Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кравчук: Росія починає діяти відкрито, а перемир’я вже просто немає

Вооружение, прежде всего ракетная программа.
При Порохе всё было готово к старту производства. За два года можно было хоть пару дивизионов новых ракетных комплексов склепать.
Это основное.
Плюс закупать беспилотники или самим делать.
Вобщем - вооружаться

Да-да, всьо било гатово. Па тілівізору сказалі.
   

Re: Кравчук: Росія починає діяти відкрито, а перемир’я вже просто немає Нове
alexUP [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 07:26
IP/Host: ---.b025.la.net.ua
С зелёными пид0рами потеряли 2 года на то, чтобы они поняли очевидное.

Из-за зеббилов продолжаем топтаться на месте и терять драгоценное время.

А ведь могли бы ещё в декабре 2019 подать заявку на вступление в НАТО.


а НАТО  хочет?  :D
   
С зелёными пид0рами потеряли 2 года на то, чтобы они поняли очевидное.
Из-за зеббилов продолжаем топтаться на месте и терять драгоценное время.
А ведь могли бы ещё в декабре 2019 подать заявку на вступление в НАТО.


а НАТО  хочет?  :D
десь так само, як ЄС безвіз дати хотіло.

теж тоді багато таких постів на фупі було.
   
десь так само, як ЄС безвіз дати хотіло.

теж тоді багато таких постів на фупі було.


в ЄС про безвіз самі робили заяви іще після Майдану, коли Порошенка і близько не було.
Тоді це видавалось справою декількох місяців. Коли Порошенко став президентом, це затягнулось на 3 роки.
   
українське "стойло" це статус безперспективної відсталої країни зі зруйнованою економікою, хронічною війною і швидкою депопуляцією

оце стойло
і вирватись із нього дійсно дуже важко
ти ж писав, що тобі як два пальця об асфальт.
то що ж тримає? невже перспектива під кацапською окупацією?
   

Re: Кравчук: Росія починає діяти відкрито, а перемир’я вже просто немає Нове
alexUP [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 07:26
IP/Host: ---.b025.la.net.ua
С зелёными пид0рами потеряли 2 года на то, чтобы они поняли очевидное.

Из-за зеббилов продолжаем топтаться на месте и терять драгоценное время.

А ведь могли бы ещё в декабре 2019 подать заявку на вступление в НАТО.


а НАТО  хочет?  :D


НАТО дуже хоче, але ж заявки від України немає
зелена пліснява позбавляє НАТО можливості прийняти Україну  :(
   
в ЄС про безвіз самі робили заяви іще після Майдану, коли Порошенка і близько не було.
Тоді це видавалось справою декількох місяців. Коли Порошенко став президентом, це затягнулось на 3 роки.
про НАТО теж постійно роблять заяви, коли ще ні порошенка, ні зеленського не було.
але ж безвіз стався сам собою, так?
   
пока была риторика "посмотреть в глаза" хуйло не предпринимало слишком агресивных действий
как только оно чувствует шаг назад оно будет наращивать агрессию
к этому нужно быть готовым
   
ти ж писав, що тобі як два пальця об асфальт.
то що ж тримає? невже перспектива під кацапською окупацією?


мені не важко, країні важко
я живу там де мої друзі, родичі, де я звик жити. Хоча такі як ти дійсно напружують, але ви в осноному на фупі зібрані такі ущербні, у яких весь час хтось їхнє сало відбирає.

в житті взагалі тких майже не зустрічаю, а тут унікальний зповідник ксенофобії
   
про НАТО теж постійно роблять заяви, коли ще ні порошенка, ні зеленського не було.
але ж безвіз стався сам собою, так?


хто робить заяви?
Україні відмовили навіть у ПДЧ, хоча ПДЧ це вигаданий етап вступу. Інші країни вступали без ПДЧ.

а безвіз затягнувся на 3 роки через виляння задом Порошенка, який саботував келементарні вимоги і швидко показав не готовність до реформ.  Це загальновідомо.
   
1. я живу там де мої друзі, родичі, де я звик жити. Хоча такі як ти дійсно напружують,
2. але ви в осноному на фупі зібрані такі ущербні, у яких весь час хтось їхнє сало відбирає.

1. пізнаю Аелітового брата-близнюка - будуть сидіти в ненависній їм країні, і серед ненависного їм суспільства(в мініатюрі це олдбой на фупі), але до радних бєрьозок, саклєй, чи до благолєпних чужих памапсів не зрушаться.
2. то що ж ти тут робиш сeред "нас, таких ущєрбних"? є шикарні для тебе форуми сєвaстополь.інфо, прівєт.ком, ЦУГ. там більшіcть твоїх "розумних" однодумців.
   
українське "стойло" це статус безперспективної відсталої країни зі зруйнованою економікою, хронічною війною і швидкою депопуляцією

оце стойло
і вирватись із нього дійсно дуже важко
аеліт- перелогінься!
   
1. пізнаю Аелітового брата-близнюка - будуть сидіти в ненависній їм країні, і серед ненависного їм суспільства(в мініатюрі це олдбой на фупі), але до радних бєрьозок, саклєй, чи до благолєпних чужих памапсів не зрушаться.
2. то що ж ти тут робиш сeред "нас, таких ущєрбних"? є шикарні для тебе форуми сєвaстополь.інфо, прівєт.ком, ЦУГ. там більшіcть твоїх "розумних" однодумців.

а воно тебе колише, що я роблю?  :laugh:
уже ж багато гілок персонально по мені. вам долбодятлам мало?

ну відкрий іще одну, нафіга ти цю засираєш
   
Вооружение, прежде всего ракетная программа.
При Порохе всё было готово к старту производства. За два года можно было хоть пару дивизионов новых ракетных комплексов склепать.
Это основное.
Плюс закупать беспилотники или самим делать.
Вобщем - вооружаться

Нептун поставили на озброєння 6 міс тому
яких пару років, що ти мелеш
і про безпілотники та ж історія
   
аеліт- перелогінься!
є форум, де таких маса, прямо заповідник - прівєт, ком. сходи заради цікавості, почитай, розділи політика і за жизнь. сидить вата в штатах і вже 20 років дроче на кердик америці. але додому ні ногою, тільки в відпустку. є і ольгінці там, але не прикидуються, що з америKи, бо це швидко з'ясується. про Україну і українців пишуть те саме, що окрема відома бригада персонажів на фупі. навіть цілий розділ "Украина" там в політиці є  :facepalm1:
   
є форум, де таких маса, прямо заповідник - прівєт, ком. сходи заради цікавості, почитай, розділи політика і за жизнь. сидить вата в штатах і вже 20 років дроче на кердик америці. але додому ні ногою, тільки в відпустку. є і ольгінці там, але не прикидуються, що з америKи, бо це швидко з'ясується. про Україну і українців пишуть те саме, що окрема відома бригада персонажів на фупі. навіть цілий розділ "Украина" там в політиці є  :facepalm1:


ну ти ж там зареєстрована, от і напиши їм що це брехня, і Україна насправді не є світовим лідером за темпами депопуляції. Навпаки, москалі рятуючись від голоду масово просяться переходити в українське громадянство.

від інвестицій у нас відбою немає.  Армія найбоєздатніша. Дипломатичний авторитет росте із кожним днем.

поясни їм про успіхи.
   
ну ти ж там зареєстрована, от і напиши їм що це брехня, і Україна насправді не є світовим лідером за темпами депопуляції. Навпаки, москалі рятуючись від голоду масово просяться переходити в українське громадянство.

від інвестицій у нас відбою немає.  Армія найбоєздатніша. Дипломатичний авторитет росте із кожним днем.

поясни їм про успіхи.
ну я ж не ти за Aелітом.
в мене психічне здоров'я в нормі, і я не буду витрачати час , сручись чи втираючи свої переконання своїм, теж переконаним в своїх світоустановках антагоністам.

мені приємно спілкуватися на майданчиках однодумців. тому я і тут, а не на прівєті чи сєвастополь. інфо.  а от що вас з Aелітом тут тримає, для мене загадка. ну як, є версії..  ;) 
   
ну я ж не ти за Aелітом.
в мене психічне здоров'я в нормі, і я не буду витрачати час , сручись чи втираючи свої переконання своїм, теж переконаним в своїх світоустановках антагоністам.

мені приємно спілкуватися на майданчиках однодумців. тому я і тут, а не на прівєті чи сєвастополь. інфо.  а от що вас з Aелітом тут тримає, для мене загадка. ну як, є версії..  ;) 


у тебе все нормально із психічним здоровям, тому ти весь час сунеш носа в моє особисте життя, пишучи на політичному форумі  :lol:
   
й-й бендерівський порохоскот відволікає від нагальних проблем істерикою "а нє то крємль нападьот"!
   
у тебе все нормально із психічним здоровям, тому ти весь час сунеш носа в моє особисте життя, пишучи на політичному форумі  :lol:
та нафуй ти мені потрібен, щоб я цікавилася твоїм особистим життям. так звичайно, як і люба людина тут, помітила, що буцім лікар, викладач, сімейний, батько маленьких дітей і господар маєтку, купу часу витрачає на бла-бла форумі, де звичайні люди просто вбивають свй вільний час.
   
та нафуй ти мені потрібен, щоб я цікавилася твоїм особистим життям. так звичайно, як і люба людина тут, помітила, що буцім лікар, викладач, сімейний, батько маленьких дітей і господар маєтку, купу часу витрачає на бла-бла форумі, де звичайні люди просто вбивають свй вільний час.


мімо тьощіного дома я бєз шуток нє хожу (с)  :laugh:
насправді кожен раз це просто капітуляція інтелектуальна. коли по темі заперечити по суті нема чого то починається перехід на особистість

я цього ніколи не боявся і не боюсь, але просто набрид уже цей тупняк
   
Олдбой завёл старую пластинку...
Доктрина Штайнера. Одна из частей, это убедить противника, в безперспективности сопротивления...
   
Олдбой завёл старую пластинку...
Доктрина Штайнера. Одна из частей, это убедить противника, в безперспективности сопротивления...


та чого ж ОлдБой зі Штайнером, он Петро Олексійович двічі після поразок підписував Мінські угоди

та і американці, наприклад, коли джавеліни давали, так з умовою, що ви їх не застосовуйте, бо вам же самим потім боляче буде
   
та чого ж ОлдБой зі Штайнером, он Петро Олексійович
Когда такое, публично, говорит высшее руководство, то это может быть, частью геополитической игры...
Когда, такое, педалит, какое то точило, на форуме, или в соцсетях, то встает вопрос, на кого он работает и в чьих интересах...
   
Когда такое, публично, говорит высшее руководство, то это может быть, частью геополитической игры...
Когда, такое, педалит, какое то точило, на форуме, или в соцсетях, то встает вопрос, на кого он работает и в чьих интересах...



 :laugh:

у хуйло голова большая, вот пусть он і думаєт, наше дєло помалківать (с)

одіннарот тм
   
Когда такое, публично, говорит высшее руководство, то это может быть, частью геополитической игры...
Когда, такое, педалит, какое то точило, на форуме, или в соцсетях, то встает вопрос, на кого он работает и в чьих интересах...

а де і кому,- окрім Петра Олексійовича, на вашу думку можна згадувати МУ, Штайнмаєра?
І як тлумачити ваше "педалит"?
   
С зелёными пид0рами потеряли 2 года на то, чтобы они поняли очевидное.

Из-за зеббилов продолжаем топтаться на месте и терять драгоценное время.

А ведь могли бы ещё в декабре 2019 подать заявку на вступление в НАТО.
треба ТСК!!!! :X
   
а де і кому,- окрім Петра Олексійовича, на вашу думку можна згадувати МУ, Штайнмаєра?
І як тлумачити ваше "педалит"?
А нафуя ты сюда "Штанмаера" приплёл?..
Это ваши зелепидарские заслуги...
А "згадувати", можно по разному, в зависимости, от того, какое ты имеешь отношение к власти...
Если гос.деятель, то " да-да-да... несомненно нужно выполнять... но есть нюансы... это всё роися виновата"...
Если простой гражданин, то позиция может быть только одна, МУ, в интересах государства, не выполнимы, в принципе...
"Педалит", это означает, постоянно повторяет...
В данном, конкретном, случае, это "сопротивляться бесполезно, нужно сдаваться"...
   
А нафуя ты сюда "Штанмаера" приплёл?..
Это ваши зелепидарские заслуги...
А "згадувати", можно по разному, в зависимости, от того, какое ты имеешь отношение к власти...
Если гос.деятель, то " да-да-да... несомненно нужно выполнять... но есть нюансы... это всё роися виновата"...
Если простой гражданин, то позиция может быть только одна, МУ, в интересах государства, не выполнимы, в принципе...
"Педалит", это означает, постоянно повторяет...
В данном, конкретном, случае, это "сопротивляться бесполезно, нужно сдаваться"...


ну і в результаті що....
нє виполніми, Росія віновата, а в результаті?
   
Україна буде в НАТО та ЄС.
Імперія змарнувала свій шанс у 2014. В результаті буде знищена. Щоб не співали імперські боти.
   
А нафуя ты сюда "Штанмаера" приплёл?..
:S Він шо- не  висшеє політічєскоє руководство?

Это ваши зелепидарские заслуги...

Розшифруй, розділИ: де закінчуються ваші педропідерські заслуги й починаються зелепідерські?

"Педалит", это означает, постоянно повторяет...
Я чомусь вважав, що пєдаліт, це систематично й наполегливо відкриває гілки з потрібною інфою.
А викласти свою точку зору в чужій, не власноруч відкритій гілці це політичні баталії, а не пєдаліт.
Але це звісно, не тема для обговорення
   
послідовна лінія: все що робив Петро то била політічєская ігра, і нє вашего собачего ума дєло

все що після Петра, ето зрада, капітуляція і ужас-ужас
   
щодо Росії, то вона може колись і буде знищена, або розпадеться чи що там із нею іще трапиться.

колись. можливо...

Але доки вона є, всі розповіді про Україну, яка будучи у ворожих стосунках із Росією під боком у неї кудись там вступить, процвітатиме, багатітиме і регулярно дулі показуватиме, це інфантильна маячня.

це така реальність, яка може не подобатись, але від того не зміниться.

тобто, це не означає, що Україна буде обовязково окупована. Але процес "кошмарєнія" звичайно буде забезпечений. А в умовах такого терору ні про який прогрес і залучення інвестицій мова іти не може. Тим більше ця проблема не потрібна НАТО. І результатом такого циклу тероризування і деградації стане повторний прихід до влади проросійських сил.
Можна довго розказувати, що це неможливо, але це абсолютно реально і все воно іде в тому напрямку.

А оскільки нагнітання в суспільстві по мовному і і етнічному вектору продовжується, то повторний прихід до влади екс-ригів, розбудить сепаратизм уже проукраїнського характеру. І завершиться все найімовірніше черговим андрусівським миром.
   
мне кажется х*йло упустило момент
Байден чай не Трамп
да и Эрдоган с Бритами тоже в этот раз маячат у нас за спиной

Думаю мы можем рассчитывать на дипест консьйорн инзе ворлд.
   
українське "стойло" це статус безперспективної відсталої країни зі зруйнованою економікою, хронічною війною і швидкою депопуляцією

оце стойло
і вирватись із нього дійсно дуже важко

Лишається тільки приєднатися до Імперії.
Так?
   
Лишається тільки приєднатися до Імперії.
Так?


хіба це написано в мінських угодах?
хіба що Петро як таємний пункт включив, бо не озвучувалось раніше.
   
Да-да, всьо било гатово. Па тілівізору сказалі.
Ну конечно было готово. Ольха уже при Порохе начала закупаться в армию, а Нептун проходил финальные испытания.
Бубочку развели на разговоры о мире, в то время как он терял драгоценное время.
Согласитесь, гораздо проще говорить о мире, когда за спиной сотня ракетных комплексов, способных уничтожать цели в тылу врага!?
Вот сейчас он постепенно понимает это и надеюсь деньги с дорог перенаправит на вооружение.
хуйло понимает и уважает только силу! Смотреть влажными глазами на него и искать ответной любви- бессмысленно!
   
Як повідомив міністр оборони Андрій Таран, укладені в 2020-му році контракти дозволяють
Збройним Силам України отримати цього року
10 млн штук боєприпасів,
3300 ракетно-артилерійських систем,
2700 приладів розвідки та спостереження,
понад 320 автомобілів,
більше 60 бронетранспортерів та броньованих машин,
близько чотирьох десятків безпілотних авіаційних комплексів,
а також шість літаків.
   
альтернативою МУ є війна.
Ворожий мислевірус.

Краща альтернатива - втрата лугандону.
Він однаково втрачений і при виконанні мінських домовленостей.
Але при їх виконанні буде втрачена і вся Україна.
   
Краща альтернатива - втрата лугандону.
сепаратист детектед
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія