Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Парадокс, но все движения с западной Украины опасны не для РФ а работают на развал Украины :(

Я понимаю что это скандальное и сенсационное заявление но по факту событий мой анализ как доморощенного аналитика с государственным мышлением замечает именно такое явление в нашей стране.  ..начиная с их первого визита в Крым в начале 90- х и кончая идеей языкового противостояния сегодня ...
А ведь реально строили независимую Украину в Харькове, Одессе, Донецке, Запрожье, Днепре, Херсоне, Николаеве, именно тут была передовая за Украину !

(без критики и оценки событий, без анализа мы проиграем ..........)
   
Ти ще про Муравьова забувся, кацап.
   
єбанат кацапський. твоя пєрєдовая на чолі з данєцком лягала мовчки під януковича.
   
Ще один хохлопітек виповз з галицьким сепаратизмом.
   
єбанат кацапський. твоя пєрєдовая на чолі з данєцком лягала мовчки під януковича.

а вы видели как в Донецке били и убивали патриотов ?
   
не понял , где тут были анализы ?)
пока тока одни набросы
   
Ти ще про Муравьова забувся, кацап.

а это видел 9 мая 2014 года в Донецке ? ..вы идиоты про русский фашизм до сих пор не слова !

   
Кожен, хто піднімає мовну тему в Україні - виблядок та агент хуйла. Никто мне не может запретить в свободной стране делать то, что я хочу.
А я хочу, щоб української в моєму житті було не 70%, як зараз, а всі 90%. Але не примусово. Примусово я буду говорить исключительно на русском языке.
   
Кожен, хто піднімає мовну тему в Україні - виблядок та агент хуйла. Никто мне не может запретить в свободной стране делать то, что я хочу.
А я хочу, щоб української в моєму житті було не 70%, як зараз, а всі 90%. Але не примусово. Примусово я буду говорить исключительно на русском языке.

а тут много падлюк которую пишут по украински !! ...
   
Кожен, хто піднімає мовну тему в Україні - виблядок та агент хуйла. Никто мне не может запретить в свободной стране делать то, что я хочу.
А я хочу, щоб української в моєму житті було не 70%, як зараз, а всі 90%. Але не примусово. Примусово я буду говорить исключительно на русском языке.
Дивне у вас розуміння свободи.
Перший раз чую, що в Україні когось примушують говорити українською.
Крімитих хто займає посади на держ службі або працює в сфері обслуговування.
Я Вас здивую, таке неподобство діється у всіх цивілізованих країнах.
   
Дивне у вас розуміння свободи.
Перший раз чую, що в Україні когось примушують говорити українською.
Крімитих хто займає посади на держ службі або працює в сфері обслуговування.
Я Вас здивую, таке неподобство діється у всіх цивілізованих країнах.

Я предупредил что это сенсационное открытие и горькое лекарство которое спасет Украину если им будут делать прививку как от чумы против Украины !
   
 Так і є. Мовобесіє та усі ці фаріонши це проплатки кремля.
   
Чому україномовний може легко перейти на російську, а вас ламає? То хто тут агенти кремля. Перейдіть на українську і непіднімайте мовне питання. На робіть на руку ворогу.
   
а давно про це пишу - західняки - вони нащадки кочівників, тому вони заробітчани - вештаються за грошима по світу і їм по суті насрати на Україну. І справа зовсім не в мові, а у менталітеті - у них зграйна сутність як у хачиків. У справжніх українців зовсім інший менталіет, вони прив"язані до місця проживання

Останнє редагування: 19 листопада 2017 15:14:25 від Мазепа, Київ
   
не понял , где тут были анализы ?)
пока тока одни набросы

Наброс анализов на вентилятор
   
а давно про це пишу - західняки - вони нащадки кочівників, тому вони заробітчани - вештаються за грошима по світу і їм по суті насрати на Україну.
Ще один уйобок. Я був у відпустці, в трускавці ховали двох хлопців з АТО, розкажи їх батькам, що їм дітям насрати на Україну.
Де модери чому такі гілки, ще не в смітнику. Сьогодні, що шабаш?
   
а давно про це пишу - західняки - вони нащадки кочівників, тому вони заробітчани - вештаються за грошима по світу і їм по суті насрати на Україну. І справа зовсім не в мові, а у менталітеті - у них зграйна сутність як у хачиків. У справжніх українців зовсім інший менталіет, вони прив"язані до місця проживання

Можно пример справжнього украинца?
   
Опять рыговское деление украинцев на сорта,только в другой обертке
   
Это не рыговское, а самое настоящее имперское - разделять и править - только реализуемое продажными украинцами по заказу России.

   
Ще один уйобок. Я був у відпустці, в трускавці ховали двох хлопців з АТО, розкажи їх батькам, що їм дітям насрати на Україну.
Де модери чому такі гілки, ще не в смітнику. Сьогодні, що шабаш?

Це щирий патріот. Вилизував януковичу, тепер лиже баризі. Правильний пацан. при любій владі пристроїться...
   
Немного вброс, но доля правды в этом есть

Я сам из запорожья и подтверждаю,что народ на насильственную украинизацию реагирует агрессивно,но при этом любит все украинское.

Западенская агрессия это неверный путь.Люди должны хотеть говорить на украинском, для этого нужно поднимать престиж языка.Больше хорошего кино,красивых и умных людей, говорящих на мове.
   
баньте не баньте, но єто правда

разделяют Украину как раз люди из определенного региона.

возьмите процент по регионам, кто больше всеху езжает на заработки., в том числе и в Россию .в этом вся правда
   
Чому україномовний може легко перейти на російську, а вас ламає? То хто тут агенти кремля. Перейдіть на українську і непіднімайте мовне питання. На робіть на руку ворогу.

Если такие как я перейдут на украинский то как мы будем работать на защиту Украину, только удовлетворять идиотов ?
   
Кацапи подуріли геть
   
баньте не баньте, но єто правда

разделяют Украину как раз люди из определенного региона.

возьмите процент по регионам, кто больше всеху езжает на заработки., в том числе и в Россию .в этом вся правда
херня
на заработки ездят те, кто работать умеет
а дебилы способны только искать виноватых в своей никчемности
   
Я понимаю что это скандальное и сенсационное заявление но по факту событий мой анализ как доморощенного аналитика с государственным мышлением замечает именно такое явление в нашей стране.  ..начиная с их первого визита в Крым в начале 90- х и кончая идеей языкового противостояния сегодня ...
А ведь реально строили независимую Украину в Харькове, Одессе, Донецке, Запрожье, Днепре, Херсоне, Николаеве, именно тут была передовая за Украину !

(без критики и оценки событий, без анализа мы проиграем ..........)

"Ти ідіот накуй савсєм..." (с)
До чого тут Західна Україна, дебіле? В 90-х до Криму їздили на західноукраїнці, а конкретно Степан Хмара, на той час киянин, оскільки він був депутатом ВРУ та хлопці Корчинського з УНСО, переважна частина яких теж були киянами...
У вас в Ольгино, дебіле, логіку не проходили?
1)Не всі західноукраїнці є Степаном Хмарою та не всі західноукраїнці були в 90-х членами УНА-УНСО
2) Не всі члени УНА-УНСО було із Західної України, бачив я унсівців і з Луганську...
3) те, що було в 90-х, не має жодного стосунку до того, що було в 2014-му ... Більше того, якби УНСО в 2014 році мала такий же масовий характер, як у 90-х, я взагалі сумніваюсь, що Крим би віддали- там була б така ж війна, як зараз на Донбасі. При всьому тому, що постачати сепарам зброю та харчі в Криму росіянам було б набагато важче, ніж у Донбас, кордон з яким вони контролюють
   
Немного вброс, но доля правды в этом есть

Я сам из запорожья и подтверждаю,что народ на насильственную украинизацию реагирует агрессивно,но при этом любит все украинское.

Западенская агрессия это неверный путь.Люди должны хотеть говорить на украинском, для этого нужно поднимать престиж языка.Больше хорошего кино,красивых и умных людей, говорящих на мове.

Можна описати випадки насільствєнной украінізаціі в Запоріжжі?
І чого не вистачає українській мові для такої ж престижності яку має російська в Запоріжжі?
   
Хохло-кацапи ваша любов до України заключається в вилизуванні будь-якої влади. Не важливо чи Янукович, чи Порошенко -ви лижите. І цим ви є 100% ними кацапами. А українці ментально завжди були проти влади...
   
Сколько я тем про украинские песни и кино за последних пять лет создавал, но их так называемые патриоты не поддерживают, но вот эти же самые за украинский язык согласны утопить Украины
   
Можна описати випадки насільствєнной украінізаціі в Запоріжжі?
І чого не вистачає українській мові для такої ж престижності яку має російська в Запоріжжі?

Марно шукати логіку у ватних стереотипах
   
баньте не баньте, но єто правда

разделяют Украину как раз люди из определенного региона.

возьмите процент по регионам, кто больше всеху езжает на заработки., в том числе и в Россию .в этом вся правда
Дивно, на Західній Україні села всі живі. А на моїй кіровоградщині чуть жевріють. Більшість не те, що на заробітках, а тупо виїхали. В Польщу Італію, Фінляндію ну і в росію.

Останнє редагування: 19 листопада 2017 15:37:46 від Oleksandr
   
Немного вброс, но доля правды в этом есть

Я сам из запорожья и подтверждаю,что народ на насильственную украинизацию реагирует агрессивно,но при этом любит все украинское.

Западенская агрессия это неверный путь.Люди должны хотеть говорить на украинском, для этого нужно поднимать престиж языка.Больше хорошего кино,красивых и умных людей, говорящих на мове.
Звичайно їх предки почали розмовляти російською щоб пріобщітся к творчєству Пушкіних і інших Львов Толстих. І не брикались, з села на городськой язичний бал,  пара ударів по єблу за сєльской говор, проработка в кгб на прєдмєт буржуазного націоналізма, пєрспєктіва кар'єрого роста. Прєстіж язика он такой, і кіно і умниє люді как правіло його не визначають.
   
не понял , где тут были анализы ?)
пока тока одни набросы

Хороше питання. Там мізків нуль цілих, хер десятих. В Ольгино все вирішують загальні методички, а не аналіз
   
Коротше так, вся Західна Україна для хахлів має стати тех хахлами
Так?
   
Сколько я тем про украинские песни и кино за последних пять лет создавал, но их так называемые патриоты не поддерживают, но вот эти же самые за украинский язык согласны утопить Украины

на защиту Украину....   утопить Украины....

Вы бы хоть русский подтянули, ато Вас и вата не поймет

   
Марно шукати логіку у ватних стереотипах

У ватных украинцев ?  ..это самые опасные ватники ...
   
на защиту Украину....   утопить Украины....

Вы бы хоть русский подтянули, ато Вас и вата не поймет

ватники всегда такое гавно пережувуют - ошибки  :K
   
Відповісти Циту


Да не было никаких ударов по еблу,успокойся.

Люди сами переходили на русский,потому что это было престижней.Мой дед был украинозычный и перешел на русский, так как на работе все на русском говорили и вообще это было более интеллектуально,типа.

Совок конечно подливал масла в огонь изображая украинцев в кино дурачками и недотепами.Но никакой насильственной украинизации не было-люди добровольно переходили,потому что так круче было.

   
Дивно, на Західній Україні села всі живі. А на моїй кіровоградщині єлі жевріють. Більшість не те, що на заробітках, а тупо виїхали. В Польщу Італію, Фінляндію ну і в росію.
То вже не села, а місця проживання в компактній, забудованій львівщині. А кіровоградщина чи як його там це сг, крупно товарне, люди звільняють місце машинам.
   
ватники всегда такое гавно пережувуют - ошибки  :K

пережувуют ?  да у вас желудки луженые )

а че Вы, спешите или руки дрожат от ненависти к украинцам, ммм?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія