Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Ну не может же так быть, чтобы уехавшие считали себя предателями. У каждого есть свое основание чтобы покинуть Украину.

Кто-то ради детей, кто-то ради денег, кто-то ради более спокойной или комфортной жизни.

Все понятно - такая жизнь.

Но кому же вы оставляете Украину?
   
Ті хто їде в вісімнадцять - зрадники. Ті хто в сорок - розумні.
   
До сорока років людина цілком встига віддати свій борг країні. А жити хєрово тут буде ще дуже довго. Особливо у старшому віці.
   
Отчаявшиеся
   
а ти коли собираєшся в РФ ???
   
почему все так уверены что свалив с Украины сразу попадаешь в рай. Это просто какое то безумие так думать.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Но кому же вы оставляете Украину?
Вам оставляют.
Нравится Украина? Ешьте.
   
свій борг країні

А можна побачити прайс, що почому було?
   
Но кому же вы оставляете Украину?
коли я повернулася, то тут все було набагато краще, ніж коли виїзжала.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

А я поїхав в 25, 18 років тому,  хотів долг Україні віддати але тоді ніхто не брав особливо, а зараз немає чим віддавати  і немає охоти, нормальниє страни і люди в них йобнуті по своєму, а без ілюзій немає ніякого натхнення.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

А Профі не зрадив Україну, навіть підтвердив це переїздом до Одеси, а не в Краснодар, наприклад. Отаке..
   
А можна побачити прайс, що почому було?

Як можна виставити ціну на двадцять самих продуктивних років життя? Це абсолютно безцінна річ. Велика кількість країн вважає що досить навіть десяти.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

почему все так уверены что свалив с Украины сразу попадаешь в рай. Это просто какое то безумие так думать.

Ну не рай, но едут очевидно не ддля того чтобы сделать свою жизнь хуже
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Нам с Номадом.
   
Як можна виставити ціну на двадцять самих продуктивних років життя? Це абсолютно безцінна річ.
Пафосна дурниця про борг, який неможливо віддати. Ви особисто вже яку частину виплатили?
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Ну не рай, но едут очевидно не ддля того чтобы сделать свою жизнь хуже
Я ось думаю що від країни жизнь не дуже залежить, тим кому було добре +/- в Україні буде добре/краще в Бундустані, а тим кому не дуже затишно від себе не втечуть.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Ті, хто на це здатен...   :D
   
Не можу зрозуміти тих, хто захищає Порошенка, засновника Партії Регіонів, бізнес-партнера Ахметова і Медведчука.
Був вибір, або бити морду тим, хто його захищає, своїм друзям, знайомим, або звалити з країни остаточно.
Вибрав друге.
Так, я слабак.

Проблема українців в їх ментальності.
Готові жити в дєрьмі, але зато, щоб по блату.
   
Ну не рай, но едут очевидно не ддля того чтобы сделать свою жизнь хуже

ну думать можно по всякому - только реально прижиться на новой земле это то еще испытание, особенно если тебе под 40. Есть конечно исключения.

опять же иллюзии движут людьми в основном, реальность же намного более сурова.
   
почему все так уверены что свалив с Украины сразу попадаешь в рай. Это просто какое то безумие так думать.
До чого тут "рай" ну і "зрадники" до купи?
Їдуть ті хто непортібен країні, кому тут нема ні місця ні застосування.  :-)o
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

+1

 8-)    точно...каво заєла тоска... по харошнй єдє...
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Нет выехавших на ПМЖ глупых, все кто смог уехать, хоть немного, но умнее оставшихся. Поэтому происходит обратная селекция, Украина понемногу тупеет.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

чергове провокаційне запитання
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Цитата: myshka naruzhka
коли я повернулася, то тут все було набагато краще, ніж коли виїзжала.

Абсолютна та ж історія зі мною... Виїхав на початку дев"яностих, повернувся в 2009-му... Років так з 7 прожив там зайвих. Втратив час. Не вистачило рішучості кинути ту Європу та знов почати майже з початку...
   
Пафосна дурниця про борг, який неможливо віддати. Ви особисто вже яку частину виплатили?

Я плачу прямо зараз. А з приводу борга - це легко оцифрити. Нормальні країни вважають достатнім що б людина відпрацювала десять років для того що б отримати право на пенсію.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Для совков - предатели, однозначно.
   
Абсолютна та ж історія зі мною... Виїхав на початку дев"яностих, повернувся в 2009-му... Років так з 7 прожив там зайвих. Втратив час. Не вистачило рішучості кинути ту Європу та знов почати майже з початку...
пізнувато. я виїхала в 1999, повернулася в 2005. коли їхала тут все дуже сумно було. навіть думала якось лишатися. потім мама каже, що різко бізнес вгору пішов. але я кучмовладу не переварювала. коли президентом став Ющенко повернулася. треба було в 2003 це зробити.
коли повернулaся, майже всі з мого оточення придбали/побудували квартири/будинки, машини, ремонти. бізнеси, фірми роботи вже пристойні мали.
виїхали ті, хто після падіння гривні в 1998р. сів на мілину чи вліз в борги. ну і мода тоді була їхати в світа.
в мене все непогано було, але нудно. тут тоді якась всеобща депресуха і униніє було. я поїхала, потусити, на світ і людей подивитися, себе показати.
якось так.

Останнє редагування: 18 листопада 2017 17:03:31 від myshka naruzhka
   
До чого тут "рай" ну і "зрадники" до купи?
Їдуть ті хто непортібен країні, кому тут нема ні місця ні застосування.  :-)o

+1

   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Нет выехавших на ПМЖ глупых, все кто смог уехать, хоть немного, но умнее оставшихся. Поэтому происходит обратная селекция, Украина понемногу тупеет.

наоборот. Уезжают в основном те, кому нечего особо терять.
   
Проблеми починаються пізніше. Коли людина приходить у свої 50-60-т практично без грошей. Як виють пенси ФУПа це дуже показово.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Проблеми починаються пізніше. Коли людина приходить у свої 50-60-т практично без грошей. Як виють пенси ФУПа це дуже показово.

Да нет, проблемы начинаются раньше. Когда человек не озадачивается вопросом - на что он будет жить в старости.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Ну не может же так быть, чтобы уехавшие считали себя предателями. У каждого есть свое основание чтобы покинуть Украину.

Кто-то ради детей, кто-то ради денег, кто-то ради более спокойной или комфортной жизни.

Все понятно - такая жизнь.

Но кому же вы оставляете Украину?

На кращих з кращих!
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

пізнувато. я виїхала в 1999, повернулася в 2005. коли їхала тут все дуже сумно було. навіть думала якось лишатися. потім мама каже, що різко бізнес вгору пішов. але я кучмовладу не переварювала. коли президентом став Ющенко повернулася. треба було в 2003 це зробити.
коли повернулaся, майже всі з мого оточення придбали/побудували квартири/будинки, машини, ремонти. бізнеси, фірми роботи вже пристойні мали.
виїхали ті, хто після падіння гривні в 1998р. сів на мілину чи вліз в борги. ну і мода тоді була їхати в світа.
в мене все непогано було, але нудно. тут тоді якась всеобща депресуха і униніє було. я поїхала, потусити, на світ і людей подивитися, себе показати.
якось так.

отож! тут перло так, что я не знаю кто бы так обогатился там как здесь. И это еще будет, обязательно, после войны. Поэтому пусть п***а, чем больше упиздят, теп больше нам с Номадом достанется
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

отож! тут перло так, что я не знаю кто бы так обогатился там как здесь. И это еще будет, обязательно, после войны. Поэтому пусть п***а, чем больше упиздят, теп больше нам с Номадом достанется


 (tu)   "И пусть конаєт атсюда!"
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

отож! тут перло так, что я не знаю кто бы так обогатился там как здесь. И это еще будет, обязательно, после войны. Поэтому пусть п***а, чем больше упиздят, теп больше нам с Номадом достанется

 (tu)
   
Да нет, проблемы начинаются раньше. Когда человек не озадачивается вопросом - на что он будет жить в старости.


Так, а коли доходить то стає пізно.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

На кращих з кращих!

как посмотришь на тебя дружочек, так понимаешь - эммиграция вещь нужная для Украины... она чистит рассу
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

как посмотришь на тебя дружочек, так понимаешь - эммиграция вещь нужная для Украины... она чистит рассу

Точно. Почість свою расу, а то завонялась....
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Точно. Почість свою расу, а то завонялась....

почисть - это ты теперь немцам можешь говорить, может они тебя выслушают, а здесь ты никто... в отличии от нас с Номадом. Мы с Номадом пануем от Львова до Днепра, а ты пануешь в своем садочке
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія