Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пятничный офтоп, чтоб повеселить вас. Почему мужчина, лет через пять, супружеской жизни, становится

хз , я свою жінку за 17 років не зрадив
були звичайно моменти що мало бракувало , але якось завжди вдавалось зробити стоп
це "цивілізаційний нальот" ака совість, чи ще що тобі не дозволив. а в душІ то був готовий?

здається що гомо сапієнси зараз в проміжковій стадії еволюції знаходяться, від полігамії до моногамії. тому немає 100% поведіческих патернів(за одиничними виключеннями),  як в певних видів пташок, ссавців.
   
Люди насправді - безвідповідальні тварини,  поведінка коригується соціальними установками.  Але інстинкти задушити неможливо. Тьоток хочуть чпокати всі мужики, якщо кажуть ні -п***а.
   
Ну женщина обычно в это время потомством занята. А мужик да... Через 5 лет уже все... Глядит на сторону
Люди полигамны

Когда потомству уже лет 10-12, женщины часто с удовольствием бросают его...
   
Люди насправді - безвідповідальні тварини,  поведінка коригується соціальними установками.  Але інстинкти задушити неможливо. Тьоток хочуть чпокати всі мужики, якщо кажуть ні -п***а.
теж саме із жінками. не реагують на протилежну стать тільки зайопані побутом чи хворі. ну і в період біохімічних бурлінь під час закоханності ( тривалість пів року-рік). це не тільки про фізичний адюльтер, а і флірт, задоволення від уваги інших чоловіків/жінок.
наприклад в моногамних пташок такого не може бути, щоб один партнер отримував задоволення, фліртуючи з іншим(не своїм).
   
че эта они полигамны, очень даже моногамны. Тем помимо всего прочего от других приматов и отличаются.
   
не всі. Деякі не можуть (здоров'я та низьке лібідо) , деякі дрочать, деякі бояться, деякі скупі на гроші, у деяких немає часу , деякі високоморальні проти лядства і т.д.
   
Ходжу, про всяк випадок приглядаюсь до сторонніх чоловіків, поки нікого не пригледіла.
   
Насправді то все через любов та турботу. Пхають чужих аби своя не зношувалася.  :gigi:
   
Інстинкт розмноження присутній з чоловіком до смерті. Чи буде стримуватись, чи ні - від обставин-виховання... Нема жінки, котра не дасть - є чоловік, який не вміє просити. Сучасний світ плює на культуру сім'ї.
   
5 лет верности огого какой срок
З дружиною  з ясел , потім дит садок ,потім в одному класі вчилися.Інститути різні були.
нам по 39 з них 37 знайомі
 Що ми робимо не так?

пс.перший раз бив жінку коли нам було  3.5 роки, в садочку.
Заходжу в групу, а вона на моєму місці сидить,в  синій спідничці з срібними зірочками.
 :laugh:

Останнє редагування: 8 лютого 2020 16:51:38 від Blackout
   


5 лет верности огого какой срок  :laugh:
[/quote]хз , я свою жінку за 17 років не зрадив

Це від ліні , котра від віку )) Був би молодий - грав би аж би диміло !)
   
нате вам пятничную викторину.
   
Любовница.... все называют это слово....   Возьмем историю - многие партийные и непартийные боссы имели любовниц..
В настоящее время - пошли те любовницы нах..

Для тех у кого  не было любовниц  были дома отдыха с соответствующим персоналом. Кстати, эта тема была приоткрыта в литературе и кино, но сейчас не обсуждается.
   
З дружиною  з ясел , потім дит садок ,потім в одному класі вчилися.Інститути різні були.
нам по 39 з них 37 знайомі
 Що ми робимо не так?

пс.перший раз бив жінку коли нам було  3.5 роки, в садочку.
Заходжу в групу, а вона на моєму місці сидить,в  синій спідничці з срібними зірочками.
 :laugh:
а останній коли?
а між першим і останнім ще скільки було разів?

Розказуй, ми, патологоанатоми, тебе уважно слухаємо.
   
Те бабы, которые принимают как факт полигамность мужиков, сохраняют семью. Если мужик потенциально отец миллионов, то одна баба сейчас успокаивается на одном или двух ребёнках. В основном они после родов предпочитают интересы своих детей, а на мужика сил не хватает. Поэтому самое умное - это накормить, напоить и выпустить погулять мужика, а домой он вернётся сам, так как любая любовница через максимум два года захочет естественного продолжения романа с женатиком - создания семьи и рождения детей. Для мужика это означает в перспективе повторение пройдённого пути. 
   
Ну женщина обычно в это время потомством занята. А мужик да... Через 5 лет уже все... Глядит на сторону
Люди полигамны

И от женщины тут ну совсем ничего не зависит. Ага :facepalm1:
Я ж говорил, если у человека кукушка в голове, это вылезет еще не раз.
Да тебя вообще нельзя подпускать к мужчинам и размножаться нужно запретить.

...если бы мой муж мне изменил то без всяких социальных статусов и советов мамы я бы убила его спящего ножом в глаз. Даже не думая что будет с детьми.
Видимо такая животная ярость где то внутри сидит...
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1066225.msg23649181#msg23649181

Пора уже перед тем как допускать в сеть, психиатрическую экспертизу назначать.
Цензура так цензура. Один хрен упоротые орут и воют о цензуре, как только им мешают лить ведрами говно.
Уверен, многие ее не пройдут. И ничего страшного, переживем как-нибудь. Пусть воюют потом в комнатах
с белым потолком.
   
Треба розвивати фантазію
В тому числі в сексі

Це стосується не тільки браку чи інтиму між іншим

   
Треба розвивати фантазію
В тому числі в сексі

Це стосується не тільки браку чи інтиму між іншим
:punish: та які там хвантазії?!

Злому тут хоч би натрахатися - ось вже на третій чи четвертий круг заходить - а все ніяк не надихається.
   
хороший лєвак, укрєпляєт брак (с)
і хто б там що не говорив  B-)
   
хороший лєвак, укрєпляєт брак (с)
і хто б там що не говорив  B-)

да-да-да, і ви гаварітє (с).
   
Єбанутість...


саглашусь.  :kiss3:
   
Я не сексопатолог.. просто интересно.
Устал от политики, давайте о жизни.
Почему муж ищет любовницу, а жена любовника????  Не надо о деньгах. Ищут ради интима

Все просто - рутина перемагає романтику, а всім хочецця романтики.
А яка нах романтика, як тобі мізки виїдають  :)
   
Те бабы, которые принимают как факт полигамность мужиков, сохраняют семью. Если мужик потенциально отец миллионов, то одна баба сейчас успокаивается на одном или двух ребёнках. В основном они после родов предпочитают интересы своих детей, а на мужика сил не хватает. Поэтому самое умное - это накормить, напоить и выпустить погулять мужика, а домой он вернётся сам, так как любая любовница через максимум два года захочет естественного продолжения романа с женатиком - создания семьи и рождения детей. Для мужика это означает в перспективе повторение пройдённого пути. 
а с полигамностью бабы что делать?
   
И от женщины тут ну совсем ничего не зависит. Ага :facepalm1:
Я ж говорил, если у человека кукушка в голове, это вылезет еще не раз.
Да тебя вообще нельзя подпускать к мужчинам и размножаться нужно запретить.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1066225.msg23649181#msg23649181
Пора уже перед тем как допускать в сеть, психиатрическую экспертизу назначать.
Цензура так цензура. Один хрен упоротые орут и воют о цензуре, как только им мешают лить ведрами говно.
Уверен, многие ее не пройдут. И ничего страшного, переживем как-нибудь. Пусть воюют потом в комнатах
с белым потолком.
и че? мой мужик меня боится. все логично
   
я не могу каждый день есть торт.
   
я не могу каждый день есть торт.
А ти нє пробавал іво пасаліть?
   
а с полигамностью бабы что делать?
Изучать как отклонение от нормы и помогать отдельным страдалицам по мере возможности. Самый известный способ - групповой секс. Данные отклонения связаны с нарушением деторождающей функции у отдельных особей. После рождения пятерых детей отклонение в виде полигамности пропадает. Неоднократно наблюдал как с четвертым мужем  и рождением четвертого ребенка женщина успокаивалась. Но ни разу не видел женщины,  которая бы жила одновременно с четырьмя мужьями.
   
и че? мой мужик меня боится. все логично
И Вам нравится твой мужик???  Я уже представляю номера из серии камеди вумен или клаб
   
Изучать как отклонение от нормы и помогать отдельным страдалицам по мере возможности. Самый известный способ - групповой секс. Данные отклонения связаны с нарушением деторождающей функции у отдельных особей. После рождения пятерых детей отклонение в виде полигамности пропадает. Неоднократно наблюдал как с четвертым мужем  и рождением четвертого ребенка женщина успокаивалась. Но ни разу не видел женщины,  которая бы жила одновременно с четырьмя мужьями.
в жінки полігамність не від потреби "більше секасу"(якщо з чоловіком ок), а з тих же мотивів, що в чоловіка - флірт, новизна, ендорфіни, блиск во чах і метелики в животі.
після 4-5 дітей вона вже нічогго не хоче, бо зайопана побутом.
   
да-да-да, і ви гаварітє (с).

для тебе буде трагедією, якщо твій чоловік збігає наліво?
   
для тебе буде трагедією, якщо твій чоловік збігає наліво?
мабуть що так, бо я не знаю, що це таке - бігати наліво при живій дружині, і навпаки.
   
мабуть що так, бо я не знаю, що це таке - бігати наліво при живій дружині, і навпаки.

чому? що саме спричинить трагедію, ревність, егоїзм, сформований світогляд, що це погано, але чому погано?
   
чому? що саме спричинить трагедію, ревність, егоїзм, сформований світогляд, що це погано, але чому погано?

Ок. Приклад.

Я, як твоя дружина, просиділа вдома цілий день (а ти, як поважаючий себе глава сімейства мене утримуєш і я у тебе жодного дня не працювала, і весь час витрачала на себе кохану і іноді приділяла по 15 хв в день дітям), а коли ти прийшов голодний з роботи, я почала збиратися - нафарбувалася, одягла свою найвідвертішу вечірню сукню і пішла з дому, залишивши на тебе дітей. Я повернулася додому із цих поблядушок десь аж о 5 ранку...

Ти не спав всю ніч і виглядав мене? що це з твого боку: ревність, егоїзм, сформований світогляд, що це погано? Але чому це погано?

А якщо я повернуся додому не вранці, а десь через три чи через п*ять днів - це вже буде не погано?
   
Злий, у мене до тебе питання,  як до лікаря- чоловіка.....  от в тебе багато товаришів і знайомих є серед лікарів чоловіків:  які шлюби вони вважають найвдалими, з жінками- лікарями, з жінками інших професій чи з медсестрами?  :)
   
Когда тебя хочуть красивные женщыны устоять трудно. Но,коли любишь жену,то постепенно они не столь уже и волнують...
   
Злий, у мене до тебе питання,  як до лікаря- чоловіка.....  от в тебе багато товаришів і знайомих є серед лікарів чоловіків:  які шлюби вони вважають найвдалими, з жінками- лікарями, з жінками інших професій чи з медсестрами?  :)
Почув тебе. ..  Мой заведующий отделением , мой сокурсник и друг живет душа в душу со своей женой,нашей сокурсницей по Богомольцу, одинаковой по специальности(узкой медицинской) уже  лет тридцать - больше( я хочу быть молодым....)
 я сам сделал в жизни свою жену из медсестры... офигенным начальником киевской медицмны.. 25ть лет.... 
У друга все чики-чики в семье.... У меня некоторые проблемы - работа для жены стала  важнее мужа.Мы в браке, но я живу один....с кошкой... Я ей советую иногда....
ЦА... На нашем курсе Богомольца есть много успешных пар. которые и клиникм свои открыли, молодцы.
А по сути темы..... Уходя с работы надо забывать обо всем... Когда меня жена просила дома - посмотри, проконсультируй рентген снимки - я психовал
   
КГ/АМ
(контент геніальний, автор молодець)
   
Продолжаю для ЦА... Это мои друзья такие были однолюбцы.... Да много врачебных пар с института и которые сейчас существуют.... И в тандеме добились таких успехов в медицине-комерции( частные фирмы) что я им...одиночка по-доброму завидую
ЗЫ. В СССР Богомолец идиотов не выпускал. Мой поклон Альма Матер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія