Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДПС оприлюднила розміри податків та обов’язкових платежів для ФОПів

Державна податкова служба України (ДПС) оприлюднила розміри податків та обов’язкових платежів для фізичних осіб-підприємців, які діятимуть у 2020 році. На сайті ДПС повідомляється, що підприємці першої групи спрощеної системи оподаткування з 1 січня 2020 року платитимуть 1249,26 грн в місяць, включаючи єдиний податок і єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Підприємці ж другої групи повинні будуть платити 1983,66 грн в місяць. Для третьої групи підприємці залежно від обраної системи оплатять 3% від доходу за єдиним податком і 20% податку на додану вартість, або 5% від доходу без сплати ПДВ. Розмір ЄСВ для цієї групи становитиме 1039,06 грн в місяць. У податковій також нагадали, що за загальною системою оподаткування підприємець заплатить 1039,06 грн з ЄСВ, а також податок з прибутку за ставкою 18% і військовий податок за ставкою 1,5%. Крім того, у податковій службі повідомили, що з 1 січня розмір туристичного збору зросте до 23,62 грн за ніч для внутрішніх туристів і до 236,15 грн за ніч – для іноземних туристів. Податок на нерухомість в 2020 році становитиме не більше 70,85 грн за квадратний метр.

   
>236,15 грн за ніч – для іноземних туристів

Ипанулись?
   
>236,15 грн за ніч – для іноземних туристів

Ипанулись?
нефуй шастать
родина в опасносте
   
нефуй шастать
родина в опасносте
Просто гроші дуже треба
   
>236,15 грн за ніч – для іноземних туристів

Ипанулись?
Если не знаешь что делать с экономикой появляется желание доить все шо шевелится
   
Венеция пятизвездочный отель в высокий сезон (максимально возможная ставка) = 4.50 euro. Жмеринка - круглый год, отель Железнодорожник, 9 евро в суткі. Маладці
   
интересно почему всего +49%, почему не +100%
с какого вообще хера эти падлы увеличивают налоги, у нас что где то замечен рост или зарабатывать слишком много стали, нет слов когда ж они нажрутся
   
интересно почему всего +49%, почему не +100%
с какого вообще хера эти падлы увеличивают налоги, у нас что где то замечен рост или зарабатывать слишком много стали, нет слов когда ж они нажрутся
потому что поднимают минималку на 550 грн
было 4173 станет 4723
а эти налоги завязаны на минималку
   
потому что поднимают минималку на 550 грн
было 4173 станет 4723
а эти налоги завязаны на минималку
это ты хорошо придумала причину, на 13% поднятие минималки и +49% к налогу, что то них.. не сходится
   
я представляю что было бы в кокой то из европ, если бы с нового года тупо +50% к налогам,
походу власть держит нас за баранов
   
Підприємці ж другої групи повинні будуть платити 1983,66 грн в місяць.(с)

4723*0,2 = 944,60 (20% от мин ЗП единый налог 2 группа)
4723*0,22=1039,06 (22% от минЗП ЕСВ)
Итого 1983,66 в мес

   
я представляю что было бы в кокой то из европ, если бы с нового года тупо +50% к налогам,
походу власть держит нас за баранов
для єп, майже в 8 разів більше :rotate:
   
Підприємці ж другої групи повинні будуть платити 1983,66 грн в місяць.(с)

4723*0,2 = 944,60 (20% от мин ЗП единый налог 2 группа)
4723*0,22=1039,06 (22% от минЗП ЕСВ)
Итого 1983,66 в мес

что за набор цифр, какое это имеет отношение к росту налога на 50% ????
сейчас платим 417+918=1336 в мес.  мне пох что они там на принимали, у нас что рост доходов где то??? с какого перепугу так резко увеличивают налоги????
   
я представляю что было бы в кокой то из европ, если бы с нового года тупо +50% к налогам,
походу власть держит нас за баранов

Якби європейцям 5% на прибуток дали, вони би на руках носили би владу :)
   
Якби європейцям 5% на прибуток дали, вони би на руках носили би владу :)

Так це тільки для фопів..  X(
   
Якби європейцям 5% на прибуток дали, вони би на руках носили би владу :)

А шо в Украине есть 5% налог на прибыль где-то?
   
Так це тільки для фопів..  X(
и с оборота
   
. Для третьої групи підприємці залежно від обраної системи оплатять 3% від доходу за єдиним податком і 20% податку на додану вартість, або 5% від доходу без сплати ПДВ. Розмір ЄСВ для цієї групи становитиме 1039,06 грн в місяць.

Зараз ЄСВ 918.06.

Що ще змінилось?  :-)o
   
Якби європейцям 5% на прибуток дали, вони би на руках носили би владу :)
То з доходу, а маєш прибуток після того чи ні - податкову не цікавить
   
Якби європейцям 5% на прибуток дали, вони би на руках носили би владу :)

І це ж не на прибуток, а з оборота.
   
І це ж не на прибуток, а з оборота.
Ну так, але у багатьох весь оборот - це прибуток
   
Для третьої групи особо не помінялось нічого.
   
Венеция пятизвездочный отель в высокий сезон (максимально возможная ставка) = 4.50 euro. Жмеринка - круглый год, отель Железнодорожник, 9 евро в суткі. Маладці

То вы перепутали с ценой кофе :)
   
ага весь оборот прям 100%
а вартістьтовару та розхід то так з неба впало
   
Ну так, але у багатьох весь оборот - це прибуток

гениально, как такое можно придумать, оборот це прибуток ))))
   
гениально, как такое можно придумать, оборот це прибуток ))))
Блін, ну дохід = прибуток. Суть зрозуміла, я думаю.
   
ага весь оборот прям 100%
а вартістьтовару та розхід то так з неба впало
На думку податкової - саме так
   
Блін, ну дохід = прибуток. Суть зрозуміла, я думаю.

вибачте, але дохід це дохід, а прибуток - це різниця між доходом та витратами
і ставочка по прибутку не 5%, а 18% + 1,5%
   
підприємці першої групи спрощеної системи оподаткування з 1 січня 2020 року платитимуть 1249,26 грн в місяць, включаючи єдиний податок і єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Підприємці ж другої групи повинні будуть платити 1983,66 грн в місяць. Для третьої групи підприємці залежно від обраної системи оплатять 3% від доходу за єдиним податком і 20% податку на додану вартість, або 5% від доходу без сплати ПДВ. Розмір ЄСВ для цієї групи становитиме 1039,06 грн в місяць. У податковій також нагадали, що за загальною системою оподаткування підприємець заплатить 1039,06 грн з ЄСВ, а також податок з прибутку за ставкою 18% і військовий податок за ставкою 1,5%

це не податки а якийсь СМІХ
   
поднимается минималка, налоги отталкиваются от нее. обыденное совершенно дело. ничего нового. 

дпс спасибо за сложнейшие расчеты  :lol: , может быть кому то из предпринимателей леньки было бы считать самому эти цифры... :)

Останнє редагування: 16 грудня 2019 23:10:05 від olegan
   
Якби європейцям 5% на прибуток дали, вони би на руках носили би владу :)
А давай, якщо все так кайфово, проведемо есперимент. Підійди до шефа. І попроси, щоб він поділив місячний оборот твоєї фірми на кількість працівників. І скажи що бажаєш хоча б рік справжнім ФОПом себе відчути і 5% від тієї суми на податки фірмі віддавати. А він вже нехай в бюджет перераховує, як раніше виходило. А далі як карта ляже різницю або він тобі спонсорує або ти фірмі в преміальний фонд чи в офісі на ніштяки різні. Я певен не тільки директор з бухгалтером а весь колектив тебе рік на руках носити буде.
   
Ну так, але у багатьох весь оборот - це прибуток
то хіба у суддів, там, чи інспекторів з охорони праці таке може бути
   
Венеция пятизвездочный отель в высокий сезон (максимально возможная ставка) = 4.50 euro. Жмеринка - круглый год, отель Железнодорожник, 9 евро в суткі. Маладці

 :lol:
   
То вы перепутали с ценой кофе :)

Это налог.
Сбор туристичесий
   
вибачте, але дохід це дохід, а прибуток - це різниця між доходом та витратами
і ставочка по прибутку не 5%, а 18% + 1,5%
Так я ж пишу, що для великої кількості фопів дохід = прибуток.
   
то хіба у суддів, там, чи інспекторів з охорони праці таке може бути
В смислі? В мене так. Чи хочете сказати, що я маю можливість на третій групі записати у витрати, наприклад, купівлю компа, чи електрику?) А, ше можна проги купувати.
Цікаво, чого ж тоді в мене книга обліку доходів лише, без витрат?))
   
поднимается минималка, налоги отталкиваются от нее. обыденное совершенно дело. ничего нового. 

дпс спасибо за сложнейшие расчеты  :lol: , может быть кому то из предпринимателей леньки было бы считать самому эти цифры... :)
минималка поднимается , чего не скажешь об экономике  ;)
   
ше за найманих працівників 22% + 18 ПДФО + 1.5% військовий.
маючи хоч одного найманця 2 група платитиме більше 4000 у місяць все загалом.  :D
   
В смислі? В мене так. Чи хочете сказати, що я маю можливість на третій групі записати у витрати, наприклад, купівлю компа, чи електрику?) А, ше можна проги купувати.
Цікаво, чого ж тоді в мене книга обліку доходів лише, без витрат?))

ти на спрощеній системі обліку.
перейди на загальну і буде як ти хочеш. доходи і видатки.
ше ПДВ 20 заплатиші і тоді ще з прибутку 18%.
   
ти на спрощеній системі обліку.
перейди на загальну і буде як ти хочеш. доходи і видатки.
ше ПДВ 20 заплатиші і тоді ще з прибутку 18%.
Якось, коли я ще був на загальній системі я по закону купив своїм співробітникам на Новий Рік подарунків (канхвєт) їх дітям по 1(одному) баксу за пакетик та відніс їх (згідно тодішньому законодавству) на витрати..... Податкова за це мене в₴їбала через два роки на 400+ баків.... З тих пір в благотворітєльность та прочі няшки не граюсь...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія