Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вже дорожче ніж в ЄС

Re: Вже дорожче ніж в ЄС

В Англії теж є білий хліб за 18 гривень кіло (50 пенсів), але ви його їсти не будете.

Не повіриш. Я нашого вже ніякого не їм.  Це вже імітація , а не хліб. Сам випікаю.

Ти печеш ? 
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

В сильпо смачний властного виробницьва
Литовський називається)))
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Литовський називається)))

А вы знаете что в Сильпо хлеб мороженый продают?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1005884
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

А хто покупает "хлеб" в Ашане? По крайней мере в Польше я таких не знаю. То что можно назвать хлебом начинается от 1,5-1,7 доллара.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

:-B

Суки пенси правда ? Жеруть той хліб і жеруть. 

І я жеру, але навіть у пенсів хліб не є значущою частиною харчування.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Скільки австріяк чи німець може купити такого хліба на свою платню в середньому ?

Питання в принципі неправильне.
Правильне, скільки він може купити після всіх обов‘язкових виплат?
Німець чи австріяк отримує в середньому менше 2 тисяч чистими на руки. А вільних грошей після обов‘язкових виплат в нього залишається набагато менше.
Окрім того, там же не тільки хліб дорожчий.
Мені трохи легше з англійськими прикладами.
Англійський працюючий манюпас, якщо в нього немає власного житла і працюючої другої половини живе в боргах, як у шовках. Практично весь доход з‘їдає житло і транспорт.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Скільки австріяк чи німець може купити такого хліба на свою платню в середньому ?

цена хлеба зависит не только от зарплаты, а от налогов, урожая, пошлин, конкуренции и спроса.
что за примитивная логика на одно уравнение ))
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС
G0r

Можно еще молочку сравнить, курятину. Чет мне кажется, что там тоже ничего переможного не будет.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

А вы знаете что в Сильпо хлеб мороженый продают?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1005884
ні, не знаю..
але ми все одно хліб зберігаємо у холодильнику
відрізаємо по шматочку і підігріваємо 20 сек у мікрохвильовці
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС
G0r

В Варусе вчера были такие цены на хлеб:

Київхліб Хлiб український столичний подовий 950г: 15.99грн.
Київхліб Батон нарізний Київський в/с 500г: 9,49 грн.
Багет пшеничний бездріжджовий, ваг за 1кг: 37,9 грн.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Німець чи австріяк отримує в середньому менше 2 тисяч чистими на руки. А вільних грошей після обов‘язкових виплат в нього залишається набагато менше.
Хіба "чистими" - це не після обов"язкових виплат?
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Мені трохи легше з англійськими прикладами.
Англійський працюючий манюпас, якщо в нього немає власного житла і працюючої другої половини живе в боргах, як у шовках. Практично весь доход з‘їдає житло і транспорт.
Та не може такого бути!!! В еуропе манюпас живет сытно и бахато, это в Украине злыдни.  X(  На чью мельницу воду льете, пан Радник?

ЗЫ Меня в соседней теме один немецкий мудозвон проверять надумал насчет Швеции. Я ему ссылки на рент бросил, где на приличную 2-х комнатную квартиру с этой двухи уйдет 2/3 зарплаты за рент, а на гуевую гостинку в ебенях - процентов 40%, и это без коммуналки - вроде попустило человека. А то у народа явный когнитивный диссонанс образовывается - им же все подряд рассказывают, что во всей Еуропе все живут "сытно и бахато", и чуть ли не по пол-года в году по всему земному шару катаются, а тут така хуйня, что оказывается без долгов хер прожить могут.
Нескладуха какая-то с "бахатой еуропой" получается.
Ох уж эти сказки, ох уж эти сказочники ;)

Останнє редагування: 5 листопада 2018 11:07:59 від Aleksandr_1
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Юля вам дасть дешевого хлеба та зреліщ
Ну так щоб помірать С задоволенням ))
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Питання в принципі неправильне.
Правильне, скільки він може купити після всіх обов‘язкових виплат?
Німець чи австріяк отримує в середньому менше 2 тисяч чистими на руки. А вільних грошей після обов‘язкових виплат в нього залишається набагато менше.
Окрім того, там же не тільки хліб дорожчий.
Мені трохи легше з англійськими прикладами.
Англійський працюючий манюпас, якщо в нього немає власного житла і працюючої другої половини живе в боргах, як у шовках. Практично весь доход з‘їдає житло і транспорт.

Друже, якщо так рахувати скільки лишається після необхідних витрат, то середній українець взагалі нічого не може купити. Нуль. Точніше мінус.


* Злив зарахований. Ти зараз договоришся до того що на Заході  люди голодують,  Чого туди пруться українці міьонами , включаючи тебе, то загадка.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Юля вам дасть дешевого хлеба та зреліщ
Ну так щоб помірать С задоволенням ))

Трєтій пашол нах ...

Варианты обсуждения

высокая цена на хлеб очень стиммулирует экономику

выбирете вашу юльичку, будет по сто

много есть хлеба вредно

падлы барыги ни как не нажрутся

#твердозапетра
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

* Злив зарахований. Ти зараз договоришся до того що на Заході  люди голодують,  Чого туди пруться українці міьонами , включаючи тебе, то загадка.
Не путайте туризм с эмиграцией (с)
Большинство из этих миьонив, или как-там у вас, прутся на заработки. Т.е. не собираясь там оседать на постоянку. А при этом уже совсем другие расклады. И на жилье, и на питание.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Хіба "чистими" - це не після обов"язкових виплат?
Ні, це після податків.
А є ще купа всякого, що потрібно обов‘язково сплачувати.
Типові витрати в Англії.
Житло (іпотека, оренда+місцевий податок), як правило, це половина доходу манюпаса.
Транспорт - машина плюс громадський - це ще відсотків 15-20 від доходу.
Комуналка - хай 5 відсотків.
Тобто на одяг, харчування, розваги залишається в кращому разі відсотків 20-25 від доходу.
І ще повна державна пенсія на сьогодні 150 фунтів на тиждень - 650 на місяць. Субсидій немає, місцевий податок сплачують на загальних підставах. На харчі в такого пенсіонера залишається фунтів 50-60 на тиждень, якщо він виплатив іпотеку і живе у власному житлі.
Тому багато продають будинки і валять на пенсію в дешеві теплі країни.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

І я жеру, але навіть у пенсів хліб не є значущою частиною харчування.

осетрина?
говядина?
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Та не може такого бути!!! В еуропе манюпас живет сытно и бахато, это в Украине злыдни.  X(  На чью мельницу воду льете, пан Радник?

ЗЫ Меня в соседней теме один немецкий мудозвон проверять надумал насчет Швеции. Я ему ссылки на рент бросил, где на приличную 2-х комнатную квартиру с этой двухи уйдет 2/3 зарплаты за рент, а на гуевую гостинку в ебенях - процентов 40%, и это без коммуналки - вроде попустило человека. А то у народа явный когнитивный диссонанс образовывается - им же все подряд рассказывают, что во всей Еуропе все живут "сытно и бахато", и чуть ли не по пол-года в году по всему земному шару катаются, а тут така хуйня, что оказывается без долгов хер прожить могут.
Нескладуха какая-то с "бахатой еуропой" получается.
Ох уж эти сказки, ох уж эти сказочники ;)
Не складу ха, что в Польше 3 ляма уже нормальных, вон с Хорватом поговори, почему-то человек не плачиться и да по Европе катает регулярно, можешь со столяром Гонтой поговорить, кстати обсудите  аренду в Швеции.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Ні, це після податків.
А є ще купа всякого, що потрібно обов‘язково сплачувати.
Типові витрати в Англії.
Житло (іпотека, оренда+місцевий податок), як правило, це половина доходу манюпаса.
Транспорт - машина плюс громадський - це ще відсотків 15-20 від доходу.
Комуналка - хай 5 відсотків.
Тобто на одяг, харчування, розваги залишається в кращому разі відсотків 20-25 від доходу.
І ще повна державна пенсія на сьогодні 150 фунтів на тиждень - 650 на місяць. Субсидій немає, місцевий податок сплачують на загальних підставах. На харчі в такого пенсіонера залишається фунтів 50-60 на тиждень, якщо він виплатив іпотеку і живе у власному житлі.
Тому багато продають будинки і валять на пенсію в дешеві теплі країни.

50х35=1750 в тиждень на харчування людині достатньо, якщо в ресторани не ходити 
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

осетрина?
говядина?

марципани, трясця
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Та не може такого бути!!! В еуропе манюпас живет сытно и бахато, это в Украине злыдни.  X(  На чью мельницу воду льете, пан Радник?

ЗЫ Меня в соседней теме один немецкий мудозвон проверять надумал насчет Швеции. Я ему ссылки на рент бросил, где на приличную 2-х комнатную квартиру с этой двухи уйдет 2/3 зарплаты за рент, а на гуевую гостинку в ебенях - процентов 40%, и это без коммуналки - вроде попустило человека. А то у народа явный когнитивный диссонанс образовывается - им же все подряд рассказывают, что во всей Еуропе все живут "сытно и бахато", и чуть ли не по пол-года в году по всему земному шару катаются, а тут така хуйня, что оказывается без долгов хер прожить могут.
Нескладуха какая-то с "бахатой еуропой" получается.
Ох уж эти сказки, ох уж эти сказочники ;)

Який жах , Сашо. Єдине що незрозуміло чому мільони українців тікають туди, а не  мільони європейців сюди....

Той же Радник сидить там не виколупаєш. Мучається, бідує, але сидить..
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Друже, якщо так рахувати скільки лишається після необхідних витрат, то середній українець взагалі нічого не може купити. Нуль. Точніше мінус.


* Злив зарахований. Ти зараз договоришся до того що на Заході  люди голодують,  Чого туди пруться українці міьонами , включаючи тебе, то загадка.

У мене є знайомий москаль, здає житло українським заробітчанам. Живуть по четверо в кімнаті, податків не платять, готують на бригаду, родин з собою не мають. Робота важка.
Не плутайте висококваліфіковани х фахівців (меншість) і робочих на важкій фізичній роботі (таких більшість).
Інша річ, що досить багато заробітчан звикають, обростають зв‘язками, починають інтегруватися, але тоді змінюється і стиль життя.
Але це не означає, що в них життя мед ложкою, там дьогтю теж повно.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Не путайте туризм с эмиграцией (с)
Большинство из этих миьонив, или как-там у вас, прутся на заработки. Т.е. не собираясь там оседать на постоянку. А при этом уже совсем другие расклады. И на жилье, и на питание.

Та ти шо ???  (P)

З моїх знайомих десятків як не сотен знайомих. що почали тікати по світу  ще з 90-х і по зараз повернувся 1 (один ) .
Вже й сім*ї поеперетягували давно.

Скільки тобі рочків, Сашок ? Майже ніхто вже не повернеться. Молодь так точно.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

У мене є знайомий москаль, здає житло українським заробітчанам. Живуть по четверо в кімнаті, податків не платять, готують на бригаду, родин з собою не мають. Робота важка.
Не плутайте висококваліфіковани х фахівців (меншість) і робочих на важкій фізичній роботі (таких більшість).
Інша річ, що досить багато заробітчан звикають, обростають зв‘язками, починають інтегруватися, але тоді змінюється і стиль життя.
Але це не означає, що в них життя мед ложкою, там дьогтю теж повно.

Та ти шо ? Так важко ? Таки газета " Правда " не брехала ? Повертайся. 

Останнє редагування: 5 листопада 2018 11:31:28 від Людас
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Ну, про хлеб ерунда, хотя и подорожал, батон 8.20, Пшеничный 9, Украинский 11.90 в Киеве. А вот курятина и лук у нас уже дороже чем в Польше. И сыры, и молочка многая и, вообще, мясо, а особенно сало.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Я коли буваю в Австрії чи Німеччині завжди купую житній крустенброт яи бауернброт - такий, як колись був український. Десь 3 євро за буханець 800 г.
Скрізь в Європі колишній український називається німецький житній :)


В нормальному бекераї від 2 євро за кг. І кожен день акція на
якийсь хліб, тобто до 2 євро за кг можна взяти. В Україні такого хліба більше не роблять, тай не робили раніше.
А ще його не буває вчорашнього. За кілька годин до закриття більшість бекераїв починає продавати продукцію за 50%.
Там і хліб, і тістечка, булочки-пончики.
Що залишилось відправляють, деякі виставляють на вулиці. Можна підійти та взяти просто так.

До того ж майже всі мережи супермаркетів поставили свої пічки, та того хліба валом по 1-2 євро за кг.

В Україні хліб коштує дорого, якщо порахувати ту ціну відносно якості.

   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Та не може такого бути!!! В еуропе манюпас живет сытно и бахато, это в Украине злыдни.  X(  На чью мельницу воду льете, пан Радник?

ЗЫ Меня в соседней теме один немецкий мудозвон проверять надумал насчет Швеции. Я ему ссылки на рент бросил, где на приличную 2-х комнатную квартиру с этой двухи уйдет 2/3 зарплаты за рент, а на гуевую гостинку в ебенях - процентов 40%, и это без коммуналки - вроде попустило человека. А то у народа явный когнитивный диссонанс образовывается - им же все подряд рассказывают, что во всей Еуропе все живут "сытно и бахато", и чуть ли не по пол-года в году по всему земному шару катаются, а тут така хуйня, что оказывается без долгов хер прожить могут.
Нескладуха какая-то с "бахатой еуропой" получается.
Ох уж эти сказки, ох уж эти сказочники ;)

знайомий в Данію поїхав у відрядження, повернувся в шоці.
Оце ціни каже, а оренда житла ваще капєц.
А зарплати, питаю?

А зарплати каже нічо так, нам так не платять.

Так шо переходимо від жахів про Швецію, до швейцарського зубожіння. Можна транзитом через норвежське
 :weep:
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Ну, про хлеб ерунда, хотя и подорожал, батон 8.20, Пшеничный 9, Украинский 11.90 в Киеве. А вот курятина и лук у нас уже дороже чем в Польше. И сыры, и молочка многая и, вообще, мясо, а особенно сало.

Зараз тобі напишуть , що це теж ніхто не їсть..
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Та ти шо ? Так важко ? Повертайся.
покищо мені тут набагато більше платять.  Перестануть платити - повернуся. Можеш не сумніватися. [ua]
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

покищо мені тут набагато більше платять.  Перестануть платити - повернуся. Можеш не сумніватися. [ua]

Ну то чого ниєш ?

Хєр ти повернешся. Такими темпами тут все буде скоро дорожче. Навіть в євро чи фунті, а не гривнях.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

покищо мені тут набагато більше платять.  Перестануть платити - повернуся. Можеш не сумніватися. [ua]
Понятно что вернёшься, наработал там капитал думаю на очень достойную жизнь у нас хватит, сдесь всю жизнь будешь вкалывать и в итоге 50€ в месяц это весь капитал.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Питання в принципі неправильне.
Правильне, скільки він може купити після всіх обов‘язкових виплат?
Німець чи австріяк отримує в середньому менше 2 тисяч чистими на руки. А вільних грошей після обов‘язкових виплат в нього залишається набагато менше.
Окрім того, там же не тільки хліб дорожчий.
Мені трохи легше з англійськими прикладами.
Англійський працюючий манюпас, якщо в нього немає власного житла і працюючої другої половини живе в боргах, як у шовках. Практично весь доход з‘їдає житло і транспорт.

точно, треба рахувати що залишається.
Так якщо середній манюпас України витратить на все 50%, то у нього залишиться ну нехай 150 євро.
А якщо німець витратить 80%, то залишиться 500 євро.
Я вже не кажу про якість витрат
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

знайомий в Данію поїхав у відрядження, повернувся в шоці.
Оце ціни каже, а оренда житла ваще капєц.
А зарплати, питаю?

А зарплати каже нічо так, нам так не платять.

Так шо переходимо від жахів про Швецію, до швейцарського зубожіння. Можна транзитом через норвежське
 :weep:

У мене теща в Норвегії живе. Поки не переїхала теж мені казала, що у вас же зарплати високі. Після 5 років в Осло попустило. Виявляється високих зарплат на високі ціни особливо не вистачає. Це при тому що живе з доньк та її чоловіком, які обидва працюють з високою навіть для Норвегії зарплатою.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

точно, треба рахувати що залишається.
Так якщо середній манюпас України витратить на все 50%, то у нього залишиться ну нехай 150 євро.
А якщо німець витратить 80%, то залишиться 500 євро.
Я вже не кажу про якість витрат


 ;o

150 євро в обласних центрах це все що на руки має середінй манюпас. Яке залишится ?
Нуль у середнього українця залишається. Часто мінус. Тому ломбарди, банки  та секонхенди на кожному кроці.
Європа відпочиває. 


   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

точно, треба рахувати що залишається.
Так якщо середній манюпас України витратить на все 50%, то у нього залишиться ну нехай 150 євро.
А якщо німець витратить 80%, то залишиться 500 євро.
Я вже не кажу про якість витрат

А ніхто і не сперечається. Але погодься, що 150 і 500 це не 300 і 2500.
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

;o

150 євро в обласних центрах це все що на руки має середінй манюпас. Яке залишится ?
Нуль у середнього українця залишається. Часто мінус. Тому ломбарди, банки  та секонхенди на кожному кроці.
Європа відпочиває. 

то я вже накинув, щоб не почали нити "в кієвє за 10 штук нікто нє работаєт"
 :weep:
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

планують? вже тиждень так точно в атб 10 грн за півбуханки українського

буханка 18
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

Пошел в ганделик (фора через дорогу, там на гривну дешевле, лень одолела)
400грамм  юривский заварной 13 гр,  борщаговка
летом 10 гр, весной 9 гр
   
Re: Вже дорожче ніж в ЄС

планують? вже тиждень так точно в атб 10 грн за півбуханки українського

буханка 18

В АТБ він взагалі жахливий. І не тільки він.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія