Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Провокація срачу

Re: Провокація срачу

це не я
не ви, значить не ви. Перепрошую.
Значить хтось майстерно зимітував ваш стиль.
   
Re: Провокація срачу

це просто якесь неподобство і "геноцид" штабних інтернет ботів від батьківщини на ФУПі.
пишіть скарги у Європейський суд з прав людини, юлькашня  :D
   
Re: Провокація срачу

Пєдаросня вважає, що вона купила фуп в особисте користуваня.  :bueee:   

Останнє редагування: 5 червня 2022 16:25:43 від DiDUS
   
Re: Провокація срачу

Педросня вважає, що вона купила фуп в особисте користуваня.  :bueee: 
це про модераторів?
та хтозна чи купили, чи отримали в безоплатне тимчасове володіння,
але без волі власника ресурсу то навряд чи сталося б.
Невідомо лише чи він цікавиться тим
як поводяться з його власністю ті кому він її довірив.
   
Re: Провокація срачу

це просто якесь неподобство і "геноцид" штабних інтернет ботів від батьківщини на ФУПі.
пишіть скарги у Європейський суд з прав людини, юлькашня  :D
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124899.0
У мене досі - як тільки згадаю про цей жалісливий відчайдушний крик душі бота Петро -  відразу сльози на очі навертаються  :weep:
   
Re: Провокація срачу

Пєдаросня вважає, що вона купила фуп в особисте користуваня.  :bueee: 
Навряд чи у даному разі може йтися про якусь купівлю. Отримала.
   
Re: Провокація срачу

не ви, значить не ви. Перепрошую.
молодець що вибачилася перед Марсером (tu)
можливо і Таміла дочекається :drinks:
   
Re: Провокація срачу

Цитата: Кадра link=topic=1125258.msg26610538#msg26610538 date=1654437019 :weep:
молодець що вибачилася перед Марсером (tu)
можливо і Таміла дочекається :drinks:
Це не вибачення. Ніхто мій стиль не намагався підробити, просто хтось вже в себе під ліжком шукає Марсера, тому в типовому для СуддіДредда попередженні в приваті бачить імітацію мого стилю.
Якщо дуже цікаво, то стиль цієї людини це її справа, але мені він в цілому не подобається. І зауваження я роблю інакше, а тут «зімітував стиль». Ну добрий же ж вечір  :weep:
   
Re: Провокація срачу

Це не вибачення.
звичайно, то виглядає доволі саркастично,
але слово "перепрошую" таки вліпила, це вже щось.


Ніхто мій стиль не намагався підробити, просто хтось вже в себе під ліжком шукає Марсера,
тому в типовому для СуддіДредда попередженні в приваті бачить імітацію мого стилю.
Якщо дуже цікаво, то стиль цієї людини це її справа, але мені він в цілому не подобається. І зауваження я роблю інакше, а тут «зімітував стиль». Ну добрий же ж вечір  :weep:
просто Мирослава намагається всім довести
що вона свята а її бани то несправедливі нападки Марсера,
який має неприязне ставлення до Миросі через колишні непорозуміння,
і крім нього ніхто не міг її банити та попереджувати в приваті.
   
Re: Провокація срачу

Це не вибачення.
Звичайно, ні. Просто ознака гарного виховання і глибокої внутрішньої інтелігентності))).
Адже по суті вибачатися нізащо - я вас ніяк не образила, сказали, що то не ви, ну й добре.
До того ж ті слова цілком співзвучні тим, сам розумієте коли і де сказаним вами.
Але я не про це зараз.
Марсере, вам справді потрібно щоб..конкретна, досить ганебна особь зараз тут підстрибувала запопадливо у спробі догодити вам? Ви справді потребуєте її підтримки?
Якщо так, то я вас виходить зовсім не знала..
   
Re: Провокація срачу

Марсере, вам справді потрібно щоб..конкретна, досить ганебна особь зараз тут підстрибувала запопадливо у спробі догодити вам? Ви справді потребуєте її підтримки?
;o ти читаєш дописи ганебних особєй? навіщо? :facepalm:
ти ж хвалилась що умієш вмикати опцію ігнору! :kez_04:
   
Re: Провокація срачу

А як так вийшло, що центрову зачинщицу "Образ, переходу на особистості, розпалювання розборок" Африканського Йожа немає в бані?

Усіх невгодних побанили за "розпалювання розборок", а ту, хто їх влаштував -ні?
Модери, поясніть, будь ласка, цей момент!

п.с. цікаво, яку посаду має тут ця королєвішна?
зовсім з катушок поїхала  :facepalm1:

Останнє редагування: 6 червня 2022 00:36:05 від эЛКа
   
Re: Провокація срачу

А як так вийшло, що центрову зачинщицу "Образ, переходу на особистості, розпалювання розборок" Африканського Йожа немає в бані?

Усіх невгодних побанили за "розпалювання розборок", а ту, хто їх влаштував -ні?
Модери, поясніть, будь ласка, цей момент!

п.с. цікаво, яку посаду має тут ця королєвішна?
зовсім з катушок поїхала  :facepalm1:
Вимагати бану для когось то мабуть зовсім не ганебно (ганебні бувають вчинки, а не люди, до слова. Називати людину ганебною це таке собі)… Особливо в треді з чудовим коментарем від учасниці, яку саме за вашим клопотанням достроково розбанили. Її по суті випустили на поруки після вашого треду, але вас це видно зовсім не цікавить, ви вмили руки і вимагаєте крові.
Це так, коментар на правах юзера, просто дуже вже кидається у вічі брак відповідальності за власні дії і якась еее… шумність щодо дій інших.
   
Re: Провокація срачу

Вимагати бану для когось то мабуть зовсім не ганебно (ганебні бувають вчинки, а не люди, до слова. Називати людину ганебною це таке собі)… Особливо в треді з чудовим коментарем від учасниці, яку саме за вашим клопотанням достроково розбанили. Її по суті випустили на поруки після вашого треду, але вас це видно зовсім не цікавить, ви вмили руки і вимагаєте крові.
Це так, коментар на правах юзера, просто дуже вже кидається у вічі брак відповідальності за власні дії і якась еее… шумність щодо дій інших.
Марсере, ви доросла людина? Навіщо зараз ви намагаєтеся перевести розмову з АЙ на Кароффку? Що за непристойні маніпуляції.

АЙ з другого поста в цьому треді почала провокувати і ображати - лаятися на Мирославу. ХТО вона така, що ви її не відправляєте в бан за заме ганебну поведінку. ГАНЕБНЮЧУ!
тьфу...
я за кожен свій вчинок несу відповідальність. Я нікому не обіцяла, що Кароффка припинить бути сама собою -навпаки попереджувала про її характер. Але  що в тому такого? Вона модерів лає? Так ви ж заслужили.
Чому ви Мирославу кинули до бані, а АЙ, яка хизувалася, що здасть якогось там модера (зрозуміло шо не здасть, але вона собі дозволила такий пассаж неповаги до модераторського кодла) і мала б опинися в бані через 5 хвилин свого показового виступу тут - і досі не в бані?
Як ЦЕ МОЖЛИВО?
Хтось "ровнєє", ніж інші?

   
Re: Провокація срачу

і ще один момент.
які в куй поруки? ви не пересмикуйте!

я захищала Кароффку від несправедливого бану. від несправедливого модераторства. від предвзятого до неї відношення.

я нікого не прохала -відпустіть, вона виправиться.
вона така, яка є.  і саме така вона НЕ ЗАСЛУГОВУВАЛА і не заслуговує на довічне!


розумієте, я не маю виправдовувати ваші фантазії.
це не мої проблєми, що ви собі понавигадували, а воно не справдилося.

   
Re: Провокація срачу

я захищала Кароффку від несправедливого бану. від несправедливого модераторства.

воно тут просто єбануте і відверто шовіністичне. На дворі війна - саме час називати речі своїми іменами.
Елко, ти б все-таки визначилась: ти вимагаєш бану для мене, чи розбану для миросі? А то якось непослідовно.

зі. упереджене (прєдвзятоє).
   
Re: Провокація срачу

Вимагати бану для когось то мабуть зовсім не ганебно (ганебні бувають вчинки, а не люди, до слова. Називати людину ганебною це таке собі)… Особливо в треді з чудовим коментарем від учасниці, яку саме за вашим клопотанням достроково розбанили. Її по суті випустили на поруки після вашого треду, але вас це видно зовсім не цікавить, ви вмили руки і вимагаєте крові.
Це так, коментар на правах юзера, просто дуже вже кидається у вічі брак відповідальності за власні дії і якась еее… шумність щодо дій інших.
Н-да…Сюр-дежавю якесь..Значить, то були таки ви.. Але цей момент остаточно і не відкидався з огляду на те, як деякий час тому ви так само впевнено відхрещувалися від авторства офіційної погрози довічного бану Кароффці у банлисті, дарма що у моєму приваті якраз і заявляли щось на кшталт того, що швейцарський спокій Марсера набагато важливіший для ФУПа ніж існування на ньому таких ніків як Кароффка і Мирослава.. А потім раптом відкритим текстом видали, що бан Кароффці – то таки ваших рук справа. Ну, такий собі прокольчик…
«Образи, перехід на особистості, розпалювання розборок, ігнорування попереджень модераторів»… Важко уявити, як я примурилася виконати такий величезний обсяг «роботи» з температурою майже 40..А ще важче, якщо навіть неглибоко проаналізувати цю досить коротеньку за ФУПівськими вимірами гілочку (в якій я просто хотіла офіційно дізнатися, прізвища яких конкретно політиків не можна згадувати аби не бути звинуваченим у розпалюванні «срачу»).
«жертва  свавілля модераторів-довбограїв
я навіть розгубилась, хто з вас більш відбитий і єбанутіший» (с, Йож)
«Мирося входить в ТОП-5 найтупіших і найбеззмістовніших створінь фупу, які мене вибішували своєю тупістю ще багато років тому.» (с, Йож)
Тут цитувати – не перецитувати, але достатньо і цих двох цитат.
Це – не «образи»? Не «перехід на особистості», не «розпалювання розборок»? Є щось хоч віддалено аналогічне у моєму виконанні? Напевно, що немає. Ну, а Кароффка просто сказала правду, нехай навіть і у своїй особливій манері.
І бан за всі ці образи /розпалювання/переходи таки відбувся. Кароффці на місяць, мені - на тиждень. Супер. Такому глибокому цинізму аплодую стоячи.
На свій рахунок я можу взяти хіба що «ігнорування попереджень модераторів». А що робити з тими «попередженнями», якщо на щиру просьбу про конкретику фактично отримала у тому «таємничому» приваті остаточне попередження що надалі кожен мій погляд, кожен подих каратиметься тривалим баном. Що ви успішно і здійснили. І – не маю у тому жодного сумніву – наполегливо продовжили БИ втілювати і надалі. Але сьогодні така можливість у вас буде востаннє. Я не мазохістка.
еЛКа не вимагала нічийого бану насправді, ви навіть такого простого посилу не здатні зрозуміти. Вона просто вказала на ці кричущі невідповідності.
І так, якщо умовна «людина» (насправді, шизоїдний безпринципний мстивий жирний троль, який не прогавить жодної нагоди аби виср…на мою адресу) протягом років поводиться ганебно по купі ознак (і це не тільки моя думка, на це у різні часи вказували багато дописувачів, у тому числі і ви)) ), я залишаю за собою право називати всю таку умовну «людину» ганебною, НМСД. Ваша ситуативна думка «це таке собі» – всього лише ваша особиста думка. Звикайте до цієї Істини, Марсере, і відвикайте від категоричності в судженнях – ви очевидно не є джерелом абсолютної Істини.
Різні часи були на ФУПі – краще, гірше. Модерували АП, Амід – кращі, Йожиха або зараз з таким «модератором» як ви -напевно, гірші. Можливо, надалі щось зміниться на краще, хз..
ПС Зате тепер дізналася, що таке ковід..Не шкодую, що зробила три щеплення, включно з бустерною.
   
Re: Провокація срачу

 :facepalm1: Кому що, а комусь просо...
   
Re: Провокація срачу

о, миросю випустили... :D

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія