Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

нє валяй дурака амєріка .... :K
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

Для невігласів можу нагадати ще одне форумне правило. На форумі є нік і те, що він пише. Хто він такий питати не прийнято. А хто це питає, то того прийнято посилати наxуй.
======================
 Точно що консерва облізла! Звидкі ти гидота взялася?  Ще й тупе як пробка!
   
Зараз ФУП перетворився на суцільне іпсо. Можливо деякі модери думають, що так вони з кацапами борються, проте по факту грають на боці Кремля. Бо в фаворі боти, які 8 років реготали "атопyтіннападьот" та і зараз кремлівську пропаганду поширюють.
+.
форум стає дедалі все менш і менш цікавішим.
основна гілка війни - стрічки новин більш інформативніші і без сміття. іменні гілки міст - заходш кожен день, щоб виловити те, що іноді мешканці тих міст напишуть.
вважаю неправильним бан на критику будь-кого, і "політичні срачі". це і є "серце" цього ресурсу. і заборона абсолютно ні на що не впливає в масштабах суспільства, тут менше сотні дописувачів і тисяча-друга постйних читачів. на ФБ і ютюбі міліони, і ніякі срачі з критикою не забанені.
модерація має бути, але незаангажована і притомна. не допускати психоделіки і безлімітної хуцпи, як тут стало без модерації, і не влаштовувати терор банами на 10 днів і більше.

п.с. той же яп зараз в порівнянні, торжество демократії і свободи слова.
   
А ничего не случилось.
Какая то шваль Добродий засрало моими постами 15 летней давности фуп.
В итоге я а не он пошел в бан.
Потом я опубликовал пост посмеяться весьма патриотичного содержания надо сказать.
Пошел в бан.
Написал коммент «выкашливайте байдена» цитата
Пошел в бан.

По итогу я иду в бан.
Завхоз людвиг арестарховвич с фупа идет за русским кораблем.

А їм пох мені у гілку накидали лайна - де навіть кількаразові суди підтвердили мою правоту але на ФУПі пох закони України і т.д. виглядає що голотатупота добралась до модерації
   
Зараз ФУП перетворився на суцільне іпсо. Можливо деякі модери думають, що так вони з кацапами борються, проте по факту грають на боці Кремля. Бо в фаворі боти, які 8 років реготали "атопyтіннападьот" та і зараз кремлівську пропаганду поширюють. Той же Пауер кілька днів тому написав, що "Порошенко по домовленості з Пyтіним розв'язав війну" і отримаву повне схвалення адміністраторів форуму. А проукраїнський Йожин з Бажин фіг знає за що полетів у довічний бан з глузливим коментарем про "слідом за російським кораблем".

+мільйон неодноразово думка була
   
я так бачу в тебе циркуль, лiнейка i краткий курс налаштованi


я тут до чого це тс ділить .
а я ділю тільки на дві категорії   людина   або кацап
   
В рагулів сильно завищена самооцінка, тому зазвичай вони дуже пихаті, люблять принижувати інших, до того ж — ніколи не просять пробачення. ©

як гарно ти себе описав
   
Я минимум графь


то до внятних ти себе не відносиш :gigi:
   
як гарно ти себе описав
Але це ж не мене рагулем називають  :K
   
Але це ж не мене рагулем називають  :K


а хто мене називає рагулем ти ? ну так ти ж і є рагуль ми ж це вже обсудили і ти не зміг заперечити . також брешеш постійно доказів не надаєш і т.д. все рівно по твоїм визначенням
   
на ФБ і ютюбі міліони, і ніякі срачі з критикою не забанені.

Останнім часом важко читати коментарі на фб і ютуб. Одне і теж спамлять боти. Бамбілі бамбас 8 лєт, нацисти, зеля, клоун і т.п. і т.д. Зайдеш в профіль, там пусто, інформації немає, друзів немає, фото 1-2. Значить бот. І таких тисячі. Ну то кому то потрібне? То шкідливе сміття. Ворожа пропаганда. На жаль, багато україномовних ботів з "критикою" Зеленського, ОП і уряду, відомо від якої політичної сили. Тому ФБ і ютуб тут невдалий приклад, на мою думку.

Тут дуже правильна модерація. Якраз така, як треба, на мою думку. Не підлизуюсь ніяким чином до модератора, але майже з кожним баном в бан листі згоден. Крім, хіба що Дончаніна, там в когось з модераторів на нього зуб є, часто його банять без виразної причини.
   
+.
форум стає дедалі все менш і менш цікавішим.
основна гілка війни - стрічки новин більш інформативніші і без сміття. іменні гілки міст - заходш кожен день, щоб виловити те, що іноді мешканці тих міст напишуть.
вважаю неправильним бан на критику будь-кого, і "політичні срачі". це і є "серце" цього ресурсу. і заборона абсолютно ні на що не впливає в масштабах суспільства, тут менше сотні дописувачів і тисяча-друга постйних читачів. на ФБ і ютюбі міліони, і ніякі срачі з критикою не забанені.
модерація має бути, але незаангажована і притомна. не допускати психоделіки і безлімітної хуцпи, як тут стало без модерації, і не влаштовувати терор банами на 10 днів і більше.

п.с. той же яп зараз в порівнянні, торжество демократії і свободи слова.


ні ну якщо на кацапському форумі вам комфортніше то що тут зробиш
   
а хто мене називає рагулем ти ? ну так ти ж і є рагуль ми ж це вже обсудили і ти не зміг заперечити . також брешеш постійно доказів не надаєш і т.д. все рівно по твоїм визначенням
:facepalm1:
   
В бан першою чергою повинні йти ті, хто згадав про політичне протистояння
Засрали першу сторінку падлюки
   
В бан першою чергою повинні йти ті, хто згадав про політичне протистояння
Засрали першу сторінку падлюки

так
   
Зараз ФУП перетворився на суцільне іпсо. Можливо деякі модери думають, що так вони з кацапами борються, проте по факту грають на боці Кремля. Бо в фаворі боти, які 8 років реготали "атопyтіннападьот" та і зараз кремлівську пропаганду поширюють. Той же Пауер кілька днів тому написав, що "Порошенко по домовленості з Пyтіним розв'язав війну" і отримаву повне схвалення адміністраторів форуму. А проукраїнський Йожин з Бажин фіг знає за що полетів у довічний бан з глузливим коментарем про "слідом за російським кораблем".
Знаєш, у чому полягає хибність твоїх міркувань? Бо всі вони обертаються навколо твого "Порошенка", він у тебе як точка відліку, як головний критерій для будь-яких оцінок.
В чому ти побачив "проукраїнськість" Йожина-Бажина? 
   
======================
 Точно що консерва облізла! Звидкі ти гидота взялася?  Ще й тупе як пробка!
А між тим Перегриневич написав чистісіньку правду про правила форумного спілкування. Ніхто не зобов"язаний розкривати свого реалу, і ніхто не має права вимагати такого розкриття. Хіба ні?
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума
tyv

З початку війни на фупі з'явилось багато підозрілих ніків.
так воно з 2018 року не писало, а тепер квакає в кожній гілці)
   
ні ну якщо на кацапському форумі вам комфортніше то що тут зробиш

Ти справді не розумієш, що можна зробити?

(Ну наприклад не банити "за компанію")
   
Мене взагалі на 4 дні забанили, хз за що...
Перефразируя советский анекдот -
Было бы за що, то бан в ніколи :D
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума
tyv

Смішно ... за те що банять потім виявляється правдою
   
Уууу..Так я ещё типа счастливчик..Меня банят дето в среднем после 10-15 постов
   
форум стає дедалі все менш і менш цікавішим.

Отчаянно плюсую..

Ещё месяц и ФУП полностью угробят
   
форум стає дедалі все менш і менш цікавішим.
Отчаянно плюсую..

Ещё месяц и ФУП полностью угробят

Можливо, але ж одвічне фупівське питання: хто?
   
Можливо, але ж одвічне фупівське питання: хто?
Рагуль. Тобі ще не дійшло?
   
горить пердачіна це добре
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

А між тим Перегриневич написав чистісіньку правду про правила форумного спілкування. Ніхто не зобов"язаний розкривати свого реалу, і ніхто не має права вимагати такого розкриття. Хіба ні?
ось тут тобі (tu)
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

Зробіть так, щоб у забаненого був доступ до акаунта, пошта і все інше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія