Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У нас ВІЙНА

У нас ВІЙНА

а ви там про заручника...


Тай таке
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

у війну всі йдуть на війну, а не на весілля, фейсбук чи фуп
   
Re: У нас ВІЙНА

у війну всі йдуть на війну, а не на весілля, фейсбук чи фуп
Войны бывают: мировые, холодные, гибридные, торговые, информационные, психологические и т.д.
Не надо обобщать!
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

я и не обобщаю, просто крым и донбасс тю-тю, и не гибридно, а в натуре, а в Украине до обеда хоронят убитых воинов, а после обеда - масовi народнi гуляння на свадьбах, в кабаках или в кирилловке.


я этого не понимаю.
   
Re: У нас ВІЙНА

я и не обобщаю, просто крым и донбасс тю-тю, и не гибридно, а в натуре, а в Украине до обеда хоронят убитых воинов, а после обеда - масовi народнi гуляння на свадьбах, в кабаках или в кирилловке.


я этого не понимаю.
А что тут понимать? Четверть населения душою с врагом, а половине нет вообще никакой разницы.
Результаты выборов это только подтверждают.
   
Re: У нас ВІЙНА

Активна фаза інформаційної війни, хуйло активно вербує кончену зелень в свої медведчуківські ряди.
   
Re: У нас ВІЙНА

А что тут понимать? Четверть населения душою с врагом, а половине нет вообще никакой разницы.
Результаты выборов это только подтверждают.


а 25% населення тільки і дивляться що б його у неньки украсти під шумок війни, якщо вірити результатам виборів
   
Re: У нас ВІЙНА

а 25% населення тільки і дивляться що б його у неньки украсти під шумок війни, якщо вірити результатам виборів
Украсть (или получить на шару) мечтают 99% независимо от политических вкусов!  :lol:
И это таки всех объединяет!  :gigi:

Останнє редагування: 22 липня 2020 18:23:13 від Totenhead
   
Re: У нас ВІЙНА

а 25% населення тільки і дивляться що б його у неньки украсти під шумок війни, якщо вірити результатам виборів

Бггг)) все вже вкрадено 73%-вою сараною.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Бггг)) все вже вкрадено 73%-вою сараною.

бяка, а вам на остальные 27% земли отрежут, или как?
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

А что тут понимать? Четверть населения душою с врагом, а половине нет вообще никакой разницы.
Результаты выборов это только подтверждают.

и что теперь?
   
Re: У нас ВІЙНА

я и не обобщаю, просто крым и донбасс тю-тю, и не гибридно, а в натуре, а в Украине до обеда хоронят убитых воинов, а после обеда - масовi народнi гуляння на свадьбах, в кабаках или в кирилловке.


я этого не понимаю.

 :facepalm1:

вологі мрії кацапів
   
Re: У нас ВІЙНА

 Свині не думають за Україну.
 Свині думають, де б ще насерти.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

:facepalm1:

вологі мрії кацапів

це все? ну то файно.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Свині не думають за Україну.
 Свині думають, де б ще насерти.

а хто за неї думає?
   
Re: У нас ВІЙНА

а хто за неї думає?
Люди. B-)
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Люди. B-)

i? обтерлись мовчки і в кирилівку? бо в крим нiззя?

Останнє редагування: 22 липня 2020 18:53:57 від nik
   
Re: У нас ВІЙНА

я и не обобщаю, просто крым и донбасс тю-тю, и не гибридно, а в натуре, а в Украине до обеда хоронят убитых воинов, а после обеда - масовi народнi гуляння на свадьбах, в кабаках или в кирилловке.


я этого не понимаю.

Тіпа такого не було під час другої світової?  :facepalm1: Друга світова просто сама відома, під час кожної війни так.
   
Re: У нас ВІЙНА

Свині не думають за Україну.
 Свині думають, де б ще насерти.

Чого ти так себе незиваєш? :acute:
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Тіпа такого не було під час другої світової?  :facepalm1: Друга світова просто сама відома, під час кожної війни так.

ну тоді всі чекаємо на розпад росії, а поки що хто воює, а хто в кирилівку чи на весілля.
   
Re: У нас ВІЙНА

я и не обобщаю, просто крым и донбасс тю-тю, и не гибридно, а в натуре, а в Украине до обеда хоронят убитых воинов, а после обеда - масовi народнi гуляння на свадьбах, в кабаках или в кирилловке.


я этого не понимаю.

+
   
Re: У нас ВІЙНА

зараз це конфлікт низької інтенсивності, фактично - робота для воєнізованої поліції
   
Re: У нас ВІЙНА

ну тоді всі чекаємо на розпад росії, а поки що хто воює, а хто в кирилівку чи на весілля.
Якщо Атошник відповість чесно як вони чудять... Ти будеш дуже здивований.

Кабс хоч негідник, він про це знає, але описує ситуації цілком реальні. Коли до солдат по процес кохання залазять мати і дочька, і їх по кругу пускають солдати, а офіцер в ужасі.

Тільки не треба казати що вони були б проти цього на цивілці.  :facepalm1:
   
Re: У нас ВІЙНА

+

Пристосуванець, піддакує бреду.  :facepalm1:
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Якщо Атошник відповість чесно як вони чудять... Ти будеш дуже здивований.

Кабс хоч негідник, він про це знає, але описує ситуації цілком реальні. Коли до солдат по процес кохання залазять мати і дочька, і їх по кругу пускають солдати, а офіцер в ужасі.

Тільки не треба казати що вони були б проти цього на цивілці.  :facepalm1:

так, здивований.

ну то може треба називати речі своїми іменами?
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

зараз це конфлікт низької інтенсивності, фактично - робота для воєнізованої поліції

тобто, все бiльш-менш ок? ну забрали крим, ну i  хер з ним? будемо спiвати  i  на променад в кирилiвку

   
Re: У нас ВІЙНА

Война в 2015 закончилась, але. 
   
Re: У нас ВІЙНА

тобто, все бiльш-менш ок? ну забрали крим, ну i  хер з ним? будемо спiвати  i  на променад в кирилiвку

забрали не зараз
та війна вже програна (для цього є чіткі критерії оцінки)
зараз нема активних бойових дій
   
Re: У нас ВІЙНА

i? обтерлись мовчки і в кирилівку? бо в крим нiззя?
Це про парисят? шість років війна, а вони тіко згадали? (td)
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

забрали не зараз
та війна вже програна (для цього є чіткі критерії оцінки)
зараз нема активних бойових дій

ясно.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Це про парисят? шість років війна, а вони тіко згадали? (td)

я про всіх. досить ділити - крим відібрали не тільки у поросят.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Война в 2015 закончилась, але. 

але що? є плани як повернути?
   
Re: У нас ВІЙНА

я про всіх. досить ділити - крим відібрали не тільки у поросят.

 Ті ж придурки гоноряться - самі відокремлюються.
 Думають що вони "равнєє".
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

тому що є план кидатися гівном 25% у 73% і навпаки. це звісно допоможе звільнити крим.
   
Re: У нас ВІЙНА

Стрелять уже нечем. Навоевались. Без экономики никаких побед не будет, потому что даже тактику чечено-афганцев нельзя применить к нынешней ситуации.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Стрелять уже нечем. Навоевались. Без экономики никаких побед не будет, потому что даже тактику чечено-афганцев нельзя применить к нынешней ситуации.

благодарю за откровенность, многое становится понятным. если позволите - а почему нечем стрелять и почему нельзя применить тактику? хочу просто понять.
   
Re: У нас ВІЙНА

забрали не зараз
та війна вже програна (для цього є чіткі критерії оцінки)
зараз нема активних бойових дій
Якби ми програли війну то зараз нам писали історію знову з Москви. Тому це не програш, як казала в радянський доктрині, відступ це допоміжний бій для вимотування сил противника.

От Білоруси програли бо їх історію пише Москва.
   
Re: У нас ВІЙНА

тому що є план кидатися гівном 25% у 73% і навпаки. це звісно допоможе звільнити крим.

 Не так.
 Була собі село.
 Прийшли вороги, поманили місцевих дурників праниками, зруйнували околиці.
 Сільський староста тіко удавав, що воює, бо у ворогів і свати його живуть, і млинок справно працює.
 Так і стоїть село напів зруйноване.
 Поки гвалт-суперечки вибрали селюки собі замість старости-зрадника просто дурника.
 І тепер старшина репетує, які селюки хрєнові, аби ті тіко не об'єдналися.
 Ворогу того і тре.

 Млинок ці сватами поживають гарно.
 А селу приходить гаплик.
   
Re: У нас ВІЙНА

благодарю за откровенность, многое становится понятным. если позволите - а почему нечем стрелять и почему нельзя применить тактику? хочу просто понять.
Вони завжди так кажуть...

Що немає им стріляти.

Єдині утворення що можуть вести війну це держави, те що олігархи щось можуть... Це казки які людям дуже подобаються.

Є чим стріляти, але є інші нюанси... Та писалось тут за них, якби хтось слухав і читав....
   
Re: У нас ВІЙНА

благодарю за откровенность, многое становится понятным. если позволите - а почему нечем стрелять и почему нельзя применить тактику? хочу просто понять.

 Склади підірвані, патронний завод тіко у мріях, своє вугілля купують по гарній ціні. Шоніясна?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія