Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератори, у вас там все добре? 10 днів бану за це:



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125372.msg26613134#msg26613134

10 днів! З формулюваням "Флуд"...

Я вже не знаю, що тут можна писати, а що неможна  :( Може це щось особисте? Поясніть.

Якийсь інформаційний концтабір, у якому твоє життя залежить виключно від відношення до тебе з боку "начальника".

Сьогодні зранку дружина почула вибух, полізла на свій жіночий форум, там усі обговорюють ракету. Питає мене: а що у вас на ФУПі пишуть? Я зайшов, подивився на цю тишу, і відповідаю: у нас на форумі усі, хто міг про це написати, забанені. Пишуть лише ті, хто тількі копіпастять.

Ось так.

Цвінтар, на якому модератори займаються постійно різними рітуалами з елементами жертвопринесення -- ось, що зараз являє собою цей "майданчик для спілкування".

Але я за ці 10 днів провів невеличке дослідження симпатій та антипатій наших любих модераторів. Зібрав статистику з кінця травня до цього дня з бан-листа та розподілив її на тих, хто регулярно озвучує проладні меседжі та на тих, хто дозволяє собі сумніватись у сонцесяйності та величності деяких державних менеджерів (плюс на тих, хто не виявляє явних симпатій/антипатій).

Результат мене пирголомшив. Остаточні висновки планую зробити та опублікувати тут завтра, але сьогодні залишу тут лише одну діаграму.



Поки пояснювати не буду, а то точно вчергове забанять. Можете поки свої версії в комантарях залишати.
   
Тебя забанют. А ты не пиши!
   
планую зробити та опублікувати тут завтра,

пан оптиміст  :gigi:

PS. проголосуй поки ще не забанили https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125547.0
   
Цікаво куди потрапив я  :beee:
   
пан оптиміст  :gigi:

PS. проголосуй поки ще не забанили https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125547.0

+

ще треба нарешті створити нормальні правила, а не "з якої ноги встав сьогодні модератор"
   
Цікаво куди потрапив я  :beee:

Вас в бан-лісті з 30.05 не було, тому поки що нікуди не потрапили)
   
Показати зображення...
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125372.msg26613134#msg26613134

10 днів! З формулюваням "Флуд"...

Я вже не знаю, що тут можна писати, а що неможна  :( Може це щось особисте? Поясніть.

Якийсь інформаційний концтабір, у якому твоє життя залежить виключно від відношення до тебе з боку "начальника".

Сьогодні зранку дружина почула вибух, полізла на свій жіночий форум, там усі обговорюють ракету. Питає мене: а що у вас на ФУПі пишуть? Я зайшов, подивився на цю тишу, і відповідаю: у нас на форумі усі, хто міг про це написати, забанені. Пишуть лише ті, хто тількі копіпастять.

Ось так.

Цвінтар, на якому модератори займаються постійно різними рітуалами з елементами жертвопринесення -- ось, що зараз являє собою цей "майданчик для спілкування".

Але я за ці 10 днів провів невеличке дослідження симпатій та антипатій наших любих модераторів. Зібрав статистику з кінця травня до цього дня з бан-листа та розподілив її на тих, хто регулярно озвучує проладні меседжі та на тих, хто дозволяє собі сумніватись у сонцесяйності та величності деяких державних менеджерів (плюс на тих, хто не виявляє явних симпатій/антипатій).

Результат мене пирголомшив. Остаточні висновки планую зробити та опублікувати тут завтра, але сьогодні залишу тут лише одну діаграму.

Показати зображення...
Поки пояснювати не буду, а то точно вчергове забанять. Можете поки свої версії в комантарях залишати.

А ще і дії модераторів заборонено обговорювати на фупі, уявляєш? Тільки в адмінфорумі. Не знав?  :-)o


4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.


Останнє редагування: 19 червня 2022 15:56:59 від DiDUS
   
Re: Модератори, у вас там все добре? 10 днів бану за це:

Якийсь інформаційний концтабір, у якому твоє життя залежить виключно від відношення до тебе з боку "начальника".
тут варіантів 2. Або до про-прихильники певної політсили більшості, або писати про біткоїн і корону.
   
тут варіантів 2. Або до про-прихильники певної політсили більшості, або писати про біткоїн і корону.

Мені вже здається, що якщо я та деякі юзери будуть писати виключно у цих двох темах, то теж забанять "за флуд" (і вперше будуть праві).
   
Re: Модератори, у вас там все добре? 10 днів бану за це:

Так усім відомо шо пані Тидищ і АлексУП - порохоботи на зарплаті.
   
українці воюють за СВОБОДУ, а свобода слова є невід"ємним правом вільної людини. Тому навіть під час війни критика влади не має підпадати під військову цензуру. Порушення прав і свобод громадян - це те чого хоче хуйло.
   
Так усім відомо шо пані Тидищ і АлексУП - порохоботи на зарплаті.

З народження
   
українці воюють за СВОБОДУ, а свобода слова є невід"ємним правом вільної людини. Тому навіть під час війни критика влади не має підпадати під військову цензуру. Порушення прав і свобод громадян - це те чого хоче хуйло.

Хтось забув, що Єрмак згідно Конституції України не є державною владою. Як ї прибіральниця чи електрик в ОПі.
   
А ще і дії модераторів заборонено обговорювати на фупі, уявляєш? Тільки в адмінфорумі. Не знав?  :-)o


4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.

Дідусю, як Ваше здоров'я? Дуже хвилююсь за Вас.

Ви вже повідомили модератору, щоб переніс цю тему у відповідний розділ чи тільки попросили покарати мене з 10 ваших штабних акаунтів?
   
Дідусю, як Ваше здоров'я? Дуже хвилююсь за Вас.

Ви вже повідомили модератору, щоб переніс цю тему у відповідний розділ чи тільки попросили покарати мене з 10 ваших штабних акаунтів?

Давай перерахуй мої акаунти.
Якщо не знайдеш хоч один додатковий, підеш з фупу. Згоден?
Аж цікаво.  :pooh_lol:
   
Давай перерахуй мої акаунти.
Якщо не знайдеш хоч один, підеш з фупу Згоден?
Аж цікаво.  :pooh_lol:

Не Ваші осбисто. Дивно, чому Ви так подумали? Щось розум Вас підводить.

Я мав на увазі акаунти Ваших "колег", з яких ви відправляєте багато доповідей за дуже короткий проміжок часу.
   
Не Ваші осбисто. Дивно, чому Ви так подумали? Щось розум Вас підводить.

Я мав на увазі акаунти Ваших "колег", з яких ви відправляєте багато доповідей за дуже короткий проміжок часу.

Це якось по іншому можна зрозуміти?

Розум як раз тебе підводить.

тільки попросили покарати мене з 10 ваших штабних акаунтів?
Щось тут про колег мови немає...  :fool:
   
Це якось по іншому можна зрозуміти?

Розум як раз тебе підводить.

Щось тут про колег мови немає...  :fool:

Готовий з задовленням продовжити розмову на тему чим відрізняється ввічлива форма "Ваших" від множини "ваших".

Але тільки якщо Ви продемонструєте довідку від вашого геронтолога про те, що такі розмови не будуть шкодити Вашому здоров'ю.

Дуже за Вас турбуюся, Дідусю.
   
...я, напевне, в зеленій, бо мене ніхто не банив...:))) правда, причина проста, бо я сюди майже не захожу...гидко читати ФУП...
   
10 днів бану за це:

Не скигли! (с) :)

   
ти знаний стукач, і ти жнеш те, що посіяв

смачного !  :laugh:
   
За что ему до 9.07???

ну трое суток за то что не там пост разместил это потолок, господи
   
Re: Модератори, у вас там все добре? 10 днів бану за це:

Модери, ви шо іпанулись натурально?
   
..............

Останнє редагування: 19 червня 2022 22:39:14 від фрайді
   
ти знаний стукач, і ти жнеш те, що посіяв

смачного !  :laugh:

У пана щось в голові зламалося. Ви важкі споживаєте, щоб таке писати?

Насправді у модераторів бомбануло від цього. 20 днів у бані за це.

Хтось забув, що Єрмак згідно Конституції України не є державною владою. Як ї прибіральниця чи електрик в ОПі.

Чи буде колись модераторам соромно залежить лише від того, чи є у них взагалі совість.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія