Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакцинированные умиают. Почему? Создадим комиссию МОЗ.

Якась муйня, вибач. Влітку вчителі два місяці у відпустці, ніхто ніяких заходів не організовує влітку. Значить щепилися самостійно - короноваком чи спутніком якимсь?
Це тобі де таке сказали? Влітку вчителів міцно тримали за горло "Вакцинуйтеся, бо не відкриємо школи і звільнимо з роботи".
   
А я тобі поясню, чому. Тому що в тій же Німеччині населення обстежене, страхова медицина, брат з невісткою вакцину зробили, а тещі 83 років не робили, сказали лікарі, не треба.
Та шо ж сьогодні відкриття за відкриттям... Вія, в Німеччині щеплення почали робити саме з групи 80+. По всій країні, якомога швидше. Як тобі таке розповідають - то пиз..ять.
   
Це тобі де таке сказали? Влітку вчителів міцно тримали за горло "Вакцинуйтеся, бо не відкриємо школи і звільнимо з роботи".
Якби в мене три родички не були б вчительками, то я б може і повірив...
   
Народ, кому ви що намагаєтесь довести?
Шизофренічці, яка щиро вірила, що Юща підмнили, ще й листи писала? :lol:

Цитувати
Лікар-педіатр Вікторія Омельченко вимагає у Віктора Ющенка пройти генетичну експертизу в 9-ти медичних закладах України. Жінка письмово звернулася до Президента з наполегливою вимогою терміново зробити генетичну експертизу і публічно оприлюднити результати.

– Той Ющенко, який стояв на Майдані і доводив, що всім бандитам світять в"язниці, не міг після всього лише 2-х років зрадити багатомільйонний народ. Ми мерзли на Майдані не за цього Президента. Справжній Ющенко або помер від наслідків отруєння, або перебуває під арештом, – стверджує Вікторія. Разом з нею під зверненням до Глави держави свої підписи поставили ще 16 українців.
   
ага, досліджень нема. а чому тоді такі заяви категоричні робиш?
Які "категоричні"? Тітка після вакцини пішла плямами, завезли в лікарню, за тиждень очухалася, лікарі сказали, то не від вакцини.
Це тітка має ще й сама себе обстежити десь додатково? Щоб вам щось довести? Власним коштом? Воно їй треба?
Вона сказала колегам "Чуть не здохла від вакцини". Колеги купили довідки, жити хочуть.
Аж тут Ляшко прокинувся раптом. Ну-ну.
   
В силу віку і хронічних хвороб отримали різноманітну побочку, висипання на шкірі тощо.
просто врете? или как всегда  это параллельная реальность вашего внутреннего мира?
   
Та шо ж сьогодні відкриття за відкриттям... Вія, в Німеччині щеплення почали робити саме з групи 80+. По всій країні, якомога швидше. Як тобі таке розповідають - то пиз..ять.
Мій рідний брат мені пистіти не буде, його теща 83 років у Гамбурзі не вакцинована, бо є протипоказання.
   
просто врете? или как всегда  это параллельная реальность вашего внутреннего мира?
Я вам розповідаю реальну історію з життя. Те, що вона вам не подобається - ваші ж проблеми
   
Які "категоричні"? Тітка після вакцини пішла плямами, завезли в лікарню, за тиждень очухалася, лікарі сказали, то не від вакцини.
Це тітка має ще й сама себе обстежити десь додатково? Щоб вам щось довести? Власним коштом? Воно їй треба?
Вона сказала колегам "Чуть не здохла від вакцини". Колеги купили довідки, жити хочуть.
Аж тут Ляшко прокинувся раптом. Ну-ну.
"В силу віку і хронічних хвороб отримали різноманітну побочку, висипання на шкірі тощо. В лікарнях вчительок полікували за їх же рахунок, а це 10-20 тисяч за тиждень на ліки,"
Т.е. уже только одна тітка осталась?
   
"В силу віку і хронічних хвороб отримали різноманітну побочку, висипання на шкірі тощо. В лікарнях вчительок полікували за їх же рахунок, а це 10-20 тисяч за тиждень на ліки,"
Т.е. уже только одна тітка осталась?

Просто нахабно бреше :gigi:
   
"В силу віку і хронічних хвороб отримали різноманітну побочку, висипання на шкірі тощо. В лікарнях вчительок полікували за їх же рахунок, а це 10-20 тисяч за тиждень на ліки,"
Т.е. уже только одна тітка осталась?
Не одна, у мене колекція таких випадків. Озвучила перший, ви на гівно зійшли, не вірите. Мені хворій собачитися з вами влом.
Якщо воно вам нецікаве, чого дурно клаву топтати. Колекція почекає слушного моменту.
   
Які "категоричні"? Тітка після вакцини пішла плямами, завезли в лікарню, за тиждень очухалася, лікарі сказали, то не від вакцини.
Це тітка має ще й сама себе обстежити десь додатково? Щоб вам щось довести? Власним коштом? Воно їй треба?
Вона сказала колегам "Чуть не здохла від вакцини". Колеги купили довідки, жити хочуть.
Аж тут Ляшко прокинувся раптом. Ну-ну.

ага, то це вже виявилося, що то була тітка  :lol:
раніше ж писала, що тітка не вакцинована, вірить у природній імунітет  :weep:
"чуть не здохла від вакцини" - це залізний аргумент, вірю!! це навіть серйозніше, ніж всі дослідження Пфайзера разом взяті!
до речі, а що то за плями такі, що від них можна здохнути?  :gigi:
   
ага, то це вже виявилося, що то була тітка  :lol:
раніше ж писала, що тітка не вакцинована, вірить у природній імунітет  :weep:
"чуть не здохла від вакцини" - це залізний аргумент, вірю!! це навіть серйозніше, ніж всі дослідження Пфайзера разом взяті!
до речі, а що то за плями такі, що від них можна здохнути?  :gigi:

Плями у Вії в очах  B-)
   
ага, то це вже виявилося, що то була тітка  :lol:
раніше ж писала, що тітка не вакцинована, вірить у природній імунітет  :weep:
"чуть не здохла від вакцини" - це залізний аргумент, вірю!! це навіть серйозніше, ніж всі дослідження Пфайзера разом взяті!
до речі, а що то за плями такі, що від них можна здохнути?  :gigi:
Та не моя то тітка, чужа. Вчителька 65 років з Київської області.
Ото треба було і розібратися в лікарні, що ж то за плями. Але всім похер, уряду 80% вакцинації треба любою ціною.
Тому всі купують довідки, жити хочуть, шмурдякам не довіряють.
   
Мій рідний брат мені пистіти не буде, його теща 83 років у Гамбурзі не вакцинована, бо є протипоказання.
Так сказали "не треба" чи є протипоказання? Що як ти розумієш дещо інше.
   
Та не моя то тітка, чужа. Вчителька 65 років з Київської області.
Ото треба було і розібратися в лікарні, що ж то за плями. Але всім похер, уряду 80% вакцинації треба любою ціною.
Тому всі купують довідки, жити хочуть, шмурдякам не довіряють.

Школа яка?
   
Так сказали "не треба" чи є протипоказання? Що як ти розумієш дещо інше.
Сказали "Не треба, бо є протипоказання".
І це є нормальний правильний підхід.
А у нас вакцинують всіх поголовно у любому стані чим попало.
Тому краще помовч.
   
Та не моя то тітка, чужа. Вчителька 65 років з Київської області.
Ото треба було і розібратися в лікарні, що ж то за плями. Але всім похер, уряду 80% вакцинації треба любою ціною.
Тому всі купують довідки, жити хочуть, шмурдякам не довіряють.

так, з тіткою розібралися, виявилася чужа  :lol:
тепер розберемося з плямами. чи є в історії медицини така хвороба як "плями, від яких можна здохнути"?  :gigi:
щодо "жити хочуть", тому "купують довідки" - це дуже смішно  :weep:
   
У світі ведеться статистика ускладнень, там одиничні випадки, але чомусь тільки в Україні "типові вчителі" чомусь отримують купу ускладнень, за слова чорноротої Вії, яка сама зараз валяється в ліжку з ковідними шмарклями...

Кем ведется статистика? Теми кто вакцинирует?
А сколько было сообщений что в штатах, например, медперсоналу запрещали подавать инфу в VAERS об осложнениях.
Про нас я вообще молчу - умер через несколько часов после вакцинации молодой и здоровый - "это не от прививки".
   
Кем ведется статистика? Теми кто вакцинирует?
А сколько было сообщений что в штатах, например, медперсоналу запрещали подавать инфу в VAERS об осложнениях.
Про нас я вообще молчу - умер через несколько часов после вакцинации молодой и здоровый - "это не от прививки".

і "сколько сообщєній"? 1? 2? скільки? ким ведеться статистика? упоротими антиваксами, що вірють у світову змову?  :gigi:
   
Кем ведется статистика? Теми кто вакцинирует?
А сколько было сообщений что в штатах, например, медперсоналу запрещали подавать инфу в VAERS об осложнениях.
Про нас я вообще молчу - умер через несколько часов после вакцинации молодой и здоровый - "это не от прививки".
ну даже если и от прививки (что естественно не факт), вы кол-во вчерашних смертей видели, а общее число? больше 63 тыщ, если что
   
ну даже если и от прививки (что естественно не факт), вы кол-во вчерашних смертей видели, а общее число? больше 63 тыщ, если что

В Україна загальна кількість уколотих доз понад 20 млн, наскільки я пам'ятаю. І лише кілька випадків, де смерть могла статися саме через щеплення, що вкладається в загальну світову статистику.
   
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення зміни до статті 92 Закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів під зобов'язання
Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 92 Закону України "Про лікарські засоби" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 22, ст. 86; із змінами, внесеними Законом України від 29 січня 2021 року N 1159-IX) доповнити частиною шостою такого змісту:

"6. Після державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19) під зобов'язання для екстреного медичного застосування центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, за рішенням Кабінету Міністрів України має право брати зобов'язання від імені України, пов'язані із закупівлею, застосуванням вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), державна реєстрація яких здійснена відповідно до вимог цієї статті, у тому числі щодо відмови від суверенного імунітету щодо таких зобов'язань, а також звільнення від відповідальності виробника та/або власника реєстраційного посвідчення, включаючи їх працівників, медичних працівників, якщо застосування таких вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів здійснювалось відповідно до інструкції, затвердженої центральним органом виконавчої влади України, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, та інших осіб, які залучені до здійснення заходів, пов'язаних із вакцинацією, за будь-які наслідки, спричинені застосуванням таких вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19).

У разі настання таких наслідків державою забезпечується здійснення відповідних компенсаційних виплат у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діє протягом чотирьох років.

2. Кабінету Міністрів України у двотижневий строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та забезпечити розробку та прийняття нових нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття ними нових нормативно-правових актів, необхідність яких випливає з цього Закону.

3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом розробити та впровадити порядок здійснення компенсаційних виплат щодо шкоди, пов'язаної із наслідками, спричиненими застосуванням вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), державна реєстрація яких здійснена під зобов'язання для екстреного медичного застосування.

 

Президент України

В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ
19 березня 2021 року
N 1353-IX
Трохи додав до виділеного, і відразу змінюється смисл
   
Сказали "Не треба, бо є протипоказання".
І це є нормальний правильний підхід.
А у нас вакцинують всіх поголовно у любому стані чим попало.
Тому краще помовч.
Помовч краще сама. Бо ти з тих, хто чує дзвін та не знає де він. Нормальний правильний підхід в німецькій медицині - це зняти з себе відповідальність єслі шо. Жодного побічного ефекту у вакцін, що завадило б щепленню 83-річної людини не існує, а розпорядження міністерства терміново вакцінувати всіх літніх людей - навпаки існувало. І ти хочеш щоб я повірив в твою маячню? Вони перед вакцінацією дають обов’язково підписати бамажку, де написано - з усіма потенційними наслідками ознайомлений, претензій не маю. Оце і є захист для них.
   
Трохи додав до виділеного, і відразу змінюється смисл

Ничего это не меняет - вам вколят по инструкции
   
І да, Вія, в Німеччині теж є примусова вакцинація деяких професій, хоча німці не антиваксери. І до чого тут твій приклад з 83-річною пенсіонеркою, яких ширяють добровільнио хоч в Україні, хоч в Німеччині.
   
А що підозрілого, симптоми з'явилися через два тижні після щеплення, інкубаційний період плюс мінус тиждень, значить заразився через тиждень після щеплення. Ну і щеплення не знижує до 0 шанси захворіти.

Ну або сертифікат підробний. Чому ні?
Ляшко підозрює вже мертвих людей.
Чому не можна теж саме думати про нього?

І перше і друге бездоказово.
Але якби цей  лицемір мав хоч краплину совісті то треба з доказами йти в поліцію, а не ляпати язиком на людей, які вже нічого не можуть сказати на своє виправдання.

' Гівно, а людина'.

При совку був би вже в ЦК комсомолу.
Мінімум.
   
Вмирають невакциновані з купленим ковід-сертифікатом.


У вас є факти? Ви вже звернулись до поліції? Бога не боїться звинувачувати без доказів тих хто вже не може відповісти?
   
Ничего это не меняет - вам вколят по инструкции
Пошукайте що то за звір "холодовий ланцюг", та скільки можна тримати відкритий флакон з любою вакциною.
   
Вакцинированные не умирают! Они живут и побеждают!
   
Якась тітка, не родичка Вії, " чуть не здохла" = покрилась плямами..
Вія про цю тітку точно знає, чи десь чула?
Якщо Вія точно знає вік тітки - 65, то знає, і звідки вона? І взагалі, звідки у Вії така інфа? Спілкувалась з тією тіткою чи чула, як глуха глухій казала?
Бо от я щось не можу пригадати жодної історії якихось важких наслідків від вакцини від усіх знайомих і родичів. Максимум - температура, боліла рука.
   
Якась тітка, не родичка Вії, " чуть не здохла" = покрилась плямами..
Вія про цю тітку точно знає, чи десь чула?
Якщо Вія точно знає вік тітки - 65, то знає, і звідки вона? І взагалі, звідки у Вії така інфа? Спілкувалась з тією тіткою чи чула, як глуха глухій казала?
Бо от я щось не можу пригадати жодної історії якихось важких наслідків від вакцини від усіх знайомих і родичів. Максимум - температура, боліла рука.
Вія вміє добувати інфу і особиста інформація про вчительку мені відома. Але це не означає, що маю право її оприлюднювати назагал без її згоди.
   
По пфайзеру основной вопрос , а где у нас есть холодильники на 70%  ? Его коля уже даже в райцентрах.  В нашем нет такого холодильника .
Где его хранять , есть кто в теме ?
И как перевозят ?

   
Если умирает не привитой, то всегда от ковида
Если умирает привитой, то всегда куча отмазок.

А оказалось, что из 15% привитых еще и липовые справки у большинства. Украинцы, как оказалось, не такие и тупые. Совдеповское образование таки дает плоды.
Так, освіта шикарна, маємо пишатись що за темпами вакцинації знаходимось в списку поряд  з  Авганістаном і африканськими країнами третього світу :)
Здобули  :peremoga:
Нічо, будемо як і вони лікуватись у шаманіва за допомогою настоянок з баобаба і козячого посліду  :weep:
   
Вія вміє добувати інфу і особиста інформація про вчительку мені відома. Але це не означає, що маю право її оприлюднювати назагал без її згоди.

сьогодні придумала і сьогодні написала?  :lol:
якби ж ця інформація була відома раніше, то вже б про ці плями написала у всіх гілках, де писала про злочинну вакцинацію  :lol:
   
сьогодні придумала і сьогодні написала?  :lol:
якби ж ця інформація була відома раніше, то вже б про ці плями написала у всіх гілках, де писала про злочинну вакцинацію  :lol:
Ця інформація мені відома пару місяців.
   
Ця інформація мені відома пару місяців.

то чому раніше не писала, коли про побічки розказувала? мовчала як партизан?  :lol:
чи тільки сьогодні методичка надійшла?  :weep:
   
то чому раніше не писала, коли про побічки розказувала? мовчала як партизан?  :lol:
чи тільки сьогодні методичка надійшла?  :weep:
Тому що без толку і тоді і зараз. Моліться на своїх прихильники певної політсили далі і коліться шмурдяками
   
Про мор серед вчителів не чув, знаю пару  шкіл де 100%  щеплені, половина дітей хворіє вчителі на хворіють.
   
Тому що без толку і тоді і зараз. Моліться на своїх прихильники певної політсили далі і коліться шмурдяками

 :lol: так, брехати без толку, бо завжди правда вилізе боком.
p.s. методичку свободівці прислали чи напряму?  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія