Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Биткоены....

Re: Биткоены....

Ще 5-7 років назад тут про гугл писали...що це повна Хуйня ..не може воно стільки коштувати усе...З тих пір Гугл хз у скільки разів виріс
Біткойн зараз як раз на тій стадії коли він починає массово заходити у все що зв'язане з фінансами...і що буде далі незнає ніхто...
Але поливати брудом все що не розумієш це п***а

Гугл - компанія, яка розвивається зарахунок нових технологій, а Біткойн - валюта без гарантій, яка тримається на азарті учасників афери.
   
Re: Биткоены....

Гугл - компанія, яка розвивається зарахунок нових технологій, а Біткойн - валюта без гарантій, яка тримається на азарті учасників афери.
біткоін то та сама технологія
є на неї нині попит то має вартість
не буде попиту вартість впаде
то не гроші
   
Re: Биткоены....

Гугл - компанія, яка розвивається зарахунок нових технологій, а Біткойн - валюта без гарантій, яка тримається на азарті учасників афери.

 :laugh:
Я упевнений що ти Гугл лайном поливав років 7 тому :D
А зараз щоб бути у тренді вже нормально відносишся
   
Re: Биткоены....

:laugh:
Я упевнений що ти Гугл лайном поливав років 7 тому :D
А зараз щоб бути у тренді вже нормально відносишся

Я в акції не граюся. І мені всеодно як змінювався графік ціни Гугл за 7 років.
   
Re: Биткоены....

гугл - квазімонополька. теоретично це не по феншую, але поки це мало кого обходить.

біток підтвердив свою натуру...  для азартних весь час буде щось привабливе...
   
Re: Биткоены....


Как мы видим, СМИ, нобелевские лауреаты, известные экономисты и эксперты постоянно пророчат Биткойну скорую гибель, но настырная криптовалюта никак не хочет умирать собственной смертью. Через несколько лет мы будем вспоминать сегодняшние некрологи Биткойна с таким же смехом, который вызывают прогнозы гибели Биткойна из далекого 2011-го.

і в чому вони неправі?
біткоін і близько не став конкурентом грошам і платіжним системам
а зараз взагалі перетворився на спкулятивний інструмент

навіть і цій гілці прихильників біткоіна цікавить тільки його курс та скільки заробили на ньому
   
Re: Биткоены....

і в чому вони неправі?
біткоін і близько не став конкурентом грошам і платіжним системам
а зараз взагалі перетворився на спкулятивний інструмент

навіть і цій гілці прихильників біткоіна цікавить тільки його курс та скільки заробили на ньому

він ще навіть нікуди не ходив..а тільки готується
біткойном бабло пересилати дешевше ніж платіжними системами..тільки цим він вже заслуговує на увагу..якщо тобі звичайно не похуй +- пару відсотків віддавати прохіндєям яки сидять і заробляють на транзакціях сотні мільйонів..якщо не міл"ярди на рік
що і як буде далі  незнає ніхто

Останнє редагування: 5 січня 2017 20:20:48 від Ukraine
   
Біткойни....

Гугл - компанія, яка розвивається зарахунок нових технологій

Так було 10-15 років тому, а останні років 5 це типова мегакорпорація, що банально скуповує все цікаве, що згодне продатися, а решту дрібносередніх технологічних проектів витискає з ринку нахрапом. Бо мають відбивати гроші інвесторів.

а Біткойн - валюта без гарантій, яка тримається на азарті учасників афери.

Google - один з багатьох пошуковиків, що не має ні нормального портала, ні прибутків, ні перспектив, тільки пара студентів, навіть кілька штук баксів їм ніхто дати не хоче, бо ніяких гарантій, безнадійні вони... Ой, це було років 15 тому...
   
Re: Биткоены....

если у кого то растет
значит кто то теряет

или что то изменилось в этом мире? у всех растет и все в шоколаде :weep:
+=============================================================+
Якщо видобувають золото, то його кількість зростає. І це нікого не дивує.

Рекомендую почитати:  http://samlib.ru/p/pogarskij_a_j/coinclub.shtml
   
Re: Биткоены....

не волнуйся в теме
механизм меняется
смысл нет
ну нет роста ввп от владения биткоином

нету 
+=============================================================+
Біток - це інструмент обміну. І він свою функцію виконує краще інших валют.
Що точно відомо - його ніхто не емітує необмежено.
І нашим митарям можна показати  :fuck:
   
Re: Биткоены....

еще раз вопрос
кто проиграет в биткоин?
+===================================================+
Той дурник, що його не використовує.
   
Re: Биткоены....

Курс біткоінів обвалився, показавши максимальне падіння за 2 роки

Курс криптовалюти біткоінів, який в перші дні 2017 року перевищив психологічно важливу позначку в 1000 доларів вперше за 4 роки, обвалився в четвер, показавши максимальне падіння за два роки.
Про це повідомляє MarketWatch, передає "Інтерфакс-Україна".
Згідно з даними CoinDesk, до 18:00 у четвер курс біткоінів становив 988,64 долара, що на 12,5% нижче рівня середи.
Протягом сесії падіння курсу криптовалюти досягало 21%.
Як повідомлялося, минулого понеділка біткоін торгувався в середньому на рівні 1 025 долара.
У минулому році криптовалюта виросла в ціні більш ніж в два рази, а сума всіх біткоінів в світовому обороті досягла рекордних 14 млрд доларів.
Експерти пов'язують зростання біткоінів в 2016 році з підвищенням геополітичних ризиків, оскільки останнім часом криптовалюта виступає як захисний актив. Попит на біткоіни підвищився на тлі побоювань прискорення зростання ставок в США і торгових воєн Штатів з Китаєм.
Біткойн, створений в 2008 році програмістом або групою програмістів, відомих під ніком Сатосі Накамото, є однією з найпопулярніших альтернатив традиційним валютам.
Він являє собою програмний код, який не регулюється жодною країною або банківським наглядовим органом у світі. Не має єдиного емісійного центру.
При цьому емісія біткоінів обмежена алгоритмічно: теоретично кожен власник потужного комп'ютера може "добути" біткоіни шляхом використання обчислювальних потужностей, проте існує граничний обсяг загальної кількості грошей в обороті.

http://www.epravda.com.ua/news/2017/01/5/616842/
   
Re: Биткоены....

Куди обвалився, :weep:
Він повернувся на доноворічний рівень лише :weep:
   
Re: Биткоены....

 Все существующие биткоины стоят как половина авианосца.
   
Re: Биткоены....

Куди обвалився, :weep:
Він повернувся на доноворічний рівень лише :weep:

Встиг продати на максимумі?  :gigi:
   
Re: Биткоены....

а как их купить ?
   
Re: Биткоены....

Добродій будь послідовним і виділи ще те що він виріс у 2 рази протягом 16 року :weep:
Місяць тому він був 800...ріст за останній місяць 20%
Що ж ти клоуном таким виглядаєш
І біжиш як муха на гівно тільки при знижені ціни....при чому у річному вимірі він зріс на більше ніж 100% навіть з цим зниженням :facepalm1:

Останнє редагування: 5 січня 2017 22:44:19 від Ukraine
   
Re: Биткоены....

Добродій будь послідовним і виділи ще те що він виріс у 2 рази протягом 16 року :weep:
Що ж ти клоуном таким виглядаєш
І біжиш як муха на гівно тільки при знижені ціни....при чому у річному вимірі він зріс на більше ніж 100% :facepalm1:

Біткоіни цікаві, як біржовий інструмент... для швидких спекуляцій. Ті хто їх використовує, як інвестицію нехай спочатку подивиться на весь графік віртуальної бульки ;)



P.S. Забанений ElSalvador, передає привіт клюбу нью-ммм
   
Re: Биткоены....

Добродій бачиш дно?  Червень 2015? От там я і вклав і заробив за рік непогано...а ти сиди далі картинки пости :laugh:
   
Re: Биткоены....

Добродій бачиш дно?  Червень 2015? От там я і вклав і заробив за рік непогано...а ти сиди далі картинки пости :laugh:

Які твої прогнози на червень 2017?  :laugh: Скільки ж ти заробив, якщо нічого ще не продав?  :-o

Останнє редагування: 5 січня 2017 22:54:47 від Добродій
   
Re: Биткоены....

Які твої прогнози на червень 2017?  :laugh: Скільки ж ти заробив, якщо нічого ще не продав?  :-o

запрогнозами це до гонтаревої..ти ж їй довіряєш :D
я перед новим роком по 950 частину продав..я писав пару сторінок назад
я тобу скажу навіть сьогодні під час "обвалу" один чувак злив 25 біткойнів заробив пару штук баксів і купив знову 25 біткойнів :laugh:

Останнє редагування: 5 січня 2017 23:11:03 від Ukraine
   
Re: Биткоены....

а как их купить ?

можна тут якщо тобі воно потрібно

http://bitcoin-obmen.com/
це якщо у тебе гаманець десь на зовнішньому ресурсі є
   
Re: Биткоены....

я перед новим роком по 950 частину продав..я писав пару сторінок назад
я тобу скажу навіть сьогодні під час "обвалу" один чувак злив 25 біткойнів заробив пару штук баксів і купив знову 25 біткойнів :laugh:

Він мабуть сидить і цілодобово моніторить курс  :weep:
   
Re: Биткоены....

Він мабуть сидить і цілодобово моніторить курс  :weep:

віджет на мобілу можна поставити...біржеви й курс он лайн
   
Re: Биткоены....

віджет на мобілу можна поставити...біржеви й курс он лайн

То що сьогодні робити продавати чи купляти?
   
Re: Биткоены....

То що сьогодні робити продавати чи купляти?

міняти на гривню :laugh: скоро 18 :laugh:
   
Re: Биткоены....

міняти на гривню :laugh: скоро 18 :laugh:

Твій прогноз на червень 18?  :rotate:
   
Re: Биткоены....

+===================================================+
Той дурник, що його не використовує.


 :weep:
   
Re: Биткоены....

То що сьогодні робити продавати чи купляти?

смотря на какой бирже.... смотрите на график.... многие ориентировались на Китай..... хотя не учитывали это......

   
Re: Биткоены....

Алени кинулись в паник бэй когда Китай пробил 8000, хотя я по честному украинцев на украинском форуме предупредил.....

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=950724.msg19319223#msg19319223


   
Re: Биткоены....

Re: Биткоены....

Всё играете в игру кто кого наебёт?
Ню-ню. :lol:
В нее можно играть когда у вас есть миллион.
А когда он у вас уже есть, то накуй еще один лохоразвод на свою жопу.
   
Re: Биткоены....

Я несколько пересмотрел свою позицию по биткоинам... Очень хорошее средство прятать доходы,но лишь пропуская их через биткоины. Хранить в биткоинах я бы не стал.
   
Re: Биткоены....

Всё играете в игру кто кого наебёт?
Ню-ню. :lol:
В нее можно играть когда у вас есть миллион.
А когда он у вас уже есть, то накуй еще один лохоразвод на свою жопу.

Найобують тебе кожен день ))))
Але це ти зрозумієш пізніше...Якщо зараз не доходить ще)
   
Re: Биткоены....

Я несколько пересмотрел свою позицию по биткоинам... Очень хорошее средство прятать доходы,но лишь пропуская их через биткоины. Хранить в биткоинах я бы не стал.

прогрес на лице :laugh:
   
Re: Биткоены....

Coinsource устанавливает биткойн-банкоматы на Среднем Западе

Coinsource, крупнейшая сеть биткойн-банкоматов в Соединенных Штатах, недавно объявила о размещении трех новых машин в Сент-Луисе, штат Миссури – дебют компании на рынке Среднего Запада.

Генеральный директор Coinsource Шеффилд Кларк сообщил:

“Мы планируем освоение новых рынков, насколько это возможно, особенно в столичных городах и крупных населенных пунктах, чтобы продолжить масштабирование и соответствовать запросам клиентов. К концу первого квартала мы надеемся довести количество наших банкоматов до 100 машин. В 2016 году мы устанавливали в среднем по 1,2 машины в неделю. Мы надеемся, что это цифра будет вдвое больше в текущем году”.

На сегодня запланирована установка банкоматов в штатах Мэриленд, Массачусетс, Вашингтон, округе Колумбия и Миннеаполисе.

“К концу 2017 года, думаю, мы сможем представить наши банкоматы в 15-20 штатах”, – сказал Бобби Шарп, один из основателей и директор по маркетингу Coinsource. “К 2018-му, возможно, даже на нескольких других континентах. Цели компании простираются далеко за пределы Соединенных Штатов. Очень интересно наблюдать, как некоторые страны, например, Швейцария, изучают и принимают Биткойн. А Индия может стать и вовсе криптовалютным монстром”.

В дополнение к расширению своего влияния на новые рынки, Coinsource ставит перед собой цель увеличить функциональность своих существующих и новых машин в 2017 году и рассчитывает добавить к ним больше финансовых услуг, а также увеличить количество двухсторонних машин по всей стране.
   
Re: Биткоены....

1193$ за батька кріптовалют на зараз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія