Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Напад на Порошенко!

Re: Напад на Порошенко!

Ще одно відео. Походу бодігардів розкидали як щенят.
А кричать "порошенко" оті тєрпіли з "молодьожкі пес", у яких під судом НК позабирали прапори. Я так розумію, тепер пєтя цих бідолаг буде таскати з собою на кожен допит? :facepalm1: 
Мені вже цікаво, коли порох шпіліт свою жінку, то оці піздюки теж під вікнами його підбадріють криками "По-ро-ше-нко!!!" :weep:

   
Re: Напад на Порошенко!

Воевал в Азове. Шо еще надо про идеи?
Тобі може й нішо. А я хочу зрозуміти, що за людина.
З пейсбука ніхрена не зрозуміло, крім причетності до НК.
   
Re: Напад на Порошенко!

(tu)


Свинарня уже нашла " отмазу",что он кацап...

Та пох...бодігардів піздохали українці
   
Re: Напад на Порошенко!

Тобі може й нішо. А я хочу зрозуміти, що за людина.
З пейсбука ніхрена не зрозуміло, крім причетності до НК.
Ну спитай в нього. Він тебе не з'їсть.
   
Re: Напад на Порошенко!

Та пох...бодігардів піздохали українці
----------------

а бодигардов за шо, люди на службе.
   
Re: Напад на Порошенко!

Ну спитай в нього. Він тебе не з'їсть.
Лізти з глобальними питаннями до незнайомої людини не маю звички. Кажеш, що знаєш його особисто - то й пояснив би.
   
Re: Напад на Порошенко!

----------------

а бодигардов за шо, люди на службе.
бо знали, что не сильно нарвуться
   
Re: Напад на Порошенко!

Ще одно відео. Походу бодігардів розкидали як щенят.
А кричать "порошенко" оті тєрпіли з "молодьожкі пес", у яких під судом НК позабирали прапори. Я так розумію, тепер пєтя цих бідолаг буде таскати з собою на кожен допит? :facepalm1: 
Мені вже цікаво, коли порох шпіліт свою жінку, то оці піздюки теж під вікнами його підбадріють криками "По-ро-ше-нко!!!" :weep:

https://www.facebook.com/100008565106426/posts/2353884251573722/

Финикс, вот когда ты такое же видео с Мудачуком выложишь - вот тогда и поговорим. ок?
   
Re: Напад на Порошенко!

Финикс, вот когда ты такое же видео с Мудачуком выложишь - вот тогда и поговорим. ок?

З Мудачуком лячно, напевно. Це ж не Педро.
хуйло за Мудачука може й якогось утирка підіслати, чи навіть серед нацжон підкупити кілера і той "піф-паф" десь у підворотні і усе.
   
Re: Напад на Порошенко!
TC

и
Служба у них такая.
   
Re: Напад на Порошенко!
TC

----------------

а бодигардов за шо, люди на службе.

Служба у них такая.
   
Re: Напад на Порошенко!

Служба у них такая.
---------------
ну значит, нападавшие - преступники, не?
   
Re: Напад на Порошенко!

Финикс, вот когда ты такое же видео с Мудачуком выложишь - вот тогда и поговорим. ок?
Не викладе. Бо ці гайдамаки воюють тільки з "іншими" українцями. Ворогів України вони не чіпають принципово. Для них українці з іншим поглядом на побудову держави головні вороги.

Останнє редагування: 25 липня 2019 21:57:33 від МастерТук
   
Re: Напад на Порошенко!

Финикс, вот когда ты такое же видео с Мудачуком выложишь - вот тогда и поговорим. ок?
----
А своїм прикладом не хочецця показати як? ;)
Бо,виходить,пред'явити вам нічого..
   
Re: Напад на Порошенко!

Не викладе. Бо ці гайдамаки воюють тільки з "іншими" українцями. Ворогів України вони не чіпають принципово. Для них українці з іншим поглядом на побудову держави головні вороги.
---
Це ви точно про себе пише Те!
   
Re: Напад на Порошенко!

Финикс, вот когда ты такое же видео с Мудачуком выложишь - вот тогда и поговорим. ок?
Та пора вже, згоден.
   
Re: Напад на Порошенко!

Не викладе. Бо ці гайдамаки воюють тільки з "іншими" українцями. Ворогів України вони не чіпають принципово. Для них українці з іншим поглядом на побудову держави головні вороги.
Тут банальніша причина. Піаряться лиш на тих, на кому знають, що їм за це нічого не буде.
   
Re: Напад на Порошенко!
TC

---------------
ну значит, нападавшие - преступники, не?

Это суд решает.
   
Re: Напад на Порошенко!

Полтава з Бірюковим? І В'ятровичем

+

 (P)
   
Re: Напад на Порошенко!

Тут банальніша причина. Піаряться лиш на тих, на кому знають, що їм за це нічого не буде.
Не думаю, занадто чітко спрямований вектор агресії на інші проукраїнські сили. Та і сенс їм піаритись з такою електоральною підтримкою? Останній ідіот би вже поняв що такий піар не спрацьовує. Так що тут щось інше.  От побачиш, якщо буде спроба проросійської зеленої диктатури, то саме ці гайдамаки загонятимуть українських лібералів і демократів під шконку і душитимуть всяку волю. Як і сто років тому.

Останнє редагування: 25 липня 2019 22:24:06 від МастерТук
   
Re: Напад на Порошенко!

Та не ну если медведчука тронут, сразу аваков возбудится, зеля, покачаюют головой что Медведчук конечно гандон но вот незя вот так вот, и на до что то делать с ради калами.
   
Re: Напад на Порошенко!

почему этот кацапездол дома в рашке не прыгал
   
Re: Напад на Порошенко!

Який нарід?Я от ненавиджу зе і поважаю Порошенка.І таких четверть виборців.І готовий відстоювати свій вибір і майданом.І мені не подобається що судова система пертворилась на купу лайна.І так,виборці Пороха-це не виборці Зе-це активні і сміливі.Я не боюсь вийти на майдан за свій вибір.Мільйон нас набереться,щоб вимагати в Зе припинення профанації судів.І так,Зе буде невїздним ні в ЄС ні в США,якщо почне знищення Пороха.Напускання тітушок-це взагалі дно,це рашка
так выходи, долбоеб, а не визжи здесь истерично
   
Re: Напад на Порошенко!

   
Re: Напад на Порошенко!

А Зе при чем? Это к Kнурячему жирному горлу тянется справедливая народная рука. Стихия революции, так сказать. :laugh:

Тут потрібно уточнити - КАЦАПСКАЯ рука!
І ці російські нацики чомусь виявилися дуже потрібні Зеленському, що він їм громадянство надав.
Вся ця шобла - кацапські виблядки!
   
Re: Напад на Порошенко!

Настав час згуртуватися навколо Гетьмана.
Всіма могутніми 8%.
Врах будєт разбіт.

4% :blush2:
   
Re: Напад на Порошенко!

Ще одно відео. Походу бодігардів розкидали як щенят.
А кричать "порошенко" оті тєрпіли з "молодьожкі пес", у яких під судом НК позабирали прапори. Я так розумію, тепер пєтя цих бідолаг буде таскати з собою на кожен допит? :facepalm1: 
Мені вже цікаво, коли порох шпіліт свою жінку, то оці піздюки теж під вікнами його підбадріють криками "По-ро-ше-нко!!!" :weep:

https://www.facebook.com/100008565106426/posts/2353884251573722/

А ота писклява істеричка з маладьожки, то Бяка ?  :laugh:
   
Re: Напад на Порошенко!

Финикс, вот когда ты такое же видео с Мудачуком выложишь - вот тогда и поговорим. ок?

 :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Напад на Порошенко!

Финикс, вот когда ты такое же видео с Мудачуком выложишь - вот тогда и поговорим. ок?

Вот када Пєтька Мудачука запихне туди звідки дістав, зможете слово вставити
   
Re: Напад на Порошенко!

Ще одно відео. Походу бодігардів розкидали як щенят.
А кричать "порошенко" оті тєрпіли з "молодьожкі пес", у яких під судом НК позабирали прапори. Я так розумію, тепер пєтя цих бідолаг буде таскати з собою на кожен допит? :facepalm1: 
Мені вже цікаво, коли порох шпіліт свою жінку, то оці піздюки теж під вікнами його підбадріють криками "По-ро-ше-нко!!!" :weep:

https://www.facebook.com/100008565106426/posts/2353884251573722/

О, кацапським свиням надавали мордою об асфальт!
З часом будуть піздити цим кацапомордих рнєшникіа жорсткіше.
   
Re: Напад на Порошенко!

Тут потрібно уточнити - КАЦАПСКАЯ рука!
І ці російські нацики чомусь виявилися дуже потрібні Зеленському, що він їм громадянство надав.
Вся ця шобла - кацапські виблядки!
Сучище ти , ти на парадах хвостом махало, коли їх нищили
   
Re: Напад на Порошенко!

Він своїм вчинком красномовно довів, що це була погана ідея - давати йому громадянство.

А тобі  що до того, ковбаснику ?
   
Re: Напад на Порошенко!

Та пох...бодігардів піздохали українці

балончиками
круть
   
Re: Напад на Порошенко!

Настав час згуртуватися навколо Гетьмана.
Всіма могутніми 8%.
Врах будєт разбіт.


 (P)
Вони сраку від  дивану не відірвуть.
   
Re: Напад на Порошенко!

Думаю для безпеки пана Поршенка його треба терміново посадити в буцегарню.
   
Re: Напад на Порошенко!

Підро таки скоро й бодігарди самі відхуярять... Бо схеми цього підра ще не всі оприлюднили.
   
Re: Напад на Порошенко!

Думаю для безпеки пана Поршенка його треба терміново посадити в буцегарню.
Та то поки занадто... Ще суд буде.
А поки треба ПЄСдюкам не спати а збиратися на захист під маєток Мальдівського Підро
   
Re: Напад на Порошенко!

якісь броніки в Темпі купив
чимось прострелив з неозвученої відстані
   
Re: Напад на Порошенко!

Сучище ти , ти на парадах хвостом махало, коли їх нищили

Більше подібне до того, що ця кацапська піздота українцям в спину стріляла!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія