Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Піва фсьо! :-B

Re: Піва фсьо!  :-B

Карочє, внести і прийняти то різні речі, чого істерити зарання )
П.с. мені то взагалі пофіг ) ми в основному щось з дютіка привозимо, хіба що пиво дома , іноді якесь вино
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Заходя в магазин, дети не должны думать ,что алкоголь это обычный пищевой продукт
боже какая лапша...
на самом деле это банальный передел рынка продажи алкоголя и сигарет
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ото розетка почне гребти бабло  B-)

якщо це йде від бєні - їм теж заборонять - мазурашу ще законопроект наваляє

алкотютюновий ринок в україні - це більше 50 млрд грн. якщо його віджати від фоззі-атб-ашанів-і т.д., то непогано так можна наварити
   
Re: Піва фсьо!  :-B

   добрий проект, в додаток ще й треба скоротити часи продажу з 15:00 до 19:00

Біг по граблях, як завжди...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Нарід спивається. Треба помалу вивести це гімно з легального вжитку.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Супермаркети швидше позбудуться дитячих і спортивних товарів.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

То я вже написала вище що ) ідиотизм )) ті хто бухерить знає де купити , а ти раз в місяць заїдеш в маркет скупитися і ніззя ))
це справді ідіотизм
ВАШОГО Слуги Народу!
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Карочє, внести і прийняти то різні речі, чого істерити зарання )
базара нет
НО как говорил класик про звезду которая загорелась... просто так ничего не бывает... кому- то сильно нужно
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Супермаркети швидше позбудуться дитячих і спортивних товарів.

Там ще харчові продукти.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

це справді ідіотизм
ВАШОГО Слуги Народу!

Взяв приклад з ВАШОГО Пєдаліка  :laugh:  європейський мер європейської столиці  ;) чи ви проти Європи ?  :laugh:
   
Re: Піва фсьо!  :-B

У Верховній Раді пропонують заборонити продаж алкогольних напоїв та сигарет будь-яких видів у супермаркетах.

Ото воно ! І продавати згадане , разом із усякими засобами захисту рослин від шкідників або тамечки де фарби із розчинниками .  ))
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Така фігня є тільки у радикальних мусульман. Ми беремо приклад з Ірану?
   
Re: Піва фсьо!  :-B

базара нет
НО как говорил класик про звезду которая загорелась... просто так ничего не бывает... кому- то сильно нужно

Ну кияни ж схавали, чому іншим не спробувати  :)
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Мені теж пофіг. Вино для дам, та коньяк для чоловіків, в мене не з супермаркету. Однак, впади чек, меньше налогів. Зе спеціально говномідаствує?
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Біг по граблях, як завжди...

  коли в Чернівцях обмежували продаж алкоголю з 22 до 8 то в міськраді якийсь депутан-алконавт розповідав про те як він культурно жере горівку о 4-й ночі і ніхто не може йому це заборонити,

  але міськрада рішення прийняла і зараз стало менше алкоголіків верещати по вулицях всю ніч...

  так само треба робити і ВРУ - в робочий час немає чого жерти горівку - марш до робити!
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Цигарки однозначно нах. На касі така фігня не має продаватись. І ціна хоч 10 баксів за пачку.
вона має просто продаватись. колись пачка нормальних цигарок коштувала 25 центів. тепер ця сама марка- 2 бакси з гаком, а якість- на 5 центів
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Нарід спивається. Треба помалу вивести це гімно з легального вжитку.

Вже виводили.
Кілька країн, кілька разів.
Наслідки різні, але завжди цікаві...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

ханурі  будуть товктися не біля супермаркетів, а біля "спеціалізованних стаціонарних торгових точок "
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Алкоголь не должен быть легкодоступным товаром а то растёт нация алкогольного быдла
   
Re: Піва фсьо!  :-B

  коли в Чернівцях обмежували продаж алкоголю з 22 до 8 то в міськраді якийсь депутан-алконавт розповідав про те як він культурно жере горівку о 4-й ночі і ніхто не може йому це заборонити,

  але міськрада рішення прийняла і зараз стало менше алкоголіків верещати по вулицях всю ніч...

  так само треба робити і ВРУ - в робочий час немає чого жерти горівку - марш до робити!

Ви, мабуть, молодий ще.
А я добре пам'ятаю 85 рік.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

ханурі  будуть товктися не біля супермаркетів, а біля "спеціалізованних стаціонарних торгових точок "

  ці магазини повинні відкриватися не раніше 15:00 а в ідеалі - не раніше закінчення робочого дня...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Мені теж пофіг. Вино для дам, та коньяк для чоловіків, в мене не з супермаркету. Однак, впади чек, меньше налогів. Зе спеціально говномідаствує?

Податків.
Звісно спеціально.
Все для людей. Своїх.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

   
Re: Піва фсьо!  :-B

Алкоголь не должен быть легкодоступным товаром а то растёт нация алкогольного быдла
прям Горбачёв...
Михаил Сергеевич Вы ли это?
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Вже виводили.
Кілька країн, кілька разів.
Наслідки різні, але завжди цікаві...
завжди одинакові- контрафакт контрабандою
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ви, мабуть, молодий ще.
А я добре пам'ятаю 85 рік.

  я ще пам'ятаю свої відрядження до Росії за часів совку, коли на поштовому заводі всі працівники на обід жерли все те що тільки пахне спиртом - починаючи від флюсу...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Смотрю, те, у кого в семье есть алкоголик, активно поддерживают закрытие алкогольных отделов
   
Re: Піва фсьо!  :-B

завжди одинакові- контрафакт контрабандою

Ну, ще деякі державні утворення розпадались.
На кшталт Російської імперіїї або СРСР...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

А що ж тоді купувати??

Сахар, дрожжи и феншуйные травки.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Смотрю, те, у кого в семье есть алкоголик, активно поддерживают закрытие алкогольных отделов
73%?
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ну, ще деякі державні утворення розпадались.
На кшталт Російської імперіїї або СРСР...
це вже опосля
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Смотрю, те, у кого в семье есть алкоголик, активно поддерживают закрытие алкогольных отделов

  той депутат з Чернівців - тут доста туристів - алконавтів, тому й міськрада прийняла обмеження на продаж алкоголю...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

ці магазини повинні відкриватися не раніше 15:00 а в ідеалі - не раніше закінчення робочого дня...
:facepalm:
   
Re: Піва фсьо!  :-B

  я ще пам'ятаю свої відрядження до Росії за часів совку, коли на поштовому заводі всі працівники на обід жерли все те що тільки пахне спиртом - починаючи від флюсу...

Ну, якщо хоче людина ото жерти - вижене сама і буде жерти.
Реакція спиртового бродіння від Ваших заборон не припиниться...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

З своїм палєвним бухлом  :laugh:  ми пиво замовили один раз, всьо, на тому експерименти скінчились )

Я замовляв і все гуд будо
Он вчора забрав 2 пляшки просекко
Все гуд
   
Re: Піва фсьо!  :-B

прям Горбачёв...
Михаил Сергеевич Вы ли это?
Среди молодёжи,пивка вечером попить уже не считается пьянством
   
Re: Піва фсьо!  :-B

У Німеччині поряд з продуктовими супермаркетами є окремий супермаркет з продажу алкогольних напоїв, але пиво продається у всіх магазинах.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ну кияни ж схавали, чому іншим не спробувати  :)
ВАШ зебiл хоче поекспериментувати над усією Україною?!
Ню-ню...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Среди молодёжи,пивка вечером попить уже не считается пьянством
если бы... если бы это было даже неумелым и наивным желанием борьбы с пьянством... как с Горбачёвым
то того кто создал этот законопроект можно было бы пожурить, сказать что он просто молод и не понимает чего-то в этой жизни

но повторьсь  - это попытка банального ПЕРЕДЕЛА РЫНКА АЛКОГОЛЯ И ТАБАЧКИ, это даже не миллионы, это миллиарды
расстрелять!
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Я замовляв і все гуд будо
Он вчора забрав 2 пляшки просекко
Все гуд

А в нас не гуд, прислали якийсь шмурдяк що йде на експорт на кацапів, ми ще по етикетці зрозуміли що шотопашло нє так, карочє, хай самі його хлєбають
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія