Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Два мільйони доз Астразенеки валяються на складах Німеччини

бо більшість не хоче нею прививатись...     ну а файзерівської вакцини мізер надходить в Німеччину,   по причині її тотального дефіциту в світі...  ось така  кампанія по вакцинації в Німеччині  ;)   не набагато краще, ніж в Україні  [A]

https://www.morgenpost.de/article231641487/Corona-Impstoff-Astrazeneca-uebrig-Impfreihenfolge-Lehrer.html
   
дадуть україні неліквід?
   
От дурний народ, треба брати те що дають поки держава за дарма пропонує.
   
А сколько индийских аналогов у них валяется на складах? То-то же...
   
От дурний народ, треба брати те що дають поки держава за дарма пропонує.

а гідність де?

я ось наприклад знаю людей, які, маючи право на пільги по комуналці сплачують у повному обсязі
   
була революція гідності і логічно що народ в подальшому повинен прявляти гідність

а чого з протягнутою рукою ходять?
   
але степанов мене вкурвив..і то факт. відчуваю, що там мають місце якісь підводні камені...але які.? навіть припущення відсутні.

можу так само припустити, що для в"їзду в ЄС без карантину  індійський продукт не підійде.  тільки ті, які там сертифіковані. не знаю, чи сертифікація АЗ підходить до індійського продукту за ЄС нормами....


ПС
знаючі люди говорять, що спутнік кращий
   
От дурний народ, треба брати те що дають поки держава за дарма пропонує.

Уряд хотів в першу чергу лікарів Астрозенекою вакцинувати,  але лікарі відмовляються по причині високого проценту небажаних побічних дій...
Уряд намагається  давити на совість всім іншим молодшим прошаркам суспільства, пояснюючи, що  файзерівсько вакцина потрібна в першу чергу людям похилого віку, бо Астразенеки їх конкретно добиває...   словом,  хто з молодших відмовляється від Астразенеки, то попадають а ж в самий кінець черги на інші вакцини, які в дефіциті...      на довго все це затягнеться, схоже..    а тут вже третя хвиля корони розгорається, об'явив вчора меркельша...  :umnik2:
   
Степанов додав, що Україна планує закупити ще 4 млн вакцин від коронавірусу від індійського виробника вакцин Bharat Biotech, який проходить клінічні випробування свого препарату. Наразі частина контрактів з виробниками перебуває на фінальній стадії підписання. Також Україна планує взяти участь у клінічних випробуваннях індійської вакцини у формі спрею.

ППЦ
   
Уряд хотів в першу чергу лікарів Астрозенекою вакцинувати,  але лікарі відмовляються по причині високого проценту небажаних побічних дій...
Уряд намагається  давити на совість всім іншим молодшим прошаркам суспільства, пояснюючи, що  файзерівсько вакцина потрібна в першу чергу людям похилого віку, бо Астразенеки їх конкретно добиває...   словом,  хто з молодших відмовляється від Астразенеки, то попадають а ж в самий кінець черги на інші вакцини, які в дефіциті...      на довго все це затягнеться, схоже..    а тут вже третя хвиля корони розгорається, об'явив вчора меркельша...  :umnik2:

а укроуряд старих хоче нею вакцинувати...

про що думали..ХЗ

   
короче...
треба шукати пфацйер...
а де його шукати?

якісь завдання непідйомні...
   
а укроуряд старих хоче нею вакцинувати...

про що думали..ХЗ


Так, фігня якась виходить...
   
Щоб не було сумніву, треба на камеру провести вакцинацію родин Зеленського, уряду та ВР
   
Щоб не було сумніву, треба на камеру провести вакцинацію родин Зеленського, уряду та ВР

тільки пфайзером
тим можна
   
бо більшість не хоче нею прививатись...     ну а файзерівської вакцини мізер надходить в Німеччину,   по причині її тотального дефіциту в світі...  ось така  кампанія по вакцинації в Німеччині  ;)   не набагато краще, ніж в Україні  [A]
https://www.morgenpost.de/article231641487/Corona-Impstoff-Astrazeneca-uebrig-Impfreihenfolge-Lehrer.html
В нас по онлайн голосувалці хойте.ат категорично проти вакцинаціі 40% і 25% просто проти
7% не знають ( певно проти)
Голосів під 30 тис.

Очевидно що 3/4 вакцинуватися не будуть.
І іх затягнути на щеплення (крім спецпрофесій що попадають в антиепідемічний закон)  не можна.
Базове право körperliche Unversehrtheit не дозволяє
Гарантоване бундес конституцією Австріі і 8ст європейськоі конвенції з прав людини.

Не факт що вакцина потрібна в тих обсягах про які політики і виробники так істерили раніше.
   
В нас по онлайн голосувалці хойте.ат категорично проти вакцинаціі 40% і 25% просто проти
7% не знають ( певно проти)
Голосів під 30 тис.

Очевидно що 3/4 вакцинуватися не будуть.
І іх затягнути на щеплення (крім спецпрофесій що попадають в антиепідемічний закон)  не можна.
Базове право körperliche Unversehrtheit не дозволяє
Гарантоване бундес конституцією Австріі і 8ст європейськоі конвенції з прав людини.

Не факт що вакцина потрібна в тих обсягах про які політики і виробники так істерили раніше.

В Німеччині також набирає ходу дискусія про те, чи є моральним примушення населення до вакцинації...    якщо  наявність в паспорті відмітки по вакцинацію не буде запорукою подорожі по світу, то добра половина населення взагалі "покладе "  на вакцинацію, молодь то точно...     
   
Німці зараз будуть активно просувати астразенеку, бо без неї вони не зможуть виконати свою програму вакцинації.
Перший крок - скасування права вибору вакцини. Будуть колоти тим, що є. Досі в Берліні можна було обирати якою саме вакциною вас будуть колоти.

Але АстраЗенека вже заявила, що не зможе поставити ЄС у другому кварталі замовлену кількість вакцини.
А Пфайзера і Модерни не вистачить для повної вакцинації.
   
Німці зараз будуть активно просувати астразенеку, бо без неї вони не зможуть виконати свою програму вакцинації.
Перший крок - скасування права вибору вакцини. Будуть колоти тим, що є. Досі в Берліні можна було обирати якою саме вакциною вас будуть колоти.

Але АстраЗенека вже заявила, що не зможе поставити ЄС у другому кварталі замовлену кількість вакцини.
А Пфайзера і Модерни не вистачить для повної вакцинації.

А у вас там  в Англії як  справи з вакцинацію астразенекою?  У вас же також мабуть не для всіх пфайзерівської і модерни вистачає?

Останнє редагування: 24 лютого 2021 11:13:23 від ценительница алей
   
Стокгольм с апреля планирует по 250к доз в неделю колоть. Интересно только чего?  :S
   
дадуть україні неліквід?
українські покидьки відразу не візьмуть,   будуть чекати щоб термін придатності зменшився і ціна відповідно різко впала,  а опісля вже завезуть і будуть впихувати як найдорожче
   
Ну от просто  ради цікавості, а що там в Кацапії з їхнім Спутніком? Колять вони його людям похилого віку? І як ті реагують, також побічні дії виражені, як  і при Астразенекі?
   
Дикий народ ці німці. У Британії відсоток антивакцинаторів мізерний.
Усі мої англійські знайомі з нетерпінням чекають, коли їх викличуть на щеплення.
Спочатку виходили з того, що відсотків 25-30 або відмовляться, або не зможуть прищепитися за медичними показами. В реальності на вакцинацію йдуть майже поголовно.
   
Дикий народ ці німці. У Британії відсоток антивакцинаторів мізерний.
Усі мої англійські знайомі з нетерпінням чекають, коли їх викличуть на щеплення.
Спочатку виходили з того, що відсотків 25-30 або відмовляться, або не зможуть прищепитися за медичними показами. В реальності на вакцинацію йдуть майже поголовно.

Ну так а чим у вам колять: всім пфайзеріською чи астразенекою також?
   
В Англії немає права вибору. Колють те, що є. Зрозуміло, що не всі аптеки чи практики мають морозильники на -70. Тому варіант щеплення залежить переважно від місцевих можливостей.
   
В Англії немає права вибору. Колють те, що є. Зрозуміло, що не всі аптеки чи практики мають морозильники на -70. Тому варіант щеплення залежить переважно від місцевих можливостей.

Особисто Ви зробили вже  щепленя? Якою вакциною, як перенесли?
   
Першу дозу в нас вкололи вже більше, ніж 18 мільйонам - це третина всього населення старше 16 років. Кажуть, що до липня прищеплять всіх.
Астразенека має ефективність на рівні 70 відсотків вже після першого щеплення. З відтермінуванням другого на 12 тижнів ефективність зростає до 90 відсотків.
   
Особисто Ви зробили вже  щепленя? Якою вакциною, як перенесли?

Я ще не в тій віковій категорії. У мене по плану десь у другій половині березня.
Товаришу зробили щеплення минулого тижня. Вкололи Пфайзер. Без проблем.
   
Дикий народ ці німці. У Британії відсоток антивакцинаторів мізерний.
Усі мої англійські знайомі з нетерпінням чекають, коли їх викличуть на щеплення.
Спочатку виходили з того, що відсотків 25-30 або відмовляться, або не зможуть прищепитися за медичними показами. В реальності на вакцинацію йдуть майже поголовно.
Що дає термінове щеплення на цей момент пересічному якщо кордони закриті?
Локдаун тримає готелі локали спа  фітнес закритими.
Для перукарні можна показати самотест від ковіду.
Копійки коштує.
Вакцинація поки нічого не додає практично.
До літа ще тричі правила переграють.

Der erste Wurf taugt nichts)
   
Я ще не в тій віковій категорії. У мене по плану десь у другій половині березня.
Товаришу зробили щеплення минулого тижня. Вкололи Пфайзер. Без проблем.

Стосовно пфайзера я маю також  повідомлення від пару знайомих, які нею були щеплені тут в Німеччині ...   у всіх них , дійсно,  все ок...
   
В нас тут цікавинку розповідають про  пфайзерівські ампули  з вакциною ( інформація від лікаря)...
В одній ампулі Пфайзера  знаходяться  6  доз, при чому 5 доз можна нормально витягнути шприцем, а от з 6-ю якісь проблеми,  і тому 6-ту дозу не використовують офіційно і не враховують статистично...   от та шоста  доза і розходиться по блату родичам і  потрібним людям  :D   :facepalm1:

Останнє редагування: 24 лютого 2021 11:49:25 від ценительница алей
   
дадуть україні неліквід?

чем это хуже блях? Главное - дешево!
   
если бы это на что-нибудь влияло, я бы укололся хоть астеркакеготам... Но ведь не влияет же. Тогда зачем?
   
если бы это на что-нибудь влияло, я бы укололся хоть астеркакеготам... Но ведь не влияет же. Тогда зачем?

щойно по тб показали сюжет з ізраїлю - там всім вакцинованим видають "зелені паспорти"
лише з ними пускають до тренажерних залів  та ін. закладів
   
була революція гідності і логічно що народ в подальшому повинен прявляти гідність
знаючі люди говорять, що спутнік кращи
:pooh_lol:
   
Ну от просто  ради цікавості, а що там в Кацапії з їхнім Спутніком? Колять вони його людям похилого віку? І як ті реагують, також побічні дії виражені, як  і при Астразенекі?
арторіус мабуть знає. Але не скаже, інфа секретна.
   
бо більшість не хоче нею прививатись...     ну а файзерівської вакцини мізер надходить в Німеччину,   по причині її тотального дефіциту в світі...  ось така  кампанія по вакцинації в Німеччині  ;)   не набагато краще, ніж в Україні  [A]
https://www.morgenpost.de/article231641487/Corona-Impstoff-Astrazeneca-uebrig-Impfreihenfolge-Lehrer.html

у британцев же монархия, им приказали - они привились



   
Планується повернутися до нормального життя після 21 червня -  тобто знімуть всі обмеження.
Міжнародні подорожі попередньо дозволять після 17 травня.
Усі терміни попередні.
Але народ вже ламанувся замовляти відпочинок за кордоном на літо.
Практично вирішено питання «паспортів» про вакцинацію. До літа буде ухвалено угоди з основними туристичними напрямками про визнання вакцинації.
Ймовірно буде аплікація в телефоні, яка міститиме інформацію про щеплення.
   
короче...
треба шукати пфацйер...
а де його шукати?

якісь завдання непідйомні...

при чому його шукати треба буде кожен рік  :D

вакцина - личе профілактика
   
була революція гідності і логічно що народ в подальшому повинен прявляти гідність

а чого з протягнутою рукою ходять?
бідні люди гідності не мають.
спочатку треба мати бабло(ресурс), тоді мона думати про гідність.
все впирається в "ковбасу" (хоч якою мової ти її не називай)
   
при чому його шукати треба буде кожен рік  :D

вакцина - личе профілактика

Хто сказав що рік? Термін дії вакцини невідомий. Може й кожні три місяці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія