Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Реформи Сюпрун. Продовження. Під скорочення потрапили кардіологи, неврологи, офтальмологи і т.д.

https://www.facebook.com/groups/frankivchany/permalink/2004103689738078/

https://kurs.if.ua/society/u-5-poliklinikah-frankivska-skorochuyut-likariv-medyky-zvernulys-do-marczinkiva/

У 5 поліклініках Франківська скорочують лікарів – медики звернулись до Марцінківа
СУСПІЛЬСТВО
16:20, 14.06, 2021

В Івано-Франківську в середовищі медиків назріває скандал. Комунальне підприємство “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” попередило про скорочення лікарів у поліклініках міста. Медики обурені.

Про ситуацію повідомив “Орден медико-правової допомоги” – громадська організація, яка захищає інтереси медичних працівників.

“КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” звільняє у зв’язку зі скороченням близько 200 лікарів. Більш зрозумілими словами, у наших п’яти міських поліклініках стане на 200 лікарів менше. Під скорочення потрапили кардіологи, неврологи, офтальмологи і т.д. Одночасно лікарям пропонують перевестися на посаду молодшої медичної сестри з окладом 6 тис. грн. Виходить, що нашому КНП «ЦПМКДД» не потрібно 200 кваліфікованих лікарів, але 200 санітарок – це ок”, – пишуть медики.

Лікарі об’єдналися для того, щоб спільно відстояти свої робочі місця, та вже направили скарги на директорку КНП «ЦПМКДД» до міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Цьому посту передувала історія про те, як в Івано-Франківську в комунальному закладі охорони здоров’я у поліклініці №1 скоротили лікарку та одразу ж запропонували їй посаду молодшої медсестри.

“Документом, який ми прикріпили до допису, “директорка” повідомляє Ольгу Ярославівну, що у зв’язку зі скороченням її звільняють з посади (УВАГА) лікаря-офтальмолога, але одночасно (і, мабуть, великодушно) пропонують переведення на посаду молодшої медичної сестри”, – пише Орден медико-правової допомоги.


Медики нарікають, що їм ніхто не пояснює причини скорочення, сама директорка Центру ще від 1 квітня 2020 року відмовляється зустрітися із лікарями, щоб обговорити плани роботи вторинної ланки. Також їх не ознайомлюють із наказом №245 від 02.06.2021. А ще медики скаржаться на те, що дії директорки принижують їхню гідність.
   
Ще одна гілка "про Супрун", якої в пості і нема.
Як ТС ненавидить українців. Точно з якихось совкових зайд.
А може вона зі "своїх"? Котрі валять все в Україні, не тільки медицину.
Це ж Супрун не забезпечила концентраторами, покрала маски, не заплатила лікарям.
І зараз Супрун звільняє лікарів.
Таки модерація потрібна на цьому ресурсі.

Останнє редагування: 14 червня 2021 16:55:52 від ЛАРТА
   
Для тих, хто буде кивати на мера - грошей в бюджеті на медицину нема. Медицина завжди фінансувалася з центрального бюджету субвенціями. Зараз фінансують тільки онкологію, інфаркти, інсульти і роди. Ну і НСЗУ фінансує себе любимих. Все!

Ідея ще була в тому, щоб сильно порізати фінансування решти медицини в містах неугодних мерів і перекласти на них негатив за катастрофу в медицині. Цей темник відпрацьовують вже на ФУПі.

Але ІМНО ЗЕ це вже не допоможе.
   
Ще одна гілка "про Супрун", якої в пості і нема.
Як ТС ненавидить українців. Точно з якихось совкових зайд.


 :laugh:

шикарна логіка

тут і дураку ясно, що це реформа собаки хуйло!
   
Ще одна гілка "про Супрун", якої в пості і нема.
Як ТС ненавидить українців. Точно з якихось совкових зайд.

Реформа її живе. І так - я ненавиджу "українців"-діаспорян типу Сюпрун, Яресько чи Зварича, які злетілися, як стерв'ятники на труп, на тіло України, щоб і собі увірвати крихту.
   
Реформа її живе. І так - я ненавиджу "українців"-діаспорян типу Сюпрун, Яресько чи Зварича, які злетілися, як стерв'ятники на труп, на тіло України, щоб і собі увірвати крихту.
Ви ненавидите усе українське вже протягом років. Тут на форумі.
А ненависть точиться ще з дитинства - від батьків.
   
Ви ненавидите усе українське вже протягом років. Тут на форумі.
А ненависть точиться ще з дитинства - від батьків.

Приклади, пліз!
Чи під "усе українське" ви маєте на увазі молдавську свиню, що вділа вишиванку?
   
єдина реформа у якої є ім'я і відповідальний - Супрун

з тисячі реформ від Петра, хоч в якоїсь ше відповідальний є?

"Бл*дь, де тобі, Тимур, реформи не вистачає"
   
Ну і НСЗУ фінансує себе любимих. Все!
Писдиш. Погугли, наскільки профінансовані потреби нсзу зеленими економістами.
А щодо скорочень - вангую, скорочують тих, в кого нема підтримки місцевих князьків і керівників лікарень. Замість купи секретарів і ще хз кого, аж до мертвих душ.
   
Писдиш. Погугли, наскільки профінансовані потреби нсзу зеленими економістами.
А щодо скорочень - вангую, скорочують тих, в кого нема підтримки місцевих князьків і керівників лікарень. Замість купи секретарів і ще хз кого, аж до мертвих душ.

 :facepalm:
Секретарі і ще хз хто будуть вести прийом замість лікарів?
   
Реформа її живе. І так - я ненавиджу "українців"-діаспорян типу Сюпрун, Яресько чи Зварича, які злетілися, як стерв'ятники на труп, на тіло України, щоб і собі увірвати крихту.



у цих словах проривається кацапська сутність авторки)
   
:facepalm:
Секретарі і ще хз хто будуть вести прийом замість лікарів?
То це, блєать, питання до сюпрун з нсзу чи до місцевих адміністраторів від медицини?
ЗІ. Трохи в курсі, як це відбувається насправді, з перших вуст, такшо...
   
Реформа її живе. І так - я ненавиджу "українців"-діаспорян типу Сюпрун, Яресько чи Зварича, які злетілися, як стерв'ятники на труп, на тіло України, щоб і собі увірвати крихту.

у цих словах проривається кацапська сутність авторки)

Гммм... І в чому саме? Вам подобається брехун про диплом Зварич? Вам подобається вбивця медицини Супрун? Вам подобається реструктуризація Яресько?
Всі ці люди працювали не на користь України, а на її знищення.
   
То це, блєать, питання до сюпрун з нсзу чи до місцевих адміністраторів від медицини?
ЗІ. Трохи в курсі, як це відбувається насправді, з перших вуст, такшо...

Це - наслідки реформи Супрун, в результаті якої з'явився монстр НСЗУ і змінилися принципи фінансування медицини.
   
Вам подобається вбивця медицини Супрун?
Вбивця медицини - це твоя власна дурнувата характеристика, що зв'язок з реальністю має такий же, як марення сметани чи миросі.
   
Це - наслідки реформи Супрун, в результаті якої з'явився монстр НСЗУ і змінилися принципи фінансування медицини.
Логіка, плять! НСЗУ не друкує купюри. Чому недофінансування сягає третини потреб, в той час, як велике крадівництво ковтає мільярди?
   
Це - наслідки реформи Супрун, в результаті якої з'явився монстр НСЗУ і змінилися принципи фінансування медицини.
в нас взагалі-то на попередників прийнято тільки перший рік стрілки переводити. а то так можна і кучму чи навіть щербицького у всьому звинувачувати.
впевнені, що з центральної годівниці зараз би краще було? див. стан в зсу.
   
Супрун было все равно, сколько останется украинцев 40 миллионов или 20. Вред она принесла немалый. Но ведь кто-то сейчас продолжает ее псевдореформы.
   
синагога по секрету сообщает

бубочкины медиумы из Университета будущего
провели сеанс ясновидения
и не увидели надобности в грядущем будущем в таком количестве врачей ...
 и в нормальной кормежке и содержании армии.
   
Ще одна гілка "про Супрун", якої в пості і нема.
Як ТС ненавидить українців. Точно з якихось совкових зайд.
А може вона зі "своїх"? Котрі валять все в Україні, не тільки медицину.
Це ж Супрун не забезпечила концентраторами, покрала маски, не заплатила лікарям.
І зараз Супрун звільняє лікарів.
Таки модерація потрібна на цьому ресурсі.

Ради справедливости. Заложило сильно ухо, пошла в поликлинику. прошу талончик к ЛОРу, говорят на сегодня нет. я спрашиваю, а там много пациентов в очереди, может врач все же примет меня. Идите посмотрите. Пришла к кабинету ЛОРа, там людей нет и похоже не было, вообще тишина на этаже, захожу в кабинет, сидит врач, скучает. я спрашиваю, может ли она меня осмотреть? Нет, на сегодня талоны кончились. я спрашиваю, а где же эти пациенты, если талоны на всю рабочую смену распределяются? Ну....мсьтвастве..б аы..маенпл..А что же делать? можно ли сегодня взять талончик на завтра и оглянуть сегодня? Можно. Принесла талончик на завтра и меня оглянули. Промыла вушко, за более детальным оглядом порекомендовала идти к зав виддилом, сказала, что у нее нет инструмента 8-: Врач выбачилась, сказала, что это наслидки реформы Супрун. Это со слов врача. Я так думаю, они тупо дают талончики чисто виртуально, ни кто не сможет проверить, что его якобы записали к специалисту. поэтому талонов нет, и врач как бы чем то занят, хотя тупо сидит. Заодно и контактов с возможными больными на Ковид избежит, и зарплата идет. Перед тем была у хирурга, та же хрень. Да, и поликлиника практически пустая, медики сидят в телефонах, регистратура скучает, и талонов к спецам нет.

Останнє редагування: 14 червня 2021 18:06:01 від Микроба
   
Супрун было все равно, сколько останется украинцев 40 миллионов или 20. Вред она принесла немалый. Но ведь кто-то сейчас продолжает ее псевдореформы.

Тут да. ЗЕ винен не меньше, ніж Супрун.
   
Ради справедливости. Заложило сильно ухо, пошла в поликлинику. прошу талончик к ЛОРу, говорят на сегодня нет. я спрашиваю, а там много пациентов в очереди, может врач все же примет меня. Идите посмотрите. Пришла к кабинету ЛОРа, там людей нет и похоже не было, вообще тишина на этаже, захожу в кабинет, сидит врач, скучает. я спрашиваю, может ли она меня осмотреть? Нет, на сегодня талоны кончились. я спрашиваю, а где же эти пациенты, если талоны на всю рабочую смену распределяются? Ну....мсьтвастве..б аы..маенпл..А что же делать? можно ли сегодня взять талончик на завтра и оглянуть сегодня? Можно. Принесла талончик на завтра и меня оглянули. Промыла вушко, за более детальным оглядом порекомендовала идти к зав виддилом, сказала, что у нее нет инструмента 8-: Врач выбачилась, сказала, что это наслидки реформы Супрун. Это со слов врача. Я так думаю, они тупо дают талончики чисто виртуально, ни кто не сможет проверить, что его якобы записали к специалисту. поэтому талонов нет, и врач как бы чем то занят, хотя тупо сидит. Заодно и контактов с возможными больными на Ковид избежит, и зарплата идет. Перед тем была у хирурга, та же хрень. Да, и поликлиника практически пустая, медики сидят в телефонах, регистратура скучает, и талонов к спецам нет.

Можливо, їм виділяють тільки певну кількість прийомів на день. На скільки вистачає фінансування. Типу три-п'ять пацієнтів і всьо.
Я не знаю. Інакше ті ліві прийоми в пацієнтів будуть світитися і те все все рівно вилізе і то швидко.
   
Реальная история.. соседний городишко не большой..
Знакомая кардиолог, под 60, специалист не плохой..
Еще года полтора назад перевелась (чуйка) в семейные..
И нет кардиолога.. А больные то инсультики инфартики не куда не делись.. Только прибавляются.
Догадайтесь куда они идут в часном порядке?
   
Можливо, їм виділяють тільки певну кількість прийомів на день. На скільки вистачає фінансування. Типу три-п'ять пацієнтів і всьо.
Я не знаю. Інакше ті ліві прийоми в пацієнтів будуть світитися і те все все рівно вилізе і то швидко.

У нас карточек нет, теперь все в электронном виде, как вы узнаете, что были на приеме у ЛОРа?
   
Реальная история.. соседний городишко не большой..
Знакомая кардиолог, под 60, специалист не плохой..
Еще года полтора назад перевелась (чуйка) в семейные..
И нет кардиолога.. А больные то инсультики инфартики не куда не делись.. Только прибавляются.
Догадайтесь куда они идут в часном порядке?

я за то, что бы за небольшую плату получить консультацию специалиста без долгого ожидания. Нужно было к окулисту, запись в поликлинике за две недели. Пошла к платному специалисту в оптику, заплатила 80грн., получила направление на анализ, и повторную консультацию уже бесплатно, очереди нет или минимальна.
   
Зеленський реформує медицину, а винна Супрун.
І Байден.
 :D
   
И про себя.. простите..
Был уже четыре раза  на платных консультациях в Черкассах евромеде.
50 на 50
В двух случаях не жалко 300 и 400 гр.. Специалисты.
В третьем - туда сюда, дома такой же бесплатный.
А четвертый - кардиолог, деньги на ветер..
Рассказы из ютюба, там полно роликов докторов и каметов больных ( самое ценное - больные на своей шкуре испробовали) приехал в евромед послушать ютюб за 4 месяца оплаты киевстара...
По всякому.. :)
...

   
У нас карточек нет, теперь все в электронном виде, как вы узнаете, что были на приеме у ЛОРа?

Якщо буде перевірка комісії - вони все побачать
   
Реальная история.. соседний городишко не большой..
Знакомая кардиолог, под 60, специалист не плохой..
Еще года полтора назад перевелась (чуйка) в семейные..
И нет кардиолога.. А больные то инсультики инфартики не куда не делись.. Только прибавляются.
Догадайтесь куда они идут в часном порядке?

це поки там взагалі поліклініку не закрили. А потім будуть гіпертоніки і сердечники пzдувати в новий райцентр за 100 км на прийом.
   
пох...
безкоштовної медицини не було.
все на хабарах.
нах таку систему і таких дохторів.
   
Для тих, хто буде кивати на мера - грошей в бюджеті на медицину нема
А если поискать?

https://mfu.if.ua/vykonkom-rozglyanuv-proyekt-byudzhetu-ivano-frankivskoyi-miskoyi-terytorialnoyi-gromady-na-2021-rik/

3млрд грн бюджет, из которых 2% на медицину. Конечно благоустрий это святое :-)

Останнє редагування: 14 червня 2021 20:11:13 від Billi
   
Врач выбачилась, сказала, что это наслидки реформы Супрун.
Звісно, що цій дохторці не подобається реформа Супрун, бо вона на кожному прийомі отримувала живі гроші від кожного пацієнта. Винятком могли бути якісь поодинокі пенси.
Супрун впроваджувала реформу, щоб тих хабарів не було, щоб гроші йшли з бюджету. А вони не йдуть, бо їх зараз Зеленський краде, аж гай шумить. 
Що буде казати дохторка? Вгадайте з одного разу.
   
А если поискать?
А Супрун переводила стрілки на місцевий бюджет?  :S
   
А Супрун переводила стрілки на місцевий бюджет?  :S

В определенном отношении да. По ее замыслу НСЗУ платит за оказанную помощь, а организовать оснащенный и имеющий необходимый персонал дело собственника, т.е. громады
Теоретически децентрализация им в помощь.
   
В определенном отношении да. По ее замыслу НСЗУ платит за оказанную помощь, а организовать оснащенный и имеющий необходимый персонал дело собственника, т.е. громады
Теоретически децентрализация им в помощь.
А тепер та децентралізація ліквідована практично.
   
По факту НСЗУ виділяє гроші на те, на що схоче. А субвенції на утримання медичної інфраструктури, як раніше - немає.
І так, є бюджетний розпис і за нецільове використання коштів одної статті на іншу (медицину) - можна і присісти в турму. ЗЕлені того тільки і чекають. Щоб чергового "Вірастюка" на мерство посадити
   
До речі Біллі, Ви там обісралися в темі про Верховинську райлікарню. Шо мовчимо?
   
Супрун уже года 2 не при делах, но продолжает реформировать.  :facepalm1:
   
Ще одна гілка "про Супрун", якої в пості і нема.
Як ТС ненавидить українців. Точно з якихось совкових зайд.
ТС  просто йобнута на усю голову.
Є Алексєй зі Слов'янська, так тому постійно трімери й бензопили муляють, а цій Супруніха муляє, аж срати й їсти стара "айтішниця" не може. :gigi:

Що не відміняє того, шо взагалі на ЗУ демонструється якийсь епічний рагулізм щодо медицини й не лише, причому шо громади там ніфуя не бідосі.

От в Вінниці в такому ж комунальному діагностичному центрі нокого не скорочують.
Візит до окуліста - офіційно баблішко до каси бігом давай, й ніяких субвенцій ))

Останнє редагування: 14 червня 2021 20:58:41 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія