Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні зросли продажі квартир

Re: В Україні зросли продажі квартир
den

В Україні ж вартість не зростає вже 10 років і фактично продовжує падати.
вона і в нас з 2008 року падала, потім росла, знову падала, щас знову потроху росте (не хрущ та вбитий совкофонд а нормальне житло)
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Так в Днепре тоже строят, а население падает.
В домах, сданных 3-7лет назад заселенность ~30%. Особенно резкий контраст между новыми и старыми домами вечером по количеству освещенных окон.

А как одно стыкуется с другим? 30% незаселено, а продолжают строить  :-)o
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А как одно стыкуется с другим? 30% незаселено, а продолжают строить  :-)o

думаецца краденное бабло животворящее вкладывают
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

вона і в нас з 2008 року падала, потім росла, знову падала, щас знову потроху росте (не хрущ та вбитий совкофонд а нормальне житло)

Нове житло вводять все дешевше, або на старому рівні.
По інших товарах Купівельна спроможність грошей падає.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Але у нормальних країнах вони зростають, падають і знову зростають.
Захід давно забув кризу 2008 і вже подвоїв вартість нерухомості.
В Україні ж вартість не зростає вже 10 років і фактично продовжує падати.
як припинили повальне кредитування і люди обпеклися на кредитах, бо не звикли до тріскання мильних, так і ентузіазм гратися на цінах на нерухомість впав. для західного населення це вже звична забавка.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А как одно стыкуется с другим? 30% незаселено, а продолжают строить  :-)o

Ну тут уже были специалисты, которые объясняли этот феномен...
Поищите, я всех тонкостей не знаю...
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А как одно стыкуется с другим? 30% незаселено, а продолжают строить  :-)o

Повно людей, які не знають, що робити з баблом.
Плюс інвестиції у нерухомість це спосіб відхилити грошенята, бо походження коштів не перевіряють.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

думаецца краденное бабло животворящее вкладывают
хто і навіщо? я коли дивлюся на будівельну вакханалію в нашому маленькому місті (270 000) весь час задаю собі питання. і в щойно зданих новобудовах(до року)  десь в 30% світяться вікна.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

хто і навіщо? я коли дивлюся на будівельну вакханалію в нашому маленькому місті (270 000) весь час задаю собі питання. і в щойно зданих новобудовах(до року)  десь в 30% світяться вікна.

Депутати, діамантові прокурори та їх багаточисельні родичі. Всі, хто бере гроші з тумбочки.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Нове житло вводять все дешевше, або на старому рівні.
за цінами на житлову я не слідкую, а на комерційну з 2014-15рр десь відсотів на 50-70 ціни виросли.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Депутати, діамантові прокурори та їх багаточисельні родичі. Всі, хто бере гроші з тумбочки.
навіщо їм бетонні метри в українській глубинці, коли можна в країнах золотого міліарду купувати?
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

навіщо їм бетонні метри в українській глубинці, коли можна в країнах золотого міліарду купувати?

Они многостаночники. И там и там...
У меня тут через 3 дома дом чиновника не крупного. У него 3 квартиры и 2 дома...
ЗП не думаю, что выше 10т. грн.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

навіщо їм бетонні метри в українській глубинці, коли можна в країнах золотого міліарду купувати?

У нормальних країнах треба мати чистий капітал для інвестицій.
Та й нарватись можна на закон якийсь.
А в нас вони боги.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Они многостаночники. И там и там...
У меня тут через 3 дома дом чиновника не крупного. У него 3 квартиры и 2 дома...
не знаю, може в вашому місті так, в нашому я дуже сумніваюсь, що пару сотень судей і чиновників тут всю цю масу квартир і будиночків в котеджних містечках скупляють. от в одному будинку, що я бачу. тільки в серпні роздали ключі і дозволили ремонти починати робити. пару тижні тому, тільки по одному стояку, чи як воно називається, вже на трьох поверхах тюлі почепили.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

У нормальних країнах треба мати чистий капітал для інвестицій.
Та й нарватись можна на закон якийсь.
А в нас вони боги.
нічого їм не заважає там купувати(он Яценюк говорили, в Флориді на міліард скупив апартментів :gigi: ) . це тут вже стрьомнувато, бо нариють.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

нічого їм не заважає там купувати(он Яценюк говорили, в Флориді на міліард скупив апартментів :gigi: ) . це тут вже стрьомнувато, бо нариють.

Заважають. Я перевіряв ;)
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Заважають. Я перевіряв ;)
ну от ректор КПІ дорогущої каліфорнійської нерухомості якось накупував. а якщо в членів родини фірми тут оформлені, то не бачу проблем з цим.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А то очень несправедливо получилось, и обидно. Особенно, когда покупаешь вторичку в 2009, исключительно для инвестиции, чтобы сдавать в аренду, и пока даже 70% за 9 лет не окупилось.
:laugh:  В Європі аренда житла дає 3-4% в рік.  За 9 років - максимум 36%.  З якого переляку в Україні 36% має стати 72?
   
Re: В Україні зросли продажі квартир
N88

Если днеаная выручка мента, помните? 100 тысяч долларов. Куда бабло девать?

Сто мільйонів. На годину.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

:laugh:  В Європі аренда житла дає 3-4% в рік.  За 9 років - максимум 36%.  З якого переляку в Україні 36% має стати 72?
в нас вважається нормальним, якщо за 10 років окупається.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

в нас вважається нормальним, якщо за 10 років окупається.
Може колись і вважалось, але реальність дещо інша.  Колись і бакс був по 8 і баксові депозити по 10%  :laugh: 
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Так в Днепре тоже строят, а население падает.
В домах, сданных 3-7лет назад заселенность ~30%. Особенно резкий контраст между новыми и старыми домами вечером по количеству освещенных окон.

У меня приятель в Днепре купил в новостройке. Говорит, что очень повезло, что живой этаж - не надо будет топить пустые соседние квартиры через стены. И таких этажей у них всего пара.

Я еще помню, что дядя товарищ Гордон рекламировал свой бизнес по скупке квартир - рекомендовал заниматься таким популярным видом деятельности. А народу прет в Киев полно.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

У меня приятель в Днепре купил в новостройке. Говорит, что очень повезло, что живой этаж - не надо будет топить пустые соседние квартиры через стены. И таких этажей у них всего пара.

Я еще помню, что дядя товарищ Гордон рекламировал свой бизнес по скупке квартир - рекомендовал заниматься таким популярным видом деятельности. А народу прет в Киев полно.
В Днепре в новостройке перекупов большой процент, но вбухивать деньги надолго они вряд ли станут.
После пары лет уже все заселено. Может правда от района и дома зависит.
Однушки разлетаются, как пирожки. Не очень понятно, кому их столько. Даже на пару однокомнатной маловато.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

В Днепре в новостройке перекупов большой процент, но вбухивать деньги надолго они вряд ли станут.
После пары лет уже все заселено. Может правда от района и дома зависит.
Однушки разлетаются, как пирожки. Не очень понятно, кому их столько. Даже на пару однокомнатной маловато.

Под аренду наверное.
Их сейчас снимают охотнее всего...
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

скоріше за все відбувається скупка квартир якраз тими самими корупціонерами, шо накрали грошей і наотримували хабарів і тепер "інвестують" добуте "непосильним" трудом. потім здають в оренду дійсно тим, хто трудиться і отримує сміхотворну в порівнянні зі "слугами народу" зарплатню і не має власного житла.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Под аренду наверное.
Их сейчас снимают охотнее всего...

Сейчас проблема в том, что гарантированная сумма вкладов всего 200 тыс. гривен в эквиваленте, т .е. это означает, что на одгном депозите в одном банке может лежать только 6 тыс. долларов и 5 тыс. евро.
Каждый поход в банк  - это время с 9:30 до 11, соответственно позже приходишь на работу, позже из-за этого уходишь, плюс привязка к датам окончания. У меня 2 есть уже таких, открою 3-й, и больше-то не захочу, много времени тратишь.

Выход: купить еще одну недвижимость и сдавать в аренду. Машины нет и быть не может.
Так и придется сделать, если не поднимут минимальную гарантированную сумму.
А то около 500 тыс. грн потерял в 2014 году из превышения суммы вклада, больше не хочу так влетать.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Може колись і вважалось, але реальність дещо інша.  Колись і бакс був по 8 і баксові депозити по 10%  :laugh: 
купила півтора роки тому комерційне приміщення в новобудові 1050$.кв м + ремонт тисяч 8, здала по 10$/кв.м. по курсу 28, з можливістю раз на рік корегувати ціну.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Ну вот и вменяемое объяснение пришло кто и зачем те квартиры покупает.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

купила півтора роки тому комерційне приміщення в новобудові 1050$.кв м + ремонт тисяч 8, здала по 10$/кв.м. по курсу 28, з можливістю раз на рік корегувати ціну.

Я якщо чесно хз що там в Україні з податками, але в Англії при аренді витрати будуть приблизно такі:

Хата що коштує 250 здається за 1к на місяць. Тобто це 12к на рік. З 12к приберемо 40% податку  = 7200.  Прибирання будитку - 1200 на рік. Залишилось 6000.  Страховка-  200. Вже 5800.  Ну і нехай ще хоч 500 на мейтененс.  Залишилось 5300.   Це якщо все робити самому.  Якщо платити агенту - ще 6-10% забереться. В результаті маємо 5,3/250 = 2% річних прибуток.  А є хати по вартості під лям які здаються за 2к, там і 1% на рік щастя. 
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Мне нужно, чтобы дома конца 60-х, начала 70-х хотя бы приблизились к ценам 2013 года. А то очень несправедливо получилось, и обидно. Особенно, когда покупаешь вторичку в 2009, исключительно для инвестиции, чтобы сдавать в аренду, и пока даже 70% за 9 лет не окупилось.
так у вас неплохая окупаемость для жилья по ценам 2009
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Я якщо чесно хз що там в Україні з податками, але в Англії при аренді витрати будуть приблизно такі:

Хата що коштує 250 здається за 1к на місяць. Тобто це 12к на рік. З 12к приберемо 40% податку  = 7200.  Прибирання будитку - 1200 на рік. Залишилось 6000.  Страховка-  200. Вже 5800.  Ну і нехай ще хоч 500 на мейтененс.  Залишилось 5300.   Це якщо все робити самому.  Якщо платити агенту - ще 6-10% забереться. В результаті маємо 5,3/250 = 2% річних прибуток.  А є хати по вартості під лям які здаються за 2к, там і 1% на рік щастя. 
в нас все простіше і дешевше. ОСББ(аналог американського НОЕ) - 3 гривні/кв. м/місяць. за опалення, воду і охорону систему орендар платить. податки - можна на любій категорії єдиного податку бути - копійки короче.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Ну вот и вменяемое объяснение пришло кто и зачем те квартиры покупает.
Кучно дети моих знакомых жилье в новостроях покупают - жить-то надо где-то. Агитируют родителей продать панельки и купить новострои. Аргументируют тем, что панели дешевеют и дешевеют, и пока родители оставят наследство, от того наследства пшик останется
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

в нас все простіше і дешевше. ОСББ(аналог американського НОЕ) - 3 гривні/кв. м/місяць. за опалення, воду і охорону систему орендар платить. податки - можна на любій категорії єдиного податку бути - копійки короче.
Ага, простіше, просто іноді курс падає тричі, іноді паша бігає на айтімайдан і вимагає путєнввєді. 10% на рік - це просто казковий прибуток, про який західний ніщеброд може лише мріяти.  Акції Гугла, мабуть, менше дають  :laugh:
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Ага, простіше, просто іноді курс падає тричі, іноді паша бігає на айтімайдан і вимагає путєнввєді. 10% на рік - це просто казковий прибуток, про який західний ніщеброд може лише мріяти.  Акції Гугла, мабуть, менше дають  :laugh:
якби я не чекала цього, всіма очікуванного кердика, з 2009р, то би вже окупила вкладені гроші.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

якби я не чекала цього, всіма очікуванного кердика, з 2009р, то би вже окупила вкладені гроші.
А якби купити улітку 2013  (tu)
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

є такий клас бізнесменів - перекупи нової нерухомості. Шукають нові цікаві проекти, дивляться вдалі планування і поверхи і вигрібають на нульовому рівні будинків. Потім потрохи скидають за 1-2 роки, або переплановують, ремонтують і знову продають чи здають.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

В моїй секції (будинок 2012 року) за останні 2 роки викупли останні непродані квартири (до 2016 було 30% не проданих, зараз лишилося 3%.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

вона і в нас з 2008 року падала, потім росла, знову падала, щас знову потроху росте (не хрущ та вбитий совкофонд а нормальне житло)
Обычно если растет так все, так как пропорции сохраняются и львиная доля там плата за место.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

навіщо їм бетонні метри в українській глубинці, коли можна в країнах золотого міліарду купувати?

як тобі тут вже правильно писали, щоб купувати щось в "країнах золотого міліарду", треба показати походження капіталів.

а для купівлі в україні нічого не треба показувати.
більш того - продаж нерухомості саме і надає оте омріяне "біле" походження капіталу.

і ще одне - мислити треба трохи більшими категоріями, ніж одна квартира, десь так:
"лежить у мене 150-200 лімонів баксів, чорних як ніч. сьогодні ніхто не питає мене в україні де я взяв гроші на будівництво мікрорайончику, тому побудуя я цей мікрорайончик. а там як вийде продам, хай не весь одразу, поступово. але як продам - то гроші будуть білі. навіть якщо продам по собівартості, то раxyй що відмив без відсотків. а то ще й наварю"
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

То есть в том, что Курченко свалил сбабками и подешевела недвига, виноват только Майдан? Как-то однобоко для образованного человека. А ничего, что янек набрался 40 ярдов долгов и прокакал ЗВР с 30 с чем-то до 15 на курсец 8, что в банковкой системе при нем была создана финансовая пирамида и давать 25% годовых при стабильном курсе и пчти нулевой инфляции уже дальше не могли, что цены на ресурсы упали на мировых рынках, что хуйло напал? Майдан виноват только в том, что привел к власти таких же ворюг, опять не довел дело до конца.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія