Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А це вже як ти собі нафантазуєш :gigi:
Вам стидно признатися?
Навіщо мені фантазувати?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вона мабуть лiмiта, шо вискочила замiж за киянина, швиденько народила та лапки склала.
Шуша ти шиєш зараз?

Справу тобі шию, Чьотка... B-)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ник у него - 6 букв, обозначающих напряжение в электрической сети.
А, ясно.
Законтачений
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

шо, сциш другого фронта? Ну, сци, сци. Ти поки що у мене не в планах, чеЧьоточька.

Я вас на ви, як лiтню жiночку, а ви як гопник переросток спiлкуєтесь
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

(tu)
Якщо шуша швачка мотористка або крановщиця, то це й не погано
А попрікали Сєрьогу.

Що краще, ПТУшниця чи незакінчене вище?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А попрікали Сєрьогу.

Що краще, ПТУшниця чи незакінчене вище?
Вона здаєцця попрiкала не за вiдсутнiсть вищого, а за те що якоби сбрехав. А сама мовчить за свою освiту.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

і да, не пезди, що я себе якось там обзивала. Це ти, гівнюк, любиш обзивать опонента усілякими дебільними обзивалками, обізвеш раз, другий, третій, дивишся, що опонент не реагує, або на жарт переводить, а потім так підарно песдиш, що твій опонент сам же себе так обзивав. Ну, і хто ти після цього, як не редиска сраний?

От тільки я чомусь не бачу, щоб ти отакі хyйнюшки проробляв із чоловічими ніками - сциш бодацця з мужиками, жирна бабська срако?
Пані Корово, як би сказав Зубенко, зуб даю.
Ви самі підтвердили, що Ви сакральна Корова.

Знайти посилання і показати Вам, де Ви таке сказали?
Я не брешу
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Корово, як би сказав Зубенко, зуб даю.
Ви самі підтвердили, що Ви сакральна Корова.

Знайти посилання і показати Вам, де Ви таке сказали?
Я не брешу
Ой, вона там матюкаєцця, за це зараз банять(((
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А, ясно.
Законтачений

Мля, а ты куда лезешь?  :facepalm1:

У тебя есть какие-то претензии? Так озвучь, а я послушаю.  B-)

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 16:19:34 від VVV_VVV
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я вас не чипала, кажись. Якщо я нахеркомувсралась то проходьте повз.
еЛКа, не пались так жосско.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

еЛКа, не пались так жосско.
та яка еЛКа?  :facepalm1:
та сама, яка дала Тамилці прізвисько "лайлива свинюка" ?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ви ж погодились з тим що ви сакральна корова
ти тупе? Перечитай заново мій пост, а тільки потім розкривай свою смердючу варєжку.

Ти просило мене, щоб я тебе не чіпала? То закрий своє хлєбало і не відсвічуй у мій бік, серливе підпіздуюче створіння.
Бо як розчехлю свої катапульти, то тобі мало не покажецця.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я вас на ви, як лiтню жiночку, а ви як гопник переросток спiлкуєтесь
не песди, бо я молодша тебе. Ну, уміляє, коли одинокі старухи вже пенсійного віку на форумі під молодух косять. :facepalm:

З тебе труха ще не сипеться? Бо з кадрусі вже давно сипеться.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ти тупе? Перечитай заново мій пост, а тільки потім розкривай свою смердючу варєжку.

Ти просило мене, щоб я тебе не чіпала? То закрий своє хлєбало і не відсвічуй у мій бік, серливе підпіздуюче створіння.
Бо як розчехлю свої катапульти, то тобі мало не покажецця.
Катапульти це що? Вашi славнозвiснi родючi цицьки?
Так я жiнка, це мене не вразить.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Корово, як би сказав Зубенко, зуб даю.
Ви самі підтвердили, що Ви сакральна Корова.

Знайти посилання і показати Вам, де Ви таке сказали?
Я не брешу
ти далбайоб? Ти сам до мене доябався зі своєю сакральною коровою, а тепер мені свої гнилі предяви кидаєш? Ну, і хто ти після цього?

Покажи мені, де Я САМА ОБІЗВАЛА СЕБЕ на рівному місці отією твоєю сакральною коровою, або завали своє тупе смердюче хлєбало у мій бік, бабська срако.

І да, все забуваю запитати: а то ти у Мікроби запитував про анальний секс не для того, щоб жінці присунути, а щоб самому прийняти? Бо теперішня твоя поведінка тут на форумі вказує саме на другий варіант. Ти підар в харошем смислі слова? То чого мовчиш? То я б хоч і ставилася до тебе відповідно, а не як до нормального мужика.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Корово, як би сказав Зубенко, зуб даю.
Ви самі підтвердили, що Ви сакральна Корова.

Знайти посилання і показати Вам, де Ви таке сказали?
Я не брешу

Дивлюсь Хорват, що ти не розумієш різницю між Власною і Загальною назвою
Це рівень 3 класу
Кароффка - це власна назва, це нік, імя на форумі, наприклад,як Білий Хорват
А сакральна корова - це загальна назва
Хверштейн ?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Катапульти це що? Вашi славнозвiснi родючi цицьки?
Так я жiнка, це мене не вразить.
катапульта - це пристрій такий, що тупим курицям типу тебе затикає їхні смердючі роти.

Ти ще й уроки історії прогулювало. :facepalm:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Дивлюсь Хорват, що ти не розумієш різницю між Власною і Загальною назвою
Це рівень 3 класу
Кароффка - це власна назва, це нік, імя на форумі, наприклад,як Білий Хорват
А сакральна корова - це загальна назва
Хверштейн ?
дик, він САМ же мені його і навісив, а тепер песдить, що я це підтвердила сама. Я намагалася ту тупу жирну сраку якось заткнути жартами, але воно настільки тупе, що не розуміє ні жартів, ні серйозних слів.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А вона варта твоїх нервів?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А вона варта твоїх нервів?
не лізте, пане, ховайтеся під ковдру, жинкі воюють.

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 17:07:14 від beggy
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вот это говно маланское, шо врёт про работу в Киевэнерго, хотя уплыло 30 лет назад в Германию и сидит там социале всё это время.
И от безделья совсем чокнулось, 15 лет на какие-то протухшие скрины дрочит. Уже все давно забыли, а у него всё болит.
Що скріни,  цєй  ?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А вона варта твоїх нервів?
ні, не варта, дякую, Тьомачька, виходжу і заруби, бо тупиздням щось доводити - означає самій опуститися до їхнього рівня.
   
ти далбайоб? Ти сам до мене доябався зі своєю сакральною коровою, а тепер мені свої гнилі предяви кидаєш? Ну, і хто ти після цього?

Покажи мені, де Я САМА ОБІЗВАЛА СЕБЕ на рівному місці отією твоєю сакральною коровою, або завали своє тупе смердюче хлєбало у мій бік, бабська срако.

І да, все забуваю запитати: а то ти у Мікроби запитував про анальний секс не для того, щоб жінці присунути, а щоб самому прийняти? Бо теперішня твоя поведінка тут на форумі вказує саме на другий варіант. Ти підар в харошем смислі слова? То чого мовчиш? То я б хоч і ставилася до тебе відповідно, а не як до нормального мужика.

Блин, чуть не наорала, вовремя вспомнила, что кто то такое вякал.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Видно , що Єжі прийшовся до смаку ватний пісюн  Ганса.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Видно , що Єжі прийшовся до смаку ватний пісюн  Ганса.
надеюсь,что хуже польских п...
ник Бандеровэц  щыри патриоты просто так не меняют.  :shuffle:
Ежи,как торговля с стратегическим партнером,Россией? (tu)
   
Що, так все погано у приватному житті, Чьотка?
Тільки і залишається, що чужі чоловічі фотки на форумах розглядати?

Шуша... Не хотел говорить это, но ты вынудила. Щас объясню.

Понимаешь, всеми людьми движут какие-то мотивы.
Баронъ воюет за своё право выкладывать свои видео без конкуренции, чтобы смотрели только его. Для этого он нам пишет всякие красивые ролики, монтирует их, считает наши лайки и подписки. Т.е. Хорват и Сергей перебивают ему малину.

Батарейка воюет по причине какого-то сдвига по фазе в голове. У него настоящая паранойя, он десятилетиями преследует юзеров, от которых однажды почувствовал угрозу. Все эти скрины и пр. говно выкладывает исподтишка... Гадит, короче. В детстве били сверстники. Чисто такая маланская черта - нагадить, получить в голову и дальше гадить. Желательно из-за забора. И главное - подстрекать. Вот за непреодолимую тягу к подстрекательству их и били всю историю. Щас вот Швыдя подстрекает. Видит, что тот внушаем и не совсем адекватен и подсовывает ему такие гаденькие ЦУ, в надежде, что тот чего-нить отмочит. А сам в стороне. Бегин такой же внушаемый и немного не в себе...

Но ты, Шуша... Ты улюлюкаешь просто так, от скуки, от безделья, от невостребованности и застарелой нереализованности. Оно тебе и не надо, по большому счёту. Но без тебя никакая травля не будет полноценной. То есть ты являешься тем катализатором, который вдохновляет и несчастного больного Батарейку, И Барона и всех прочих. Ты мне очень сильно напоминаешь такую юзеркиню Светлая. Знала её? Точь-в-точь. И кончишь так же. Одинаковые действия приводят обычно к одинаковым результатам.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А що з вами, гансе, кацапи в дитинстві зробили, що ви досі плачете за ними? Мабуть, щось пріемне?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Шуша... Не хотел говорить это, но ты вынудила. Щас объясню.

Понимаешь, всеми людьми движут какие-то мотивы.
Баронъ воюет за своё право выкладывать свои видео без конкуренции, чтобы смотрели только его. Для этого он нам пишет всякие красивые ролики, монтирует их, считает наши лайки и подписки. Т.е. Хорват и Сергей перебивают ему малину.

Батарейка воюет по причине какого-то сдвига по фазе в голове. У него настоящая паранойя, он десятилетиями преследует юзеров, от которых однажды почувствовал угрозу. Все эти скрины и пр. говно выкладывает исподтишка... Гадит, короче. В детстве били сверстники. Чисто такая маланская черта - нагадить, получить в голову и дальше гадить. Желательно из-за забора. И главное - подстрекать. Вот за непреодолимую тягу к подстрекательству их и били всю историю. Щас вот Швыдя подстрекает. Видит, что тот внушаем и не совсем адекватен и подсовывает ему такие гаденькие ЦУ, в надежде, что тот чего-нить отмочит. А сам в стороне. Бегин такой же внушаемый и немного не в себе...

Но ты, Шуша... Ты улюлюкаешь просто так, от скуки, от безделья, от невостребованности и застарелой нереализованности. Оно тебе и не надо, по большому счёту. Но без тебя никакая травля не будет полноценной. То есть ты являешься тем катализатором, который вдохновляет и несчастного больного Батарейку, И Барона и всех прочих. Ты мне очень сильно напоминаешь такую юзеркиню Светлая. Знала её? Точь-в-точь. И кончишь так же. Одинаковые действия приводят обычно к одинаковым результатам.

про себе забув написать, що мотивує старих пердунів викладать свої причандали в інтернет?
нєрєалізованность? :laugh:
 
   
про себе забув написать, що мотивує старих пердунів викладать свої причандали в інтернет?
нєрєалізованность?

Это не так опасно, как у Шуши.

А ты чего интересуешься молодецкими йухами?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Это не так опасно, как у Шуши.

А ты чего интересуешься молодецкими йухами?


інтєрєсуєшся - це коли просиш когось викласти
а коли старі пердуни його спочатку викладають а потім задають питання - "а ти чєво інтєрєсуєшся" - це трошки по іншому називається :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Овеатору провели по губах його ж піпіськом.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Де ваш балон, овеаторе?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Блин, чуть не наорала, вовремя вспомнила, что кто то такое вякал.

Підтвержую, це було ...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Шуша... Не хотел говорить это, но ты вынудила. Щас объясню.

Понимаешь, всеми людьми движут какие-то мотивы.
Баронъ воюет за своё право выкладывать свои видео без конкуренции, чтобы смотрели только его. Для этого он нам пишет всякие красивые ролики, монтирует их, считает наши лайки и подписки. Т.е. Хорват и Сергей перебивают ему малину.

Батарейка воюет по причине какого-то сдвига по фазе в голове. У него настоящая паранойя, он десятилетиями преследует юзеров, от которых однажды почувствовал угрозу. Все эти скрины и пр. говно выкладывает исподтишка... Гадит, короче. В детстве били сверстники. Чисто такая маланская черта - нагадить, получить в голову и дальше гадить. Желательно из-за забора. И главное - подстрекать. Вот за непреодолимую тягу к подстрекательству их и били всю историю. Щас вот Швыдя подстрекает. Видит, что тот внушаем и не совсем адекватен и подсовывает ему такие гаденькие ЦУ, в надежде, что тот чего-нить отмочит. А сам в стороне. Бегин такой же внушаемый и немного не в себе...

Но ты, Шуша... Ты улюлюкаешь просто так, от скуки, от безделья, от невостребованности и застарелой нереализованности. Оно тебе и не надо, по большому счёту. Но без тебя никакая травля не будет полноценной. То есть ты являешься тем катализатором, который вдохновляет и несчастного больного Батарейку, И Барона и всех прочих. Ты мне очень сильно напоминаешь такую юзеркиню Светлая. Знала её? Точь-в-точь. И кончишь так же. Одинаковые действия приводят обычно к одинаковым результатам.

Ого, як Авіатора попердолило... І це на другий - чи третій? - день на ФУПі.

А щоб без зайвих слів - просто пшов в дупу, моральний урод. Мало тебе, здається, чмирили на форумах.

Так ясно?

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 18:39:27 від шуша
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

про себе забув написать, що мотивує старих пердунів викладать свої причандали в інтернет?
нєрєалізованность?
:laugh:

А це ж від великого розуму :fool: 

Якщо вже немає, чим хизуватися, то останній аргумент - вивалити на всєобщєє обозрєніє власного пісюна і підглядати, який буде ефект.

ну, я б ще зрозуміла б, якщо б то був молодий хлопець, але ж не дядько с сивими бейцями... :facepalm1:

 

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пшов в дупу, моральний урод. Мало тебе, здається, чмирили на форумах.

Так ясно?
пізніше дехто дивується,шо їх дітей не приймають,там де вони хочуть.
так помахай х... не тілько в приваті,подивимось як це віібється на майбутньому дітей.

а потім украінская карупция,козаченьки,патриоти,хехе.
сміливіше,авіатор :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

от же урод
 Светлай сюда притащил.
да ты сука и мизинца ее не стоишь

молодая команда, пора бы уже.





   
от же урод
 Светлай сюда притащил.
да ты сука и мизинца ее не стоишь

молодая команда, пора бы уже.

Малось на увазі ТУ светлай ?

Жесть тоді.
Спостерігаємо далі :(
   
Здаецца мне, шо  гАнус, он же Горбатый Полковник, он же Зольдат Протасофф

не долгий жилец на ФУПи. До НГ дето.)))
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вони стають обережнішами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія