Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

Так, бо тоді буде вже юридично оформлена ПЦУ. Посади розподілені

ну то чого єпископи МП чекають??? Зараз ще мають шанс увійти в обойму, єпархію отримати....
Поїзд рушить і прийдеться доганяти.... :D 
   
ну то чого єпископи МП чекають??? Зараз ще мають шанс увійти в обойму, єпархію отримати....
Поїзд рушить і прийдеться доганяти.... :D 

чекають на ежемесячные подачки хуйла. они у него на подкормке
   
Томос бродить по країні...Томос Порошенка.
:lol:
   
"Ещё 1100 приходов и Золотой ключик у нас в кармане!"  :D

За 36 днів (з 15 грудня 2018) 104 храми - це сила!  (tu)  :D

За станом на 01.01.2018 року УПЦ МП мала 12064 діючих громад.
https://risu.org.ua/ua/index/resourses/statistics/ukr_2018/70440/
Екстраполяція: На 01. 01. 2019 року приблизно такаж кількість.
Отже. Перехід 104 храми за 36 днів - це 2,888 храми за день. :gigi:
Арифметика:
12064 - 104 = 11960
11960 : 2,888 = 4141 дні, коли останній храм перейде з УПЦ МП до ПЦУ

 Приблизно 11 років і 4 місяці  :gigi:

Тільки ж треба не забувати, що під час виборів переходи завжди будуть сповільнюватись  :D
   
104
есть Луганская область!
   
"Ещё 1100 приходов и Золотой ключик у нас в кармане!"  :D

За 36 днів (з 15 грудня 2018) 104 храми - це сила!  (tu)  :D

За станом на 01.01.2018 року УПЦ МП мала 12064 діючих громад.
https://risu.org.ua/ua/index/resourses/statistics/ukr_2018/70440/
Екстраполяція: На 01. 01. 2019 року приблизно такаж кількість.
Отже. Перехід 104 храми за 36 днів - це 2,888 храми за день. :gigi:
Арифметика:
12064 - 104 = 11960
11960 : 2,888 = 4141 дні, коли останній храм перейде з УПЦ МП до ПЦУ

 Приблизно 11 років і 4 місяці  :gigi:

Тільки ж треба не забувати, що під час виборів переходи завжди будуть сповільнюватись  :D

все проще - через два месяца никакого МП юридически не будет :)
   
"Ещё 1100 приходов и Золотой ключик у нас в кармане!"  :D

За 36 днів (з 15 грудня 2018) 104 храми - це сила!  (tu)  :D

За станом на 01.01.2018 року УПЦ МП мала 12064 діючих громад.
https://risu.org.ua/ua/index/resourses/statistics/ukr_2018/70440/
Екстраполяція: На 01. 01. 2019 року приблизно такаж кількість.
Отже. Перехід 104 храми за 36 днів - це 2,888 храми за день. :gigi:
Арифметика:
12064 - 104 = 11960
11960 : 2,888 = 4141 дні, коли останній храм перейде з УПЦ МП до ПЦУ

 Приблизно 11 років і 4 місяці  :gigi:

Тільки ж треба не забувати, що під час виборів переходи завжди будуть сповільнюватись  :D

надо счтьать количество храмов. в мп 7667 храмов.   те громады в уоторых нет храмов ни в счет. они просто исчезнут без всякого кпоминания в новостях
   
все проще - через два месяца никакого МП юридически не будет :)

Так само як і Крим і весь Донбас вважатимуться "частинами України".

В цьому впевнене все прогресивне людство.
   
Видео как осуществлялся один из первых переходов.

Московский Поп  - мы тоже украинская.




   
надо счтьать количество храмов. в мп 7667 храмов.   те громады в уоторых нет храмов ни в счет. они просто исчезнут без всякого кпоминания в новостях

Добре рахуємо по твойому.
7667 - 104 = 7563 ( храмів в УПЦ МП залишилось)
2,888 - кількість храмів, що переходять за день .
Отже: 7563 : 2,888 = 2618 днів. =  7,169 років

Почекун допоможе )))
   
Первая в Луганской области.
Веселе, храм Ікони Казанської Божої Матері - Старобілськ.

Осталось Полтавская, Сумская, Херсонская, Харьковская, Донецкая где еще не перешли.

Останнє редагування: 20 січня 2019 19:53:44 від МирнийКиев
   
Отже: 7563 : 2,888 = 2618 днів. =  7,169 років
Ну і норм. Це загалом невеликий термін. Такі речі помахом чарівної палки не робляться.
   

Отже: 7563 : 2,888 = 2618 днів. =  7,169 років


[/quote]

ВИ зрозуміли, що написали ?
   
Добре рахуємо по твойому.
7667 - 104 = 7563 ( храмів в УПЦ МП залишилось)
2,888 - кількість храмів, що переходять за день .
Отже: 7563 : 2,888 = 2618 днів. =  7,169 років

Почекун допоможе )))
єто очень оптимистично.думаю лет десять.главное что прлцесс не остановить
   
цей духівник у неї вже був, коли Вона Гундяю руки цілувала?
впевнились? Це добре. Року я не знаю
   
Арифметика
вірогідніше, що тут треба застосувати гаусіан
   
Арифметика:
12064 - 104 = 11960
11960 : 2,888 = 4141 дні, коли останній храм перейде з УПЦ МП до ПЦУ

 Приблизно 11 років і 4 місяці

Хто сказав, шо процес буде лінійним? 
Настане момент, коли перехід піде по експоненті - кількасот в день.
Треба чітко усвідомлювати, шо кацапи в церкви не ходять, не ходили і не підуть. І в Україні і в Росії , і по Європам - ходять одні українці.
   
впевнились? Це добре. Року я не знаю

ні, не впевнився. просто не вважаю це важливим.

оскільки Ви написали:

Тимошенко вірна УПЦ КП ще з тих часів, коли Порошенко вдягав рясу в УПЦ МП

а візит до Гундяя був уже після тих часів.
тобто, будучи "вірною" УПЦ КП і маючи духівником настоятеля Володимирського собору, Тимошенко їздила цілувати руки Гундяю.

і яке тоді значення має її духівник?
її духівник - то тільки політична ширма. справжня вірна УПЦ КП не поїде до Гундяя. а брехлива аферистка, для якої віра і церква - політичні інструменти, поїде.
   
духівник - то тільки політична ширма
от про що з вами можна після цього розмовляти? Як може духівник бути ширмою, якщо він здебільшого невідомий, а у випадку Тимошенко став відомим тому, що йому потрібно було пройти до в'язниці? Я і року назвати вам не можу тому, що духівник це особисте. У вас духівник є?
   
надо счтьать количество храмов. в мп 7667 храмов.   те громады в уоторых нет храмов ни в счет. они просто исчезнут без всякого кпоминания в новостях

Поза тим, 11 років - це ніщо в порівнянні з 333 роками панування московитської шаманської секти.
   
от про що з вами можна після цього розмовляти? Як може духівник бути ширмою, якщо він здебільшого невідомий, а у випадку Тимошенко став відомим тому, що йому потрібно було пройти до в'язниці? Я і року назвати вам не можу тому, що духівник це особисте. У вас духівник є?

ні, нема. я не воцерковлений. і в принципі вважаю що сповідуватися можна прямо Богу. протестантський підхід до релігії мені більше імпонує чим підхід католиків чи православних.

але справа не в мені. тим більше я не претендую на публічність і не займаюся політичною діяльністю.
якщо Тимошенко маючи духівником настоятеля Володимирського собору їздила цілувати руки Гундяю, то так, її духівник - політична ширма. І став відомим коли в тому була політична доцільність, або коли Тимошенко бачила таку доцільність в майбутньому.

не буде справжня вірна УПЦ КП іздити цілувати руки Гундяю.
   
Пятый приход на Львовщине перешел из УПЦ МП в Православную Церковь Украины
Религиозная община УПЦ Московкого патриархата в селе Каров Сокальского района Львовской области в воскресенье, 6 января, приняла решение перейти в Православную Церковь Украины.
   
її духівник - політична ширма
були б воцерковленим ніколи такої глупоти навіть не подумали би
   
цікаво, чи пришвидшиться процес після інтронізації єпіфанія

Я думаю, що процес суттєво пришвидшиться коли/якщо МП змушені будуть перереєструватися як РПЦ... оце буде серйозний поштовх до переходу!
   
Ще +1 парафія на Хмельниччині

otif_id=1548018668407291&notif_t=notify_me&ref=notif
   
Я думаю, що процес суттєво пришвидшиться коли/якщо МП змушені будуть перереєструватися як РПЦ... оце буде серйозний поштовх до переходу!

процес пришвидшиться, якщо "відсікти" голову нечисті  :butcher:




Предстоятель Московського патріархату вважає, що Православна церква України, створена у середині грудня, не протримається довго.
 
Глава УПЦ Московського партріархату митрополит Онуфрій звернувся до православних вірян України, закликавши їх зберігати вірність Московському патріархату.
 
"Деякі озлобляються, деякі блукають - йдуть з одного "табору" в інший. Ви знаєте, що нікуди не треба йти, у нас уже є шлях, який пройшли наші предки, і ми йдемо тим шляхом. Ми нікуди не звертаємо - ні наліво, ні направо. Я це говорю щодо віри", - сказав Онуфрій у неділю, 20 січня, після літургії в Покровському соборі Борисполя, повідомляє російський Интерфакс.
 
На думку митрополита, Православна церква України, створена у середині грудня, не протримається довго.
 
"Зараз бажають зробити церкви, які б керувалися людьми, а не Богом. Якщо церква буде управлятися людиною - це не буде церква, це буде політична партія. Її існування буде настільки довгим, наскільки ця політика буде на вершині людського суспільного життя. А ми вже бачили багато політиків і політичних партій, які були сильні, потужні, економічно багаті, однак усе це пішло в історію, все зруйнувалося. Але церква є і буде", - підкреслив глава Московського патріархату.
 
За його словами, завдання вірян-українців - не відпасти від цієї церкви.
   
Філарет розповів, як забрати в УПЦ МП Лавру
12079 переглядів

Неділя, 20 січня 2019, 23:55

Патріарх Філарет вірить, що Києво-Печерська Лавра та Почаївська Лавра належатимуть українській церкві, а не російській.

Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.Тиждень.

На питання, якими методами держава має повернути ці святині, патріарх відповів: "Насильство ми відкидаємо одразу, лише законними методами. Рада ухвалила механізм, як громада може перейти до Української православної церкви. Вони повинні, користуючись цим законом, зібрати братію".

Філарет вважає, що зібратися братію "обставини змусять".

"Якщо вони повинні перереєструватися у Російську православну церкву, а вони не захочуть, тоді вони не матимуть права юридичної особи. А не матимуть права юридичної особи – позбавляться багато чого", - сказав він.

На уточнення, чи йдеться, зокрема, і про Лавру, патріарх відповів: "Зокрема і її. Доведеться. Бог створить умови, і їм доведеться. І я в це вірю і переконаний, що це буде. Бо це святиня українська і мусить належати українській церкві, а не російській".
   

Арифметика:
12064 - 104 = 11960


Вчора у вечорі було велике інтерв'ю Олександра Драбинко, на Прямому.
Так от він сказав, що зареєстровано дійсно біля 12000 приходів, але де яка частина з них створена лише на папірці.
Збиралась громада із 10 осіб, за церковним законом цього достатньо, і реєструвала прихід. Але такі приходи не мають навіть священика, і по суті не існують.
І таких, зареєстрованих на папірці приходів, біля трьох тисяч.
Отже реальних приходів  біля 9000.
Отакої!
   
ОТУТ ПОСИЛАННЯ
До речі дуже цікаве інтерв'ю. (tu)
   
от про що з вами можна після цього розмовляти? Як може духівник бути ширмою, якщо він здебільшого невідомий, а у випадку Тимошенко став відомим тому, що йому потрібно було пройти до в'язниці? Я і року назвати вам не можу тому, що духівник це особисте. У вас духівник є?
знаючі люди кажуть що духівник в МП (ФСБ)  це зв'язковий і куратор від ФСБ ,найкоротший  і найнадійніший шлях отримання інструкцій,тому секретність і конспірація?

Останнє редагування: 21 січня 2019 07:06:04 від bassarabia
   
от про що з вами можна після цього розмовляти? Як може духівник бути ширмою, якщо він здебільшого невідомий, а у випадку Тимошенко став відомим тому, що йому потрібно було пройти до в'язниці? Я і року назвати вам не можу тому, що духівник це особисте. У вас духівник є?

Та ви я бачу і "чтец і жнец, і на дудє ігрец". Похвально! :laugh:
   
знаючі люди кажуть що духівник в МП (ФСБ)  це зв'язковий і куратор від ФСБ ,найкоротший  і найнадійніший шлях отримання інструкцій,тому секретність і конспірація?
можливо, але духівник Тимошенко настоятель Володимирського собору, головного храму УПЦ КП
   
процес пришвидшиться, якщо "відсікти" голову нечисті  :butcher:


Показати зображення...
Предстоятель Московського патріархату вважає, що Православна церква України, створена у середині грудня, не протримається довго.
 
Глава УПЦ Московського партріархату митрополит Онуфрій звернувся до православних вірян України, закликавши їх зберігати вірність Московському патріархату.
"Деякі озлобляються, деякі блукають - йдуть з одного "табору" в інший. Ви знаєте, що нікуди не треба йти, у нас уже є шлях, який пройшли наші предки, і ми йдемо тим шляхом. Ми нікуди не звертаємо - ні наліво, ні направо. Я це говорю щодо віри", - сказав Онуфрій у неділю, 20 січня, після літургії в Покровському соборі Борисполя, повідомляє російський Интерфакс.
 
На думку митрополита, Православна церква України, створена у середині грудня, не протримається довго.
 
"Зараз бажають зробити церкви, які б керувалися людьми, а не Богом. Якщо церква буде управлятися людиною - це не буде церква, це буде політична партія. Її існування буде настільки довгим, наскільки ця політика буде на вершині людського суспільного життя. А ми вже бачили багато політиків і політичних партій, які були сильні, потужні, економічно багаті, однак усе це пішло в історію, все зруйнувалося. Але церква є і буде", - підкреслив глава Московського патріархату.
 
За його словами, завдання вірян-українців - не відпасти від цієї церкви.

  Онуфрій з Буковини і якщо він хоче "йти шляхом своїх предків", то це є шлях до Константинополя:

"1303 року була створена Галицька митрополія (71-а митрополія Константинопольсько го Патріархату), в яку ввійшли приходи краю (Буковини). "

   най вивчає свій власний сайт:

http://archiv.orthodox.org.ua/page-2096.html





 
   
Пропоную робити ставки як на іподромі, скільки ще в цьому тижні громад з УПЦ МП перейде в ПЦУ  :D

Сьогодні - понеділок. Починаємо.

Мря ставка - 20 ( двадцять) штук.

   
Моя ставка - 20 громад  :D
   


Вчора у вечорі було велике інтерв'ю Олександра Драбинко, на Прямому.
Так от він сказав, що зареєстровано дійсно біля 12000 приходів, але де яка частина з них створена лише на папірці.
Збиралась громада із 10 осіб, за церковним законом цього достатньо, і реєструвала прихід. Але такі приходи не мають навіть священика, і по суті не існують.
І таких, зареєстрованих на папірці приходів, біля трьох тисяч.
Отже реальних приходів  біля 9000.


Останнє редагування: 21 січня 2019 10:04:05 від ЮАР
   
А филаретовские храмы переходят в ПСУ или их без спроса всех туда загнали?
   
Приходов перешло больше, поскольку не все из них заявили о своем решении, – рассказывает митрополит Александр (Драбинко), в прошлом – иерарх Московского патриархата, а ныне – Православной церкви Украины. – У нас, к сожалению, на сегодняшний день нет регистрации, поэтому мы можем брать только под каноническое окормление, поскольку организация – Православная церковь Украины юридически еще не зарегистрирована. Не зарегистрирован религиозный центр, который вел бы статистику и выдавал бы документ о юридической и канонической принадлежности. У нас в каждой епархии могут быть разные приходы, кто-то обращается ко мне, просит принять под мой епископский контроль его парафию, дать им, допустим, антиминс (ткань, которой покрывается алтарь во время богослужения, являющаяся необходимой принадлежностью для совершения литургии. – РС), если там антиминса нету, и возможность служить в Православной церкви Украины. Кто-то об этом говорит, кто-то не говорит, это могут быть большие приходы или малые приходы. Мне кажется, эта статистика может быть уже в три или четыре раза больше, нежели та, которая озвучена сегодня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія