Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: що обрати - м"ясорубку чи кухонний комбайн? Прошу порад та рекомендацій

Ніколи не мала цього девайсу, тому тупо не уявляю, за якими крітеріями робити вибір
прошу хелпу
І взагалі, що краще - м"ясорубка з функціями комбайну (???... а що це таке?) - чи кух.комбайн з функціями м"ясорубки?

===========
ТЗ:
десь 1-2 рази на місяць я кручу/рубаю м"ясо та овочі у відносно промислових масштабах, причому м"ясо з жилами, кістками та хрящами - роблю їжк для своїх кішок. Вручну це крутити вже трохи підзамахало. Син вимагає електродевайс - загалом то його робота, я чищу-ріжу, він крутить

також я обожнюю вінегрет та квашану-тушену капусту - але різати оте на кубики або шинковати капусту - вище за мої сили, краще вбитися. Читала, що сучасні девайси самі це роблять

і ост.часом реально шкодую, що стара соковижималка зламалася та була відправлена в утиль ще давно. Не вистачає мені її коротше.

Тісто я НЕ роблю і не замішую. Віддавна ми з тістом не дружимо, раніше його за потреби заводив чоловік, зараз син бавиться. Та й духовки нині нема і не особливо й потрібно :laugh:
   
если шинковать то лучше брать комбайн и купи электродуховку, если ребенок любит выпечку. клевая вещь
   
коротше, потрібна реальна порада - серед чого дивитися? м2ясорубок з додатковими функціями, чи серед комбайнів?
і на що звертати увагу.

я навіть не знаю, скільки має коштувати біль-менш притомний девайс. Бо бачила і за 700-900 грн, і за 5-7-9 тисяч.
Єдине, що мені поки підказали - шукати без пластика. Але блін воно зараз все з пластика.
Ще вичитала про якийсь "реверс" - мовляв, без нього нікуди 8-:

буду дуже вдячна за відгуки
   
кухонна машина кенвуд.
величезний вибір насадок для всіх робіт на кухні.
але вона досить дорога. як і насадки, які можна докуповувати окремо



Останнє редагування: 25 листопада 2017 17:32:54 від Гоша
   
Комбайн та хлібопічку.
   
если шинковать то лучше брать комбайн и купи электродуховку, если ребенок любит выпечку. клевая вещь
це за рік, не зараз - бо поки думаю, чи справді так треба одночасно і духовка, і мікрохвильовка (син хоче останню) - а місце є тільки на щось одне, ну ти ж бачила :) а "2в1" - вони теж різні. Коротше, це не питання на зараз, поки не горить (грошей на це все одне поки не заплановано та й нема)
   
жодна побутова м'ясорубка не рекомендована навіть для мороженого м'яса. ножа вб'єте. там навіть в інструкції про те пишуть. а ви про кістрки? в усякому разі, якщо будете вибирати, придивляйтеся до моделей з реверсом, моя порада. це значно спростить процес.
   
))))))))))))
Ну Ви зрозуміли))
Шось типу цього

Гоша теж норм порадив https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=986569.msg20523683#msg20523683

Останнє редагування: 25 листопада 2017 17:50:54 від Morcheeba
   
МВ - это чисто подогрев.
притом что моя навернута и грилем и конвекц.
никогда не пользуюсь. духовку ею заменить никак
   
вот не факт что так уж нужен большой дорогой комбайн.
потом половина всего только валяется и место занимает.
нужно ведь только то что реально юзается.
электромясорубка - самая простючая.
рубилка.
взбивалка.
Можно купить отдельными небольшими девайсами.
А деньги пустить на духовку.
   
МВ - это чисто подогрев.
притом что моя навернута и грилем и конвекц.
никогда не пользуюсь. духовку ею заменить никак

+1000.
   
Подивіться на оце https://m.rozetka.com.ua/offer/18250981. Для тих потреб,  що ви перерахували саме те.  Меле що трактор,  нормально робить томатний сік. Є купа шинковок. І є реверс.  Правда,  мені ще не разу не знадобився
   
комбайн Вош має досить гарну м'ясорубку
   
коротше, потрібна реальна порада - серед чого дивитися? м2ясорубок з додатковими функціями, чи серед комбайнів?
і на що звертати увагу.

я навіть не знаю, скільки має коштувати біль-менш притомний девайс. Бо бачила і за 700-900 грн, і за 5-7-9 тисяч.
Єдине, що мені поки підказали - шукати без пластика. Але блін воно зараз все з пластика.
Ще вичитала про якийсь "реверс" - мовляв, без нього нікуди 8-:

буду дуже вдячна за відгуки

Если мясорубка засорится жилами, то ёё придется отключать и разбирать, чтобы достать застрявший кусок, если она без реверса. А с реверсом просто включаешь "задний ход" и мясорубкавыдает тебе назад всю ту фигню, что ты её положила.

   
у мене комбайн Бош наіпнувся
відпрацював 10 років
   
Комбайн лежить в коробці, м'ясорубка працює регулярно, фарш робить.
Іноді міксер ручний теж працює.
Комбайн ніколи не буває доброю машиною.
   
на рахунок "без пластику" не все так однозначно. якщо втулка металева, то при клині горить мотор, а коли пластикова ламається втулка, ціна якої значно менше ніж мотора...
в мене звичайний зелмер куплений за 500 грн колись, вже 7 років калатає з пласмасовою втулкою..
   
да у меня была мясорубка с реверсом, это да нужно учитывать при покупке удобно. но тоже наипнулась да и хер с ней.
   
якщо втулка металева, то при клині горить мотор, а коли пластикова ламається втулка,
Суть не у втулці, а в
   
Исходя из всех твоих пожеланий, Света, лучше взять качественный комбайн с мясорубкой и  с функцией нарезки кубиками. По-моему, там в некоторых можно и сок делать стакан-другой.
Это в одной стороны.


Так ты убьешь все свои хотелки - и резать кубиками, и котам крутить мняско. Но, как тебе верно написали, в ту липиздрическую мнясорубку надо пихать "хорошо подготовленное" мняско, иначе мясорубка квакнется.

Я вышла из ситуации ещё проще. Если мне нужен фарш, иду в мясную лавку, благо, рядом есть, покупаю понравившийся кусок и прошу сделать фарш прямо при мне. Они его моют и пропускают через свою мощную мясорубку. Если хочешь совсем нежный, пропустят два раза. Бесплатно. Забыла уже, когда распаковывала свою мясорубку.

А с другой стороны совмещенные девайсы всегда хуже тех, которые выполняют только одну функцию.
   
"Реверс" - переключення напрямку обертання. Дуже допомагає якщо
забивається м'ясо на шнеку. Клацнув реверсом - почало розмотувати назад.
Потім знов включив та мелеш.
І звичайно, дивіться щоб м'ясорубка була шнекова (як звичайна) у комбайні,
а не ножі для салатів.
   
Я вышла из ситуации ещё проще. Если мне нужен фарш, иду в мясную лавку, благо, рядом есть, покупаю понравившийся кусок и прошу сделать фарш прямо при мне. Они его моют и пропускают через свою мощную мясорубку. Если хочешь совсем нежный, пропустят два раза. Бесплатно. Забыла уже, когда распаковывала свою мясорубку.
(tu)
   
у мене комбайн Бош наіпнувся
відпрацював 10 років

в мене ще ні, працює вже років 12 на 6 осіб без напівфабрикатів ;)
   
Исходя из всех твоих пожеланий, Света, лучше взять качественный комбайн с мясорубкой и  с функцией нарезки кубиками. По-моему, там в некоторых можно и сок делать стакан-другой.
Это в одной стороны.


Так ты убьешь все свои хотелки - и резать кубиками, и котам крутить мняско. Но, как тебе верно написали, в ту липиздрическую мнясорубку надо пихать "хорошо подготовленное" мняско, иначе мясорубка квакнется.

Я вышла из ситуации ещё проще. Если мне нужен фарш, иду в мясную лавку, благо, рядом есть, покупаю понравившийся кусок и прошу сделать фарш прямо при мне. Они его моют и пропускают через свою мощную мясорубку. Если хочешь совсем нежный, пропустят два раза. Бесплатно. Забыла уже, когда распаковывала свою мясорубку.

А с другой стороны совмещенные девайсы всегда хуже тех, которые выполняют только одну функцию.

залишилось вияснити скільки раз в день вони миють свою мясорубку...
   
(tu)
я любила колбасу делать с мясорубкой электро это удобно. но в принципе если есть насадка то и вручную можно насовать. вот с фаршем уже проблемы где взять свежий. нет у нас таких в округе мясных лавок как у шуши
   
Комбайн Кенвуд рулит, но недёшево, но рулит. Пользуемся уже много лет без нареканий как мясорубкой, блендером, измельчителем, шинковкой, вымешиваю тестоии ещё черт знает для чего. Насадки дорогие, но в итоге всё удобно и надёжно.

Бош не брать, т.к. вместо электронной защиты двигателя от перегрузки (жилы попались моцные или ещё что) они поставили одноразовый механический предохранитель (втулку), замена в сервисе стоит неадекватных денег плюс потеря кучи времени.
Такое решение используют и некоторые другие производители - надо уточнять перед покупкой.
   
а взагалі в першу чергу напевно треба про бюджет покупки говорити. тому що різниця там получиться досить суттєва.
   
У меня мясорубка Бош, а комбаин дещовый Дельфа кажись. Но мясорубка в стальном корпусе.
   
Когдато хотела Кенвуд, до войны. Сейчас мясо крутят на рынке при мне (мясорубки моют, видела).  Шинкую капусу сама (не облезу), есть отдельно блендер, там всяки фрукты и мягкие овощи в пюре.
А вот когда разбогатею, то зочу чтоб мясорубка+соковыжималка для овощей+миксер+блендер. Всё, остальное нмд лишнее.
   
Комбайн с мясорубкой.
Уже 9 лет у меня Бош. Постепенно можно к нему докупать разные насадки.


   
Комбайн с мясорубкой.
Уже 9 лет у меня Бош. Постепенно можно к нему докупать разные насадки.


Показати зображення...

отож ;)
   
отож ;)

Я отдельно к нему докупала верхний блендер и мясорубку, в комплекте шла только чаша и насадки для теста-взбивания и овощерезка.
Потом можно кофемолку докупить, потом крупомолку, кто поведен на здоров питании и сам себе крупы дробит и орехи:)
   
Я отдельно к нему докупала верхний блендер и мясорубку, в комплекте шла только чаша и насадки для теста-взбивания и овощерезка.
Потом можно кофемолку докупить, потом крупомолку, кто поведен на здоров питании и сам себе крупы дробит и орехи:)

в мене такий самий, лише ємність під тісто пластикова
але йому не менше 12 років, не ламається
до нього була пара Філіпсів -  значно гірші
   
комбайн с функцией мясорубки, но вопрос в том, что вы чаще готовите, у меня выпечка, паштет, коктейли молочные, а мясорубкой не пользуюсь, только обычной совковой, фарш вкуснее получается))) :brunette:
   
Мой жизненный опыт говорит, что несколько качественных специализированных инструментов лучше, чем один "All in one" (комбайн) B-)
   
+1 за Кенвуд. Да дорого, но оно того стоит.
   
Мой жизненный опыт говорит, что несколько качественных специализированных инструментов лучше, чем один "All in one" (комбайн) B-)

так, і місця вони займають більше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія