Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прошу деактивувати нік OldBoy

Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Кафедра Психологии в Полтавском стоматологическом техникуме?
Это сравни спорт и военной кафедре. То есть для изъятия денежных знаков у студиозов.

 :weep:
(tu)  базова кормушка,поки жінчин бізнес(а може вона просто проксі) не встав на ноги. а тепер як підробка на всяк випадок.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Не пройшло і 7 років, як він таки вирішив піти з форуму, бо програв парі  :lol:
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

мені хотілось уникнути невідворотного, але цілком логічно це не удалось.

а хто ти такий щоб уникнути невідворотного???
все було написано ще в 2014... а може 2008 ... а може в 2003р а може 300р назад.
жодні бурмотіння про Мінські Угоди чи іншу другорядну лабуду не мали смислу.

Напрасно. Неизбежное случилось не по нашей вине. И решение об этом неизбежном принималось не нами. Стрелку прошли и она взорвана, а все мы теперь в одном поезде и развилок больше нет. едем куда рельсы ведут.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А про що гілка? 
І що за парі?
Пропустив цю гілку
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А про що гілка? 
І що за парі?
Пропустив цю гілку
Не було ніяких парі НЯЗ.
олдБой хотів виконати Мінські Угоди, наївно(чи по-хитрованськи) вважаючи що цим вдасться задобрити Путєна і Кацапію.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А про що гілка? 
І що за парі?
Пропустив цю гілку

Та забились із ним ще в жовтні 2015 року, коли роки планували провести вибори у себе.
Ішакофф стверджував, що Порох визнає ті вибори, я - що не визнає.
Звичайно, що ніхто тих виборів не визнав, та й роки взагалі вибори скасували. Але він прспорив, але не самозабанився, навіть коли Порох склав повноваження.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=877011.1680
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Не було ніяких парі НЯЗ.
олдБой хотів виконати Мінські Угоди, наївно(чи по-хитрованськи) вважаючи що цим вдасться задобрити Путєна і Кацапію.

Наївний олдбой  :pooh_lol:

Можу забитись, що сидить зараз на Західній Україні з жінкою в бандерівському схроні.
І сподівається, що все рассасеться і знов можна буде доїти Україну, хитрожопе створіння  :laugh: 
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбою кстати повезло.
Полтаву не бомбят, боевых действий нет во всей области.
Так что может спокойно сидеть дома, пить кофе и удовлетворённо наблюдать, как он был прав.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

олдБой хотів виконати Мінські Угоди, наївно(чи по-хитрованськи) вважаючи що цим вдасться задобрити Путєна і Кацапію.

все він розумів. просто бачив для себе кращі перспективи під кацапським протекторатом.
і це не раз проходило білими нитками в його постах, шкода не заскрінила.
   
Олдбой попросив деактивувати нік, тобто відмовився писати, в тому числі відповідати на образи.

Тому писати в цій гілці про нього, що гірше брехати про нього, ображати його, це западло по всім форумним законам нетикету. Хтоб він не був. Якщо людина в бані, чи не може відповісти по іншим причинам, то до нього немає що вже дойобуватись, як тут роблять деякі паскуди. Як ті шакали.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбой попросив деактивувати нік, тобто відмовився писати, в тому числі відповідати на образи.

Тому писати в цій гілці про нього, що гірше брехати про нього, ображати його, це западло
ображати не потрібно.
але деякі моменти прояснити варто. Бо от люди питаються - а що такоє. чому ОлдБой від нас ушол прєждєврємєнно.
я сам навіть не в курсі про якесь парі 7-річної давності. а ти диви.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбой попросив деактивувати нік, тобто відмовився писати, в тому числі відповідати на образи.

Тому писати в цій гілці про нього, що гірше брехати про нього, ображати його, це западло по всім форумним законам нетикету. Хтоб він не був. Якщо людина в бані, чи не може відповісти по іншим причинам, то до нього немає що вже дойобуватись, як тут роблять деякі паскуди. Як ті шакали.
Шакал - це той, хто роками ллє бруд на Україну, зневажаючи її героїв і історію.
Шакал - це той, хто називає добробати і тероборону створеними для грабунків і дерибану бюджету.
Ти згоден в таких оцінках України і її захисників з Олбдоєм? 
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбой попросив деактивувати нік, тобто відмовився писати, в тому числі відповідати на образи.

Тому писати в цій гілці про нього, що гірше брехати про нього, ображати його, це западло по всім форумним законам нетикету. Хтоб він не був. Якщо людина в бані, чи не може відповісти по іншим причинам, то до нього немає що вже дойобуватись, як тут роблять деякі паскуди. Як ті шакали.

Ты от куда вылезла брынза под-я.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Шакал - це той, хто роками ллє бруд на Україну, зневажаючи її героїв і історію.
Шакал - це той, хто називає добробати і тероборону створеними для грабунків і дерибану бюджету.
Ти згоден в таких оцінках України і її захисників з Олбдоєм?
не  один  він  цим страждав, он вище точно таке саме
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбой попросив деактивувати нік, тобто відмовився писати, в тому числі відповідати на образи.

Тому писати в цій гілці про нього, що гірше брехати про нього, ображати його, це западло по всім форумним законам нетикету. Хтоб він не був. Якщо людина в бані, чи не може відповісти по іншим причинам, то до нього немає що вже дойобуватись, як тут роблять деякі паскуди. Як ті шакали.
ти чия консерва будеш,що відмерзла тиждень тому по повній і почала активну роботу7
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Шакал - це той, хто роками ллє бруд на Україну, зневажаючи її героїв і історію.
Шакал - це той, хто називає добробати і тероборону створеними для грабунків і дерибану бюджету.

Ти згоден в таких оцінках України і її захисників з Олбдоєм? 
(tu)
 саме таким був Олдбой — ворогом України...
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

чому оце на головній сторінці, перенести його на адмін форум...де йому й місце
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

ні, не дочекаєшся рятівної ін'єкції
на пожиттєве тварюку   :lol:
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

здається була така опція.
прошу її до мене застосувати, щоб по-хорошому закінчити. якщо такої практики немає, прошу зробити виключення і все ж виконати прохання.

не тому що мені страшно, не тому що соромно. жодного слова із написаного не стираю.
лише безкінечно жаль.

мені хотілось уникнути невідворотного, але цілком логічно це не удалось.
те що я бачу, це банкет Валтасара (Meneh, meneh, tekel, upharsin).  дай Господь щоб я хоч на цей раз  помилився.

але поки так.


прощайте


ти просто сране гівно
   
ти просто сране гівно

Що Слав і ти вирішив прийти посцяти на чиюсь могилу? Легше стало?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Що Слав і ти вирішив прийти посцяти на чиюсь могилу? Легше стало?

та чого він заходить тут читає
немає могилки це гівно живе
   
та чого він заходить тут читає
немає могилки це гівно живе

Та то ясно, що я мав на увазі могилу віртуальну. Могилу форумного ніку, а не живої людини.

Пішов він з форуму, та й пішов. Немає що вже його чіпати, тим більше відповісти він не може.

Ти вже з 20 років на форумах і добре знаєш, що якщо когось забанили, чи сам себе забанив чи теж помер фізично, то не треба його ображати і до нього домахуватись.Він не може відповісти. Там зверху вже про дружину його пишуть, про професію, про місце роботи. Що це за хуйня? Так не робиться.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Та то ясно, що я мав на увазі могилу віртуальну. Могилу форумного ніку, а не живої людини.

Пішов він з форуму, та й пішов. Немає що вже його чіпати, тим більше відповісти він не може.

Ти вже з 20 років на форумах і добре знаєш, що якщо когось забанили, чи сам себе забанив чи теж помер фізично, то не треба його ображати і до нього домахуватись.Він не може відповісти. Там зверху вже про дружину його пишуть, про професію, про місце роботи. Що це за хуйня? Так не робиться.

його не забанили це раз

він може відпвісти

ну і я був теж пішов то не мішало нікому пердіти в мою сторону в тому числі і цьому персонажу

ну і основне це вата ворог через таких як він зараз війна
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

його не забанили це раз

він може відпвісти

ну і я був теж пішов то не мішало нікому пердіти в мою сторону в тому числі і цьому персонажу

ну і основне це вата ворог через таких як він зараз війна

Слав, Олдбой не ворог і не вата.
А війна зараз через таких, які в 2014 не збирались її фінансіровать
Нє, вони потім погляди змінили, але війна всеодно відбулась, бо в них й до 2014-го були інші погляди.
Історія Олдбоя на фупі позбавлена вати, ворожості до України, й синячих поглядів на її розвиток
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Та то ясно, що я мав на увазі могилу віртуальну. Могилу форумного ніку, а не живої людини.

Пішов він з форуму, та й пішов. Немає що вже його чіпати, тим більше відповісти він не може.

Ти вже з 20 років на форумах і добре знаєш, що якщо когось забанили, чи сам себе забанив чи теж помер фізично, то не треба його ображати і до нього домахуватись.Він не може відповісти. Там зверху вже про дружину його пишуть, про професію, про місце роботи. Що це за хуйня? Так не робиться.

Пан зараз апелює до того, хто сюди закликав руській мір і продовжує це робити. По факту це кацап без душі і розуму. То до  кого пан  апелює ?. Досить дивно що ця свята корова, точніше бик робить серед людей.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Слав, Олдбой не ворог і не вата.
А війна зараз через таких, які в 2014 не збирались її фінансіровать
Нє, вони потім погляди змінили, але війна всеодно відбулась, бо в них й до 2014-го були інші погляди.
Історія Олдбоя на фупі позбавлена вати, ворожості до України, й синячих поглядів на її розвиток

це ти про кого ?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Пан зараз апелює до того, хто сюди закликав руській мір і продовжує це робити. По факту це кацап без душі і розуму. То до  кого пан  апелює ?. Досить дивно що ця свята корова, точніше бик робить серед людей.

це ти про кого ?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

це ти про кого ?

Я про тебе й Олдбоя.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Я про тебе й Олдбоя.


я тут до чого ?
я завжди був за ющенка потім за порошенка
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

я тут до чого ?
я завжди був за ющенка потім за порошенка

Знаєш, кацапе, що більше всього не люблять люди?
Коли їх вважають за дурнів
 Ти думаєш ФУП втратив пам'ять?

Чи за цим ніком вже інша істота, яка не знає що творила попередня?


Останнє редагування: 4 квітня 2022 22:18:57 від Людас
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

я тут до чого ?
я завжди був за ющенка потім за порошенка

Та відомо ж, що ти синячеством фуп тролив. :weep:
А в Олдбоя навіть жартів не було накшалт якогось шанування пеерівців.
Ще раз скажу свою імху- Олдбой не вата і не ворог України.
Я тобі в цій гілці не опонував, пока ти не дозволив собі по-хазяйськи в ній розлягатись (td)
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Та відомо ж, що ти синячеством фуп тролив. :weep:
А в Олдбоя навіть жартів не було накшалт якогось шанування пеерівців.
Ще раз скажу свою імху- Олдбой не вата і не ворог України.
Я тобі в цій гілці не опонував, пока ти не дозволив собі по-хазяйськи в ній розлягатись (td)

Та який тролінг.   Що попередня версія цього ніка була тупа як російській  валянок, що ця. Невже пан серйозно думає, що дійсно поважний бізнесмен буде витрачати час на це що продукує ця істота тут роками?
Про феєричні копійчані розборки тут з його подругою з МП я вже не кажу.
Це примітивне створіння не здатне навіть на примітивний тролінг.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Та відомо ж, що ти синячеством фуп тролив. :weep:
А в Олдбоя навіть жартів не було накшалт якогось шанування пеерівців.
Ще раз скажу свою імху- Олдбой не вата і не ворог України.
Я тобі в цій гілці не опонував, пока ти не дозволив собі по-хазяйськи в ній розлягатись (td)


що мені тобі доводити ти юльок цим все сказано

а олдбой конкеретно срав на все Українське останім часом
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Різне було до 24.02.2022.
І ми все пам'ятаємо.
Але головне, що тепер. Як працює цей маркер "свій-чужий".
Лукава мерзота, як завжди, намагається мімікрувати.
Думає, якщо буде деактивований його профіль, то разом з ним пропадуть докази
її, мерзоти, антиукраїнської діяльності.
І ті, хто зараз боронить Україну, не дізнаються, що в Полтавській Українській медичній стоматологічній академії (УМСА),
який вже рік, як реорганізовано в Полтавський державний медичний університет (ПДМУ) шляхом її приєднання
 до Полтавського державного медичного університету є такий собі доктор медичних наук професор Ісаков Рустам Ісроілович,
який одночасно з початком своєї наукової кар'єри в академії насрав на найбільшому українському політичному форумі
під ДВІСТІ ТИСЯЧ ПОВІДОМЛЕНЬ ( :download: ) майже в кожному з яких лив бруд на Україну і її героїв,
наближаючи 24.02.2022.
Хтось вважає, що в житті, в роботі із студентами та лікарями ця мерзотна тварина проповідувала щось інше?
Тому питання тут не тільки до нього, але й до колег, до зав його кафедри Скрипниченко, до ректорів,
в тому числі, і ректора ПДМУ.
Ця бузиноподібна мерзота, якій дала прихисток, викохала, викормила, дала освіту і хлібну безтурботну роботу
(б***ь, коли ж він працював і писав свої "висертації", якщо, за виключенням вихідних,
висирав тут, в середньому, по півсотні повідомлень в день!) хоче тепер, під час війни, приховати свою антиукраїнську пропаганду тут.   
Це зрозуміло.
З її точки зору тут є логіка.

І дуже добре, шо є ті, хто прийшов сюди підтримувати антиукраїнську мерзоту.
Маркер "свій-чужий" працює.
   
Різне було до 24.02.2022.
І ми все пам'ятаємо.
Але головне, що тепер. Як працює цей маркер "свій-чужий".
Лукава мерзота, як завжди, намагається мімікрувати.
Думає, якщо буде деактивований його профіль, то разом з ним пропадуть докази
її, мерзоти, антиукраїнської діяльності.
І ті, хто зараз боронить Україну, не дізнаються, що в Полтавській Українській медичній стоматологічній академії (УМСА),
який вже рік, як реорганізовано в Полтавський державний медичний університет (ПДМУ) шляхом її приєднання
 до Полтавського державного медичного університету є такий собі доктор медичних наук професор Ісаков Рустам Ісроілович,
який одночасно з початком своєї наукової кар'єри в академії насрав на найбільшому українському політичному форумі
під ДВІСТІ ТИСЯЧ ПОВІДОМЛЕНЬ ( :download: ) майже в кожному з яких лив бруд на Україну і її героїв,
наближаючи 24.02.2022.
Хтось вважає, що в житті, в роботі із студентами та лікарями ця мерзотна тварина проповідувала щось інше?
Тому питання тут не тільки до нього, але й до колег, до зав його кафедри Скрипниченко, до ректорів,
в тому числі, і ректора ПДМУ.
Ця бузиноподібна мерзота, якій дала прихисток, викохала, викормила, дала освіту і хлібну безтурботну роботу
(б***ь, коли ж він працював і писав свої "висертації", якщо, за виключенням вихідних,
висирав тут, в середньому, по півсотні повідомлень в день!) хоче тепер, під час війни, приховати свою антиукраїнську пропаганду тут.  
Це зрозуміло.
З її точки зору тут є логіка.

І дуже добре, шо є ті, хто прийшов сюди підтримувати антиукраїнську мерзоту.
Маркер "свій-чужий" працює.

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.


З Правил ФУПа
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.


З Правил ФУПа

Вже питав в тебе, підмерзотник:
ти підтримуєш те, що мерзота роками писала про Україну і українців?
Ти також пропонуєш здатися на милість кацапів?
Ти також вважаєш, що добробати були творені для грабунку населення?
Ти також вважаєш, що тероборона була створена для дерибану бюджету?
Шо мовчиш, хитрожопе створіння?
Щодо інформації про доктора Ішакова: він сам її викладував тут неодноразово.
Хизувався своїми здобутками в Україні: хтось з ізуверів тягне пралки, хто електросамокат,
ця тварина собі статки і кар'єру тут зробила, і нехважаючи на це, гадить на тих,
хто дав йому моживість красивого життя тут ...
Надіюся, що після Бучі таких, як він, полюблювач дочкойобу, на честь якого обрав собі тут нік,
жаліти не будуть.

Останнє редагування: 5 квітня 2022 11:45:17 від гДе я?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ще не деактивований. Модераторе, ми всі просимо!
А сенс? Дописи все одно залишаться, можна забанити в ніколи, але це нічого не змінить.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А сенс? Дописи все одно залишаться, можна забанити в ніколи, але це нічого не змінить.
не треба.
прийде після війни. і тоді ми потолкуємо про безальтернативність Мінських Угод
та про неможливість уникнути невідворотного
 :gigi:

я не вважаю OldBoy українофобом,
та, специфічні чи спірні багато які погляди
але реальність, вона швидко коригує мізки.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

заїбався вже витрачати час на це створіння, але гаразд

  реальність, вона швидко коригує мізки
так, але не в цьому разі.

"своїм" на ФУПі в системі розпізнавання "свій-чужий" він не стане.
тому що тоді прийдеться визнати, що 15 років срав тут на українців і їхні цінності,
а виходить, що срав собі на голову

а в нього ж комплекс месії: перед війною аж перло
Хіба цього недостатньо?
Цитувати
мені хотілось уникнути невідворотного, але цілком логічно це не удалось.
те що я бачу, це банкет Валтасара (Meneh, meneh, tekel, upharsin).  дай Господь щоб я хоч на цей раз  помилився
Поки що не бог, але вже не людина  :=V
Навіть Сметана не дотягує до цього рівня

взагалі, добре, що ця гілка підіймається.
Можливо, і в житті хтось дізнається про те,
хто такий насправді Рустам Ісаков 
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Я чув що Ісаков продав свій нік десь у 2014 році, бо те, що за ним сиділо не знало що таке карлочка, луночка, лілька, топольки (оце важливо,до речі, бо це народна назва психлікарні) й відповіді на ще декілька специфічних полтавських термінів.
Тому думаю, що просто бот злився.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія