Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому адміністрація дозволяє поширення РАШИСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ НА ФОРУМІ ?

Модерам гидотним потрібно щоб порохоботів на фупы не було,а кацапи та прокацаські дегенерати їм тыльки приємны.

так єто ж одно и то же))
   
так єто ж одно и то же))
=============================
Що одне і теж?
   
в тєлєгє взагалі треш після сьогоднішніх ударів

та вас, ольгінців, як тараканів, ще й кацапЫлли на додачу
   
.а як тупа писда пащекує що "здали Маріуполь"? Тут більшість падонків.
   
в тєлєгє взагалі треш після сьогоднішніх ударів
Зараз почнуть волати
«Па єму зєлєнскій не підпише мир з кацапами» - со відсотків
   
Ну от на тобі маєш 

А це яка пропаганда?
Це - психлікарня)
   
Е, але ми зайняті - ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП
А потім проголосуємо за те яким шрифтом писати і за абзаци)
   
да мы уже третий год "не п***дим".

Донепи***зделись уже почти...
Не піздіти - це загальне життєве правило.
воно безстрокове, і не залежить від війни та миру.
незрозуміло, чому тебе в дитинстві цього не навчили, зазвичай вчать жорстко
   
  Місяць тому я дав посилання на статтю в українській газеті  https://fakty.ua/
І бан на місяць. Про що ж там йшлося? А там наш військовий лікар описує жахи російського полону. Читаєш і лисина дибки стає!  :X
Так газету ж за той репортаж не закрили і редаттора СБУ не заарештувало а тут за посилання бан!  8-: 
   
Тому що така політика була завжди.
І на ФУП і на УП

УП 25 років розказувала українцям
Що керувати країною неодмінно має лгбт

Результат розказав є.

А модерація це суцільне лгбт
   
  Місяць тому я дав посилання на статтю в українській газеті  https://fakty.ua/
І бан на місяць. Про що ж там йшлося? А там наш військовий лікар описує жахи російського полону. Читаєш і лисина дибки стає!  :X
Так газету ж за той репортаж не закрили і редаттора СБУ не заарештувало а тут за посилання бан!  8-: 
Якщо виліз антік - то все кепсько)
Від як сатир зради і зневіри)
   
Ну от на тобі маєш 

А це яка пропаганда?

Це рішення щодо 404.
Ще раз: навіщо на мапі світу штучно створена країна без власної історії і культури????
Вона нікому непотрібна - зайва, вигадана держава. Тому й не буде країни 404.
Париж 2024 це покаже вперше, далі буде.
   
ну хоч щось забанили гандона на рік
   
Це рішення щодо 404.
Ще раз: навіщо на мапі світу штучно створена країна без власної історії і культури????
Вона нікому непотрібна - зайва, вигадана держава. Тому й не буде країни 404.
Париж 2024 це покаже вперше, далі буде.

так русні пісда
   
так русні пісда

Але деякі, навіть тут, навіть в цій темі, можна їх відокремити по перекреслених ніках, постійно намагаються довести протилежне.
Чи вдається їм це, чи хтось завдяки їм повірив, що 404 перемагає і залишиться в своїх кордонах, не знаю.

Але небезпека від таких тварин в формуванні думки, існує.

Я твердо бачу, що 2024 - останній рік існування 404, і ніхто поки мене не зможе переконати в іншому. Планую в Крим звільнений.

Як раз агонія 404-х в застосуванні останніх ракет, що у них залишилось, а більше не буде, бо ніхто не дасть, їх просто нема, - підтверджує, що це саме останні місяці їх існування. Не буде більше 404.
   
це саме останні місяці їх існування. Не буде більше 404.
Славу тролите?
   
Була тема, хто де буде відпочивати в Криму влітку 2023 року. Не апаю її, бо має бути межа навіть на ФУП.
   
сплеск синхронної зради можна також пояснити наявними проблемами на фронті
якщо в одній палаті багато душевнохворих, і в одного починається напад, то колеги з близькими діагнозами також впадають у шал - викрикають щось малозрозуміле, б'ються головою об підлогу, жують язика, плюються, випорожнюються у непризначених для цього місцях
не обов'язково це ольгіно
   
А, что такое российская пропаганда?
То что расхуярили Трипольскую ТЭС, это рашистская пропаганда?

А почему ее расхуярили?
А, потому, что на ее "типа" защите распилили 10 миллионов гривен, и доложили, что защищена на 100%...

А международные доноры сколько раз говорили: Не воруйте, разгоните любых друзив из ОП, избавьтесь от олигархов...
Но вместо этого только меняли вывески...

А, ведь предупреждали разными способами: и намеками и открытым текстом...
Теперь макнули мордой в унитаз...
Это вражеская пропаганда, или реалии нашей геополитики?


   
А, что такое российская пропаганда?
То что расхуярили Трипольскую ТЭС, это рашистская пропаганда?

А почему ее расхуярили?
А, потому, что на ее "типа" защите распилили 10 миллионов гривен, и доложили, что защищена на 100%...

А международные доноры сколько раз говорили: Не воруйте, разгоните любых друзив из ОП, избавьтесь от олигархов...
Но вместо этого только меняли вывески...

А, ведь предупреждали разными способами: и намеками и открытым текстом...
Теперь макнули мордой в унитаз...
Это вражеская пропаганда, или реалии нашей геополитики?

Я не здивуюся. якщо чувачки з Центренерго ще й навели самі ракету на ТЕС,заплативши грубі гроші кацапам.
   
Слау, пропаганда - це ти.
Вдінь касамольскій значок  то тебе од касамольця й не одрізнити
   
Хня.  якась відбувається з форумом, якщо раніше писали, що тут одні пенсіонери, то зараз таке відчуття, що одні емігранти і явно на соціалі, бо скільки часу витрачатина на писанину... це звиздець. А люто бісе, що вони не перебуваючи тут в Україні всіх повчають\навчають, що і як робити та й просто посилають... І цей маразм, як на мене, вже досяг просто катастрофічних масштабів.
   
Хня.  якась відбувається з форумом, якщо раніше писали, що тут одні пенсіонери, то зараз таке відчуття, що одні емігранти і явно на соціалі, бо скільки часу витрачатина на писанину... це звиздець. А люто бісе, що вони не перебуваючи тут в Україні всіх повчають\навчають, що і як робити та й просто посилають... І цей маразм, як на мене, вже досяг просто катастрофічних масштабів.
Я про це писав півроку тому
Емігранти та здриснувші за кордон ухилянти пишуть
1) захід Україні нічого не винен
2) українці не так воюють не там і не тим
3) українці самі винуваті в війні
4) просрали наслєдіє совка
5) чого сидите на диванах йдіть воювати а зброю ми вам не дамо

І так далі
Вже до писалися що ми самі винуваті що кацапи знищили трипільську ТЕЦ
Скоро почнуть писати що і у Бучі винуваті самі

   
на ее "типа" защите распилили 10 миллионов гривен
Це копійки.
За вбитого солдата 15 мільйонів дають.
   
Не захистили бо ракет скоріш за все мало
Коли нам останній раз надавали ракети для петріотів та насамсів і скільки з того часу було масованих атак?
   
А не пошел бы ты, ипсошник,… в ЗСУ! Сцишь? Все ж классно! Танков нет, арты нет, чмобики одни какие-то
Кстати очень логичный коммент. Если у орков все так хреново - так вперед, на фронт, первым поднимешь жовто-блакитний над Кремлем
   
лол стає смішно це агітаційни ресурс який призвів до війни а ти думаєш що це світоч демократії  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
Вони в мене забрали навіть можливість створювати теми бо в модератора в голові страх "зрадоробства" - ставлю під сумнів тупу агітполітику.
   
Кстати очень логичный коммент. Если у орков все так хреново - так вперед, на фронт, первым поднимешь жовто-блакитний над Кремлем
Ти вже там?
Якщо ні то йди нахуй зі своїми порадами , дебіл узькоязикий
   
лол стає смішно це агітаційни ресурс який призвів до війни а ти думаєш що це світоч демократії  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
Вони в мене забрали навіть можливість створювати теми бо в модератора в голові страх "зрадоробства" - ставлю під сумнів тупу агітполітику.
До війни призвів фуп? Ти - дурак?)
   
До війни призвів фуп? Ти - дурак?)

Пожалійся модератору він забанить а я буду вважати цю площадку ворожою надалі  :facepalm1:  :fuck:
   
Пожалійся модератору він забанить а я буду вважати цю площадку ворожою надалі  :facepalm1:  :fuck:
Ну борись з площадкою, але краще сходи до психіатра)
   
Ти вже там?
Якщо ні то йди нахуй зі своїми порадами , дебіл узькоязикий
О, украинская интеллигенция опять подтянулась :))
   
Ну борись з площадкою, але краще сходи до психіатра)

Ой образився. Тут сотні разів обговорювали різні бачення впливу ресурсу, після останніх модерацій де ось Болукана з горем пополам забанили який уже відверто порушував закони кількох країн це нормально.

А зрадоробство це ні ні це ж ресурс стає непопулярним.

Поплачся за ворожим агітресурсом  :facepalm1:
   
І тут нагадаю, що москвомовний dig підтримує агресію проти України.

А де кого тіпає? Путлєр просто виправляє помилки Єльцина. Виправляє спокійно, наполегливо і впевнено.
   
О, украинская интеллигенция опять подтянулась :))
А ти яка інтелігенція? Рязанська?)
   
А, что такое российская пропаганда?
То что расхуярили Трипольскую ТЭС, это рашистская пропаганда?

Ні. Розповсюдження інформації про те шо вражено, до офіційного оголошення - це пряма допомога ворогу.
   
І тут нагадаю, що москвомовний dig підтримує агресію проти України.

от бачите - а написано українською
   
І тут нагадаю, що москвомовний dig підтримує агресію проти України.

Тебя становится просто жалко, ты реально психически больной человек и просто начинаешь бредить :(( Смотри не повтори путь Джеймса Форрестола
   
Це копійки.
За вбитого солдата 15 мільйонів дають.

10 миллиардов.
Новоявленные боги форума лишили меня возможности редактировать текст поэтому там ошибка, конечно миллиарды, уже за миллионы никто руки не марает...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія