Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Начиная с 10:30. Заметили?

   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Ти диви, навіть є ще люди, що переглядають і аналізують виступи бубочка, які невідомо хто написав.
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

ну умница.. Креатив очень нужен и полезен и слава Богу у Зели с этим проблем нет
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Він його не пародіє, він у нього вчиться.
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Він його не пародіє, він у нього вчиться.
Вивчає кожен крок, міміку, голос, усі дії, бо треба з України зробити таку саму хуйло-олігархічну державу, де кидають дурням кістку з барського столу.
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Начиная с 10:30. Заметили?
https://www.youtube.com/watch?v=T2oTaNLkPDw

Так він і сказав , що це цитата з хуйла. 
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

бо треба з України зробити таку саму хуйло-олігархічну державу, де кидають дурням кістку з барського столу.
памечтай бабця, памечтай.
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

памечтай бабця, памечтай.
Дурнику кацапський. Ти ніколи ще нічого путнього не написав, бо не маєш ніяких знань у голові.
Мовчи, читай і вчися.
Тобі мало, як тебе тут пенісом пітерським нарекли і не тільки так? Нариваєшся ще?
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Тобі мало, як тебе тут пенісом пітерським нарекли
Бабця, не паверишь, но ты одна тут только на пенисах озабочена.  :D
Дурнику кацапський.
В зеркало пасматри, сколько в тебе той укр. крови? Наверное 90% польской.
не маєш ніяких знань у голові.
Бабця, так шо там с пограми евреев во Львове в 41-м, ты так ничего и не смогла из себя выдавить.
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Має назвати Росію агресором
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Має назвати Росію агресором
але не назвав
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

але не назвав
так. Соромиться 8-:
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Ти диви, навіть є ще люди, що переглядають і аналізують виступи бубочка, які невідомо хто написав.

Він його не пародіє, він у нього вчиться.

...

Любо дорого спостерігати як у хуйлят, свинят та інших антиукраїнськиx тваринок підгорає  :beach: 
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Вивчає кожен крок, міміку, голос, усі дії, бо треба з України зробити таку саму хуйло-олігархічну державу, де кидають дурням кістку з барського столу.

 :facepalm1:  :weep:

Ця сектантка вже забула як партії обох сучок "досвідченого юриста" (ц, свиносекта) вчора голосували за закон про олігархів  :pooh_lol:
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Має назвати Росію агресором

але не назвав

так. Соромиться

 :facepalm1:

Подужати кілька хвилин звукової інформації не дозволяє "дапалнітєльная патріатічєская "?  :(
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Начиная с 10:30. Заметили?
https://www.youtube.com/watch?v=T2oTaNLkPDw

Він вже декілька разів це робив у промовах...
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Начиная с 10:30. Заметили?
https://www.youtube.com/watch?v=T2oTaNLkPDw
який дурень йому порадив смикати бровами на кожному кроці? Виглядає наче або душевно хворий з нєрвним тіком, або кривляєцця як бездарний кловун. Я в слова навіть і не вслухалася - вистачило того, що побачила, для того щоб смачно плюнути йому в морду при нагоді. Таке враження, ніби він бровами розмовляє, а не ротом. Рот навіть менше у нього ворушицця, аніж брови. Він шо, думає, шо як буде якусь хуиню городить, то оте дьоргання бровами йому допоможе зійти за умного??

Кабздєц...
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

який дурень йому порадив смикати бровами на кожному кроці? Виглядає наче або душевно хворий з нєрвним тіком, або кривляєцця як бездарний кловун. Я в слова навіть і не вслухалася - вистачило того, що побачила, для того щоб смачно плюнути йому в морду при нагоді. Таке враження, ніби він бровами розмовляє, а не ротом. Рот навіть менше у нього ворушицця, аніж брови. Він шо, думає, шо як буде якусь хуиню городить, то оте дьоргання бровами йому допоможе зійти за умного??

Кабздєц...
Прівєт! Звиняй, що не по темі… Розв’яжи оту інтригу, якою морочиш голову цілому ФУПу. Бо без цього всі тут ані зітхнути, ані охнути не можуть! :acute:
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Вивчає кожен крок, міміку, голос, усі дії, бо треба з України зробити таку саму хуйло-олігархічну державу, де кидають дурням кістку з барського столу.
Заперечити нічим. Єдине уточнення : "кістка" для легковірних дурнів у вигляді гасел про армовіри
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Прівєт! Звиняй, що не по темі… Розв’яжи оту інтригу, якою морочиш голову цілому ФУПу. Бо без цього всі тут ані зітхнути, ані охнути не можуть! :acute:
цю.. яку? Я ж вся як на долоні.

Он масю ніяк не можу залигать - ото інтрига. А все інше - то мєлочі.
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

який дурень йому порадив смикати бровами на кожному кроці? Виглядає наче або душевно хворий з нєрвним тіком, або кривляєцця як бездарний кловун. Я в слова навіть і не вслухалася - вистачило того, що побачила, для того щоб смачно плюнути йому в морду при нагоді. Таке враження, ніби він бровами розмовляє, а не ротом. Рот навіть менше у нього ворушицця, аніж брови. Він шо, думає, шо як буде якусь хуиню городить, то оте дьоргання бровами йому допоможе зійти за умного??
не оратор - це факт
навіть віддалено - ні
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

не оратор - це факт
навіть віддалено - ні
він як актор повинен був вчити ораторське мистецтво. У юридичних вузах навіть є такий предмет. Щось я починаю сумніватися в його вищій освіті. Він як кавеенщик повинен був хоча б для себе вивчити цей предмет.
   
Щось я починаю сумніватися в його вищій освіті.
А що тут незрозумілого? Він же не Стенфорді, перед студентами якого щось варнякав, учився, а в Кривім Рогу, там де його папік викладає. Тому й повірити, що він там здавав якісь заліки та іспити, було б великою дурницею.

(До речі, скабєйка спочатку сказала, що в Стенфорді буцімто має лекцію прочитати. Я вжахнувся, уявивши таке видовище!

Мигоська нібито мене ігнорує і не читає, то передай їй, що вона клінічна дебілка, бо проголосувала за цього блазня. Тупі відмазки, що в неї не було вибору, не канають.)
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Начиная с 10:30. Заметили?
https://www.youtube.com/watch?v=T2oTaNLkPDw
фуясє
хіз екселенсі  :laugh:
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

він як актор повинен був вчити ораторське мистецтво. У юридичних вузах навіть є такий предмет. Щось я починаю сумніватися в його вищій освіті. Він як кавеенщик повинен був хоча б для себе вивчити цей предмет.
Та нах оно ему нужно было? :gigi:  как видим, все, что надо для успеха - он выучил.  И его "КВН" стал весьма успешным и доходным, да и Президентом стал с первого захода. В отличие от очень, очень многих. ;)
Многие хорошо учились, да так и остались наймитами, а товарищ Гейтс из гаража сделал Майкрософт.
Кому шо. :smile3:
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

Він його не пародіє, він у нього вчиться.
этот пост сделал мой вечер :lol:
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

этот пост сделал мой вечер :lol:
не вчиться, він його давно пародіює, уже років двадцять, відповідно отакі от і ухватки.
   
Re: Зеленский в ООН спародировал хуйло.

не вчиться, він його давно пародіює, уже років двадцять, відповідно отакі от і ухватки.
вова хорошо может спародировать только добкина младшего. Правда, злые языки утверждают что на самом это не пародия :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія