Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Вопрос по стиралкам

Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Так Вирпул на Европу выпускает нормальные машины, а своим - ведро с елдой  :)
амерам? та хз. вважаю, що економлять.
у них там пралки автомати на 10-15 кг, та сушильні автомати.
а це для ... небагатих чи економних
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

хоча, якщо у них там до сих пір дюйми та милі, то може відра також з тієї ж категорії.
треба питати в них
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

так і є. пунктик у них

   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

це відро з моторчиком, а не пралка в цивілізованному світі.
ось її сестра

Показати зображення...
А в СССР не було пральних машин-автоматів? Радянські інженери в всьому старались Захід доганяти.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

так і є. пунктик у них

Думаю большинство из юзероф просто не вкурили вот этот крикдушы  апстрима  :)

Аффтор, як і всім коментатори, ніколи мабуть не чули про відцентрову силу. Бєльйішко після зливу води збилося в один край барабана,
от і получився аццкій маховик. В мене є така ж сама машинка. Я завжди спостерігаю за процесом прання, і тільки-но машинка починає танцювати,
я відкриваю кришку і розміщую білизну більш-менш рівномірно по стінках барабана.
Потім закриваю кришку, і машинка шуршить, як годинник. (tu)  :-)o

У нас же барабан останавливается, прокручивается замедленно, чтоб белье перераспределилось и запускается по новой автоматычно  :snoozer_0:

Останнє редагування: 14 березня 2018 00:32:07 від Алцхаймер
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Уже штаны давно постирались и почти высохли :D
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

так і є. пунктик у них

https://youtu.be/8394a1rd6sM
вражає, знаю. європейські моделі у порівнянні з цими - кам"яний вік.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Думаю большинство из юзероф просто не вкурили вот этот крикдушы  апстрима  :)

У нас же барабан останавливается, прокручивается замедленно, чтоб белье перераспределилось и запускается по новой автоматычно  :snoozer_0:

Там ключове слово у ТС - джинси. Вони не можуть "перерозприділитись" нормально по крихітному барабані. :)
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Кстати в Украине вообще не принято иметь дома сушилку для белья, и все сушат на веревках. Почему так не знаю. У родителей моих Аристон с сушкой уже, но они не сушат в ней, вообщем как то не принято.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А в СССР не було пральних машин-автоматів? Радянські інженери в всьому старались Захід доганяти.
ніби-то була напівавтомат Вятка к кінці 80-х. але без підігріву води.
в вільному продажі не було.
напевне типу нинішніх сатурнів з еленбергами. тобто тих же відер. але вже з помпою.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Там ключове слово у ТС - джинси. Вони не можуть "перерозприділитись" нормально по крихітному барабані. :)

Боюсь тебя расстроить, но прекрасно перераспределятся. Барабан крохотный только на картинке, а по тех. характеристикам рассчитан на стирку 5-7 кг (11-15,4 паундов) сухого белья. Так что одновременно ты стираешь целую кучу джинсов, и стоять над машиной совершенно ни к чему. Набрал программу и вытащил уже постиранное, а если с сушкой - то и сухое белье.

Имеешь полную возможность пить кофе и переживать за "изоляцию иллюминатора"  дистанционно  :)
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Думаю большинство из юзероф просто не вкурили вот этот крикдушы  апстрима  :)

У нас же барабан останавливается, прокручивается замедленно, чтоб белье перераспределилось и запускается по новой автоматычно  :snoozer_0:
так, система автоматичного розподілу білизни по барабану. працює поки не розподілить.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В детстве моем 80-90 была такая машина И были щастливы, потому что машину стиральную просто так было не купить
Современные автоматы появились в середине 90х Candy.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Там ключове слово у ТС - джинси. Вони не можуть "перерозприділитись" нормально по крихітному барабані. :)
в крихітному барабані місце на 5-6 кг сухої білизни
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

ніби-то була напівавтомат Вятка к кінці 80-х. але без підігріву води.
в вільному продажі не було.
напевне типу нинішніх сатурнів з еленбергами. тобто тих же відер. але вже з помпою.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

ніби-то була напівавтомат Вятка к кінці 80-х. але без підігріву води.
в вільному продажі не було.
напевне типу нинішніх сатурнів з еленбергами. тобто тих же відер. але вже з помпою.
А вода туди заливалась вручну, віджим автоматичний? Не бачив таких у знайомих і у продажу.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В детстве моем 80-90 была такая машина Показати зображення... И были щастливы, потому что машину стиральную просто так было не купить
Современные автоматы появились в середине 90х Candy.
Это у нас, а в мире автоматы появились по-моему в 50-х. Раз видел передачу, что у одного мужика несколько десятков стиральных машин разных годов. Он все их отремонтировал и они работают.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В вертикальных машинах с вертикальной осью непонятно как перемешивается белье во время стирки. Если ось горизонтальная, то оно перемешивается и трется друг об друга за счет гравитации — за счет этого хорошо отстирывается. А если ось вертикальная — гравитация не работает и в чем там эффект стирки состоит — непонятно.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В вертикальных машинах с вертикальной осью непонятно как перемешивается белье во время стирки. Если ось горизонтальная, то оно перемешивается и трется друг об друга за счет гравитации — за счет этого хорошо отстирывается. А если ось вертикальная — гравитация не работает и в чем там эффект стирки состоит — непонятно.

Елда с лопастями перемешивает белье.

А вообще стирает порошок, а не машинка.

Машинка полощет и и выжимает...  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А вода туди заливалась вручну, віджим автоматичний? Не бачив таких у знайомих і у продажу.
Який "вільний продаж" ?
Їх продавали "під запис" тільки у Москві і з московською пропискою. Це навіть
у кіно просочилося (Блондинка за углом, з Міроновим).
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

я колись здуру купив машинку з виставочного стенду в магазині. ну дуже сподобалась а була тільки одна в наявності. привіз встановив по інструкції запустив. вроді все нормально тільки один нюанс - що не робив не вдавалось добитись тихої роботи при віджимі - на високих оборотах тарахтить і все. грішив на криву плитку в кухні, на кривий рівень, на криві руки, на криву закладку. в результаті зняв задню кришку щоб глянути чи там чого не відвалилось при транспортуванні. і побачив виламану різьбу в тому місці куди вкручувався транспортний болт барабана. тобто десь хтось колись включив машинку з транспортним болтом, воно там поламало, він тихенько вкрутив болт аби видимо тримався - і віддав в магазин взад. ну або прямо в магазині менеджери начудили експериментуючи.  найгірше що ніякого повернення чи гарантії я вже нікому довести не зміг. ну побавився там грузиками трошки стало тарахтіти менше та й забив...
точно так само знайомий колись купив холодильник зі стенду - бо тільки один був що їм підходив. приїхали поставили все працює. тільки один нюанс - почали клацати кнопками управління а вони провалюються. зняв кришку а там  проламана плата під кнопками - на стенді екскурсанти-покупці ходять і тицяють все підряд і видно хтось перестарався. добре що чувак дружив з паяльником - відновив доріжки і укріпив злам - так і працює досі. бо про гарантію йому сказали що нє бо він сам типу і зламав.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

я колись здуру купив машинку з виставочного стенду в магазині. ну дуже сподобалась а була тільки одна в наявності. привіз встановив по інструкції запустив. вроді все нормально тільки один нюанс - що не робив не вдавалось добитись тихої роботи при віджимі - на високих оборотах тарахтить і все. грішив на криву плитку в кухні, на кривий рівень, на криві руки, на криву закладку. в результаті зняв задню кришку щоб глянути чи там чого не відвалилось при транспортуванні. і побачив виламану різьбу в тому місці куди вкручувався транспортний болт барабана. тобто десь хтось колись включив машинку з транспортним болтом, воно там поламало, він тихенько вкрутив болт аби видимо тримався - і віддав в магазин взад. ну або прямо в магазині менеджери начудили експериментуючи.  найгірше що ніякого повернення чи гарантії я вже нікому довести не зміг. ну побавився там грузиками трошки стало тарахтіти менше та й забив...
точно так само знайомий колись купив холодильник зі стенду - бо тільки один був що їм підходив. приїхали поставили все працює. тільки один нюанс - почали клацати кнопками управління а вони провалюються. зняв кришку а там  проламана плата під кнопками - на стенді екскурсанти-покупці ходять і тицяють все підряд і видно хтось перестарався. добре що чувак дружив з паяльником - відновив доріжки і укріпив злам - так і працює досі. бо про гарантію йому сказали що нє бо він сам типу і зламав.

Незрозуміло, що воно могло поламати.
Транспортні болти тримають бак, бо він на пружинах теліпається..
Якщо бак не пошкоджено, проблеми не в цьому.
Дивись амортізатори. 
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Незрозуміло, що воно могло поламати.
Транспортні болти тримають бак, бо він на пружинах теліпається..
Якщо бак не пошкоджено, проблеми не в цьому.
Дивись амортізатори. 

всі пральки трохи різні.
поперше в мене там ззаду баку така велика трикутна пластикова рама в якій нарізана різьба в яку вкручується болт через задню стінку. от при включенні з болтом той кусок пласмаси і видерло з мясом в місці різьби.
подруге при зламаній різьбі болт вже не тримав тому при транспортуванні бак напевне трохи теліпався видно щось змістилось.
потретє від удару при неправильному включені теж могло щось деформувати.
кортше маємо що маємо. не купуйте техніку зі стендів.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Кстати в Украине вообще не принято иметь дома сушилку для белья, и все сушат на веревках. Почему так не знаю. У родителей моих Аристон с сушкой уже, но они не сушат в ней, вообщем как то не принято.

колись в Україні не принято було й мати автоматичну стиральну машинку.  :laugh:
подруга мені доводила, що вона швидко псує речі.
потім, коли машинки перестали бути надто коштовною річчю і їх змогли купувати більшість населення, всі страхи миттю счезли.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В вертикальных машинах с вертикальной осью непонятно как перемешивается белье во время стирки. Если ось горизонтальная, то оно перемешивается и трется друг об друга за счет гравитации — за счет этого хорошо отстирывается. А если ось вертикальная — гравитация не работает и в чем там эффект стирки состоит — непонятно.

Його величність РЕВЕРС і її величність ІНЕРЦІЯ (в тих машинках, де немає єлди). :)
Кожних 4 секунди вмикається реверс. Маса води з білизною крутиться вправо, а барабан різко починає крутити вліво.
За рахунок цього - білизна починає тертися об зустрічний потік мильної води і друх об друшку. :D
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Його величність РЕВЕРС і її величність ІНЕРЦІЯ (в тих машинках, де немає єлди). :)
Кожних 4 секунди вмикається реверс. Маса води з білизною крутиться вправо, а барабан різко починає крутити вліво.
За рахунок цього - білизна починає тертися об зустрічний потік мильної води і друх об друшку. :D
горизонтальна все одно краще відпирає бо там додається ефект "хляп-хляп" коли тканина піднімається вверх а потім падає вниз. моя 80% часу так повільно і пере. заодно речі перемішуються між собою
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

горизонтальна все одно краще відпирає бо там додається ефект "хляп-хляп" коли тканина піднімається вверх а потім падає вниз. моя 80% часу так повільно і пере. заодно речі перемішуються між собою
В мене була і горизонтальна і вертикальна. По моєму одинаково перуть по якості. Але в горизонтальній підшипник важко міняти. В вертикальній через 3 роки підшипники почали гудіти і легко (після розбирання до того горизонтальної) сам поміняв, коштують з корпусами і сальниками десь до 1000грн. за 2шт.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А в СССР не було пральних машин-автоматів? Радянські інженери в всьому старались Захід доганяти.

Була одна!!!
Евріка. Робили її в москві і продавали тільки з пропискою. Я аж звідти тарабанив.


Трохи пізднфше зробили Вятку.
Все.

Останнє редагування: 14 березня 2018 16:44:44 від ЮАР
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

колись в Україні не принято було й мати автоматичну стиральну машинку.  :laugh:
подруга мені доводила, що вона швидко псує речі.
потім, коли машинки перестали бути надто коштовною річчю і їх змогли купувати більшість населення, всі страхи миттю счезли.
Машинка з сушаркою споживає великий струм,  алюмінієві дроти у старих радянських домах не розраховані на таких споживачів. Навіть в сучасних часто споживання обмежено автоматом 16А, і це на весь дім...
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А вода туди заливалась вручну, віджим автоматичний? Не бачив таких у знайомих і у продажу.
збрехав. автомат. але ж це було за допомогою Мерлоні - Арістон
тут можна почитати

http://back-in-ussr.com/2014/10/sovetskie-stiralki.html
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А если ось вертикальная — гравитация не работает и в чем там эффект стирки состоит — непонятно.
потік води робить справу. але значно гірше
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А вообще стирает порошок, а не машинка.

Машинка полощет и и выжимает...
пере вода, порошок, час, температура.

є так зване коло прання. чим менший сектор одного компонента, тим більший у інших.
наприклад, колись прали зовсім без порошку. на річках. довго і нудно. тобто, в великій кількості проточної води, яка вимивала с часом бруд.
додали порощок. кількість води зменшилась як і часу. добавили температуру -...
ну, ви зрозуміли принцип
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В розетке бы сказали, вы сами неправильно установили. Они там чего-то оборзели вкрай.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В розетке бы сказали, вы сами неправильно установили. Они там чего-то оборзели вкрай.
до дупи продавець.
сервісний центр робить висновок. і якщо він дійде висновку, що покупець не винен, то люба "виделка" змушена буде обміняти товар згідно акту
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

збрехав. автомат. але ж це було за допомогою Мерлоні - Арістон
тут можна почитати

http://back-in-ussr.com/2014/10/sovetskie-stiralki.html
Радянські інженери вже зробили були автомат в кінці 1970-х тільки залишилось впускний клапан на воду зробити. Але чомусь вирішили для пралок-автоматів  італійський завод будувати як і для автомобіля "ВАЗ".
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Радянські інженери вже зробили
не смішіть мене так або попереджайте.
зробили вони)))
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

збрехав. автомат. але ж це було за допомогою Мерлоні - Арістон
тут можна почитати

http://back-in-ussr.com/2014/10/sovetskie-stiralki.html
Тогда нужно было для автомата:
"что бы ее купить надо было предъявить справку из ЖЭКа о соответствии электрической проводки нормам потребляемой мощности. Этим нормам соответствовали дома построенные после 1978 года." А сейчас уже не нужно даже для тех, что сушат бельё.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

что бы ее купить надо было
в мацкву треба було їхати або записатись в чергу.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

не смішіть мене так або попереджайте.
зробили вони)))
Говорили тоді, що хочуть догнати і перегнати Америку і зрівнювали статистику по виробництву. А свої пральні машини і іншу техніку СССР експортував в капіталістичні країни?
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Говорили тоді, що хочуть догнати і перегнати Америку і зрівнювали статистику по виробництву. А свої пральні машини і іншу техніку СССР експортував в капіталістичні країни?
не було нічого свого в совку. все або купували або крали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія