Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Как сбросить пару килограмм с живота???

Re: Как сбросить пару кил с живота???

сбалансированное питание ЖБУ и не надо никаких диет!
Xoтите худеть: снижайте калораж на 20% плюс спорт. Xoтите наращивать мышцы: +20% калорий и спорт. Bce. B-)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

сбалансированное питание ЖБУ и не надо никаких диет!
Xoтите худеть: снижайте калораж на 20% плюс спорт. Xoтите наращивать мышцы: +20% калорий и спорт. Bce. B-)
Шахматы подойдут?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

сбалансированное питание ЖБУ и не надо никаких диет!
Xoтите худеть: снижайте калораж на 20% плюс спорт. Xoтите наращивать мышцы: +20% калорий и спорт. Bce. B-)

Хочу нагадати, як автор гілки:

Мета була дуже проста - влізти в штани які любив і хотів одягнути на весілля сина.
Мета була досягнута за півтора місяці, дуже легко.
Я перестав вживати цукор і хліб. Цього виявилося достатньо.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Хочу нагадати, як автор гілки:

Мета була дуже проста - влізти в штани які любив і хотів одягнути на весілля сина.
Мета була досягнута за півтора місяці, дуже легко.
Я перестав вживати цукор і хліб. Цього виявилося достатньо.
я гадала, що тижня повинно було вистачити)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

В  неті дієта Дюкана детально розписана. Є певні етапи. Перший - 3-4 дні їште тільки білкову їжу. Любите м ясо - напирайте на нього. Я не люблю його і тому перший раз, спробувавши цю  дієту і не схуднувши за перші дні, відмовилася. 


Дякую за труд!  :give_rose:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

быcтрая хотьба :pooh_go:  Пульс в районе 130. Ну как будто опаздываешь и притопила, но не бежишь еще. Плавание тоже хорошо, но не всегда есть возможность. Бег - если нет лишних кг, да и то некоторые физиотерапевты сомневаются в его полезности.

Я ходжу тримаючи пульс 160 годину
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я ходжу тримаючи пульс 160 годину


От звиздун...
Я уверен, что ты даже пробежать час на пульсе 160 не сможешь...
А, чтобы держать пульс 160 на ходьбе, нужно валить на уровне профессионала спортивной ходьбой...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я ходжу тримаючи пульс 160 годину
може твій пульсомер бреше?
я біжу зі швидкістю 10 км\год , щоб мати такий пульс.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Блин... Бегать нельзя, прыгать нельзя, коленно-локтевые упражнения нельзя... А ШО можно???
Американцы проводили исследование о пользе разных физических упражнений (польза для сердечно-сосудистой системы, польза для мышц-костей-суставов, травмо-безопасность и еще много разных показателей). Причем, исследование научное с четкой доказательной базой. Выводы по степени полезности:
1 место - занятия в тренажерном зале
2 место - плавание
3 место - езда на велосипеде
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сьогодні співробітниця поділилася своїм секретом схуднення. Втрачає вагу коли заводить роман на стороні)))))))
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сьогодні взяла на роботу обід, шпінат тушкований в сметані, ну і гидота я вам скажу, досі нудить :bueee:
   
Тренер с тренажерного зала, куда я хожу ,вчера стал чемпионом Украины .
Как тут писали - ленивый экстремал.  :)
На фото средний.

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сьогодні співробітниця поділилася своїм секретом схуднення. Втрачає вагу коли заводить роман на стороні)))))))
Ну так пріятноє с полєзним!))
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Чим корисне бадилля редиски?

Чим корисне бадилля редиски?
Як не дивно, але бадилля корисніше за саму редиску. У ній містяться ті ж компоненти, але в більш насиченому, концентрованому вигляді.

Вона багата вітамінами групи В, С, РР, калієм, фосфором, залізом, гірчичною олією, що надає їй приємний пряний смак з легкою гіркуватістю.

Бадилля використовують як приправу до різних страв (супів, тушкованого м'яса, картоплі, смаженої риби). Корисніше буде змішувати бадилля редиски з петрушкою, кропом, зеленою цибулею. На зиму бадилля можна сушити, закривати в банки, дрібно нарізавши і посипавши сіллю.

Читайте також Рукола: користь, шкода та вплив на організм та Користь листя салату для схуднення і травлення.

http://medfond.com/korysni-produkty/rediska-korist-ta-shkoda.html

А багато хто бадилля викидає.

Головне питання: Щоб такого з'їсти щоб схуднути?
Відповідь: траву в широкому розумінні. Щавель, петрушку та інше.
Тобто їжу по сезону. Зараз зелені вдосталь.

Останнє редагування: 20 квітня 2018 15:31:01 від com1
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Головне питання: Щоб такого з'їсти щоб схуднути?
(tu)
саме так)

але бадилля їсти не буду.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Можна ще спробувати підтримувати м'язи живота в тонусі.
Вправи. Наприклад, нахили назад-вперед, вбік та інші.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Махання ногами. Вперід, в бік і назад.
І крутити кільце на талії.
   
Махання ногами. Вперід, в бік і назад.
І крутити кільце на талії
.
Якщо налізе.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Вчора знайшла спосіб скинути усі зайві кг
Виходити з дому о 10 ранку
Їдьте на метро до арсенальної, потім через Маріїнський парк крокуєте до майдану, з майдану до Хрещатика , від Хрещатика піднімаєтеся вгору по Лютеранській до банкової, з банкової до круглоуніверситетсь кої і назад до метро Хрещатик
На метро їдете до Лісової і крокуєте на Даринок. На Даринку безпреривно вештаєтеся до сломої вечора.
Зранку встала-зайвих кг як не було
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Вчора знайшла спосіб скинути усі зайві кг
Виходити з дому о 10 ранку
Їдьте на метро до арсенальної, потім через Маріїнський парк крокуєте до майдану, з майдану до Хрещатика , від Хрещатика піднімаєтеся вгору по Лютеранській до банкової, з банкової до круглоуніверситетсь кої і назад до метро Хрещатик
На метро їдете до Лісової і крокуєте на Даринок. На Даринку безпреривно вештаєтеся до сломої вечора.
Зранку встала-зайвих кг як не було
це молодість! насолоджуйся)  ;)
потім так не буде.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Вчора знайшла спосіб скинути усі зайві кг
Виходити з дому о 10 ранку
Їдьте на метро до арсенальної, потім через Маріїнський парк крокуєте до майдану, з майдану до Хрещатика , від Хрещатика піднімаєтеся вгору по Лютеранській до банкової, з банкової до круглоуніверситетсь кої і назад до метро Хрещатик
На метро їдете до Лісової і крокуєте на Даринок. На Даринку безпреривно вештаєтеся до сломої вечора.
Зранку встала-зайвих кг як не було

То вода :)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???
tyv

Потрібно з цього питання проконсультуватися у олд-вуда!  :rotate:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сбросить вес очень просто - туда куда можно дойти пешком за минут 10-15-20 - идите пешком. Не сидите днями дома и на работе, перемещаясь между ними на машине. А если без машины никак - тренировочный зал как минимум 3 раза в неделю спасет начинающих и продвинутых жиротрестов :)

А вот диет никаких не надо если достаточно двигаешься.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сбросить вес очень просто - туда куда можно дойти пешком за минут 10-15-20 - идите пешком. Не сидите днями дома и на работе, перемещаясь между ними на машине. А если без машины никак - тренировочный зал как минимум 3 раза в неделю спасет начинающих и продвинутых жиротрестов :)

А вот диет никаких не надо если достаточно двигаешься.

если бы все было просто, тема заглохла бы на первых двух страницах.
у меня всегда была ненапряжная схема. в апреле, с первым теплом выходишь на утреннюю пробежку. пару дней отдых, потом пробежка.
за апрель-май получалось 8-10 пробежек. и все. с началом летней жары всегда была в форме.
а потом в один прекрасный апрель вышла бегать, раз, другой. а не худеется)
пришлось менять схему и здравствуй новые принципы питания.
возраст хитрая штука, вроде и знаешь зараннее, что все изменится, но все-равно офигеваешь, когда эти изменения происходят в реале.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сбросить вес очень просто - туда куда можно дойти пешком за минут 10-15-20 - идите пешком. Не сидите днями дома и на работе, перемещаясь между ними на машине. А если без машины никак - тренировочный зал как минимум 3 раза в неделю спасет начинающих и продвинутых жиротрестов :)

А вот диет никаких не надо если достаточно двигаешься.

В схудненні набагато більше має значення харчування, а не спорт чи фізична активність
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

В схудненні набагато більше має значення харчування, а не спорт чи фізична активність

Має значення баланс - розхід/прихід... Без фізичної активності розхід 0, а тому треба урізати і прихід до нуля...  B-)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Сьогодні взяла на роботу обід, шпінат тушкований в сметані, ну і гидота я вам скажу, досі нудить :bueee:

шпинат не тушкують, а трішечки присмажують... Попробуй з м'ясом... Шпинат додавай в самому кінці і вимикай відразу як він розм'як.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Йоб вашу наліво....  Неділя ногоходу, але сьогодні, ставрида г/к та пиво , нафіг все, сижу насолоджуюсь. Кіт їсть шкурки аж лящить. Жінка крошить весняний салатик до борщику. Початок п'ятниці - задовільно.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Має значення баланс - розхід/прихід... Без фізичної активності розхід 0, а тому треба урізати і прихід до нуля...  B-)

Лежание без сна за 1 час сжигает около 60.5 ккал для человека весом 55 кг.  B-)

Источник: http://diet.neolove.ru/calc/rashod_kkal_data/188/ © NeoLove.ru
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Лежание без сна за 1 час сжигает около 60.5 ккал для человека весом 55 кг.  B-)

Источник: http://diet.neolove.ru/calc/rashod_kkal_data/188/ © NeoLove.ru

Та можете виправдовувати і тішити себе казками як вам заманеться, але фізіологію ніхто не відміняв, а пасивне життя рослини тільки спонукає до розваг за столом...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Займатися активним сексом, якщо здоров,я дозволяє.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Та можете виправдовувати і тішити себе казками як вам заманеться, але фізіологію ніхто не відміняв, а пасивне життя рослини тільки спонукає до розваг за столом...

тю, просто не треба казочок про нульовий розхід.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Займатися активним сексом, якщо здоров,я дозволяє.

Ти мабуть теоретик...
Активний секс може бути пару місяців, на першій хвилі пристрасті, а потім стає фізіологічною потребою час від часу якщо ти не хворий на всю голову...

Про секс то теж казки, бо щоб спалити багато калорій, треба трахатись годинами, а то буває у нормальних людей тільки в кіно...

PS: Судячи з недавнього опросу, більшість користувачів ФУПу - старі пердуни 50+ тому про сексуальні фантазії я розумію... :gigi:

Останнє редагування: 27 квітня 2018 19:02:54 від Ihad
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ти мабуть теоретик...
Активний секс може бути пару місяців, на першій хвилі пристрасті, а потім стає фізіологічною потребою час від часу якщо ти не хворий на всю голову...

Про секс то теж казки, бо щоб спалити багато калорій, треба трахатись годинами, а то буває у нормальних людей тільки в кіно...

Може в тому плані що більше сексу меньше в рот тягнеш всякий непотріб....
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я хожу с работы М.Олимпийская - М.Театральная оч.быстрым шагом. За прошлую неделю -2. За эту - еще не знаю. Ну и порции напополам, ну и хлеб в минус, сахар в чае тоже напополам. И дома тренька.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Має значення баланс - розхід/прихід... Без фізичної активності розхід 0, а тому треба урізати і прихід до нуля...  B-)
Все верно, баланс нужен. Но замечу, что даже лёжа на диване потратишь за сутки 2000 ккал. А махая кайлом в забое 12 часов и 12 часов сна - всего 3000 ккал за сутки. Что приводит нас к простой диете - меньше жрать !!! Ибо бег/велик/спортзал бесполезны, если в сутки потреблять 6000 ккал, как делает большинство хомо сапиенсов.
Если бы обмен веществ у большинства был идеален, то мы все весили бы по 200 кг, слава богу,  ЖКТ тупо не переваривает половину еды. И только единицам "везёт" - у них идеальный обмен веществ, приводящий к 200 кг.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Йоб вашу наліво....  Неділя ногоходу, але сьогодні, ставрида г/к та пиво , нафіг все, сижу насолоджуюсь. Кіт їсть шкурки аж лящить. Жінка крошить весняний салатик до борщику. Початок п'ятниці - задовільно.

Это кот должен быть толстым, а ты худым. Отдай коту ставридку и забери у него шкурки и замени пиво на вино, или же пиво также отдай коту.

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Все верно, баланс нужен. Но замечу, что даже лёжа на диване потратишь за сутки 2000 ккал. А махая кайлом в забое 12 часов и 12 часов сна - всего 3000 ккал за сутки. Что приводит нас к простой диете - меньше жрать !!! Ибо бег/велик/спортзал бесполезны, если в сутки потреблять 6000 ккал, как делает большинство хомо сапиенсов.
Если бы обмен веществ у большинства был идеален, то мы все весили бы по 200 кг, слава богу,  ЖКТ тупо не переваривает половину еды. И только единицам "везёт" - у них идеальный обмен веществ, приводящий к 200 кг.

Ну поперше лежачи організм споживає не 2000, а десь 1200-1400 ккал, подруге якщо постійно бег/велик/спортзал - то ти просто фізично не зможеш з'їсти 6000 ккал
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Більше місяця не їм перших страв.
З трьох яєць викидую два жовтки.
Рис відмовився.
Макарони раз на тиждень.
Косюк - нафуй
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

шпинат не тушкують, а трішечки присмажують... Попробуй з м'ясом... Шпинат додавай в самому кінці і вимикай відразу як він розм'як.
ні, не можу на нього дивитися
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія