Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жовтоморда, вузькоока тварюка ІІ

Жовтоморда, вузькоока тварюка ІІ

У Міністерстві закордонних справ Китаю заявили, що нічого не знають про атаку російських дронів на Київ  коли загинули п'ять осіб і була пошкоджена інфраструктура.

Про це заявив на брифінгу речник МЗС КНР Ван Веньбінь, пише "Європейська правда".

"Я не знаю, про що ви кажете", - сказав він у відповідь на питання журналіста про російський удар 17 жовтня.

"Позиція Китаю щодо українського питання є послідовною та чіткою. За нинішніх обставин усі зацікавлені сторони повинні проявляти спокій і стриманість, заохочувати та підтримувати всі дипломатичні зусилля, які сприяють мирному врегулюванню кризи в Україні, для спільної деескалації ситуації", - додав речник.

Re: Жовтоморда, вузькоока тварюка ІІ

От би цим тварям в посольство щось від рашистів прилетіло

"Я не знаю, про що ви кажете", - сказав він у відповідь на питання журналіста про російський удар 17 жовтня.
Какого-нибудь Олега в тему, срочно.
А то так и не поймём сакральной мудрости китайского дипломата.

Ser

страус теж думав що не бачить ;)

Речник МЗС Олег Ніколенко прокоментував заяви зовнішньополітичног о відомства Китаю, де стверджують, що їм не відомо про російські атаки на Київ з використанням безпілотників.

Як повідомляє "Європейська правда", свою позицію Ніколенко написав у Facebook.

"Мені важко уявити, що посол Китаю, який перебуває в Україні, не інформує свій уряд про атаки на українську столицю. Наше посольство в Пекіні також регулярно надсилає в китайське зовнішньополітичне відомство інформацію про злочини Росії в Україні", – йдеться в дописі.

На думку офіційного представника українського МЗС, "вдавати, що нічого не відбувається, коли про це говорить весь світ, некоректно".
"Ми очікуємо більш проактивної ролі Китаю як постійного члена Ради Безпеки ООН. Не може бути компромісів чи політичних нюансів, коли мова йде про засудження варварських злочинів проти цивільного населення", – додав він

До чого расистська назва гілки ? Ви усіх азиатів ненавидите?

До чого расистська назва гілки ? Ви усіх азиатів ненавидите?

Так, назва зла. Згода.

Коли патріоти маєте наступні покупки на Алі Експресс….коли знов китайські контейнери контрабандою заходять тисячами в Україну …. Коли турки ( найбільші покупці кацапської нафти ) знов дороги будуть будувати?   

PAL

Коли патріоти маєте наступні покупки на Алі Експресс….

я вибачаюся, а Амазон вже доставляє в Україну?
Мені був потрібний мультіметр для безконтактного заміру постійного струму, непрофесійний й не за усі гроші світу.
Де я маю його купити?
Мені потрібний був побутовий лічильник гейгера (бо стрьомно стало, коли кацапня зайшла до ЗАЕС). Де його купить? на OLX? За 7-10 тис гривень - звичайнісінький побутовий лічільник "Прип'ять" б/в?

Я уважно слухаю про альтернативу в наших умовах

З Амазону, будь якого, доставка на хаб міста, далі в Україну. Товари набагато якісніші, навіть зроблені в тому ж Китаї.

Мені був потрібний мультіметр для безконтактного заміру постійного струму, непрофесійний й не за усі гроші світу.
Де я маю його купити?
Мені потрібний був побутовий лічильник гейгера (бо стрьомно стало, коли кацапня зайшла до ЗАЕС). Де його купить? на OLX? За 7-10 тис гривень - звичайнісінький побутовий лічільник "Прип'ять" б/в?

Я уважно слухаю про альтернативу в наших умовах
Амазон (амерський, британський) ч/з npshopping.com
Треба тільки:
1) трошки % Новій пошті
2) довірити Новій пошті свої персональні дані (скан паспорта)
3) довше чекати, бо там транзитні склади

Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 "ТЕРРА-П+"
20125 грн
Продавець NANOTRADE це і є виробник, Екотест.
Наш український, цінний тим, що працює від свіжого комплекту батарейок в режимі безперервного моніторингу кілька місяців (!), як і заявлено в х-ках (переконався сам). Плюс до того замість батарейок легко бере акуми того ж формату (2 × NiMh 1,2 В або навіть 1 × Li-Ion 3,7 В з гільзою-перемичкою). Порівнював з тою радянською Прип'яттю, покази сходяться, тільки у Прип'яті цикли, перед кожним покази обнуляються, а Терра видає середнє (ковзне) за останні кілька секунд постійно.

tyv

Китайози постійно брешуть, чому дивуєтеся?!

Китайці добре дивляться що їм треба, як за часів Ющенка змусили скасувати фотовиставку про тибетців.

У Міністерстві закордонних справ Китаю заявили, що нічого не знають про атаку російських дронів на Київ  коли загинули п'ять осіб і була пошкоджена інфраструктура.

Про це заявив на брифінгу речник МЗС КНР Ван Веньбінь, пише "Європейська правда".

"Позиція Китаю щодо українського питання є послідовною та чіткою. За нинішніх обставин усі зацікавлені сторони повинні проявляти спокій і стриманість, заохочувати та підтримувати всі дипломатичні зусилля, які сприяють мирному врегулюванню кризи в Україні, для спільної деескалації ситуації", - додав речник.

хуцпаті потвори....

PAL

Амазон (амерський, британський) ч/з npshopping.com
Треба тільки:
1) трошки % Новій пошті
2) довірити Новій пошті свої персональні дані (скан паспорта)
3) довше чекати, бо там транзитні склади

Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 "ТЕРРА-П+"
20125 грн
Продавець NANOTRADE це і є виробник, Екотест.
Наш український, цінний тим, що працює від свіжого комплекту батарейок в режимі безперервного моніторингу кілька місяців (!), як і заявлено в х-ках (переконався сам). Плюс до того замість батарейок легко бере акуми того ж формату (2 × NiMh 1,2 В або навіть 1 × Li-Ion 3,7 В з гільзою-перемичкою). Порівнював з тою радянською Прип'яттю, покази сходяться, тільки у Прип'яті цикли, перед кожним покази обнуляються, а Терра видає середнє (ковзне) за останні кілька секунд постійно.

ПОБУТОВИЙ дозиметр за 20 тис грн. Тобто $530
Ви при своєму розумі??????
UNI-T цифровий, показує миттєве значення та узагальнене. Вміє рахувать набрану дозу. Працює від вбудованого акумулятора (USB-C)
теоретично можна знімати покази прям у комп, але виробник зажав спеки (я звертався)
Коштує у роздріб $50 (можу надати скриншоти реальної покупки). У прогумованому ударнозахисному корпусі. З нормальним TFT дисплеєм. Трьох, а не двох діапазонний (бета, гамма та рентген)
ВДЕСЯТЕРО меньше!!! Від нормального виробника, якому можна довіряти (це не підвал дядюшки ляо, марка відома всім електронщікам)

Вибачте, але "український виробник" нажрався рибної юшки
Я міг би ще зрозуміть ну $70 максимум (бо попит зріс), але не понад $500 за побутовий (а не професійний) прилад!!!

Вибачте, але я не готовий спонсорувати наглих бариг, що втратили останні крихти совісті. Й мені похєр на громадянство тих бариг.

Щодо ж npshopping
Купівля того ж приладу за 50 баксів мені стане +10-15 баксів НП як мінімум. Це зовсім не "трошки", відностно ціни, це, на хвилиночку 20-25% до ціни товару.
А якщо мені потрібен прилад за $25 (я про мультіметр писав вже)? Ще 50% накинути виходить?
Як так?
Чому НП везе з Китаю за копійки, а з Європи - така ціна скажена? Адже з Європи везти значно ближче?

Останнє редагування: 20 жовтня 2022 01:50:04 від PAL

США готові застосувати санкції проти Ірану через постачання Росії дронів-камікадзе.

Джерело: Держдеп США

Деталі: Зазначається, що Штати разом із Великою Британією та Францією порушили питання про передачу Іраном БПЛА Росії на засіданні Ради Безпеки ООН. Наразі Вашингтон має численні докази того, що ці БПЛА використовуються для завдання ударів по українському цивільному населенню та найважливіших об'єктах цивільної інфраструктури.

Дослівно: "Оскільки Іран продовжує брехати і заперечувати надання зброї Росії для використання в Україні, ми маємо намір працювати з союзниками і партнерами, щоб запобігти передачі небезпечної зброї Росії.

Ми без вагань застосуємо наші санкції та інші відповідні інструменти проти всіх, хто причетний до цих поставок.

Ми також продовжимо надавати безпрецедентну безпекову допомогу Україні, включно із засобами ППО, щоб Україна могла захистити себе від цієї зброї".

Що передувало: Посли країн-членів Європейського Cоюзу   схвалили санкції проти Ірану за його залучення до війни, яку проти України веде Росія.

Що передувало: Посли країн-членів Європейського Cоюзу   схвалили санкції проти Ірану за його залучення до війни, яку проти України веде Росія.

Не против Ирана, а против 3 физических и 2 юридических лиц

Чому НП везе з Китаю за копійки, а з Європи - така ціна скажена? Адже з Європи везти значно ближче?
Тому що китайці за рахунок масовості (великі контейнеровози) скидають ціну доставки, а нова пошта максимум бусик може загрузити. А цей бус ще повинен кілька митниць пройти.

Він може реально думати, що про атаки це вигадка і підробка західних спецслужб... Він запросто міг себе переконати що це все вигадка, крім того вони як і США в більшості замкнуті на внутрішні розборки. Прикро що це офіційна позиція .

А Берлусконі що вигадує? Він же поряд і в нього є реальна інфа, а він просто вірить хуйло і все. Все інше вигадки і маніпуляції.

Расизм детектед!

Років 15 точно.

Короче, ціна принципів - $10-20.

І ще закидаємо європейцям та ізраїльтянам :D

від заголовку тхне (або навіть смердить)

Продовжуйте купувати і розхвалювати сяомі, хуйвеї та інше лайно.

Продовжуйте купувати і розхвалювати сяомі, хуйвеї та інше лайно.
В гейфони.

ПОБУТОВИЙ дозиметр за 20 тис грн. Тобто $530
Ви при своєму розумі??????
UNI-T цифровий, показує миттєве значення та узагальнене. Вміє рахувать набрану дозу. Працює від вбудованого акумулятора (USB-C)
теоретично можна знімати покази прям у комп, але виробник зажав спеки (я звертався)
Коштує у роздріб $50 (можу надати скриншоти реальної покупки). У прогумованому ударнозахисному корпусі. З нормальним TFT дисплеєм. Трьох, а не двох діапазонний (бета, гамма та рентген)
ВДЕСЯТЕРО меньше!!! Від нормального виробника, якому можна довіряти (це не підвал дядюшки ляо, марка відома всім електронщікам)

Вибачте, але "український виробник" нажрався рибної юшки
Я міг би ще зрозуміть ну $70 максимум (бо попит зріс), але не понад $500 за побутовий (а не професійний) прилад!!!

Вибачте, але я не готовий спонсорувати наглих бариг, що втратили останні крихти совісті. Й мені похєр на громадянство тих бариг.
Треба буде собі глянути.

Щодо ж npshopping
Купівля того ж приладу за 50 баксів мені стане +10-15 баксів НП як мінімум. Це зовсім не "трошки", відностно ціни, це, на хвилиночку 20-25% до ціни товару.
А якщо мені потрібен прилад за $25 (я про мультіметр писав вже)? Ще 50% накинути виходить?
Як так?
До війни (не в курсі як тепер) було щось там $5 просто так плюс калькуляція за вагу більше 1 кг (повільно росте, копійки) плюс вартість розмитнення якщо сумарна ціна товарів у посилці перевищує безмитний ліміт (теж не в курсі, який тепер).

Якщо продавець ваших товарів на Амазоні один або ж це сам Амазон, то й відправлення буде одне, консолідоване, і НП візьме лише оті стартові $5 за два прилади загальною вагою точно менше 1 кг і сумарною вартістю $75 (без tax, VAT, бо для НП якраз треба голі ціни).

До нашого кордону пошту везе звісно не НП, деякі відрізки маршруту авіа, судячи з трекінгів що я бачив для своїх посилок.

Останнє редагування: 20 жовтня 2022 10:21:18 від соннна.тетеря

Одна маленька  Литва має сміливість та яйця накуй посилати тих хитросраких китайців...по всім напрямкам.
Даже блокувати торгівлю с з ЄС ,коли китайці ультиматумами стали діять, і литовські товари блокувати..
Чому ми не можемо з тим же тайванем почати так працювати як нам потрібно ...там стільки озброєння свого випускається яке нам потрібно зараз.
І тіж самі дрони камікадзе...ми вже могли би по кремлю їми відбомбитися...
Треба мати яйця їмхо.

PAL

Років 15 точно.

брехня

Короче, ціна принципів - $10-20.

І ще закидаємо європейцям та ізраїльтянам :D

млять, повилазило?
НА тобі "принципи" українських бариг! Кому війна, а кому мати рідна!

VS

Коли патріоти маєте наступні покупки на Алі Експресс….коли знов китайські контейнери контрабандою заходять тисячами в Україну …. Коли турки ( найбільші покупці кацапської нафти ) знов дороги будуть будувати?
Так досить спонсорувати людожерів, треба купляти тільки українські смартфони з виключно українськими чипами [ua]

брехня
Та вже в 2005 замовляли комплектуючі для ПК з Амазону. Купуй на Амазоні, чо Розеткою тичеш.

Так досить спонсорувати людожерів, треба купляти тільки українські смартфони з виключно українськими чипами [ua]
Замовити Шарп для місцевого ринку  Японії (там без китайщини), віддати Федекс через Сингапур, потім перепрошити під наш регіон.

PAL

Та вже в 2005 замовляли комплектуючі для ПК з Амазону. Купуй на Амазоні, чо Розеткою тичеш.
https://www.amazon.com/s?k=geiger+counter&s=price-asc-rank&crid=3N28FHHTN13I8&qid=1666254851&sprefix=geiger+counter%2Caps%2C192&ref=sr_st_price-asc-rank&ds=v1%3AQIGO0x2mvZERrplTE1oZaRshCH7XFHNOwguTLbyaZg0

Oops! Й що ми бачимо?

ВСЕ - КИТАЙ!
Причому настільки Китай, що замовлення буде відправлено з Китаю до UA!

Нічого дивного. Саме Китай є основним рушієм війни, причому ця історія почалася ще до першого вторгнення рашистів в Україну. Власне, саме Китай й може "достроково" припинити її, якщо побачить, що отримав максимум з можливого й час зупинитися. Поки що цю заяву можна трактувати як спробу виразити невдоволення ходом військових дій в Україні (мабуть, цей напад на цивільних не був з ними узгоджений) , але не актом відмови від подальшої участі.

Коштує у роздріб $50
О, дякую. Вже намалював схему і написав код під СБМ20, що валяється в шухляді. Але ж проблема з корпусом, як завжди.
Та й плату розводити ліньки. Нехай СБМ валяється далі.

ого понабігало алі- залежних :facepalm1:

а кеби немає, що вся ота херня робиться по західних патентах і ліцензіях?
мало того , збирають ту херню вчорашні пейзани, що живуть у гуртожитку , сполученому із заводом галереєю і світа божого не бачать 72 години на тиждень
це все вже не 20 , а 19 століття
за умовою праці
майбутнє за роботизованими фабриками в доступних локаціях
і це майбутнє - на нашій землі, за яку зараз б"ються ЗСУ [ua]

Це раунд. PAL, твоя черга.

а кеби немає, що вся ота херня робиться по західних патентах і ліцензіях?
Так, але захід сам не хоче оте виробляти. Знайдіь айфон, зроблений не в Китаї. Вже не кажу про одяг. В американських магазинах може 5% одягу, що пошитий в США. Хто з відомих брендів джинсів шиє їх в США? В кращому разі Мексика. Або й Свазиленд :D .

Хто з відомих брендів джинсів шиє їх в США
Вранглер шиє, але ціна разів у 5 вища ніж на такі ж, пошиті у Мексиці

Вранглер шиє
Давно не шиє. Дуже вони мені до вподоби. Останнім часом купував на їх сайті. Немає там пошитих в США.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія