Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгром МАФів у метро Політех

Re: Разгром МАФів у метро Політех
ska

В Харькове это давно сделали, только лучше, киоски не должны стоять на центральных улицах
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

ще раз - зносили не лише самобуд незграбний на проходах та площі перед метро - але й чомусь цілий торговий ряд, охайний, стаціонарний
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Дурень ти. Я вже 25 років спостерігаю за цією бійнею. Колись трощили ребра диким торгівцям і палили кіоски, зараз ламають ночами цілі ряди екскаваторами. Років через 5 бомбити будуть з повітря, мабуть.

Ну не приспособлена эта улица для базара. Неужели это трудно понять?

У меня рядом с метро Печерская стоит пять или восемь шаурмятных киосков  :weep: ну нафига? Такое впечатление что без шаурмы студентов не пускают в "кулёк" Поплавского  :laugh:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

То що кіоски ті потрібно прибрати то 100 відсотково.
Але якого хуя влада користується кримінальними методами коли в країні силовиків до єбені фені

Сьогодні владі кіоски не сподобались а завтре ще щось і підуть бульдозерами все трощити ?

Но дебілам непоняти
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А от в Полтаві навпаки, міськрада дає дозволи на встановлення нових МАФів, нових відкритих площадок ресторанів та кафе, бо це нові робочі місця, додаткові доходи міського бюджету.  (tu)
Питання часто не в МАФах як таких, а в тому, шо вони просто блокують проходи.
От біля мене збудували базарчик вздовж тротуару з дуже жвавим рухом. Просто шляк трафляє кожного разу, коли мені треба пройти в поліклініку. Був тротуар десь завширшки метрів 4, з одного боку від нього зробили глуху стінку, з іншого - кіоски. Але базарникам того було мало, взяли й поставили вздовж глухої стінки ряд прилавків. Але того теж було мало, тому прилавки почали розширювати. А потім перед розширеними прилавками почали ще й ящики з товаром ставити. В результаті прохід звузився до одного метра, який повністю перекривається будь-якою огрядною галичанкою, яка зупинилась біля прилавку  :( .
ІМХО, бульдозери - це правильно, гуманно і це шлях до прогресу  :gigi:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нужно днем сносить официально, а не так как они. Или боятся, что демонтажников не поддержат избиратели депутатов в Киевраду?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Такие мафы это признаки Азии и бедноты...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ще раз - зносили не лише самобуд незграбний на проходах та площі перед метро - але й чомусь цілий торговий ряд, охайний, стаціонарний

я учился в политехе, помню как было и как стало
теперь нереально быстро пройти по улице там было, особенно зимой
у торговцев свое на уме - шоб ты петлял между киосков и их посетителей, под ноги лезут


Останнє редагування: 4 грудня 2016 16:59:01 від elipse
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

знесено весь цей ряд
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ще раз - зносили не лише самобуд незграбний на проходах та площі перед метро - але й чомусь цілий торговий ряд, охайний, стаціонарний

Ты шутишь или правда не знаешь ? Владелец в бегах, бо он був за злочинну владу ( кстати он и лавочки и деревья посадил, вернее оплатил зеленстрою). Тем не менее он ( вернее представители) платили и до марта уплачено.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ще раз - зносили не лише самобуд незграбний на проходах та площі перед метро - але й чомусь цілий торговий ряд, охайний, стаціонарний

"стационарный" ряд - это то что на картинке выше?  :facepalm1:

Ты была там лет тридцать тому?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

Питання часто не в МАФах як таких, а в тому, шо вони просто блокують проходи.

ці нікому нічого не блокували. Вони стояли не на тротуарі. Там навпроти навіть лавочки для відпочинку під деревами чудово розмістились
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

"стационарный" ряд - это то что на картинке выше?  :facepalm1:

Ты была там лет тридцать тому?
учора. Я тут живу. На політесі.
мене дико бісили халабуди на майданчику навколо метро і підземного переходу. І продовжують бісити халабуди навпроти - які стоять на тротуарі, і людям там не розминутися навіть удвох
А цей торговий ряд стоїть (стояв) у сторонці, і дуже користувався попитом. Однаковий, охайний
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Ну не приспособлена эта улица для базара. Неужели это трудно понять?

У меня рядом с метро Печерская стоит пять или восемь шаурмятных киосков  :weep: ну нафига? Такое впечатление что без шаурмы студентов не пускают в "кулёк" Поплавского  :laugh:

А у мене біля метро Оболонь якась падла років 10 назад обгородила парканом площу біля Великоі Кишені. За часів Януковича кіосків наліпили щільно, зараз знову глухий паркан, всередині будка охоронця. Люди ходять по трамвайній коліі, падлючий паркан ніхто не чіпає. Ждуть, поки влада поміняється.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Веталя дайощ Академгородок следующий!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

я таки не розумію, таки нахуя трощити ?
Хіба нема методів вивезти то звідти кудись і виставити рахунок ?

п***а люди ви що єбанулися підтримувати такі методи влади ?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

учора. Я тут живу. На політесі.
мене дико бісили халабуди на майданчику навколо метро і підземного переходу. І продовжують бісити халабуди навпроти - які стоять на тротуарі, і людям там не розминутися навіть удвох
А цей торговий ряд стоїть (стояв) у сторонці, і дуже користувався попитом. Однаковий, охайний

Да всё там сносить надо. Нет там ничего охайного.

Охайно и красиво там было лет тридцать тому. Ты не застала наверное, потому сравнивать тебе не с чем. А сравнивать срань сейчас  и срань десятилетней давности - это  :facepalm1:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Київраді на замітку.
Готовий матеріально підтримати цей процес, якщо Київрада відкриє відповідний рахунок. Навіть якщо буду знати, що половину грошей вкрадуть.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А у мене біля метро Оболонь якась падла років 10 назад обгородила парканом площу біля Великоі Кишені. За часів Януковича кіосків наліпили щільно, зараз знову глухий паркан, всередині будка охоронця. Люди ходять по трамвайній коліі, падлючий паркан ніхто не чіпає. Ждуть, поки влада поміняється.

ну судичи з усього, можете з чистою совістю розтрощити або спалити тухуйню
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А у мене біля метро Оболонь якась падла років 10 назад обгородила парканом площу біля Великоі Кишені. За часів Януковича кіосків наліпили щільно, зараз знову глухий паркан, всередині будка охоронця. Люди ходять по трамвайній коліі, падлючий паркан ніхто не чіпає. Ждуть, поки влада поміняється.

Да этот забор возле Кишени - это у вас на Оболони уже достопримечательнос ть!  :laugh:

Он уже должен охраняться законом как памятник старины, йопт!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Ты шутишь или правда не знаешь ? Владелец в бегах, бо он був за злочинну владу ( кстати он и лавочки и деревья посадил, вернее оплатил зеленстрою). Тем не менее он ( вернее представители) платили и до марта уплачено.

Тобто можна очікувати, що незабаром потрощать ЦУМ? Якщо вони будуть послідовними, тоді я за.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Да этот забор возле Кишени - это у вас на Оболони уже достопримечательнос ть!  :laugh:

Ага, ахерітельно прикрашає місто і дохеріща функціональний паркано-маф, мля :(
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Тобто можна очікувати, що незабаром потрощать ЦУМ? Якщо вони будуть послідовними, тоді я за.

Точно! Давайте знесем ЦУМ а на його місці ще МАФів наліпимо! ВІЯ хай займає собі лобне місце на розі!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Мне интересно, кто-то из отписавшихся в ветке является потребителем этого г@вна, которое продается возле метро?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Точно! Давайте знесем ЦУМ а на його місці ще МАФів наліпимо! ВІЯ хай займає собі лобне місце на розі!

Не треба зносити ЦУМ, треба нахрен вигнати Ахметова. Ти не зрозумів суть мого печального жарту.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Да всё там сносить надо. Нет там ничего охайного.

Охайно и красиво там было лет тридцать тому. Ты не застала наверное, потому сравнивать тебе не с чем. А сравнивать срань сейчас  и срань десятилетней давности - это  :facepalm1:

+100500 Света, говоришь домов там жилых нет? А это что?




   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

ще раз: зносити треба було:

оце дике одоробло (там багато хуйні натикано), яке заважає УСІМ - не можна пройти до магазинів, до зупинки, до переходу - СТОЇТЬ СУКА, ніхто його взагалі ніколи не чипав


оцей мотлох, що захаращив вихід з метро - єдине, що знесли, але це ненадовго, вже зносили багато разів, воно за місяць знову виростає


і оцей весь ряд - бо неможна розминутись двом людям, тротуару нема - СТОЇТЬ як стояв




натомість знесли оцей чи не єдиний зручний ряд (що справа), який користувався попитом і нікому не заважав, бо стояв в глибині

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Мне интересно, кто-то из отписавшихся в ветке является потребителем этого г@вна, которое продается возле метро?

не питання в доцільності мафів, питання в кримінальних методах які собі дозволила влада. І неповазі до чужої власності , навіть якщо вона незаконно там розміщена.

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

+100500 Света, говоришь домов там жилых нет? А это что?



а ці кіоски ніхто не чипатиме. Ставлю 100 баксів  :laugh:  бо це - парафія податкової :dirol:  яка одразу за цими ларьками, у колишньому дитсадку

а знесено - стаціонарний торгівельний ряд, НЕ на тротуарі, НЕ на проході, НЕ шанхай. Усі шанхаї та помийки - стоять цілесенькі

інше лайно як стирчало, так і стирсчить - див.вище

Останнє редагування: 4 грудня 2016 17:20:52 від Svitlana Bykova
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Мне интересно, кто-то из отписавшихся в ветке является потребителем этого г@вна, которое продается возле метро?

 Достеменно відомо що на ФУПі одні мільонери і вони пересуваються тільки на авто.

 Що до вашого питання, то думаю якби це гівно не купляли, то ларьки б закрились.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ну не приспособлена эта улица для базара. Неужели это трудно понять?

У меня рядом с метро Печерская стоит пять или восемь шаурмятных киосков  :weep: ну нафига? Такое впечатление что без шаурмы студентов не пускают в "кулёк" Поплавского  :laugh:

Кстати, да... Никогда не понимала того шанхая. А возле остановки вообще развалы на сборных открытых фанерных лотках - копеечные трусы, носки, ёршики и мочалки.

А тот базар, который уже почти стационарно там зацепился напротив ОГА - без воды и туалетов, лишь бы народ там не кучковался на протесты? Сейчас, правда, наконец-то убрали, но несколько МАФов, вероятно, самых блатных, осталось.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

"Цариця Клеопатра" - м'ясний донер  :laugh:

Я бы не смог там мясца купить.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

їх знесено - знаєте чому?
бо на всьому політесі - це найтягловіше місце для торгівлі. Не поділили.

ось і все. Якби хотіли зробити зручні проходи - зносили б всю іншу х.й.ю, що понатикана навколо метро та зупинок. Але її не чипляють
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

"Цариця Клеопатра" - м'ясний донер  :laugh:

Я бы не смог там мясца купить.

Да уж... Вот кто называл так по-идиотски - какое отношение к шаурме имеет царица Клеопатра?  :pooh_lol:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

"Цариця Клеопатра" - м'ясний донер  :laugh:

Я бы не смог там мясца купить.
студенти купляли аж бігом :D
а я купляю м"ясо трохи далі, вже на базарі, дуже кльова там є ятка зі свіжим м"ясом та нирками і серцями для моїх кішок
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Кстати, да... Никогда не понимала того шанхая. А возле остановки вообще развалы на сборных открытых фанерных лотках - копеечные трусы, носки, ёршики и мочалки.

А тот базар, который уже почти стационарно там зацепился напротив ОГА - без воды и туалетов, лишь бы народ там не кучковался на протесты? Сейчас, правда, наконец-то убрали, но несколько МАФов, вероятно, самых блатных, осталось.

Напротив ОГА уже всю срань от трусливого Яныка уже убрали. Но возле метро какая-то фигня растёт постоянно... А вот через дорогу - там хуже чем на том Политехе.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

студенти купляли аж бігом :D
а я купляю м"ясо трохи далі, вже на базарі, дуже кльова там є ятка зі свіжим м"ясом та нирками і серцями для моїх кішок

А где там, извините, базар? Тоже на тротуаре? ;o

Там же места нет нигде даже доя маленького базарчика.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

їх знесено - знаєте чому?
бо на всьому політесі - це найтягловіше місце для торгівлі. Не поділили.

ось і все. Якби хотіли зробити зручні проходи - зносили б всю іншу х.й.ю, що понатикана навколо метро та зупинок. Але її не чипляють

у інших можливо є дозволи, видані старю злочинною владою, що ще не закінчилися
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Триває тища-піццотий переділ. Одні МАФи зносять, там само виростають інші. Бачено десятки разів.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

їх знесено - знаєте чому?
бо на всьому політесі - це найтягловіше місце для торгівлі. Не поділили.

ось і все. Якби хотіли зробити зручні проходи - зносили б всю іншу х.й.ю, що понатикана навколо метро та зупинок. Але її не чипляють

Я думаю, там всё проще. Как правило, такие одинаковые ряды имеют одного владельца, как правило, человека, вхожего в Киевадминистрацию или даже киевского чиновника, которыйтихонько  и сдает эти МАФы предпринимателям. Это очень хороший бизнес. Иметь 20-30-40 таких МАФов в разных уголках города - вот и суперприбыльный бизнес.

В сетях пишут, что договор заканчивался 3 декабря. Таким образом, разобрались с одним-двумя  конкретными хозяевами МАФов, а те люди, которые у них арендовали и которые теперь подсчитывают убытки, просто оказались заложниками обстоятельств. Скорее всего, среди них очень мало действительных владельцев, все они - арендаторы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія