Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"ЗСУ - конвеєр з утилізації громадян" (тепер офіційно) [ua]

Після довгих років цькування порохоботсько-зрадницької модерації та роботи штабних чекистів на ФУП, які клеймили сміливих поодиноких представників чинної влади, які домагались донести до громадян, що українські генерали - м'ясники-вбивці, що ми воюємо гарматним м'ясом, як би нас не вводили в оману порохоботські переможні дифірамби єдиного марафону та звіти порохоботських ГШ, ОК та порохоботських спікерів ЗСУ, нарешті знайшлась сміливіця, яка наважилась сказати страшну Правду. Я їй повністю довріяю, бо вона підтримує Президента, а не порохоскот. Тобто, фактично, це слова самого президента Зеленського, що "ЗСУ - конвеєр з утилізації громадян".

Нарешті місцеві порохоботські політруки та чекісти припинять за завданням Порошенка та Залужного цькувати справжніх патріотів "іпсо" та "кацап". Сучої порохоботської свавільної модерації, що банила сміливців-патріотів із шакалячими порохоскотськими петросянськими причинами банів, не вказаних у правилах

Коли ФУПівець неіронічне пише "кацап" та "іпсо" на якісь сміливі твердження дописувачів, що йдуть всупереч марафону, знай, це - порохоскот кацап іпсо зі штабу Порошенка та Залужного.

"ЗСУ - конвеєр з утилізації громадян" (депутатка, що підтримує Президента)  [ua] Слава Україні [ua] Кожен, хто не згодний з тим, що ЗСУ воює гарматним м'ясом - марафонна порохоскотська кремлівська мразота [ua]

Цитувати
Мар'яна Безугла
8 год  ·
Слабка фракція та партія у війну мені не потрібна. Продовжу підтримувати ініціативи Президента, але не хочу мати спільні зобовʼязання з нардепами фракції, які встромляють ніж у спину.
Мені не потрібна ваша квота заступника голови Комітету Верховна Рада України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, коли ви:
 ⁃  Вимагаєте, щоб я мовчала, що комітет нацбезпеки байдикує, хто і що творить в комітеті.
 ⁃ Проти приймати факт, як вас сприймає суспільство: просто закриваєте на це очі та продовжуєте котитися у своїх бульбашках.
 ⁃ Вимагаєте ставитися  з «розумінням» до зради Завітневича, голови комітету.
 ⁃ Закриваєте очі на проблеми радянщини і вбивст наших громадян генералітетом, корупцію в секторі і продовжуєте працювати з ОПЗЖ тощо.
 ⁃ Вимагаєте від мене мовчати не тільки зовні, а й всередині.
Вважаю, що без радикальних змін існування парламенту буде тоталітарним хворобливим згасанням, ЗСУ перетворяться на конвеєр з утилізації громадян для підтримання статусу-кво фронту; без перегляду сектору нацбезпеки та оборони, встановлення реального контролю, корупція в ЗСУ вийде на перше місце, порівняно з будь-чим до того, а оборонно-промисловий комплекс не візьме на себе місію економічного та безпекового рушія країни. І це тільки кілька прикладів. Байдужість, інертність комітету нацбезпеки злочинна!
Я буду битися за все це усіма методами. Не буду зволікати. Знімаю з себе зобов’язання мовчати.
Готова працювати з КОЖНИМ в парламенті і ззовні, хто:
 ⁃ розуміє
 ⁃ має сенси поперед особистих амбіцій та преференцій
 ⁃ має практичні ідеї
 ⁃ готовий боротися за зміни не для галочки
 ⁃ ненавидить росію
 ⁃ не боїться!
З кожним в парламенті безвідносно до фракційної приналежності, з кожним громадянином безвідносно до політичних вподобань минулого і майбутнього.
Ніщо не може забрати внутрішнє почуття честі і гідності.
І часу немає.
 ⁃ Я написала заяву на вихід з фракції та партії «Слуга Народу».
 ⁃ Підтримую Президента.
 ⁃ Залишаюсь мажоритарним депутатом Оболонського району з усіма зобовʼязаннями відкритості та роботи з громадянами.
   
Маша! Маша! X(
   
Мені здається Дракулу можна було би і забанити!
Як думаєте?
   
Дякуємо виборцям Оболоньського району, дуже дякуємо!
   
От вам і причини Маряни-отмєни. Їй просто претложили уйти із хракції по собственному, 


Але це не відміняє сраки замість мозгів у голові Драке
   
Мені здається Дракулу можна було би і забанити!
Як думаєте?
вот ета паварот!! Шо, вже і свій дістав?
   
автор теми бот на роботі
провокатор
   
 [ua]

автор теми бот на роботі
провокатор

Коли ФУПівець неіронічне пише "кацап" та "іпсо" на якісь сміливі твердження дописувачів, що йдуть всупереч марафону, знай, це - порохоскот кацап іпсо зі штабу Порошенка та Залужного.
   
Виявляємо порохоскот, незгодний з тим, що ківаловець Залужний зробив з ЗСУ конвеєр для утилізації громадян України. Скільки ще порохоскоти будуть покривати Залужного та генералітет?
   
[ua]
та завалив би ти вже нарешті своє смердюче, брехливе, токсичне єбало. За пораду не дякуй.
   
 :lol:  Drake красавчик  :friends:
   
Коли це все починалось, хтось мені написав, що Маряна дурочка і ніхто не буде на неї звертати увагу.

Ага, не буде....
   
:lol:  Drake красавчик  :friends:
сракавчик. Навіть у сраказму теж є межа і оце гівняне бидло її таки переступило, що навіть свої ж його не зрозуміли.
   
та завалив би ти вже нарешті своє смердюче, брехливе, токсичне єбало. За пораду не дякуй.
Порохоскотська мразота палає від нас з Зеленським та Безуглою [ua]  Навіщо ти покриваєш Залужного? Це критична проблема. Ми з Зеленським та Безуглою намагаємось її здійняти.

У чому брехня? Що Залужний не молодець та геній, як його піарили порохоботи на обкладинці TIME чи The Economist, а корпціонер та влаштував конвеєр з утилізації громадян? Тут таке порохоскот рік писав і про корупцію - ви нас хочете знищити розмовами про корупцію. А тепер Міноборони виявляє корупцію порохоскотів на мільярди гривень. То може вас, порохоскотських сук, які тут роками намагались покрити Залужного, генералітет та бариг на крові, треба заткнути, а в ідеалі - розстріляти за законами воєнного часу?
   
:lol:  Drake красавчик  :friends:
Порохоскотська мразота karoffka вже палає, що не вдалось допомогти за 30 срібників кацапам дати знищити українців покриттям Залужного, генералітету та тотальної корупції в Україні [ua]
   
Порохоскотська мразота палає від нас з Зеленським та Безуглою [ua]  Навіщо ти покриваєш Залужного? Це критична проблема. Ми з Зеленським та Безуглою намагаємось її здійняти.

У чому брехня? Що Залужний не молодець та геній, як його піарили порохоботи на обкладинці TIME чи The Economist, а корпціонер та влаштував конвеєр з утилізації громадян? Тут таке порохоскот рік писав і про корупцію - ви нас хочете знищити розмовами про корупцію. А тепер Міноборони виявляє корупцію порохоскотів на мільярди гривень. То може вас, порохоскотських сук, які тут роками намагались покрити Залужного, генералітет та бариг на крові, треба заткнути, а в ідеалі - розстріляти за законами воєнного часу?
ти - головка від хуЯ. Не примазуйся. Де ти, уйобіщьне созданіє під назвою Срака і де Залужний із Зеленським.
   
.
   
ти - головка від хуЯ.
Палає порохоскотка, що ми з Зеленським та Безуглою нарешті перемогли над порохоскотами-чекістами та порохоскотами-модераторами, яких тут два роки банили за правду про те, що ЗСУ воює гарматним м'ясом, а країну нищить тотальна корупція. Що в тебе проти нас з Зеленським та Безуглою? Ти теж захищала дисер у Ківалова, порохоскотка?
   
і де Залужний
Порохоскот покриває Залужного :X
   
Пошел нах@й!
   
.
мася, шо хотів сказати?

Пондравилася я - крапни ще один раз, понравився Драке - крапни ще двічі. Не понравилася я - крапни ще тричі. Не понравився Драке - крапни ще чотири рази. Ніхто не понравився - крапни ще пять разів. Понравилися всі в цій гілці - крапни ще шість разів.
   
Порохоскотська мразота палає від нас з Зеленським та Безуглою [ua]  Навіщо ти покриваєш Залужного? Це критична проблема. Ми з Зеленським та Безуглою намагаємось її здійняти.

У чому брехня? Що Залужний не молодець та геній, як його піарили порохоботи на обкладинці TIME чи The Economist, а корпціонер та влаштував конвеєр з утилізації громадян? Тут таке порохоскот рік писав і про корупцію - ви нас хочете знищити розмовами про корупцію. А тепер Міноборони виявляє корупцію порохоскотів на мільярди гривень. То може вас, порохоскотських сук, які тут роками намагались покрити Залужного, генералітет та бариг на крові, треба заткнути, а в ідеалі - розстріляти за законами воєнного часу?

Чому мені від цього допису хочеться не сміятись, а ридати?
   
Кацапский агент еще рассуждает, кому на каком языке говорить. Пока стопудовое правило - как только кто-то начинается этот срач, значит, кацапский бот.
   
Палає порохоскотка, що ми з Зеленським та Безуглою нарешті перемогли над порохоскотами-чекістами та порохоскотами-модераторами, яких тут два роки банили за правду про те, що ЗСУ воює гарматним м'ясом, а країну нищить тотальна корупція. Що в тебе проти нас з Зеленським та Безуглою? Ти теж захищала дисер у Ківалова, порохоскотка?
завали єбало - 2.
   
Чому мені від цього допису хочеться не сміятись, а ридати?
бо у нього дуже шершавий язик і тому твоїй шмонькі боляче.
   
Моя подруга знає Безуглу по своїй роботі в Оболонському районі .Так от ,в житті вона така як ви усі  про неї думаєте .
   
Я так розумію сказав би це якийсь блогер, а не безумна, уже б вибачався на табуретці в СБУ.

А тій пзді все можна, ну і де органи?
   
Моя подруга знає Безуглу по своїй роботі в Оболонському районі .Так от ,в житті вона така як ви усі  про неї думаєте .
а шо за єбанат її на роботі там тримає
   
бо у нього дуже шершавий язик і тому твоїй шмонькі боляче.

Кварталівський гумор - хyйня, не жартуй так більше.
   
а шо за єбанат її на роботі там тримає

Тут інше питання, як назвати того, хто надав їі трибуну і розкрутив ? :gigi:
   
Пошел нах@й!
Зі мною згоден Воїн Аналітик та найкраща людина Зеленського на форумі - A.I. ua]

Ну вопще-то по Залужному багато питань.
Бардака в армії і по мобілізації овердофуя.
І всякі там інтервʼю роздавать без узгодження це грубе порушення субординації.

якщо віськові ігнорують обрану народом владу то це називається військовий заколот
   
вот ета паварот!! Шо, вже і свій дістав?

Рогатенька! Тобі Слау відповів!
   
Треба сюди свого віршика притулити. Чекайте.
   
завали єбало - 2.
Порохоскотська тварина провалює завдання кремля із знищення України, тому так палає B-)

Зі мною згоден Воїн Аналітик та найкраща людина Зеленського на форумі - A.I. ua]

Ну вопще-то по Залужному багато питань.
Бардака в армії і по мобілізації овердофуя.
І всякі там інтервʼю роздавать без узгодження це грубе порушення субординації.

якщо віськові ігнорують обрану народом владу то це називається військовий заколот
   
Заключна промова Безуглой:

Нахyя мені фракція ваша!
Нахyя мені той Арахаша,
Партквіток на підлогу хyяк!
Рвать не буду за вас я пердак
Нахyй Слуг, бляtь, і нахyй мандат!
Облік мій і без нього пиzдат!
Я Борисичу буду служить
А на вас, буду хyй я ложить
В рот єбать вас, і фракцию вашу
Все, пиzдець! Я пішла!
                             Ваша Маша!


На жаль в одну стрічку не зміг вкласти Машкину лексіку, мабуть з поваги до Борисича.

Останнє редагування: 11 січня 2024 10:00:33 від ЮАР
   
Моя подруга знає Безуглу по своїй роботі в Оболонському районі .Так от ,в житті вона така як ви усі  про неї думаєте .
а твоїй подрузі можна довіряти? Може вона заангажована, з пєсу, як і ти.
   
+1 справжній патріот на ФУП [ua]

А Залужний не боїться одного дня почути, що більше людей у нього не буде?
   
Модератор ще не проснувся?
   
Взагалі це порушує правила ФУП
 :dopovid:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія