Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства

Бютосучки другий день верещать немов свині  :beach:
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства

"За моєю інформацією, що стосується особисто мене, то жодних підготовлених документів для позбавлення громадянства на цей момент немає. Але, наскільки мені відомо, Порошенко зараз наполегливо вимагає зробити їх заднім числом, щоб не впустити мене в країну. Хоче скористатися тим, що я не в Україні, адже невідомо, коли ще буде надана така можливість", - заявив Сакварелідзе.

Він додав, що о 2:50, в ніч на п'ятницю, буде в аеропорту "Жуляни".
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства
nik

   
Петрове дно  :lol:
у  дьякона нема  дна 
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства
nik

Экс-заместитель генерального прокурора Украины, представитель партии "Рух новых сил" Михеила Саакашвили Давит Сакварелидзе заявляет, что его могут не впустить в Украину, когда он в ночь на пятницу, 28 июля, прибудет в аэропорт "Жуляны" (Киев).
Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он написал в Фейсбуке.

Он отметил: "По моей информации, что касается лично меня, то никаких подготовленных документов для лишения гражданства на этот момент нет. Но насколько мне известно, Порошенко сейчас настоятельно требует сделать их задним числом, чтобы не впустить меня в страну. Хочет воспользоваться тем, что я не в Украине, ведь неизвестно, когда еще предоставится такая возможность) ночью уже буду с вами сегодня в 2:50 утра аэропорт Жуляны! Источник: https://цензор/n449433
   
А я радий, що Порошенко зробив це.
Це була єдина його помилка.
Не рухав би він Саакашвілі, став би другий раз президентом. А так допустив велику помилку.

З вчорашнього дня почався відлік його кінця.
Вчорашня подія - це початок його кінця.


І поламав він зуби на якомусь грузинові.  :D

І справа не в українцях, які побачили його справжнє лице. А справа в європейцях і американцях, яким тепер відкрились очі.
Після заяви Трампа про лобіювання баригами Клінтон, такий вчинок Порошенка заставить американців добре подумати чи на того коня вони поставили.

Тепер, далі буде тільки цікавіше.
Україна дістала шанс позбутися тих бариг зі своєї шиї.

та фиг там
помните на выборах в 2012 было выражение "бульдозер Януковича" ?
так вот это бульдозер-2, сначала крутился, закапывая Садового в мусоре, теперь попер полным ходом - прибрал Михо, натравил суку из НАЗК на Юлю. дали будэ

к выборам всех неугодных сравняют с землей, останется всяка разна бутафория в в виде ляшка
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства

порошенко все робить правильно і ні в чому не винен
Директор всегда виноват. Спуститесь в фойе и спросите у любой вахтерши.
   
Директор всегда виноват. Спуститесь в фойе и спросите у любой вахтерши.
І кому потрібен такий директор? ;o
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства

І кому потрібен такий директор? ;o
Схоже, що нікому. Вахтьорши спасуть світ.
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства
nik

   
И сакварелидзе не пускают))))))) короч брильянтовьіе прокурорьі рулят...порох ебанулся остаточно и безповоротно...поро хоботов буду п***а дубиной очень очень больно...
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства

Сижу и угораю, Янукович вернись)), эти дебилы уграют Украину.
   
И сакварелидзе не пускают))))))) короч брильянтовьіе прокурорьі рулят...порох ебанулся остаточно и безповоротно...поро хоботов буду п***а дубиной очень очень больно...

меня беспокоит иное. чтобы Порох под шумок не слил Украину кацапам.
обратится к ним с просьбой о военной помощи - и что тогда делать нашим армейцам?
   
алексеич все делает правильно (с)
   
Re: Подтверждается инфа, что Сааку лишили гражданства

под шумок не слил Украину кацапам
Задайся вопросом кто собственники украинских предприятий, и тогда поймешь слили тебя или нет.
   
И сакварелидзе не пускают))))))) короч брильянтовьіе прокурорьі рулят...порох ебанулся остаточно и безповоротно...поро хоботов буду п***а дубиной очень очень больно...

 [ua]
   
И сакварелидзе не пускают))))))) короч брильянтовьіе прокурорьі рулят...порох ебанулся остаточно и безповоротно...поро хоботов буду п***а дубиной очень очень больно...
Не забудь и меня позвать я хоть и далеко живу но ради такого случая приеду




Останнє редагування: 27 липня 2017 21:04:22 від vadym
   
меня беспокоит иное. чтобы Порох под шумок не слил Украину кацапам.
обратится к ним с просьбой о военной помощи - и что тогда делать нашим армейцам?
Тільки що  хлопці  проїхали  ,  ротація  .  Перша  машина з червоно-чорним  прапором  ... 
   
И сакварелидзе не пускают))))))) короч брильянтовьіе прокурорьі рулят...порох ебанулся остаточно и безповоротно...поро хоботов буду п***а дубиной очень очень больно...
  тільки без свідків ,  тихо
   
сегодня все очень плохо, зрада так прет , ах да - и все пропало ...
ничего , пусть михо  у амеров малость реформ понаделает
не одним нам  только в ящике видеть веселых грузинов, енто несправедливо , я щитаю ))
   
меня беспокоит иное. чтобы Порох под шумок не слил Украину кацапам.
обратится к ним с просьбой о военной помощи - и что тогда делать нашим армейцам?
ну...во-первьіх армейцьі пороха ненавидят люто...сами видели реакцию на приход педрильі в пицу ветерано...но там владельцьев просто поставили в неудобное положение...там то ж парни достойньіе...во-вторьіх...не думаю что прям продаст Украину москалям...он сука сам ее себе хочет...всю...вмест е с холопами, церквями и деревнями
   
Это в стиле Шоколадного.Нет смысла даже удивляться этому.Подлее и злопамятней в нашей истории еще не было
Янукович боявся ЮЛЮ,тому переслідував її.Порох боїться Міхо,тому переслідує його.Все під копірку.Що це виходить?Бандит і барига це те саме?Рекомендую подумати і не голосувати за пороха.
   
Знайомий Саакашвілі у розмові із Російською службою Бі-бі-сі розповів, що громадянств ‎окрім грузинського і українського у колишнього президента Грузії не було. При цьому його ‎дружина Сандра Руловс є підданою Нідерландів.‎

Чи може держава залишити людину без громадянства?‎

У міграційній службі України офіційно не дали чітких пояснень з приводу того, чому ‎Саакашвілі позбавили паспорта. Відомство при цьому зазначило, що такими ‎повноваженнями президента наділяє закон про громадянство України.‎

‎"До таких підстав, зокрема, належить добровільне отримання громадянином України ‎громадянства іншої держави, якщо на момент такого отримання він досяг повноліття, чи ‎отримання особою громадянства України на підставі статті 9 цього закону внаслідок обману, ‎свідомого надання неправдивих свідчень чи фальшивих документів", - йдеться у ‎повідомленні.‎

Партія Саакашвілі "Рух нових сил" зазначила, що Конституція України, а також Європейська ‎конвенція про громадянство прямо забороняє позбавляти єдиного громадянства.‎

У статті 25 Конституції України справді йдеться, що громадянин країни "не може бути ‎позбавлений громадянства і права змінити громадянство", а також "не може бути вигнаний ‎за межі України чи виданий іншій державі".‎

При цьому стаття 4 Основного закону каже, що "підстави набуття і припинення ‎громадянства України визначаються законом".‎
Європейська конвенція про громадянство, на яку посилаються прибічники Саакашвілі, була ‎ухвалена у 1997 році. Україна ратифікувала і підписала цей документ. До нього приєдналася і ‎Росія.‎
Як йдеться у конвенції, "ніхто не може бути безпідставно позбавлений свого громадянства", ‎а держава "слід уникати безгромадянства". У тексті також вказується, що держави можуть ‎допускати скасування громадянства тільки у тому випадку, якщо заявник у цьому випадку ‎не виявитися особою без громадянства взагалі.‎

Конвенція, тим не менш, перераховує кілька ситуацій, за яких країна може позбавити людину ‎паспорта. Серед них є "поведінка, що завдає суттєвих збитків життєво важливим інтересам ‎держави", а також "набуття громадянства держави-учасника шляхом шахрайства, надання ‎неправдивої інформації чи приховування заявником будь-якого факту, що стосується ‎справи".‎

Ще один документ, який регулює питання громадянства - це Конвенція ООН про ‎скорочення безгромадянства, ухвалена 30 серпня 1961 року. Верховна рада України ‎прийняла закон про приєднання до цієї конвенції у січні 2013 року.‎

У документі прямо йдеться, що жодна із держав-підписантів "не має позбавляти жодну ‎особу свого громадянства, якщо таке позбавлення зробило б цю особу апатридом", - тобто ‎особою без громадянства.‎

При цьому уже в наступному пункті конвенції є обмовка, що країни можуть позбувати своїх ‎громадян паспорта, якщо вони набули громадянство "у результаті надання хибних даних чи ‎в результаті обману".‎

Положення людей без громадянства регулює прийнята ще в 1954 році Конвенція ООН про ‎статус апатридів (Україна приєдналася до неї у 2013 році). У документі йдеться, що люди без ‎громадянства не можуть бути вислані із країни "інакше як із міркувань державної безпеки чи ‎громадського порядку" і тільки у судовому порядку.‎
тут
   
та фиг там
помните на выборах в 2012 было выражение "бульдозер Януковича" ?
так вот это бульдозер-2, сначала крутился, закапывая Садового в мусоре, теперь попер полным ходом - прибрал Михо, натравил суку из НАЗК на Юлю. дали будэ

к выборам всех неугодных сравняют с землей, останется всяка разна бутафория в в виде ляшка
эта бутафория таки откусила семь процентов
   
Янукович боявся ЮЛЮ,тому переслідував її.Порох боїться Міхо,тому переслідує його.Все під копірку.Що це виходить?Бандит і барига це те саме?Рекомендую подумати і не голосувати за пороха.
а почему Юля заглавными а Михо нет? Не уважаете Михо?
   
алексеич все делает правильно (с)
Особенно когда залупа в рукаве
   
на 112-м пидарас Куликов предложил выдать Саакашвили кацапам. в обмен на Яныка. и назвал себя порохоботом
   
на 112-м пидарас Куликов предложил выдать Саакашвили кацапам. в обмен на Яныка. и назвал себя порохоботом
Яник морально ближчий засновнику ПР. Тому для шоколадних це логічно.
   
Тимошенко: Порошенко опозорил Украину на весь мир

Валет, конечно, не юлек..  НО..
   
даже не надейся. Говорят производство шоколада в Украине упало более чем на 30%. так что даже премии за июль не дадут :)

цуко :X   Дождуцца! 
Переведусь в юльки!  Давно приглашают.  У них хоть заработки и небольшие, зато коллектив хороший.  Друг за друга горой (tu)  :heart:
   
https://youtube/FYGXxuN_ppo

Тю а че "батоне" хипишует, уже нескольких выпиздили он думает, что он последний или самый умный?
   
цуко :X   Дождуцца! 
Переведусь в юльки!  Давно приглашают.  У них хоть заработки и небольшие, зато коллектив хороший.  Друг за друга горой (tu)  :heart:

Ток там шоколадом второй переработки платя. Его уже ели до .вас :-)o
   
Пане, а чи не самозванець ви? Кожен поважний порохобот знає, що плотють на срібляниками, а рошенками.
Гаацтво ;o   Абманули! :-G  А я давно подозревал! Еще у куратора спрашивал -А точно те деньги шо нам при ВихтарХведрыще платили(ну когда синяками работали)..  Точно, говорю они и при новой власти котируются??  -Да! - говорит -Не сумлевайтесь даже.  Каждый же знает, что мы порохоботы синяки те же самые-  Развел, сабака!
Коллеги, где можно сбереженья на новую валюту поменять??  По любому курсу! ВСЕ ШО НАЖИТО НЕПОСИЛЬНЫМ ТРУДОМ.. :facepalm:
   
Петр Алексеевич, Ві такой шутник. Єтто что=то

цить, мала.  Не пали контору.  Я тут iнкогнiто нову канхвету рекламую.
Зайдеш завтра, випишу премiю.  За бдiтєльность.  Та за трєпєтноє отношенiє к начальству
   
У  підарошенків  ольгінців  вечірній  намаз  "  ми нє боти "  .

б***ь ,  які  ви сука  бридкі  .
   

Справжні демонстрації почнуться восени, коли люди відпочнуть, вернуться з відпусток, наберуться сил.

Так.  Лiтнiй загар гарно буде виглядати на фото та вiдео
   
У  підарошенків  ольгінців  вечірній  намаз  "  ми нє боти "  .

б***ь ,  які  ви сука  бридкі  .

сказав бридкий б***ь сука бот  :-)o
   
Сьогодні отримав посилку, а там плитки, канхфєти, трюфеля, кілька тортів і все морки Рошен. Вже думав що кинули , бо 27-ме, а Пеця зазвичай 20-го вже розплачуються з порохоботами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія