Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поширення панічних настроїв ?( Захотів спитати)

Поширення  панічних настроїв ?( Захотів спитати)

Адмін як це можно зрозуміти?
Якщо я прошу на хфупі просто відкривати вогонь у відповідь , якщо в Сумській , Чернігівській областях проводять обстріли з території противника!
А також в Харківській області , якщо вони стріляють з арти
А нашім заборонили відповідать.
То за це треба банити? Ще і з такою термінологією?

   
А нашім заборонили відповідать.
Якщо цьому немає офіційного підтвердження, то це ІПСО. Будь дуже обережним у твердженнях.
   
Якщо цьому немає офіційного підтвердження, то це ІПСО. Будь дуже обережним у твердженнях.
цікаво звідки та інфа
   
Re: Поширення  панічних настроїв ?( Захотів спитати)

кноп ти молодець. Українська та тема в  адмінці.

І херово якщо є якісь заборони на відповідь.
Нам що 2014-2015 мало блядььь?
   
Якщо цьому немає офіційного підтвердження, то це ІПСО. Будь дуже обережним у твердженнях.
шо?
   
кноп ти молодець. Українська та тема в  адмінці.

І херово якщо є якісь заборони на відповідь.
Нам що 2014-2015 мало блядььь?
поки є, але маю надію що зелонопілья таки не трапиться .я вважаю що надо накоплювать сили і переходити кордон і бити їм з тилу з росії по лугандону і донбамве
   
Re: Поширення  панічних настроїв ?( Захотів спитати)

Ну пана кнопа занадто часто з початку війни банили, нмд. Ніяких панічних настроїв чи чогось подібного в його дописах не помічав. В кожного з нас під час війни бувають емоційні коливання, сумніви, песимістичні оцінки
   
Вчора хтось з адмінов мене знов забанив на 5 суток, да ще і за панікерство ;o
Але мабуть там в команді є люди або людина  які
або яка  трошки читають / тає  , а не бездумно банять після того, що хтось там натиснув доповідь.
Дякую тому кто таки розібрався та розбанив.
   
Вчора хтось з адмінов мене знов забанив на 5 суток, да ще і за панікерство ;o
Але мабуть там в команді є люди або людина  які
або яка  трошки читають / тає  , а не бездумно банять після того, що хтось там натиснув доповідь.
Дякую тому кто таки розібрався та розбанив.
ненадовго  :shuffle:
   
Освижу в памяти админов веточку https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124763.0

Которую вы перенесли в Вильне спилькування .
Вы не хотите извиниться за 10 дневной бан , просто за аналитику ( которую я начал обговаривать ещё до выступления )...  всяких итальянских  премьер министров , за шольца , за макрона , за кисенджера за пидараса Лаврова и многих других , которые последние 10 дней принуждают Украину к миру на условиях рашки , о чем говорит и всеми любимый вами Арестович .

Внимание вопрос так за что я был забанен , за то что иногда читаю мировую прессу и слушаю многих экспертов и на основании этого иногда могу спрогнозировать о чём идёт разговор и хотелки кацапов?

Вы меня 18 забанили а вечером 18 уже выступили итальянский премьер министр с речью, что надо мириться и может типа ну его накуй пускай Россия типа подавится теми территориями , но дальше будет мир.
На следующий день Макрон и Шольц продолжили , а что уже творилось в Давосе там уже Кулеба миритилей чуть ли не накуй посылал ,разумеется и Зеленский их всех послал тоже , но атака была и она и сейчас продолжается....о чем продолжает говорить и Арестович у Фейгана...но админы тупо не читают не Нью Йорк Таймс например( левацкая хуета которая дала свои страницы для выброса россиянским наративов) ни Вашингтон пост ( хоть и газетенка близкая к белому дому и демократической партии, но тоже сделавшая вбросы по поводу так называемого Минска), но админы некоторые  я так понимаю просто бездумно жмут на кнопочку забанен...да ещё и с приписками... ворожі наратив?  Вы в своем уме? Или вы даже не читаете нифига , а тупо реагируете бездумно на доповіді? Ну, так тут дурачков дофига , которые спецом жмут кнопочку доповідь.
   
Вы не хотите извиниться за 10 дневной бан ,
Та тут контра вже зі штанів вискакує у своїх антиукраїнських випадах і ніхто їх ні разу не забанив від початку війни. Страшні "патріоти" раптом зробилися. Решта з бану не вилазять ні за що ні про що.
Дивина просто. 
   
контра вже зі штанів вискакує у своїх антиукраїнських випадах і ніхто їх ні разу не забанив від початку війни.
Справді? наче ж банять навіть за натяк на антиукраїнські випади
ти кого маєш на увазі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія