Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ, поясніть за ОСББ, бо тут проїски влади, барижної нової. :shuffle:

Ну тіпа місцеві бариги, хочуть щоб усі були ОСББ, якщо не будеш ОСББ, то тубі назначть примусово через тендер управляючого і за обслуговування 4 грн за квадрат квартири. І що це вимагає закон зробити з травня чи червня місяця.

Киньте на закон силку і на статі чи перехідні положення де це написано що до якого, якщо можна своїми словами, людською мовою поясніть....

Наперед вдячний.

Мене турбує якого беня вони рішили скинути з себе обслуговування?
   
Реально помогти треба.
   
Забийте на те ОСББ, в одному будинку то немає ніякого смислу. Після реєстрації ті 4 гривні перетворяться в 10. Щомісяця буде дайте не менаййте в нас лампочки вкрали ліфт зіпсувався і т.п.

Якщо не буде ОСББ і ви не визначене управляючу компанію самі, то ваш дек обізвуть управляючою компанією та й на тому все. Не займайтесь дурницями
   
не хочете осбб, ставайте співласниками будинку і самостійно укладайте  угоди з будь-яким управителем(типа ЖЕК)
https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwi9jOzYzubhAhUIWZoKHfAZAZQQzPwBegQIARAB&url=https%3A%2F%2Ffakty.ua%2F218711-v-dome-gde-net-osmd-zhilcy-mogut-vybrat-svoego-predstavitelya-kotoryj-budet-podpisyvat-dogovory-ot-ih-imeni&psig=AOvVaw1cUfZGtw4HYVbs9PlsmHWW&ust=1556122636028825
   
не хочете осбб, ставайте співласниками будинку і самостійно укладайте  угоди з будь-яким управителем(типа ЖЕК)
https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwi9jOzYzubhAhUIWZoKHfAZAZQQzPwBegQIARAB&url=https%3A%2F%2Ffakty.ua%2F218711-v-dome-gde-net-osmd-zhilcy-mogut-vybrat-svoego-predstavitelya-kotoryj-budet-podpisyvat-dogovory-ot-ih-imeni&psig=AOvVaw1cUfZGtw4HYVbs9PlsmHWW&ust=1556122636028825
Тут кажуть жильци, а  наша мерія гонить що вона тендер зробить...

І що буде 4 грн на квадратний метр за обслговування квартира 40 квадратів це буде 160 грн на місяць, що вони організують тендер на послуги управляючих якщо не зробите ОСББ... Це вони так людям пояснюють, щоб вони організували ОСББ.
   
Мене особливо цікавить, я помню  що в законі передати мають відремонтований будинок а не просто зкинути на людей лайно стіни.
   
Мене особливо цікавить, я помню  що в законі передати мають відремонтований будинок а не просто зкинути на людей лайно стіни.
відремонтований капітально будинок так, це була умова перші пару років для заманухи в осбб. потім гроші швидко закінчились і будинки передають без ремонту та без минулих капітальних відрахувань на ті цілі
   
відремонтований капітально будинок так, це була умова перші пару років для заманухи в осбб. потім гроші швидко закінчились і будинки передають без ремонту та без минулих капітальних відрахувань на ті цілі
Але в законі це залишилось ?

В них гроші є, але вони хочуть розвести щоб підписались без цього на ОСББ. Залякуючи що будуть здирати більше і назаначать от фонаря управляючих ...
   
Яке ОСББ. В нас створити ОСББ це повна жєппа.  І ці управляючіє кампаніє теж. Потрібно  при найменшій можливості тікати в приватний будинок. Цього року буду робити спробу номер два. Торік не вдалося варіант продажі/купівлі квартира/дім підходящий підібрати.
   
Але в законі це залишилось ?

В них гроші є, але вони хочуть розвести щоб підписались без цього на ОСББ. Залякуючи що будуть здирати більше і назаначать от фонаря управляючих ...
ось закон, читайте, я не пам*ятаю що там про гроші:  https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/417-19/page
мабуть нічого, здається, це була ініціатива Кабміну, треба шукать Постанови КМ. сорі, нема часу
   
Тут кажуть жильци, а  наша мерія гонить що вона тендер зробить...

І що буде 4 грн на квадратний метр за обслговування квартира 40 квадратів це буде 160 грн на місяць, що вони організують тендер на послуги управляючих якщо не зробите ОСББ... Це вони так людям пояснюють, щоб вони організували ОСББ.
В Черкасах вже давно будинок із ліфтом 4-5 грн. за кв.м. Ти про шо?

Ти хочеш сказати, що ви до цього часу платите 1,10 за кв. м.? І на що їх вистачає? На зарплату персоналу та електрику мзк?
   
Краще платити 4 грн. За кв.м, ніж мати геморой з ОСББ, особливо, якщо старий будинок
Треба буде оплачувати голову і бухгалтера, здавати звітність, укладати договір з комунальними службами, наймати двірника, самим вирішувати питання з поточним ремонтом всьог, всього, при тому, що обов’язково знайдуться мешканці, з яких гроші на потреби будинку хер витягнеш, будете за них платити, на ремонт гроші можуть дати з бюджету за умови укладення договору з певною фірмою з відповідним відкатом, і ще багато всього.
   
В Черкасах вже давно будинок із ліфтом 4-5 грн. за кв.м. Ти про шо?

Ти хочеш сказати, що ви до цього часу платите 1,10 за кв. м.? І на що їх вистачає? На зарплату персоналу та електрику мзк?
О, давай про болючі теми, мене ця тема цікавить...

Думаю не вистачає але вони і нічого не роблять.
   
Краще платити 4 грн. За кв.м, ніж мати геморой з ОСББ, особливо, якщо старий будинок
Треба буде оплачувати голову і бухгалтера, здавати звітність, укладати договір з комунальними службами, наймати двірника, самим вирішувати питання з поточним ремонтом всьог, всього, при тому, що обов’язково знайдуться мешканці, з яких гроші на потреби будинку хер витягнеш, будете за них платити, на ремонт гроші можуть дати з бюджету за умови укладення договору з певною фірмою з відповідним відкатом, і ще багато всього.
Притому каналізація вивозна і розбита.
   
Отож, за все доведеться платити самим
   
Може хтось більше має досвід?
   
Я не розумію такого моменту
Кому належить будинок?
Той і має ним опікуватися

Так?
   
Я не розумію такого моменту
Кому належить будинок?
Той і має ним опікуватися

Так?

Що ти не розумієш? Давай без єрисі про різні що ти уявляєш, мені цікаво що є в законі.


ОСББ це розвод, тому що Жеки це збиткові і ОСББ буде заливання грошей у сито.

Мене закон і коментарі цікавлять...

Ти продажний провладний бот який пробує обібрати простого українця, злодюжка. :lol:
   
Що ти не розумієш? Давай без єрисі про різні що ти уявляєш, мені цікаво що є в законі.


ОСББ це розвод, тому що Жеки це збиткові і ОСББ буде заливання грошей у сито.

Мене закон і коментарі цікавлять...

Ти продажний провладний бот який пробує обібрати простого українця, злодюжка. :lol:
У нас створили ОСББ менше року тому. "Квартплату" не підвищували. Багато чого зробили з того, чого ЖЕК не робив ніколи, бо в них завжди не було грошей. В ОСББ гроші є. Ще й залишаються на рахунку для витрат майбутніх періодів. Що в ми робимо не так ?  :)
   
У нас створили ОСББ менше року тому. "Квартплату" не підвищували. Багато чого зробили з того, чого ЖЕК не робив ніколи, бо в них завжди не було грошей. В ОСББ гроші є. Ще й залишаються на рахунку для витрат майбутніх періодів. Що в ми робимо не так ?  :)
Скільки років будинку? Каналізація вивозна, тоїсть біля дому відстійник?
   
У нас створили ОСББ менше року тому. "Квартплату" не підвищували. Багато чого зробили з того, чого ЖЕК не робив ніколи, бо в них завжди не було грошей. В ОСББ гроші є. Ще й залишаються на рахунку для витрат майбутніх періодів. Що в ми робимо не так ?  :)
Новый (10-20лет) дом, минимум 100 квартир автоматически приводят к 90% оплате+дешевому содержанию бухгалтера и председателя. Если дом маленький или убитый или населенный неплательщиками - в ОСББ нет смысла, слишком высокие тарифы будут.
   
Создавайте орган местного самоуправления - Домовой комитет. Те же права что и ОСББ только на общественных началах. Без геморроев ОСББ но с возможностью отстаивать интересы жителей в мерии и управляющих компаниях. Не прибыльная организация. http://juris.org.ua/yuridicheskij-blog/entry/chto-takoe-domovoj-komitet-kak-ego-sozdat-v-chem-ego-preimushchestvo-i-chem-on-mozhet-byt-poleznen-grazhdanam-pri-reshenii-zhilishchno-kommunalnykh-voprosov.html
   
Скільки років будинку? Каналізація вивозна, тоїсть біля дому відстійник?
Поинтересуйся средними тарифами по городу и рассчитай свои осббшные предполагаемые тарифы. Закладывай минимум 10% от тарифа на капремонт, зп буха и председателя придумай сам. Практически у всех получаются те же тарифы, что и раньше.
   
У нас створили ОСББ менше року тому. "Квартплату" не підвищували. Багато чого зробили з того, чого ЖЕК не робив ніколи, бо в них завжди не було грошей. В ОСББ гроші є. Ще й залишаються на рахунку для витрат майбутніх періодів. Що в ми робимо не так ?  :)
Все просто - ваш дом субсидировал более убитые дома. Отсоединившись от ЖЕКа и его убитых домов, вы получили дополнительные деньги, которые смогли пустить на то, что вам надо. Раньше эти деньги шли на латание более убитых домов.
   
Отож, за все доведеться платити самим

ну, правильно
а хто має платити?
   
Забийте на те ОСББ, в одному будинку то немає ніякого смислу. Після реєстрації ті 4 гривні перетворяться в 10. Щомісяця буде дайте не менаййте в нас лампочки вкрали ліфт зіпсувався і т.п.

Якщо не буде ОСББ і ви не визначене управляючу компанію самі, то ваш дек обізвуть управляючою компанією та й на тому все. Не займайтесь дурницями
Дурниці. У мене в одній квартирі ОСББ у другій управляюча компанія. В другій утримання за кв. м в півтора рази дорожче. А роблять в рази меньше. ОСББ кожні півроку звіт, свій електрик, прибиральниці працюють точно по вимогам, сміття вивозять по часам. Головне найти хорошого голову, ну щоб йому це цікаво було.
   
Дурниці. У мене в одній квартирі ОСББ у другій управляюча компанія. В другій утримання за кв. м в півтора рази дорожче. А роблять в рази меньше. ОСББ кожні півроку звіт, свій електрик, прибиральниці працюють точно по вимогам, сміття вивозять по часам. Головне найти хорошого голову, ну щоб йому це цікаво було.
Просто деякі люди отримали від держави на халяву квартири в старших будинках і тепер не розуміють чому їм їх на халяву не ремонтують.
   
Ну тіпа місцеві бариги, хочуть щоб усі були ОСББ, якщо не будеш ОСББ, то тубі назначть примусово через тендер управляючого і за обслуговування 4 грн за квадрат квартири. І що це вимагає закон зробити з травня чи червня місяця.
Киньте на закон силку і на статі чи перехідні положення де це написано що до якого, якщо можна своїми словами, людською мовою поясніть....
Наперед вдячний.
Мене турбує якого беня вони рішили скинути з себе обслуговування?

Ти як лошара ,їйбо.  :facepalm1:  :lol:
"Місцеві бариги" хочуть отримати свої 4 гривні за квадрат, тому вони тебе начебто  виганяють  у ОСББ, яке ти скоріше усього не замутиш.
Але після того, як твій будинок ніфуя не зробить ОСББ, ви повернетеся до "місцевих бариг" , які дадуть підписати угоду з управляючою фірмою "Рога та  копита" з тарифом по 4 гривні за квадрат.
   
Скільки років будинку? Каналізація вивозна, тоїсть біля дому відстійник?
Будинку близько 50-ти років (точно не знаю), але це десь кінець 60-х - початок 70-х років. Каналізація не вивозна. Будинок під'єднаний до центральної каналізації.
   
Поинтересуйся средними тарифами по городу и рассчитай свои осббшные предполагаемые тарифы. Закладывай минимум 10% от тарифа на капремонт, зп буха и председателя придумай сам. Практически у всех получаются те же тарифы, что и раньше.
В нас голова ОСББ  та головний бухгалтер одна і та ж особа. Отримує мінімальну зарплату. Ще є двірник, який працює на половину ставки. Все інше (електрик, сантехнік) оплачується окремо по мірі необхідності за конкретні виконані роботи. Але це не часто потрібно. Будинок на 100 квартир. Оплата становить 2.83 грн за квадратний метр.

Останнє редагування: 24 квітня 2019 15:42:52 від Влад
   
Ти як лошара ,їйбо.  :facepalm1:  :lol:
"Місцеві бариги" хочуть отримати свої 4 гривні за квадрат, тому вони тебе начебто  виганяють  у ОСББ, яке ти скоріше усього не замутиш.
Але після того, як твій будинок ніфуя не зробить ОСББ, ви повернетеся до "місцевих бариг" , які дадуть підписати угоду з управляючою фірмою "Рога та  копита" з тарифом по 4 гривні за квадрат.

Заміть помогти з розумінням ситуації начинаєш срач... Давай по справі?

будинок має 12 квартир, поряд ще 5 таких будинків.

Каналізація вивозна, скільки буде плюс управляючий плюс бугалтер?

ЧИ можна стоворити не на один на декілька будинків таке ОСББ?

бо 12 кв щось це не виглядає вигідно, після якої кількості квартир щось вигідно?
   
Заміть помогти з розумінням ситуації начинаєш срач... Давай по справі?

будинок має 12 квартир, поряд ще 5 таких будинків.

Каналізація вивозна, скільки буде плюс управляючий плюс бугалтер?

ЧИ можна стоворити не на один на декілька будинків таке ОСББ?

бо 12 кв щось це не виглядає вигідно, після якої кількості квартир щось вигідно?
Ви можете створити ОСББ в кожному будинку, а потім прийняти рішення про об'єднання. 12 квартир, звістно, не виглядає дуже вигідним. Але ви можете прийняти рішення, що голова ОСББ (він же бухгалтер) буде виконувати роботу на громадських засадах, або на якусь частину ставки. В нас в місті такі приклади є. І це саме будинки з невеликою кількістю квартир.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія