпот б***ь :gigi:  і ніколи, і контрольний. Причому в одному бані "ніколи" виправили на 1 день (чи скільки там було), а на дублікат тупо забили. І якби пін2 не здійняв галас, так би і висіти безвинно постраждалому юзеру в бані.

***кажу ж - тутешня модераторська команда просто пєстня сука :D один одного гарніше-розумніше-вправніше-уважніше
   
Re: "Ніколи" та контрольний

правильне попередження,
а не можна по дефолту зробити 1 день?  :)
Гаряче підтримую.
   
Re: "Ніколи" та контрольний

я хз, чи можна це зробити, як це зробити, хто це має робити, і чи можливо в принципі
але бан-сторінка з "ніколи", коли по дефолту гасяться всі можливі функції юзера - це її найпростіший вигляд. Все інше потрібно виставляти окремими параметрами, аж до переліку айпішників, з яких юзер заходить.

тож це питання не до мене точно.
   
Re: "Ніколи" та контрольний

а колись на фупі адміном був, здається, rasti,
він би точно міг це зробити,
але я його дуже давно тут не бачила, де він?
   
Re: "Ніколи" та контрольний

правильне попередження,
а не можна по дефолту зробити 1 день?  :)

Раніше, до Ніколи було 999, то я так думаю, що можна :)
   
Re: "Ніколи" та контрольний

ап
для істеричок і конспіролухів

шановні, у мене є фольга для шапочок - звертайтесь у приват
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія