Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За російську мову на ФУП - бан

Re: За російську мову на ФУП  - бан

за менше ніж 5 років?
а щодо динозаврів
так може ті україномовні дід та баба вже померли
а їхня онучка вже підростає узкоязикою, бо вони соромилися з нею говорити своєю "сільською" мовою
Дідусь та бабуся то не динозаври то щось старіше мабуть до великого вибуху ще, особливо в Дніпрі... Але все поступово прийде в норму. Головне не кидатися в крайнощі і щоденно працювати з дітками і молоддю.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Царська Росія і Радянський Союз не змогли знищити українську мову, так само, не вдасться й знищити російську мову в Україні.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Мене тут баніли за чі/чи, не надто мьяка моя "ч". Я від того не сумую.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

предлагаю тех кто разводит на форуме мовносрач банить в николи

давно пора
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Я можу подарувати натівський коврік,  спальник, пріцил, рюкзак потрібного, тому, в кого "ч" буде врегульовано мьякою.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Кася, ми також допомагаємо Україні з далеких берегів як можемо, наприклад переводимо гроші на потреби українських збройних сил. А був би я молодший то вже воював би в лавах іноземного легіону за Україну.

Если б к бабушки были яйца…
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

тих, хто балакає, а не розмовляє баните ще більше
:gigi:  (tu)
і тих, хто рахує там, де всі притомні вважають
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Я можу подарувати натівський коврік,  спальник, пріцил, рюкзак потрібного, тому, в кого "ч" буде врегульовано мьякою.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Дідусь та бабуся то не динозаври то щось старіше мабуть до великого вибуху ще, особливо в Дніпрі... Але все поступово прийде в норму. Головне не кидатися в крайнощі і щоденно працювати з дітками і молоддю.
працювати треба в родині
а у нас дітки і зелі, і петі, і інших можновладців узкоязикі
так що сподіватися що все поступово прийде в норму і саме собою розсосеться - марно.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Пропоную за вживання російської мови на ФУП почати нещадно банити користувачів. Ніякого винятку. Для тих хто погано знає український правопис рекомендую почати вчитись і дописувати як вмієте.
Пом'ятайте що російська - це мова ворога який намагається знищити все українське.
Тому почнемо зараз разом.
Хто незгодний нехай чимчикує за рашиським кораблем.
Слава Україні!
Прежде всего надо банить ипанутых заморских провокаторов. Доповидь.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

предлагаю тех кто разводит на форуме мовносрач банить в николи

давно пора
особливо, кого російська мова за океаном турбує.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

дякую вам. А для України щось зробили?
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Вело, вам подарувати рюкзак, наплічник, з усім необхідним? В вас достатньо мьяка "ч"?
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

То що, наплічника не берете? Він грамотно зібраний. Все, що треба, турнікетів аж три, йдіть, воюйте.  Ні, вам мовні срачі потрібні?  Ви хуйовий недоносок, пан топікстартер. І не важливо якою мьякостю буква в слові "підарас" недостатньо україньска.
   
То що, наплічника не берете? Він грамотно зібраний. Все, що треба, турнікетів аж три, йдіть, воюйте.  Ні, вам мовні срачі потрібні?  Ви хуйовий недоносок, пан топікстартер. І не важливо якою мьякостю буква в слові "підарас" недостатньо україньска.

 (tu)

п.с. українська  :)
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

(tu)

п.с. українська  :)
мушу визнати всеж, армовір потрібен. І армія, і мова, і віра. Я тут трохі з кацапами перебував, тож перше свідчення, що свій, то як людина мовою спілкується. Можливо грамотно висловити не зможе, та то ясно що не кацап.
   
мушу визнати всеж, армовір потрібен. І армія, і мова, і віра. Я тут трохі з кацапами перебував, тож перше свідчення, що свій, то як людина мовою спілкується. Можливо грамотно висловити не зможе, та то ясно що не кацап.

Само собою. Ну а на рахунок грамотності то таке. Місцеві діалекти то нормальна справа в кожній країні.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Цитата: Перегриневич link=topic=1125059.msg26592636#msg26592636 date=16535939лися рокі тому13
Само собою. Ну а на рахунок грамотності то таке. Місцеві діалекти то нормальна справа в кожній країні.
ви сміятися будете. За два дома від мене кацапи обіснувалися рокі тому. Лютіших українців ніж вони не знаю. Так буває.
   
ви сміятися будете. За два дома від мене кацапи обіснувалися рокі тому. Лютіших українців ніж вони не знаю. Так буває.

Може то й не кацапи. А просто люди. Бо кацап то ідеологія, парадигма. В основі тої парадигми злоба, заздрість, лінь, а з того загарбництво, війна. А як того немає, то то не кацапи. Швидше всього українці в якомусь поколінні.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Пам‘ятаю такий форум, з мовними обмеженнями. Sevastopol.info, там ще в 2000-х банили за українську мову.
Не хотілося б уподібнюватися упирям, хочеться просто щоб вживання російської саме по собі стало поганим тоном. І все до того йде, без примусу…
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Може то й не кацапи. А просто люди. Бо кацап то ідеологія, парадигма. В основі тої парадигми злоба, заздрість, лінь, а з того загарбництво, війна. А як того немає, то то не кацапи. Швидше всього українці в якомусь поколінні.
та ясно люди, не кацапи. Ми разом окупацію переживали
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Я їх курку коптив, пропадала, ніц з електрикою.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Пам‘ятаю такий форум, з мовними обмеженнями. Sevastopol.info, там ще в 2000-х банили за українську мову.
Не хотілося б уподібнюватися упирям
(tu)


хочеться просто щоб вживання російської саме по собі стало поганим тоном. І все до того йде, без примусу…
поганим тоном повинна бути аморальність та агресія,
а мова сама по собі не може нести негатив,
адже будь-якою з них спілкуються дуже різні люди,
і приватизувати мову неможливо.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан
VYR

https://life.pravda.com.ua/society/2022/05/28/248842/

До всіх дописувачів собачою расєйською мовою читати.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

https://life.pravda.com.ua/society/2022/05/28/248842/
До всіх дописувачів собачою расєйською мовою читати.
нашу рідну українську мову потрібно пропагувати,
і її повинні досконально знати всі громадяни України,
але я вважаю помилкою те що при цьому
необхідно відмовитися від знання російської,
так само як і не можна забороняти англійську
через те що нею розмовляє ненависний комусь трамп чи бумп.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

https://life.pravda.com.ua/society/2022/05/28/248842/
До всіх дописувачів собачою расєйською мовою читати.
ти тупенький рагуль. Не можна побудувати комунізм і знищити мову(язык).
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Я, за! Вчу українську і на ФУПі пишу УКРАЇНСЬКОЮ.
Серед людей намагаюсь спілкуватись , - українською.  (tu)  [ua]
(tu) Моя шана Вам.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

В історичній перспективі Україна буде там де буде українська мова.
Навіть не так -
хуйло буде гатити по Україні доти, доки тут буде хоч один кацапомовний.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

50 років, зі студенських років, виступав і виступаю за утвердження української мови.
Але - не такими методами.
Є Закон, і там все чітко написано.
Закон законом, а життя інше диктує. Нам треба виживати.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

Кацапи були, є і будуть завжди агресивними. Це іх національна риса. Подавляють усе не їхнє
Чи в кацапії, чи з казапії, чи тут на форумі.
І що найдивніше - ніхто ї за це не банить. І це під час кацапської агресії. Такого ще світ не бачив.
   
Re: За російську мову на ФУП  - бан

фУП не  підтримав заокеанського расиста. То ж чимчикуй за російським військовим кораблем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія