Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ті ж самі соросятка що пропагандують вбивство дітей

під лозунгом "Моє тіло- моє діло!",

також пропагандують насильну вакцинацію чомусь забуваючи про "Моє тіло - моє діло!"...

Це вичайна хуцпа та сатанізм.

Сподіваюся що таки воздасться вам, п1дараси.
   
Не, ну тело-то на самом деле его. И его дело, как именно расхерачить то тело. Дело хозяйское.

Но вот улица - не его. Не нужно демонстрировать "моё тело - моё дело" на улицах и площадях, это общественная территоря, не твоя. Я, может, там с ребёнком прогуливаюсь, и вовсе не желаю, чтобы мой ребёнок видел на прогулке всяких уродов, вместо того, чтобы наслаждаться природой и погодой.
   
Не, ну тело-то на самом деле его. И его дело, как именно расхерачить то тело. Дело хозяйское.

При абортах розхєрачують тіло дитини, а не хоста з ваґіною.
   
При абортах розхєрачують тіло дитини, а не хоста з ваґіною.
Яке ще тіло на першому-другому тижні? )))
Тоді баби, що ковтають під час мінєту, взагалі - канібали, що жеруть ненароджених дітей. :K
   
Тоді баби, що ковтають під час мінєту, взагалі - канібали, що жеруть ненароджених дітей.

За такими глибокими знаннями біології тобі можна ставити абсолютно чіткий діагноз. Короче до психопата не дотягуєш бо тупий як пробка.
   
Не, ну тело-то на самом деле его. И его дело, как именно расхерачить то тело. Дело хозяйское.

Но вот улица - не его. Не нужно демонстрировать "моё тело - моё дело" на улицах и площадях, это общественная территоря, не твоя. Я, может, там с ребёнком прогуливаюсь, и вовсе не желаю, чтобы мой ребёнок видел на прогулке всяких уродов, вместо того, чтобы наслаждаться природой и погодой.

Общественная территория - она ровно настолько же его, насколько и Ваша.
   
тупий як пробка.
Довпойпіна конспірологічна,  хто б казало, але не ти )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія