Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

62% до тепер, за те щоб на фупі панувала українська, і замість того щоб меншість прийняла ці правила, за всіма правилами демократії, та погодитлась на використання української, чуємо мантри про нерозпалюйте ворожнечі, що в перекладі на вуличну означає ідіть нах будемо розмовляти так, як нам подобається, то про що мова?
И вам - тоже флаг в руки и в том же направлении, что и предыдущему оратору.
"63% шоб на форуми панувала..." ну так нехай именно у этих самых 63% она и панует, что примерно соответствует использованию украинского языка в Украине в разговорной речи на бытовом уровне, ото как раз эти 63% украинским и пользуются, остальные 37% используют русский и прочие венгерские с румынскими. ИМ предложите "поголовно перейти на украинский", так в пределах Украины, а не в пределах форума. Куда они вас пошлют вы догадываетесь? Вот и я вас посылаю точно по тому же адресу.
Створи свій власний ресурс і встановлюй на ньому правила спілкування. А поки що тут буде стільки мов, скільки мов у співрозмовників.
+500 в самую точку.

Останнє редагування: 22 лютого 2018 17:12:37 від Aleksandr_1
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

62% до тепер, за те щоб на фупі панувала українська, і замість того щоб меншість прийняла ці правила, за всіма правилами демократії, та погодитлась на використання української, чуємо мантри про нерозпалюйте ворожнечі, що в перекладі на вуличну означає ідіть нах будемо розмовляти так, як нам подобається, то про що мова?

мова у вашому випадку - про демагогію  :)

про або повне нерозуміння вами що таке демократія
або намагання натягнути дещо на глобус  :D

Навіть у розвинених Західних країнах зі сталою демократією далеко не всі питання вирішуються за допомогю голосування.

от скажімо, чи багато демократії в армії?
або  у приватній фірмі?
Уявіть собі картину: приходить власник до свого кабінету, а там його підлеглі шляхом демократичних (!!) процедур вирішили зробити для себе кімнату відпочинку. ... Уявили? Ні? Чому? Адже там демократія? То, за вашою логікою, можна вирішувати будь-які питання голосуванням?

Ще один приклад: уявіть собі що водії кожного разу будуть голосуванням визначати хто з них має кого пропустити. Уявили? Теж ні?

Отже. Демократія - це перш за все державний устрій. І це не означає що при демократії будь які питання можуть визначатися шляхом голосування.

Тому ваші закиди щодо мови форуму - це дурнуваті міркування або неука або манулятора.
Власник форуму встановлює правила.
А демократія дає можливості створити свій форум і встановити там свої правила 
звісно такі що не порушують чинне законодавство.

Щодо "розмовляти так, як нам (будь-кому) подобається", то - так.
Люди мають право у побуті, при спілкуванні на форумах тощо обирати мову на власний розсуд.
Як би вам це не муляло.
Держава може регулювати застосування мови у офіційнії царині, у ЗМІ, у навчальних закладах тощо.
Але спілкуання у побуті - це особиста справа кожного.

Демократія - це не тільки голосування.
Це не в останню чергу і права людини. Чули про таке?
Чи вибірково прагнете застосовувати демократію лише там і так де і як вам подобається?
Чи просто за зразком чув дзвін та не знаєде він, притягуєте за вуха демократію, не розуміючи взагали що воно таке?

Останнє редагування: 22 лютого 2018 17:27:49 від Witt
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

звичайно що використання, кому потрібне володіння без використання, особливо якщо це не стосується побутового чи не офіційного рівня

Насправді володіння без використання  неможливе, це так.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Насправді володіння без використання  неможливе, це так.

Только если использование равно 0%.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Я не буваю на ізраїльських форумах, але не можу собі уявити аби євреї хто не володіє івритом використовували такі аргументи
і очікували на такі перспективи
бо якщо порівнювати вихідні мовні умови з такою позицією в Ізраїлі іврит був би досі мервою, максимум канцелярською мовою.
Але це не є дійсність, очевидно в євреї інакше ставляться до своєї мови.

Я теж не буваю на ізраїльських форумах
але давно, коли ще писав на російських форумах, доводилося ходити за посиланням і на ізраїльські форуми
(бо наводили посилання на обговорення як аргументи про Голомор і УПА)
Пам"ятаю, що дописи буди двома мовами.
І гілок на кшталт "свій - чужий" мені щось не зустрічалось.
Може щось з часом змінилося. Тому і спитав.

Так, у нас з Ізраїлем дещо різні умови. Але маємо брати за зразок розумне.
Коли Ізраїль намагається залучити потік репатріантв, він дбає про приріст населення.
Тому не висувається дуже жорстких умов про знання мови.
Мається на увзі, що згодом репатріанти її опанують.
Для цього їм створюють відповідні умови.
І не відштовхують потенційних співгромадян дурнуватими маркерами
А працюють у напрямку патріотичного виховання.
Це тре брати за приклад.
Ставлення до людини як такої.
   
Так, у нас з Ізраїлем дещо різні умови. Але маємо брати за зразок розумне.
Коли Ізраїль намагається залучити потік репатріантв, він дбає про приріст населення.
Тому не висувається дуже жорстких умов про знання мови.
Мається на увзі, що згодом репатріанти її опанують.
Для цього їм створюють відповідні умови.
І не відштовхують потенційних співгромадян дурнуватими маркерами
А працюють у напрямку патріотичного виховання.
Це тре брати за приклад.
Ставлення до людини як такої.

Взагалі-то, по факту, в Україні умови умови ще ліберальніші ніж в Ізраїлі.
Мається на увазі, що опанування мови взагалі не обов'язкове. 
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

ну і узагальнення відповідні, і справедливі за поширеності такої позиції:

"Ситуація така, що обидві мови активно використовуються, і так ще довго буде"
"Звиняйте, швидко не вийде ніяк"

І?
з чим ви не згодні?
Я теж кажу що це довготривалий процес.
Особливо щодо спілкування у побуті.
Задля  стійкого переходу на українську (як і будь-яку у подібній ситуації) знадобиться зміна поколінь.

Ви вважаєте інакше?
за яких підстав?

щодо шарікових, то вони є з обох боків.
Я проти такого підходу з будь-якого боку.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Взагалі-то, по факту, в Україні умови умови ще ліберальніші ніж в Ізраїлі.
Мається на увазі, що опанування мови взагалі не обов'язкове.

ну то тре працювати у цьому напрямку.
Я вже писав вище: держава має спонукати пересічних, створювати відповідні умоми.
Разом з тим не роздмухуючи ворожнечу, поснюючи свої дії, переконуючи, посилаючись на світові приклади тощо.

Як з законом про освіту, наприклад. Стояти на державницьких позиціях,
разом з тим можна піти на деяки компроміси ( наприклад, продовжити перехідний період тощо)
Тобто, тре діяти фахово, з розумом. А не як слон у парцелярні.
   
І?
з чим ви не згодні?
Я теж кажу що це довготривалий процес.
Особливо щодо спілкування у побуті.
Задля  стійкого переходу на українську (як і будь-яку у подібній ситуації) знадобиться зміна поколінь.

Ви вважаєте інакше?
за яких підстав?

щодо шарікових, то вони є з обох боків.
Я проти такого підходу з будь-якого боку.

я не згоден з вище описаними позиціями
які і формують нижче описані прогнози

інша позиція в Ізраїлі призвела до іншого результату
   
я теж плюсую
Але.
справа не в дискусії.
дискутувати можна

Справа в МЕТІ цієї гілки!
З якою метою ТС відкрив гілку саме з ТАКОЮ назвою?

Невже хтось гадає, що гілки з такими назвами допоможуть поширювати українську?
 :(

Можна і тре просувати прийняття нового закону. Можна агітувати, переконувати, пояснювати тощо. Але не шляхом розбрату! Маємо вчитися переконувати, залучати прибічників, а не роздмухувати ворожнечу.

Скільки ще раз тре це повторити?
Кожен, хто відкриває "мовні"  гілки не для срачу, а задля просування української, має себе спитати як саме ця гілка допоможе справі, які аргументі я маю навести.
І керуватися гаслом "не нашкодь!"

А такі гілки як ця  - це праця на рашистів.

Якщо ви не в змозі прочитати та зрозуміти прочитане у Старт-пості, я відповім вам згодом. Почекайте. Зараз не  дискутую.

Я народився, виріс, навчався та працював в Криму. На ПУК. Ще до мене, після переізду моі батьки (украіномовні з дитинства) стали російськомовними. В школі вчилка украінськоі була "бандерівкою" а німецькоі - "фашисткою". Це була НОРМА. Педколектив не реагував ніяк.  А звершеність до всього "бидлячого украінскова" це було звичайне явище. Но то таке. Зрозуміти той ватанський жах може тільки той, хто там жив.

Я про що. Тут деякі особи, пишучи або від "патріотичних" сил з світлинами із radikal-у (tu), або пихаті  "економічні" та "інсайдерські" віпи "всєх мастєй" бекають на росмові і ігнорують украінську в спілкуванні.

Про що питання. Пропоную на два дні ігнорувати російськомовні дописи та коментарі. В якості експерименту.

Увага! Ніяких заборон росмовним, бо ще в ООН поскаржаться, суто за бажанням!

Той, хто є украінцем, та приймає участь в квесті ставить "За".

Отже до справи


Останнє редагування: 22 лютого 2018 18:00:54 від Листоk
   
російська не потребує захисту
бо їй нічого не загрожує
вона розвивається у північного сусіда.

 а ви такими тезами (про захист росмови) виступаєте помічником таким як Допіру і Ко :(

 Тут явно искусственное недоразумение! Хотя вы правы САМ русский язык защищать совершенно не следует! Правы и в том.что такие как Допіру і Ко - умелые демагоги,извратят любое утверждение так.как им выгодно.
 Да и вы повелись тоже...
 Расшифровываю по смыслу!

А почему  мы не должны защищать СВОЙ родной русский язык и право общения на нём от  ненавидящих русский язык и пытающихся нас " ассимилировать" в " хохлов наоборот"?

А почему  мы не должны защищать СВОЙ родной русский язык и право общения на нём от тех.кто хочет нас дискриминировать во второсортных?

А почему  мы не должны защищать СВОЙ родной русский язык и право общения на нём от тех,кто лукаво не отрицает наше право общения на русском языке,а фактически заявляет и предлагает создать условия для запрета на русский язык вообще???
 Я специально раньше вставил слово "свой",потому что мне таки необходимо защищать СВОЙ русский язык общения от нападок как сверхозабоченных украинским языком и видящих во всех  русскоязычных своих врагов и врагов Украины
 Защищать от сеющих рознь в украинском социуме на языковой основе,пытающихся расколотоь сообщесто 50 на 50...
 А демагоги - мовосверхозабоченны е будут цепляться к каждому слову и умело искажать смысл в им удобный для  очередной их демагогии!
   
тим, хто вважає цю гілку провокативною:
 припинімо дописувати, аби не тримати її в топі

 (tu)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Той, хто є украінцем, та приймає участь в квесті ставить "За".

Вы, часом, у Януковича на выборах не подрабатывали?
   
Вы, часом, у Януковича на выборах не подрабатывали?


Ні.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Ні.

Я и не сомневался, просто подсказывать не нужно.
   
Я народився, виріс, навчався та працював в Криму. На ПУК. Ще до мене, після переізду моі батьки (украіномовні з дитинства) стали російськомовними. В школі вчилка украінськоі була "бандерівкою" а німецькоі - "фашисткою". Це була НОРМА. Педколектив не реагував ніяк.  А звершеність до всього "бидлячого украінскова" це було звичайне явище. Но то таке. Зрозуміти той ватанський жах може тільки той, хто там жив.

Я про що. Тут деякі особи, пишучи або від "патріотичних" сил з світлинами із radikal-у (tu), або пихаті  "економічні" та "інсайдерські" віпи "всєх мастєй" бекають на росмові і ігнорують украінську в спілкуванні.

Про що питання. Пропоную на два дні ігнорувати російськомовні дописи та коментарі. В якості експерименту.

Увага! Ніяких заборон росмовним, бо ще в ООН поскаржаться, суто за бажанням!

Той, хто є украінцем, та приймає участь в квесті ставить "За".

Отже до справи

ого скыльки пыдорыв на фупі  7 чоловік \
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

   
Можливо хтось невзмозі зрозуміти що написано в старпості, ще раз: флешмоб, в даному випадку -  ІГНОР, на який людина має ПОВНЕ моральне право. Є сумніви?

Тому заховайте расистськи закиди/світлинки подалі. Гілка НЕ ПРОТИ росмлви, а ЗА українську. Свій до свого по своє.  Не пересмикуйте.

І ще прохання,  не кажіть - "кто запрєтіт мнє в биту...". Це несерйозно. Тут про дорослі речі йдеться. Десь так.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Можливо хтось невзмозі зрозуміти що написано в старпості, ще раз: флешмоб, в даному випадку -  ІГНОР, на який людина має ПОВНЕ моральне право. Є сумніви?

Тому заховайте расистськи закиди/світлинки подалі. Гілка НЕ ПРОТИ росмлви, а ЗА українську. Свій до свого по своє.  Не пересмикуйте.

І ще прохання,  не кажіть - "кто запрєтіт мнє в биту...". Це несерйозно. Тут про дорослі речі йдеться. Десь так.

вам би варто було почати викорінювати русизми в своїх текстах,
а не бойкоти оголошувати. підвищуйте свою власну грамотність, бо ж бридко читати що і як ви пишете
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

ФСБ навчить усіх кого треба співати українською. Як це вони роблять у ФБ і на інших майданчиках... І будуть вони просувати українською ідеї "русского мира".
щоб фсб навчило-треба хотіти вчитися і приймати уроки
житєлі приняли
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Тут явно искусственное недоразумение! Хотя вы правы САМ русский язык защищать совершенно не следует! Правы и в том.что такие как Допіру і Ко - умелые демагоги,извратят любое утверждение так.как им выгодно.
 Да и вы повелись тоже...
 Расшифровываю по смыслу!

А почему  мы не должны защищать СВОЙ родной русский язык и право общения на нём от  ненавидящих русский язык и пытающихся нас " ассимилировать" в " хохлов наоборот"?

А почему  мы не должны защищать СВОЙ родной русский язык и право общения на нём от тех.кто хочет нас дискриминировать во второсортных?

А почему  мы не должны защищать СВОЙ родной русский язык и право общения на нём от тех,кто лукаво не отрицает наше право общения на русском языке,а фактически заявляет и предлагает создать условия для запрета на русский язык вообще???
 Я специально раньше вставил слово "свой",потому что мне таки необходимо защищать СВОЙ русский язык общения от нападок как сверхозабоченных украинским языком и видящих во всех  русскоязычных своих врагов и врагов Украины
 Защищать от сеющих рознь в украинском социуме на языковой основе,пытающихся расколотоь сообщесто 50 на 50...
 А демагоги - мовосверхозабоченны е будут цепляться к каждому слову и умело искажать смысл в им удобный для  очередной их демагогии!

  російська мова не заборонена - заборонені тільки мови країн-агресорів, коли РФ перестане бути країною-агресором, тоді і буде дозволено вживати російську мову, так само як будь-які інші мови країн-агресорів, ніякої дискримінації російської мови тут немає:

   "Згідно з рішенням «Про подолання наслідків радянської окупації в мовній політиці в місті Чернівцях», на території Чернівців всі назви установ, підприємств, організацій, вивіски, плакати, афіші, публічні повідомлення, рекламні оголошення та будь-які інші форми аудіо- і візуальної рекламної продукції, інформація для споживачів товарів та послуг виконується державною мовою і на розсуд власника такої інформації, англійською та будь-якою іншою мовою, окрім мов країн-агресорів."


   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

щоб фсб навчило-треба хотіти вчитися і приймати уроки
житєлі приняли

Ви явно недооцінюєте їхній професіоналізм  :gigi:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

вам би варто було почати викорінювати русизми в своїх текстах,
а не бойкоти оголошувати. підвищуйте свою власну грамотність, бо ж бридко читати що і як ви пишете

Читайте сиарпост. Я не претендую на автентичність.  Народився та ріс ватаном. Моє завдання - вичавити з себе  [KA]

Я сподівабсь відповів.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Читайте сиарпост. Я не претендую на автентичність.  Народився та ріс ватаном. Моє завдання - вичавити з себе  [KA]
Я сподівабсь відповів.
не слухай дурних.
перший крок-це початок дороги.
якшо вважаєш,шо так треба-удачі Тобі
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Можливо хтось невзмозі зрозуміти що написано в старпості, ще раз: флешмоб, в даному випадку -  ІГНОР, на який людина має ПОВНЕ моральне право. Є сумніви?

Тому заховайте расистськи закиди/світлинки подалі. Гілка НЕ ПРОТИ росмлви, а ЗА українську. Свій до свого по своє.  Не пересмикуйте.

І ще прохання,  не кажіть - "кто запрєтіт мнє в биту...". Це несерйозно. Тут про дорослі речі йдеться. Десь так.

Читайте сиарпост. Я не претендую на автентичність.  Народився та ріс ватаном. Моє завдання - вичавити з себе  [KA]
Я сподівабсь відповів.

Щодо стартпосту:

(картинка вам у поміч,
хоч і на radikal.ru. дивно, що золите мені голову щодо хостингу, при цьому не маючи  нічого проти своїх росіянізмів.)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Можливо хтось невзмозі зрозуміти що написано в старпості, ще раз: флешмоб, в даному випадку -  ІГНОР, на який людина має ПОВНЕ моральне право. Є сумніви?

Тому заховайте расистськи закиди/світлинки подалі. Гілка НЕ ПРОТИ росмлви, а ЗА українську. Свій до свого по своє.  Не пересмикуйте.

І ще прохання,  не кажіть - "кто запрєтіт мнє в биту...". Це несерйозно. Тут про дорослі речі йдеться. Десь так.

За украинский? Так пишите по-украински. Но вы же предлагаете не общаться с теми, кто пишет по-русски. Вы не выступаете за украинский язык, вы выступаете против русского. Почему бы об этом не сказать прямо?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Вибачте, панове, відповім кожному. Чекайте.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Ви явно недооцінюєте їхній професіоналізм  :gigi:
данбасят?
та ні,по западенськи розмовляють розмовляють не гірше кацапської,як хочуть
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

данбасят?
та ні,по западенськи розмовляють розмовляють не гірше кацапської,як хочуть

Навіть свої пости ні хуя не вмієш перечитувати...

Повторюю: ФСБ навчить української кого треба. А ще ліпше візьме з "місцевих", щоб вони ту х.й.ю від Допіру на форумах просували.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Навіть свої пости ні хуя не вмієш перечитувати...

Повторюю: ФСБ навчить української кого треба. А ще ліпше візьме з "місцевих", щоб вони ту х.й.ю від Допіру на форумах просували.
:lol:  [KA]
нашо їх вчити? вони ж донбасяни
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

:lol:  [KA]
нашо їх вчити? вони ж донбасяни

Короче ================>  йух, заїбав уже своїм патріотизмом з Іспанії.

Не працюй на кацапів поділом українців на "правильних" і "неправильних". Бо такі патріоти, як ти, і країну йобнуть через свій "патріотизм".
   
Чудовий пост для препарування.

тому я для себе і вибрала спілкування українською (взагалі я двомовна) - щоб у дещо закомплексованих осіб
не виникало проективних підозр у зверхності чи, не дай Боже, звинувачень у прояві покровительства абощо. Тобто - з поваги. Яку ви все одно "не відчуваєте".

Тобто авторка навіть не розуміє що демонструє зразок зверхності: вона перейшла на українську не тому, що усвідомила ключове значення мови в безпеці української держави а лише із співчуття до убогих і закомплексованих. Якби це була повага - вона ніколи б про це прямо не заявила. (Ну хіба що авторка взагалі не розуміє що таке повага)

А щодо двомовності - то на фупі всі двомовні. І мова тут має абсолютно чітке смислове навантаження.

Хай там як, але ваша позиція - змусити всіх українізуватися (тільки після цього ви відчуєте якусь самоповагу, не раніше?)  - така позиція лише на руку отаким, як почаївські попи:

Так, якби вдалося переконати всіх українізуватися я відчув би набагато більшу безпеку.

Ви однакові.

Якщо ви не бачите різниці в антиукраїнській агітації в Україні і антиросійській агітації в Україні - то для вас ми однакові.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

За украинский? Так пишите по-украински. Но вы же предлагаете не общаться с теми, кто пишет по-русски. Вы не выступаете за украинский язык, вы выступаете против русского. Почему бы об этом не сказать прямо?
у людини, імовірно, "синдром неофіта" (як у новонаверненого в україномовність)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Щодо стартпосту: Показати зображення...
(картинка вам у поміч,
хоч і на radikal.ru. дивно, що золите мені голову щодо хостингу, при цьому не маючи  нічого проти своїх росіянізмів.)

Вот, вот, не устраивать очередной лингвосрач, чтобы доказать, кто хороший, кто плохой, не запрещать, а создать, например, ветку, посвященную украинскому языку, попросить ее прикрепить, попросить писать в ней по-украински -и это будет совершенно естественно - постить такие картинки, другую информацию, помогать людям усовершенствовать украинский, избавиться от интерференции. И это будет способствовать продвижению и развитию украинского языка. А запретами ничего не добьешься.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Короче ================>  йух, заїбав уже своїм патріотизмом з Іспанії.

Не працюй на кацапів поділом українців на "правильних" і "неправильних". Бо такі патріоти, як ти, і країну йобнуть через свій "патріотизм".
:lol:
в тебе є можливість послати вживу фраєр сєпарський
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Чудовий пост для препарування.

Тобто авторка навіть не розуміє що демонструє зразок зверхності: вона перейшла на українську не тому, що усвідомила ключове значення мови в безпеці української держави а лише із співчуття до убогих і закомплексованих. Якби це була повага - вона ніколи б про це прямо не заявила. (Ну хіба що авторка взагалі не розуміє що таке повага)

А щодо двомовності - то на фупі всі двомовні. І мова тут має абсолютно чітке смислове навантаження.

Так, якби вдалося переконати всіх українізуватися я відчув би набагато більшу безпеку.

Якщо ви не бачите різниці в антиукраїнській агітації в Україні і антиросійській агітації в Україні - то для вас ми однакові.

мені більше впадає в око тотожність результату однакових модус операнді - вашого та тих попів.
   
Навіть свої пости ні хуя не вмієш перечитувати...

Повторюю: ФСБ навчить української кого треба. А ще ліпше візьме з "місцевих", щоб вони ту х.й.ю від Допіру на форумах просували.

Та хирляве якесь те фсб - всього лише навчить. От австрійський генштаб - сила! Взяв - і придумав мову!
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

у людини, імовірно, "синдром неофіта" (як у новонаверненого в україномовність)

Дякую, я писав раніше "reformed whore", та люди ображалися, сприймали то буквально, у вас дуже гарний переклад.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

:lol:
в тебе є можливість послати вживу фраєр сєпарський

Навіщо? Це ти в Іспаніях гондурасиш, у той час як я на економіку рідної країни працюю... Працюй собі далі, не лізь у внутрішні справи країни, де ти лише кілька днів на рік проводиш.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

:lol:
в тебе є можливість послати вживу фраєр сєпарський

Как все просто. Пришел, дал по морде и тем самым доказал свою правоту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія