Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Шериф. Бенфіка-Динамо. 19:45 Зоря-Буде Глімт :warning2:

ахах


4 дні вони у кубку грали основний час 0:0 був

тобто 4 тайм  реал їм не можєе забити
нонсенс
   
1:2..але часу вже майже нема
   
баварія забила у 67 матчі поспіль у Бундесі :D
   
сука 2:2  :weep:
   
Андрій Шевченко може стати головним тренером збірної Польщі вже найближчим часом. - Польський футбольний союз та український тренер погодили всі умови контракту. Як повідомляє наше джерело, Шевченко буде отримувати зарплату у розмірі 2,5 млн євро на рік. Частину коштів буде виплачувати польський футбольний союз, решту - спонсори. Залишилось узгодити нюанси контракту із "Дженоа", - стверджує Vzbirna у своєму Telegram-каналі.
   
Андрій Шевченко може стати головним тренером збірної Польщі вже найближчим часом. - Польський футбольний союз та український тренер погодили всі умови контракту. Як повідомляє наше джерело, Шевченко буде отримувати зарплату у розмірі 2,5 млн євро на рік. Частину коштів буде виплачувати польський футбольний союз, решту - спонсори. Залишилось узгодити нюанси контракту із "Дженоа", - стверджує Vzbirna у своєму Telegram-каналі.

Ну блін… нафіга. Нам ще посратися з поляками не вистачає
   
Ну блін… нафіга. Нам ще посратися з поляками не вистачає

Трахнет кацапов станет героем. Шо у них,шо у нас.
   
ох який Челсі поклав
   
Трахнет кацапов станет героем. Шо у них,шо у нас.

А якщо ні?
   
А якщо ні?
Так, бо це його шлях :gigi:
   
Трахнет кацапов станет героем. Шо у них,шо у нас.
(tu)
   
А якщо ні?
заробить на "нєустойкє" знову.як в Італії. :D
   
заробить на "нєустойкє" знову.як в Італії. :D
Він вже ‚заробив‘ в Челсі, досвід є. Й накине лайна на відносини з поляками
   
як же барса на шаріка виграла)
   
Британский финансовый агрегатор Money.co.uk составил список из 32 самых любимых зрителями футбольных стадионов Европы.
При создании рейтинга учитывались средние оценки арен на трех платформах: американском сайте путешествий Tripadvisor, поисковике Google и портале Football Ground Map. Из них составлялась абсолютная оценка стадиона по пятибалльной шкале.


   
Мда Шева конечно сцуко игроман. Причем азартный

Ставит почти все. Проиграет кацам - его после первого же матча с говном сьедят

Причем там отсидеться в автобусе не выйдет - кацы сами в него залезут и будут сидеть уповая на стандарты и пенальки

Надо будет играть от владения, первым номером

А у поляков  то кроме Роберта нашего и сдавшего Милика особо и нет никого
   
а Зелінскі - моск Наполі
   
та і Модер не погано в Брентфорді опорника грає

за якого ДК давало 7  а англійці дали 12 і забрали
   
А у поляков  то кроме Роберта нашего и сдавшего Милика особо и нет никого
Склад нашого рівня, плідна робота штабу + певне везіння - плей-оф Євро, звитяга в ЛН цілком можливі.

Може, навіть трохи кращий:

Кіпери Юве та ВХ, ЦЗ Сотона та Верони, фуллбеки Вілланів та Сампдорії, бокс-ту-бокс Наполі, ЦПЗ Торіно, Лідса та Брайтона, проспект Роми, Левандовський з праймом 33 роки, на їхнього "здавшего" Міліка з 20 голами за 1,5 сезони в Марселі у нас Яремчук, на наше велике щастя Довбик, якого уперше прорвало в кар'єрі, а за ними, пробачте, і надалі Бєсєдін та хтось із вінгерів.

Ще чимало лавочників з АПЛ та Серії А, а в нас лавочник ВХ серед лідерів.
   
Другий товарняк МХ в Турції, на цей час чеський середняк Слован.
Склад МХ традиційний, без нових легіонерів.
Намагаємось грати першим номером.
Можемо отримати на контрах.
Взагалі-то цікаво поріівняти рівень.
  https://sport.ua/news/571268-metallist-slovan-smotret-onlayn-live-translyatsiya
   
Склад нашого рівня, плідна робота штабу + певне везіння - плей-оф Євро, звитяга в ЛН цілком можливі.

Може, навіть трохи кращий:

Кіпери Юве та ВХ, ЦЗ Сотона та Верони, фуллбеки Вілланів та Сампдорії, бокс-ту-бокс Наполі, ЦПЗ Торіно, Лідса та Брайтона, проспект Роми, Левандовський з праймом 33 роки, на їхнього "здавшего" Міліка з 20 голами за 1,5 сезони в Марселі у нас Яремчук, на наше велике щастя Довбик, якого уперше прорвало в кар'єрі, а за ними, пробачте, і надалі Бєсєдін та хтось із вінгерів.

Ще чимало лавочників з АПЛ та Серії А, а в нас лавочник ВХ серед лідерів.

Шева сборную два года строил через наглухо просранный отбор на ЧМ.

Здесь ему и пары месяцев не дадут
   
Михайло Співаковський у свою чергу назвав конкретні причини конфлікту між Андрієм Шевченком та Андреа Мальдерою.

"Я чув дві конкретні версії. Перша - це те, що Мальдера хотів почати самостійну кар'єру, тому що він зрозумів, що він може. І друга версія — це те, що він був готовий піти в Дженоа тільки якщо він буде старшим помічником Шевченка. Йому цієї опції не надали. Це ж ще й певна фінансова вигода", - заявив Михайло Співаковський.
   
Другий товарняк МХ в Турції, на цей час чеський середняк Слован.
Склад МХ традиційний, без нових легіонерів.
Намагаємось грати першим номером.
Можемо отримати на контрах.
Взагалі-то цікаво порівняти рівень.
https://sport.ua/news/571268-metallist-slovan-smotret-onlayn-live-translyatsiya
Чомусь буки ставили на Слован, та за рівної гри виграв МХ 1:0, дотисли в останні півгодини,
коли основа Слована пішла.
Рівень гри весняний, "бєй-бєгі". Легіонери торішні всі бігали, але без Балулі в центрі було ніяк.
На останні півгодини вийшла прем'єра, подарунок під ялинку Гільєрмо Паблете.
Але поки це нєвєдомая звєрюшка.
Знов на останні хвилини вийшов Красников.
Щодо МХ: поки шо навіть до рівня Зорі не дотягує.
Але весна, до початку сезону ще є час.
   
Шо за Красников?
   
Шо за Красников?
син Жені
15 рочків, пз
   
син Жені
15 рочків, пз
Я так и подумал..
И шо он такой классный шо его в 15 лет выпускают?
   
Я так и подумал..
И шо он такой классный шо его в 15 лет выпускают?
Женя шото рассказывал про Зидана  :)
Пацан, как пацан.
Папа взял пацана развеяться на сборы, в школе скучно )
   
Циганик нагнітає, що Алана Патріка розглядають на натуралізацію.
   
Циганик нагнітає, що Алана Патріка розглядають на натуралізацію.

Краще Тете
   
Краще Патрика, але ще краще накуй обидвох.
   
Футбольний журналіст Ігор Циганик в ефірі програми Циганік Live розкрив фінансові умови трансферу хавбека Богдана Лєднєва, який нещодавно перейшов з «Динамо» до «Фехервару» на правах оренди:

«Ситуація з Яремчуком навчила київський клуб, що продавати своїх футболістів, а потім викуповувати їх за великі гроші – дуже складно. Якщо я не помиляюся, угорці можуть викупити Лєднєва за 2 млн євро. Сума оренди – 100 тисяч євро на рік.

Кияни прописали в угоді, що якщо «Динамо» згодом захоче викупити у «Фехервара» цього гравця, то матиме на це першочергове право. Ціна складе 3 млн євро. Навіть якщо Лєднєв підпише контракт із «Фехерваром», то він все одно зможе перейти до «Динамо» за 3 млн євро».
   
Цитувати
Setanta заинтересована в показе УПЛ и уже провела встречу с представителями лиги

Как стало известно Tribuna.com, Setanta Sports начала вести переговоры о стратегическом партнерстве с УПЛ.

В Киеве состоялась встреча между представителями Setanta Sports и Украинской премьер-лиги касательно перспектив дальнейшего сотрудничества. Транслятор заинтересован в освещении чемпионата.

Ранее компания Adjara Group, владеющая Setanta Sports, купила Setanta Ukraine. С весны 2022 года в Украине будет работать их ОТТ-платформа. Setanta транслирует в Украине футбольные чемпионаты Англии, Германии, Шотландии, Бельгии и другие.
   
"Шахтер" готов заплатить 10 миллионов евро за 16-летнего полузащитника "Флуминенсе" Артура, считающегося одним из самых ярких талантов команды, информирует Explosaotricolor.br . Однако, по данным издания, скаут "Шахтера" по Бразилии рекомендовал подождать с этим трансфером. Все дело в том, что Артур может покинуть страну, только когда ему исполнится 18 лет.
   
Очередная победа Динамо Киев в спарринге. 3-1 над Реал Мурсия из второй лиги.
Несмотря на счет легкой прогулки на этот раз не вышло. Отыгрывались. (Кулач красаву с ходу положил).
Потом испанцы включили скорость и прессинг - то чего ДК не переносит и против чего не умеет нормально играть. Спас игру, как обычно, Коля Шапаренко. Гол плюс ассист за 5 минут до конца.
Мирча пил кофе и бухтел.  :D

Послдений спарринг в ИСпании - вроде Глимт из заголовка. Посмотрим, будэ Глимт или будэ глина  8-)
   
Президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів про ситуацію з Владиславом Супрягою.

- Чому не відпустили Супрягу? Так розумію, були переговори. Дивно, поясню - останній гол він забив...

- Не треба нічого пояснювати. Всі все і так знають. За Супрягу я заплатив 5 млн. Спочатку це був футболіст в "Динамо", правами якого володіли ми і "Дніпро-1". У разі продажу, я повинен був сплатити "Дніпру-1" 5 млн і прибуток поділити навпіл.

У якийсь певний момент "Дніпро-1" не захотів. Я викупив Супрягу. Президент "Сампдорії" говорив особисто зі мною. У п'ятницю він давав одні умови. У понеділок він подзвонив: "Я подумав, можу дати тільки половину". Це себе не поважати.

Я пояснив це Супрягі. Такий шанс, який йому надавав Луческу, по-моєму, з молодих не отримував ніхто. Слава богу, зараз скинув вагу, підготувався. Якщо він бачить себе в якомусь серйозному чемпіонаті - йому треба проявити себе сьогодні в "Динамо".

Якщо буде по ньому пропозиція, яка мене влаштує. Мене - я підкреслюю. Супрягу сюди ніхто не тягнув, не змушував. Він виявив бажання грати в "Динамо". Нехай проявляє себе.
   
Британский финансовый агрегатор Money.co.uk составил список из 32 самых любимых зрителями футбольных стадионов Европы.
При создании рейтинга учитывались средние оценки арен на трех платформах: американском сайте путешествий Tripadvisor, поисковике Google и портале Football Ground Map. Из них составлялась абсолютная оценка стадиона по пятибалльной шкале.


Показати зображення...

Був на 7 з списку. Не розумію, за що Бухарест. Нічого особливого.
   
https://ua.tribuna.com/football/1105798040.html?utm_source=telegram&utm_medium=flagman&utm_author=var

Милевский стал игроком сборной Украины по мини-футболу и амбассадором Федерации мини-футбола Украины
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія