Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Джонні. Свій - чужий, я пояснював, допомога буде надана, нех далі розбираються, є етіка.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну, далі хлопцы яму  перадышку. Глыток паветра. Але цешыць сябе не трэба :gigi:
Класно! Не володіючи білоруською, українець зрозуміє її на 99%. А московит не зрозуміє ні української, ні білоруської.
У мене була колега білоруска, так прикольно було щоразу чути від неї таке суто білоруське "ёсць" )))
   
Мамчур, так. Це зашквар. Вовку вважаю за півзашквару, як і Інанну. Два. Ось, лисого з мисочкі вдома, дегенерата, готовий годувати. Це зашквар? Про грінпіс не чули? Ти надто переймаешься.

та покуй, шо ти там собі хитровиєбано нарахував.
нормальні люди вчаться на чужих помилках
посередні - на своїх
а дУрні навіть на своїх не вчаться і повторюють їх тупо і монотонно.

за сим, будь здрав, мені настопи3дило.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Класно! Не володіючи білоруською, українець зрозуміє її на 99%. А московит не зрозуміє ні української, ні білоруської.
У мене була колега білоруска, так прикольно було щоразу чути від неї таке суто білоруське "ёсць" )))
мені подобаеться іх "малако" тисячу раз пробував, не виходить, як в белорусів. Вони наівні, та класні, чісті майже. Доля важка, та зберуться. Нажаль, іх дуже мало. Та там є злі люди. Крові буде багато. Шкода, та то іх шлях.
   
-----------
там ще "лікарь путєна" в залік піде.

Та я не сумніваюсь, що там список довгий.
у чувака це "фішка"
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

та покуй, шо ти там собі хитровиєбано нарахував.
нормальні люди вчаться на чужих помилках
посередні - на своїх
а дУрні навіть на своїх не вчаться і повторюють їх тупо і монотонно.

за сим, будь здрав, мені настопи3дило.
бувай здоровим.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

та покуй, шо ти там собі хитровиєбано нарахував.
нормальні люди вчаться на чужих помилках
посередні - на своїх
а дУрні навіть на своїх не вчаться і повторюють їх тупо і монотонно.

за сим, будь здрав, мені настопи3дило.
прочитано))  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

город, мабуть не треба так.

чому?

тут немає нічого такого.
нумерний же вчора постив випадково фото
ось і мені берегиня прислала текст.
теж випадково.

ви ж бачите що текст цитований.

ладно, бачу знову нумерний зашився
хай переварить та подумає.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ну, кровіща в вас вже не капає, а тече. Я знаю белорусів, чому ще кішкі лукі не червона стрічка на прапорі, того не розумію.
Хапае, не капае.
Там памылка.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Подальше спілкування, після вибачень, Сергію. Прошу не цітувати. Бажаю всього найкращого.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Класно! Не володіючи білоруською, українець зрозуміє її на 99%. А московит не зрозуміє ні української, ні білоруської.
У мене була колега білоруска, так прикольно було щоразу чути від неї таке суто білоруське "ёсць" )))
То так (tu)  :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

То так (tu)  :)
жоден кацап не зрозуміє ні белоруської, ні української. Про польську та болгарську навіть не кажу
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))


Да, я за президента Януковича. Да, я член "Партии регионов". Не выхожу из партии, мне не стыдно


єбббать ссука пєттууух зaлyпoгoловий єбанько :facepalm1:  :lol:
   
Та пофіг.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Усе гэтыя яго пальцы, козы гэта жэсты абароны ад сурокаў. Баіцца таварыш :gigi:
   
Класно! Не володіючи білоруською, українець зрозуміє її на 99%. А московит не зрозуміє ні української, ні білоруської.
У мене була колега білоруска, так прикольно було щоразу чути від неї таке суто білоруське "ёсць" )))

Мені років 35 тому довелось проштудіювати книжку по персональному компу ZX Spectrum польською.
І інтернета, а, тим більше, гугла, тоді не було. Як і польського паперового словника під рукою.
Але розібрався доволі швидко. А потім вже й "побутові" тексти польською нормально став розуміти, читаючи. Хоча, на слух - 50 на 50.
   
Усе гэтыя яго пальцы, козы гэта жэсты абароны ад сурокаў. Баіцца таварыш :gigi:

а бабаки тут до чого? :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Усе гэтыя яго пальцы, козы гэта жэсты абароны ад сурокаў. Баіцца таварыш
Він потребує визнання його "крутизни", а позаяк не годен отримати таке визнання від інших, змушений компенсуватися самотужки цими своїми штучними козами-розпальцьовками.
такий собі різновид мастурбації
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Мені років 35 тому довелось проштудіювати книжку по персональному компу ZX Spectrum польською.
І інтернета, а, тим більше, гугла, тоді не було. Як і польського паперового словника під рукою.
Але розібрався доволі швидко. А потім вже й "побутові" тексти польською нормально став розуміти, читаючи. Хоча, на слух - 50 на 50.
як на мене то в плані польської значний крок вперед, це навчитися читати
адже на слух її легше зрозуміти, ніж по написаному
   
а бабаки тут до чого? :)
Йдеться не про " сурків"( бабаків, як Ви подумали), а про зуроки, ( зурочити, сглазіть)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Він потребує визнання його "крутизни", а позаяк не годен отримати таке визнання від інших, змушений компенсуватися самотужки цими своїми штучними козами-розпальцьовками.
такий собі різновид мастурбації
там гірше. Бацька психічно хворий, здаеться.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

там гірше. Бацька психічно хворий, здаеться.

Чого здається ?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Чого здається ?
"так казалось, но оказалось что не казалось"(ц)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

там гірше. Бацька психічно хворий, здаеться.
Вы в Сережу похоже, влюбились, больше нигде не пишете. Или я ошибаюсь?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Дуже уміляє брехня від тальнівської песди про відкриття фірми особою, що не має взагалі ніякої освіти, а тим більше профільної для бізнесу, та ше й в Штатах.

Це те ж саме, що підсобник каменщика в Україні відкриє булівельну фірму. А синки тієї манди дай бог, щоб в Штатах доросли хоча б до рівня каменщика з підсобних робочих. Якщо навіть українські лікарі без підтвердження в Штатах можуть працювати лише на посадах середнього медперсоналу, тобто, медсестрами, то ЯК особа БЕЗ здобутої в Штатах вищої освіти може створити фірму, та ще й БУДІВЕЛЬНУ і працювати її директором? Адже там стільки ризиків для життя і здоровля людини, що жодна посадова особа не візьме на себе відповідальність видати такому неуку дозвіл.

Це як попруть всі українці після 10-11 класу в Штати, то гамерика заїбецця реєструвати їхні фірмочки і фірмуськи з подачі нашої брехливої інцестної целки.

А то шо її синки сцикують повертатися в Україну, щоб в армію не йти та потім не воювати в АТО проти ментально "своїх", щоб потім ті ж "свої" (кацапи) їх не уклнтропупили - то це да.

Слухайте побільше ту брехливу суку - вона вам ще й не такого понарозказує.

А от факт, що її синки живуть із блядями в її визначенні - вона так і не спростувала.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Дуже уміляє брехня від тальнівської песди про відкриття фірми особою, що не має взагалі ніякої освіти, а тим більше профільної для бізнесу, та ше й в Штатах.

Це те ж саме, що підсобник каменщика в Україні відкриє булівельну фірму. А синки тієї манди дай бог, щоб в Штатах доросли хоча б до рівня каменщика з підсобних робочих. Якщо навіть українські лікарі без підтвердження в Штатах можуть працювати лише на посадах середнього медперсоналу, тобто, медсестрами, то ЯК особа БЕЗ здобутої в Штатах вищої освіти може створити фірму, та ще й БУДІВЕЛЬНУ і працювати її директором? Адже там стільки ризиків для життя і здоровля людини, що жодна посадова особа не візьме на себе відповідальність видати такому неуку дозвіл.

Це як попруть всі українці після 10-11 класу в Штати, то гамерика заїбецця реєструвати їхні фірмочки і фірмуськи з подачі нашої брехливої інцестної целки.

А то шо її синки сцикують повертатися в Україну, щоб в армію не йти та потім не воювати в АТО проти ментально "своїх", щоб потім ті ж "свої" (кацапи) їх не уклнтропупили - то це да.

Слухайте побільше ту брехливу суку - вона вам ще й не такого понарозказує.

А от факт, що її синки живуть із блядями в її визначенні - вона так і не спростувала.
Вы вроде бы умная женщина, но выражаетесь, как последнее быдло. Зачем вам это нужно?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вы вроде бы умная женщина, но выражаетесь, как последнее быдло. Зачем вам это нужно?
ви вродє би умний мужик, а задайотє такіє тупиє вапроси как послєднєє бидло, іначє би уже давно дагадалісь, шо іноді дуже дістає оця самовихваляюча брехня Особєй, які ніколи такими не були і не будуть, як вони самі себе малюють.

Писи. Я всього лише називаю речі своїми іменами. В гілках, де немає срачу ви дуже багато побачили від мене матюччя? Отож бо й воно.

#Достало.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

. Якщо навіть українські лікарі без підтвердження в Штатах можуть працювати лише на посадах середнього медперсоналу, тобто, медсестрами, то ЯК особа БЕЗ здобутої в Штатах вищої освіти може створити фірму, та ще й БУДІВЕЛЬНУ і працювати її директором? Адже там стільки ризиків для життя і здоровля людини, що жодна посадова особа не візьме на себе відповідальність видати такому неуку дозвіл.


українські лікарі без додаткового навчання в штатах не можуть працювати на посадах навіть середнього медперсоналу. Ласкаво просимо до коледжу). Щодо будівельного бізнесу, то інше питання. Не знаю, більш досвідчені емігранти можуть прокоментувати
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

українські лікарі без додаткового навчання в штатах не можуть працювати на посадах навіть середнього медперсоналу. Ласкаво просимо до коледжу). Щодо будівельного бізнесу, то інше питання. Не знаю, більш досвідчені емігранти можуть прокоментувати
від будівельника життя громадянина штатів залежить не менше ніж від медика.

Про виділене достеменно не знала, але здогадувалась.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ви вродє би умний мужик, а задайотє такіє тупиє вапроси как послєднєє бидло, іначє би уже давно дагадалісь, шо іноді дуже дістає оця самовихваляюча брехня Особєй, які ніколи такими не були і не будуть, як вони самі себе малюють.

Писи. Я всього лише називаю речі своїми іменами. В гілках, де немає срачу ви дуже багато побачили від мене матюччя? Отож бо й воно.

#Достало.

Даже не буду переубеждать.:(
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

P.s. Написане мною не є каменем в город українських лікарів. Просто тут (в США) є певні правила, критерії, норми
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Даже не буду переубеждать.:(
і не треба. Бо зробите лише гірше. Я поки шо про вас була набагато кращої думки, не знищуйте мою віру в вас.

Дякую.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

P.s. Написане мною не є каменем в город українських лікарів. Просто тут (в США) є певні правила, критерії, норми
так і я про це. Але не думаю, шо після шкільної української парти в штатах можна відкрити власну будівельну фірму, не маючи мінімальної профільної освіти, хоч скільки б батько не брав із собою тебе на стройку і скільки б ти не працював помічником каменщика чи підносщиком.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Бо зробите лише гірше.
Я услышал.

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я услышал.
щиро дякую. Бєспєсди
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

так і я про це. Але не думаю, шо після шкільної української парти в штатах можна відкрити власну будівельну фірму, не маючи мінімальної профільної освіти, хоч скільки б батько не брав із собою тебе на стройку і скільки б ти не працював помічником каменщика чи підносщиком.
не знаю. Бізнес - то бізнес, тому штати й називають країною можливостей. Але є багато але… спочатку треба «зорієнтуватись на місцевості», а на це потребує часу. Потрібно мати якийсь капітал стартовий, і немаленький. Нема бабла - бери кредит, будь-ласка; але покажи кредитну історію.Необхідно мати «жилку» до цієї справи, і «чуйку». В Америці все ніби можливо, теоретично, в плані бізнесу. Навіть банкрутом себе представити (фіктивно). Все можливо, якщо сину Кадри це вдалося, то я її вітаю. Але є важливіший нюанс. Її внуки будуть американцями, і свою бабцю будуть бачити періодично по скайпу. Це проблема
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

так і я про це. Але не думаю, шо після шкільної української парти в штатах можна відкрити власну будівельну фірму, не маючи мінімальної профільної освіти, хоч скільки б батько не брав із собою тебе на стройку і скільки б ти не працював помічником каменщика чи підносщиком.

О строительстве, если докуя бабла нанять профи и фперед. Но в этом случае бабла нет
Тогда и онли, получить дженерал сонтрастор лайсенсе, занимает от 3 до 5 лет
У людей с высшим строительным образованием. Так кадрин писзддежж чистой
Воды писзддеж
Где то так   
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О строительстве, если докуя бабла нанять профи и фперед. Но в этом случае бабла нет
Тогда и онли, получить дженерал сонтрастор лайсенсе, занимает от 3 до 5 лет
У людей с высшим строительным образованием. Так кадрин писзддежж чистой
Воды писзддеж
Где то так 
вот! За 5-7 років без освіти там каменшиком, або піносщиком той капітал не сколотиш.

Та й мамця якби мала такий капітал, то жила б не в тальнівських єбєнях, а як мінімум у Києві.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О строительстве, если докуя бабла нанять профи и фперед. Но в этом случае бабла нет
Тогда и онли, получить дженерал сонтрастор лайсенсе, занимает от 3 до 5 лет
У людей с высшим строительным образованием. Так кадрин писзддежж чистой
Воды писзддеж
Где то так 
тобто, потрібно багато часу. Це як мінімум
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О строительстве, если докуя бабла нанять профи и фперед. Но в этом случае бабла нет
Тогда и онли, получить дженерал сонтрастор лайсенсе, занимает от 3 до 5 лет
У людей с высшим строительным образованием. Так кадрин писзддежж чистой
Воды писзддеж
Где то так 
та це очевидно
адже почався карколомний злет з "одруження з громадянкою США", якого як з"ясувалося не було
ну вже потім пішли бригади з 40 башкирів і прочіє вигадки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія