Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому лише на 220 день війни Зе вирішив ввести санкції проти значущих осіб Росії?

Я чомусь думав, що це було зроблено в перші дні війни.... про це Зе заявив в сьогоднішньому зверненні про вступ до НАТО, на мою думку якось не гарно попахує кацапами...

Я чомусь думав, що це було зроблено в перші дні війни.... про це Зе заявив в сьогоднішньому зверненні про вступ до НАТО, на мою думку якось не гарно попахує кацапами...

Я думаю це скоріше символічний крок,давно ніякого бізнесу кацапів на нашій території нема.

Я думаю це скоріше символічний крок,давно ніякого бізнесу кацапів на нашій території нема.

А навіщо тоді робити на цьому акцент в відео зверненні до НАТО?

ладно. думай.

по факту тормоз ЗЕ!
но хоть исправился. через 200+ дней.

ладно. думай.

по факту тормоз ЗЕ!
но хоть исправился. через 200+ дней.

Назви мені хоч один працюючий бізнес кацапів у нас? Давно їх злили. Тому пофіг що там зараз запровадять,це буде суто символічне значення мати.Кацапи в наших банках точно бабло не тримають.

Ну не встигав усе робити одночасно

:pooh_lol:

Воно ще не запровадило ніяких санкцій, поки що художній свист

Назви мені хоч один працюючий бізнес кацапів у нас? Давно їх злили. Тому пофіг що там зараз запровадять,це буде суто символічне значення мати.Кацапи в наших банках точно бабло не тримають.

У Львові арештували корпоративні права мережі відомих готелів та нерухомість на суму понад 55 млн грн, кінцевим бенефіціаром яких є громадянин рф. Зокрема, йдеться про 80% статутного капіталу мережі на загальну суму понад 15,5 млн грн та на об’єкти нерухомості – базу відпочинку, земельну ділянку та житловий будинок. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Читайте також: «Список Садового» та шість компаній з російськими власниками у Львові

Наразі здійснюються заходи для передачі арештованого майна в управління АРМА.

Як стало відомо Tvoemisto.tv, йдеться про мережу готелів «Рейкарц» у Львові. За даними слідства, посадові особи ТзОВ, до складу якого входить мережа готелів, за вказівкою бенефіціарного власника уклали низку формальних договорів, з метою виведення коштів, здобутих злочинним шляхом, на підприємства-нерезиденти, зареєстровані у Республіці Кіпр. Отриманий прибуток від діяльності готелів, зокрема у Львові, у подальшому нібито спрямовувався через банківські та фінансові установи в якості заробітної плати для російського власника. Таким чином, податки сплачувалися до державного бюджету рф, фінансуючи війну в Україні.

Пошукай, скільки всього готелів в Україні у Рейкарця...
Майже в кожному місті великому.  :-)o

На початку вересня мер Львова Андрій Садовий заявляв, що передав у НАБУ і обласну військову адміністрацію список з понад 340 підприємств Львова, якими досі володіють росіяни. Частину цього списку, де серед інших згадані і готелі мережі Reikartz, Садовий опублікував у відкритому доступі.   :-)o

Це тільки у Львові 340.

А по всій Україні?  :-)o

У Львові арештували корпоративні права мережі відомих готелів та нерухомість на суму понад 55 млн грн, кінцевим бенефіціаром яких є громадянин рф. Зокрема, йдеться про 80% статутного капіталу мережі на загальну суму понад 15,5 млн грн та на об’єкти нерухомості – базу відпочинку, земельну ділянку та житловий будинок. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Читайте також: «Список Садового» та шість компаній з російськими власниками у Львові

Наразі здійснюються заходи для передачі арештованого майна в управління АРМА.

Як стало відомо Tvoemisto.tv, йдеться про мережу готелів «Рейкарц» у Львові. За даними слідства, посадові особи ТзОВ, до складу якого входить мережа готелів, за вказівкою бенефіціарного власника уклали низку формальних договорів, з метою виведення коштів, здобутих злочинним шляхом, на підприємства-нерезиденти, зареєстровані у Республіці Кіпр. Отриманий прибуток від діяльності готелів, зокрема у Львові, у подальшому нібито спрямовувався через банківські та фінансові установи в якості заробітної плати для російського власника. Таким чином, податки сплачувалися до державного бюджету рф, фінансуючи війну в Україні.

Пошукай, скільки всього готелів в Україні у Рейкарця...
Майже в кожному місті великому.  :-)o

Ну ок,ті хто не явні і через парочку підставних фірм ще є якщо пошукати можливо. Але в цілому то таки капля в морі в порівняні з тим скільки бізнесу з кацапії закрилось.Воно сильно ні на що не вплине.Тому і кажу що крок скоріше символічний. В будь якому випадку тема не дуже цікава. Ніякого значущого впливу на ситуацію це мати не буде.Ну а щодо садового))) Він попіаритись любить. В нього і точка на ринку зареєстрована на громадянина рф може в залік піти,ну хай ловлять і таких)) Я не проти.

За даними ZAXID.NET, рішення суду стосується ТзОВ «Рейкарц і партнери. Україна». Мережа налічує 60 готелів по всій Україні, зокрема, три у Львові, ще один – у Трускавці.

За інформацією YouControl, засновниками ТзОВ «Рейкарц і партнери. Україна» є кіпрські компанії «Рейкартц хотелс енд різотс (сайпрес) лімітед» та «Фріотрон холдінгс лімітед». Кінцевим бенефіціарним власником є російський бізнесмен Юрій Васін, який перебуває під санкціями.

Ну ок,ті хто не явні і через парочку підставних фірм ще є якщо пошукати можливо. Але в цілому то таки капля в морі в порівняні з тим скільки бізнесу з кацапії закрилось.Воно сильно ні на що не вплине.Тому і кажу що крок скоріше символічний. В будь якому випадку тема не дуже цікава. Ніякого значущого впливу на ситуацію це мати не буде.

340 тільки у Львові..  :-)o

Капля в морі...  :pooh_lol:

:facepalm: що це було? 

бізнесу може і ні(сумніваюся що весь).але власність залишилася. А це відновлюється дуже швидко,тому треба лишати власності (акції.долі і т.д. Причому на рівні європейських законів,бо після війни  позови наших правових акції проти того без сумніву будуть оспорюватися в європейських судах (бо ми переможемо) кацапами вже під новою юрисдикцією.але з правами на власність старою,до воєнною. ІМНО ,виходячи,що навіть совок віддав щось власникам французьких царських облігації  за їх вклад в царську промисловість. ну і приклад повернення конфіскаційних матеральних цінностей (власність)   після совка в країнах східньої європи говорить про те. Кофіскат мусить бути не "печерського суду " рішенням і наших прокурорів звички силового а не правового рішення і підготовки документів.

Останнє редагування: 1 жовтня 2022 04:50:54 від cynic

Напевно тому, що ми ні є північна Корея, а намагаємося бути демократичної державою у якої навіть для відвертих ворогів все рівно повинні бути вжити певні процедури та час...

В Миколаєві Рейкарц кацапи самі розбомбили  [KA]

Напевно тому, що ми ні є північна Корея, а намагаємося бути демократичної державою у якої навіть для відвертих ворогів все рівно повинні бути вжити певні процедури та час...
Світ вже намагався після 14го року і чим закінчилось.
Насправді цього політичного кроку з санкціямі як я зрозумів зажадали почути в госдепі.
Там сказали, ми за крок до визнання кацапіі терористом, а ви навіть формально не можете санкціі оголосити.
Воно не дуже на щось впливає, але ж світ повинен відчувати такі політичнів месіджи що до мордору.

В Миколаєві Рейкарц кацапи самі розбомбили  [KA]

Нє доставайся же ти нікому!  :-)o

А чому на 220 день, а не на 9 році? У нас війна почалась 24.02 ? Добре, що вугіллям не продовжив торгувати.

Закон е про "націоналізацію майна країни окупанта". Прийнятий ще в травні, це починає дурно попахувати.

Може руський бізнес йому обіцял завалить хуйла и не доводить до вчорашнього анексія. Але вони не виконали обіцянки і теперь їх оштрафують як би так сказать

А "Либідь " в Києві чия?  Хто бабакова справи веде?

ПЕТРО ! ПЕТРО ! Тільки ПЕТРО відважно боровся з кацапами !  :lol:  :lol:

Київстар
Альфабанк
Обленерго

санкції це такий механізм який вводиться по наростаючій коли попередній пакет не дає птрібного результату, так якби очевидні речі, а доводиться розжовувати

Що, і проти Абрамовича введуть?

було б бажання, як на початку війни щодо Фірташ а і кацапського бізнесу виробництва будматеріалів, газобетону ніби.
А хбет продовжує бабло стригти? Була тут тема нещодавно.

було б бажання, як на початку війни щодо Фірташ а і кацапського бізнесу виробництва будматеріалів, газобетону ніби.
А хбет продовжує бабло стригти? Була тут тема нещодавно.

І чому попередня влада не ввела санкції проти хбет?

Стрижуть бабло з 2014 року.  :fool:

Кроме прочего, нужно разделять санкции против бизнеса и "законопроєкт про націоналізацію російських активів" ...

І чому попередня влада не ввела санкції проти хбет?

Стрижуть бабло з 2014 року.  :fool:
забудь вже про попередню, зараз четвертий рік поточної йде.

забудь вже про попередню, зараз четвертий рік поточної йде.

Сліфф защітан..  :bueee:

Як жеж забути, якщо секта постійно сере...

Не розумію
Навіщо ставити запитання, відповідь на які тут банять?  :pleasantr:

Не розумію
Навіщо ставити запитання, відповідь на які тут банять?  :pleasantr:

может потому, шо давненько модер не банил толпу фупчегов?  :gigi:
а тут - зашел в тему И ДАВАЙ БАНИТЬ..  :laugh:

так,  ще ранковий туман не розтанув у променях ослабленого осіннього сонця,  а в бані сьогодні вже шестірка відчайдух.  :D   Круто

Смердить кацапами..., бо за 7 місяців війни не спромоглися деокупувати монастирі і лаври.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія