Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

розбанити нік б_а_р_с

Re: розбанити нік б_а_р_с

То що, барса дійсно забанили в ніколи? Якби це була помилка, то вже б виправили…
Я поверхнево переглянув його останні повідомлення, ну він дещо гостро чи негативно висловився щодо Слава, але це можна трактувати як «перехід на особистість», отже кілька діб, а не «ніколи». Іншого криміналу не побачив, можливо, неуважно читав.
На мою думку, довічні бани таких непересічних, розумних, гострих, досвідчених, з широким кругозором та багатим життєвим досвідом, часто контраверсійних юзерів, як барс, збіднюють та знекровлюють наш форум.
Довічно банити треба кацапські консерви, клони, тобто ворогів. Барс, на мій погляд, аж ніяк не ворог


Навіть незнаю де і що він про мене писав
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Навіть незнаю де і що він про мене писав
та я розумію, що тобі не до того, хто тут що може накалякати в різних темах, нафіг воно тобі впало)
Я відносно новий дописувач на ФУПі, можливо, чогось не розумію чи щось неправильно сприймаю, у вас всіх набагато довша, так би мовити, історія фупівських стосунків, ви знаєте один одного значно краще
Але, нмд, барс аж ніяк не заслуговує на довічне позбавлення волі)
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Свободу Барсу.

Може він виправиться? [ua]

Україна добра душа.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Свободу Барсу.

 :good:
Може він виправиться? [ua]
може, якщо йому зрозуміло пояснять в чому його порушення.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Цікава саможивуча "помилка". То барса в ніколи, то на чотири дні, тепер на рік.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Модератори, будь-ласка, розбаньте барса...
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Модератори, будь-ласка, розбаньте барса...

Так, розбаньте  Барса поскоріше.
Рік бану - то занадто багато
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

+1 за розбан барса
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

======================
Гіркіна тут цитувати можна без обмежень, Швеця ні.
Щось недобре коїться в цьому королівстві.
===============

І що він не так написав??? 8-:
Тут ,млять  Іларіонова та Гіркіна цитують як діти в школу, типу, ой, треба знати ворога... :facepalm1:
і?
Я ж привів цитату з погрозами модераторам
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Я ж привів цитату з погрозами модераторам
Теж мені погрози. Він, що їх там порізати грозився? Він добивався справедливості, як і багато хто в цьому підфорумі. У відповідь повне ігнорування зі сторони модераторів. От і зірвався, мабуть.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Теж мені погрози. Він, що їх там порізати грозився? Він добивався справедливості, як і багато хто в цьому підфорумі. У відповідь повне ігнорування зі сторони модераторів. От і зірвався, мабуть.
я теж за зменшення строку. Спитали за що бан, я привів свою версію.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Розбаньте  Барса!
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Барс — один из немногих тут, кто может писать посты, не просто занимаясь тупым копипастом уже всем известного (это сейчас на фупе не менее 70% постов), а делая собственные выводы. С этими выводами можно спорить, если у вас мозгов хотя бы на одну десятую столько же, сколько у барса. Но вот так вот просто банить практически навсегда — это беспредел и доказательство вашей собственной ущербности и природной тупости, господа админы. Тем более, что барс занимает проукраинскую позицию. Это просто сведение личных счетов. Анонимное и подлое, даже без указания причины. Вы убьете форум окончательно.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Барс — один из немногих тут, кто может писать посты, не просто занимаясь тупым копипастом уже всем известного (это сейчас на фупе не менее 70% постов), а делая собственные выводы. С этими выводами можно спорить, если у вас мозгов хотя бы на одну десятую столько же, сколько у барса. Но вот так вот просто банить практически навсегда — это беспредел и доказательство вашей собственной ущербности и природной тупости, господа админы. Тем более, что барс занимает проукраинскую позицию. Это просто сведение личных счетов. Анонимное и подлое, даже без указания причины. Вы убьете форум окончательно.
+100500
Якщо рішення про довічні або навіть тривалі бани приймаються модерами не самочинно, а колегіально, тоді це свідома політика на знищення форуму.
Барс - яскравий приклад.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Велика подяка всім небайдужим.
Я знову з вами.
Працюємо над постачанням зброї.
Переможемо, попри гніди, що засіли де не де поде куди.
В нас зброя і дух українця. І Бог з нами допоможе.
Слава Україні.
PS. За сдачу в полон героїв буде жорстка помста.
Жодна гнида не втече.
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Велика подяка всім небайдужим.
Я знову з вами.
Працюємо над постачанням зброї.
Переможемо, попри гніди, що засіли де не де поде куди.
В нас зброя і дух українця. І Бог з нами допоможе.
Слава Україні.

 (tu)  [ua]

Героям слава!
   
Re: розбанити нік б_а_р_с

Велика подяка всім небайдужим.
Я знову з вами.
Працюємо над постачанням зброї.
Переможемо, попри гніди, що засіли де не де поде куди.
В нас зброя і дух українця. І Бог з нами допоможе.
Слава Україні.
PS. За сдачу в полон героїв буде жорстка помста.
Жодна гнида не втече.
:good:  :drinks:  [ua] Героям слава!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія