Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прошу деактивувати нік OldBoy

прошу деактивувати нік OldBoy

здається була така опція.
прошу її до мене застосувати, щоб по-хорошому закінчити. якщо такої практики немає, прошу зробити виключення і все ж виконати прохання.

не тому що мені страшно, не тому що соромно. жодного слова із написаного не стираю.
лише безкінечно жаль.

мені хотілось уникнути невідворотного, але цілком логічно це не удалось.
те що я бачу, це банкет Валтасара (Meneh, meneh, tekel, upharsin).  дай Господь щоб я хоч на цей раз  помилився.

але поки так.


прощайте
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Я проти, ти тут ще будеш писати, антиукраїнський допсувачу, звісно тобі несоромно що те що ти писав.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

і я проти
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбою, все було визначено 21 квітня 2019.
Зеленський, звичайно, мужньо поводиться зараз, нема чим дорікнути - але саме вибір Зеленського довів Хуйлу, що українці ненавидять націоналістів.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбою, все було визначено 21 квітня 2019.
Зеленський, звичайно, мужньо поводиться зараз, нема чим дорікнути - але саме вибір Зеленського довів Хуйлу, що українці ненавидять націоналістів.
у вас страшенна каша у голові, категорично "неїстивна"
Перше. Якщо Українці ненавидять націоналістів, то з якого переляку тоді Хуйло сьогодні вбиває Українців ? адже він так само ненавидить націоналістів (чомусь виключно українських)!
Друге. Хіба у 2019 Українці у другому турі мали можливість обрати націоналіста? Ви нічого не плутаєте часом? Сподіваюся, ви не маєте за націоналіста олігарха, який послуговується висловами на кшталт "цинічних бандер бандитів" і на весь світ волає про якісь "злочини" Українців проти інших народів? Тоді що саме ви мали на увазі у своєму пасажі?
Третє. Можливо, ви мали на увазі, що Хуйла цілком влаштовував його Жмурук на посту преза, то й ніякої війни йому розв"язувати не було жодної потреби? Тоді смисл вашого пасажу подвійно незрозумілий.

2 ОлдБой. Дарма.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Мирославо, поясню.
Для Хуйла Порошенко був націоналістом, а Зеленський - антинаціоналістом.
Якщо 73% українців голосують за антинаціоналіста - а потім політика не міняється - значить, з точки зору Хуйла націоналісти захопили й тероризують українців.
Були б усі, а хоча б 60% українців націоналістами, з точки зору Хуйла, то він би не напав.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Для Хуйла Порошенко був націоналістом, а Зеленський - антинаціоналістом.
Звідки ви це взяли?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Мирославо, поясню.
Для Хуйла Порошенко був націоналістом, а Зеленський - антинаціоналістом.
Якщо 73% українців голосують за антинаціоналіста - а потім політика не міняється - значить, з точки зору Хуйла націоналісти захопили й тероризують українців.
Були б усі, а хоча б 60% українців націоналістами, з точки зору Хуйла, то він би не напав.
ти або наївний або в тебе мандраж. швидше друге
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Були б усі, а хоча б 60% українців націоналістами, з точки зору Хуйла, то він би не напав.
До речі, Андрію. Пам"ятаєте мантру з довоєнних часів про те, що Хуйло дійде лише туди, де його чекають і де лунає масковська мова? Ну - і ?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Звідки ви це взяли?

З риторики росЗМІ перед виборами 2019.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

До речі, Андрію. Пам"ятаєте мантру з довоєнних часів про те, що Хуйло дійде лише туди, де його чекають і де лунає масковська мова? Ну - і ?

Це було помилкою, так
2014-2021 повністю переформатував Україну.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

З риторики росЗМІ перед виборами 2019.
Тобто ви вірите риториці кацЗМІ, сприймаєте за "чисту монету"? Може ви ще й Хуйлові так само вірите? От як сказав Хуйло - так воно і є?

Я, наприклад, виразно бачила що хуйлівці аж до непритоми хочуть щоб у нас ще на 5 років подовжився президентський термін у такого зручного і покірного хуйлові Петро.
Скільки можна було би ще мінськів понапідписувати!
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Напрасно. Неизбежное случилось не по нашей вине. И решение об этом неизбежном принималось не нами. Стрелку прошли и она взорвана, а все мы теперь в одном поезде и развилок больше нет. едем куда рельсы ведут.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Дякую,  котись к ----------->
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Мрія Олдбоя здатися швидко кацапам не здійснилася...
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Катісь кхуям, потвора колорадська  :diablo:
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Напрасно,Олдик, ты насовсем уходишь(((
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Напрасно,Олдик, ты насовсем уходишь(((
+
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Напрасно,Олдик, ты насовсем уходишь(((

Усюсю! какая патєря ! штудіруй колорада в ФБ - як скучиш.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Мудачук закрив фінансування, а безкоштовно старікашка не працює?
----->
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Мудачук закрив фінансування, а безкоштовно старікашка не працює?
----->

 :laugh:  нє поєтся єму всухомятку :)))
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Здохни мразота антиукраїнська

ти з 2005 року  займався тільки тим

що намагався срати українцям на голову

а зараз обісрався від страху.

Не маю сумнівів що підеш у колаборанти якщо захоплять Полтаву

І за це будеш знищений патріотами
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ще не деактивований. Модераторе, ми всі просимо!
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Приготовился встречать цветами оккупанта?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Приготовился встречать цветами оккупанта?

Та ти хіба забув, що він писав? Це ж просто огидно було, як він пропонував відмовитися від суверенітету, аби самому бути в комфорті.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Та ти хіба забув, що він писав? Це ж просто огидно було, як він пропонував відмовитися від суверенітету, аби самому бути в комфорті.
Ссылу мона?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ссылу мона?

Читай його профіль, усе побачиш.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ще не деактивований. Модераторе, ми всі просимо!

для чого дезактивувати? Всі докази мають лишитись і він має можливість відповідати за те що тут агітував ...
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

для чого дезактивувати? Всі докази мають лишитись і він має можливість відповідати за те що тут агітував ...

Посилання можна?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Деактивувати не треба.

Може, Олдбой ще щось напише про те, що Україні було б краще під теплим крилом Росії.

Але він, безперечно, розумна та освічена людина, і маю надію, гарний фахівець.

Сподіваюсь, йому вистачить розуму нарешті відокремити котлєти від мух та змінити свою точку зору, адже багато хто з нас теж кардинально мінявся після певних подій.

Ніколи не говори ніколи, Олдбой.

До зустрічі після війни.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А мені пригадуються дискусії та порівняння про ставлення до мирного населення німецьких та російських окупантів під час другої світової війни. Пригадую обурення Олд Боя згадками очевидців про німецький шоколад для украінських дітей. Днями розмовляв з матір’ю, і вона ще раз нагадала спогади вже покійних свого батька (мій дід) та чоловіка (мій батько). Цікаво, як вам, Олд Бой, сучасні методи геноциду цивільних людей від великої параSSїї під час теперішньої війни?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А мені пригадуються дискусії та порівняння про ставлення до мирного населення німецьких та російських окупантів під час другої світової війни. Пригадую обурення Олд Боя згадками очевидців про німецький шоколад для украінських дітей. Днями розмовляв з матір’ю, і вона ще раз нагадала спогади вже покійних свого батька (мій дід) та чоловіка (мій батько). Цікаво, як вам, Олд Бой, сучасні методи геноциду цивільних людей від великої параSSїї під час теперішньої війни?
Лукава мразота вважає, що українці на це заслуговують.
Закрила пащу тільки і виключно тому, що боїться, як мінімум, втратити солодку і нікому не потрібну роботу,
яка давала йому можливість срати тут роками за бюджетний кошт і отримувати хабарі із студентів.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy


 Напрасно Old дал повод дуракам поплеваться гамном
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy


 Напрасно Old дал повод дуракам поплеваться гамном

Згоден з такою думкою
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ти куда? У Ростов ілі у нінавісну Галічіну
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

не тому що мені страшно, не тому що соромно. жодного слова із написаного не стираю.
лише безкінечно жаль.

мені хотілось уникнути невідворотного, але цілком логічно це не удалось.

не только тебе...
на жаль, разумные доводы и застереження часто оцениваются потом  :(

   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ти куда? У Ростов ілі у нінавісну Галічіну

Ну він так наполегливо пропонував нам підняти лапки та здатися Росії, що навіть страшно подумати, який когнітивний дисонанс у нього буде на Галичині  :gigi:
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

не только тебе...
на жаль, разумные доводы и застереження часто оцениваются потом  :(
Шоб крапки над "ї" розставити, хто ти є, дай відповдь хоча б на два запитання:
ти також, як ця нікчемна потвора вважаєш, що треба було "нравітца-нєнравітца тєрпєть" і дати себе хуйлу перетравити?
ти також, як ця лукава потвора вважаєш, що добробати були створені виключно для гарбунку, а тероборона - для розпилювання бюджету?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

здається була така опція.
прошу її до мене застосувати, щоб по-хорошому закінчити. якщо такої практики немає, прошу зробити виключення і все ж виконати прохання.

не тому що мені страшно, не тому що соромно. жодного слова із написаного не стираю.
лише безкінечно жаль.

мені хотілось уникнути невідворотного, але цілком логічно це не удалось.
те що я бачу, це банкет Валтасара (Meneh, meneh, tekel, upharsin).  дай Господь щоб я хоч на цей раз  помилився.

але поки так.


прощайте
;o цікаво що сталось....
на жаль я 5 місяців була відсутня на форумі
і не слідкувала за тутешніми перипетіями. :sad:
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Деактивувати не треба.

Може, Олдбой ще щось напише про те, що Україні було б краще під теплим крилом Росії.

Але він, безперечно, розумна та освічена людина, і маю надію, гарний фахівець
.

Сподіваюсь, йому вистачить розуму нарешті відокремити котлєти від мух та змінити свою точку зору, адже багато хто з нас теж кардинально мінявся після певних подій.

Ніколи не говори ніколи, Олдбой.

До зустрічі після війни.

Кафедра Психологии в Полтавском стоматологическом техникуме?
Это сравни спорт и военной кафедре. То есть для изъятия денежных знаков у студиозов.

 :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія