Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

УП насмішила наіздом на "олігарха-пекулянта" землею в Карпатах. :D

Ви справжній нащадок більшовиків!
Вони також засуджували не за скоєне, а за гіпотетичну можливість це зробити.
Втім, враховуючи, що кожен індивідуум оцінює інших зі своєї гілляки, бачу, що вам дуже кортить пролізти в нардепи, щоб мати корочки, щоб живитись державним потом! B-)
Ну по факту вже скоєне, і я не засуджую Княжицького за те що він намутив собі перспективну  ділянку по солодкій ціні, я його засуджую за те що при цьому він корчить з себе державника патріота. Треба або труси вдягнути або хрестика зняти.
   
=========================
Твоя сратая ЗЕлень будет это делать. Обсоснишся,придурок.
Отойди от меня дедушка с вечностоящим хером, извращенец чертов.  :K
   
Ну по факту вже скоєне, і я не засуджую Княжицького за те що він намутив собі перспективну  ділянку по солодкій ціні, я його засуджую за те що при цьому він корчить з себе державника патріота. Треба або труси вдягнути або хрестика зняти.
Переплатив у 17 тисяч баксів це солодка ціна... Ви там що всі того?
   
Ну по факту вже скоєне, і я не засуджую Княжицького за те що він намутив собі перспективну  ділянку по солодкій ціні, я його засуджую за те що при цьому він корчить з себе державника патріота. Треба або труси вдягнути або хрестика зняти.
І де в цій історії Княжицкий в корчить з себе?
Тикніть мене носом, може і я тоді прозрію?
 :tease: 
   
І де в цій історії Княжицкий в корчить з себе?
Тикніть мене носом, може і я тоді прозрію?
 :tease: 
Верховна Рада в першому читанні проголосувала два закони, які дозволяють продавати українську землю. Понад 70 відсотків людей проти продажу української землі. Ви не повірите – я за продаж землі. Але я за продаж землі за європейськими стандартами. Точно так, як усі мої колеги з фракції "Європейської солідарності". Але продаж землі, який нам нав’язує влада і партія Зеленського – не за європейськими стандартами. За латиноамериканським и, може ще за якимось, але точно не за європейськими.
 :laugh: 
   
лайно захищає лайно.
Так  виходить
   
Верховна Рада в першому читанні проголосувала два закони, які дозволяють продавати українську землю. Понад 70 відсотків людей проти продажу української землі. Ви не повірите – я за продаж землі. Але я за продаж землі за європейськими стандартами. Точно так, як усі мої колеги з фракції "Європейської солідарності". Але продаж землі, який нам нав’язує влада і партія Зеленського – не за європейськими стандартами. За латиноамериканським и, може ще за якимось, але точно не за європейськими.
 :laugh: 

І що ? Яке це має відношення до Буркута ?  Там товарної сільськогосподарськ ої землі взагалі немає.

Сука, ФУП, це заповідник "експердів". :facepalm1:
   
Нафіга щось там робити якщо через пару років цю землю можна продати й стати доларовим мільйонером.
На те й розрахована схема.
Якщо ніфіга не треба робити  і можна стати доларовим мільйонером ,то залишилось піти в АТО та отримати  землю в закинутому селі.
Чого це ви всі тут цеглу відкладаєте ,якщо все так просто.
Читав в Колумбії та Гаїті теж так само ставляться до наркобаронів.
Ну і що що бандити зате багато роблять гарного для місцевої бідноти.
Думаю тим кому Медельїнський картель  і особисто Ескобар побудував будинки замість картонних псячих будок( а він там кварталами цілими будував) пофіг на відстороно філософствующіх  в тряпочку.





   
І що ? Яке це має відношення до Буркута ?  Там товарної сільськогосподарськ ої землі взагалі немає.

Сука, ФУП, це заповідник "експердів". :facepalm1:
Есть и масса других примеров, как "патриотическая" свора любит Украину. Тот же Княжитский, чтобы не платить налоги с зарплаты работников, заставлял всех сотрудников ТиВиАй открывать ЧП для получения зарплаты, но не он один, та же хрень происходила и на "5 канале", о чем могут поведать бывшие подчиненые найвеличнишого гетьмана. И так по всей фракции ЕС, возьми любого - найдешь голубого воришку.
   
чтобы не платить налоги с зарплаты работников, заставлял всех сотрудников ТиВиАй открывать ЧП
це порушення якого закону?
   
Якщо ніфіга не треба робити  і можна стати доларовим мільйонером ,то залишилось піти в АТО та отримати  землю в закинутому селі.
Чого це ви всі тут цеглу відкладаєте ,якщо все так просто.
Думаю тим кому Медельїнський картель  і особисто Ескобар побудував будинки замість картонних псячих будок( а він там кварталами цілими будував) пофіг на відстороно філософствующіх  в тряпочку.

Так 100%, і я ж про те.
Кацапи так і кажуть- своя сорочка бліже к тєлу.
   
В нормальній країні всі Карпати були б заповідною зоною з окремими правилами щодо купівлі продажу та використання.
   
Нафіга щось там робити якщо через пару років цю землю можна продати й стати доларовим мільйонером.
На те й розрахована схема.

Земля на якій нічого не робиться коштує нуль. Кілометр дороги в Карпатах від 300 тис $ (якщо вдалий рельєф). Вершки гір з краєвидом і електрикою від 500 $ сотка
   
https://www.youtube.com/watch?v=2Cc6AMDVU8U

Недешеве відео для того, щоб створити враження про непотрібність покинутого села?
Чи не Княжицький замовив?
Чому забули про джерело унікальної мінеральної води?
   
Недешеве відео для того, щоб створити враження про непотрібність покинутого села?
Чи не Княжицький замовив?
Чому забули про джерело унікальної мінеральної води?
А нічого що практично все Прикарпаття і Закарпаття це практично "джерело унікальної мініральної води"?
   
Инетресная ветка. Хороший пример почему нужен полноценный рынок земли а не визги зубожилыкив про "народное достояние".
   
І так співпало цікаво - як тільки Княжицький почав коментувати шахери-махери з Вагнергейтом - з зелені полилося...

 :lol:
Його сральник два роки ні на хвилину не закривається  :D  почав він  :facepalm1:
   
Есть и масса других примеров, как "патриотическая" свора любит Украину. Тот же Княжитский, чтобы не платить налоги с зарплаты работников, заставлял всех сотрудников ТиВиАй открывать ЧП для получения зарплаты, но не он один, та же хрень происходила и на "5 канале", о чем могут поведать бывшие подчиненые найвеличнишого гетьмана. И так по всей фракции ЕС, возьми любого - найдешь голубого воришку.

Так і канал вони рейдернули , ну то такоє )
   
Земля на якій нічого не робиться коштує нуль. Кілометр дороги в Карпатах від 300 тис $ (якщо вдалий рельєф). Вершки гір з краєвидом і електрикою від 500 $ сотка
200×500=100000. А якщо скажімо якийсь нардеп проб'є субвенцію на нову дорогу поряд з ділянкою, її ціна може вирости?
   
І що ? Яке це має відношення до Буркута ?  Там товарної сільськогосподарськ ої землі взагалі немає.

Сука, ФУП, це заповідник "експердів". :facepalm1:
А, зрозумів, Княжицький хоче купувати по європейським стандартам лише сільгоспземлю, іншу землю можна як завжди по схемам.
   
А, зрозумів, Княжицький хоче купувати по європейським стандартам лише сільгоспземлю, іншу землю можна як завжди по схемам.
Княжицький купив за 17000 землю, котра коштувала 0
Сука той Княжицький!
   
Княжицький купив за 17000 землю, котра коштувала 0
Сука той Княжицький!
Атошники розвели Княжицького? 
   
Атошники розвели Княжицького? 
Версію про субвенцію вважаю більш вірогідною :)
   
А нічого що практично все Прикарпаття і Закарпаття це практично "джерело унікальної мініральної води"?

Не варто свою безграмотність брати в лапки  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія