Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим

Re: Крим

В мережі сказали шо ніби там було 6 танків з ремонту.

та нє - пороха із тамбова.
що сі зривають під водов
   
Re: Крим

В мережі сказали шо ніби там було 6 танків з ремонту.

Танки то фуйня, 6 танків хлопці на фронті за добу наклепають. А ось 100 чоловік одним махом на дно опустити, ото реєльно пістець. І ще не просто людей, там же фахівці яких роками треба готувати
   
Re: Крим

Танки то фуйня, 6 танків хлопці на фронті за добу наклепають. А ось 100 чоловік одним махом на дно опустити, ото реєльно пістець. І ще не просто людей, там же фахівці яких роками треба готувати

 + транспортний засіб ліквідували і цим значно погіршили їхню логістику.
   
Re: Крим

+ транспортний засіб ліквідували і цим значно погіршили їхню логістику.

Не просто транспортний засіб, а БДК. А це все менш і менш дає шансів на висадку десанту для штурму Одеси
   
Re: Крим

В мережі сказали шо ніби там було 6 танків з ремонту.

 Якщо там і була бронетехніка, то не лише. Бо, по перше, 6 танків - надто мала вага для повного завантаження даного корабля, по друге - була детонація (вибух) і не лише над водою, але і під, що є більш цікавим.
   
Re: Крим

Не просто транспортний засіб, а БДК. А це все менш і менш дає шансів на висадку десанту для штурму Одеси
Та ну. Якщо воно полізло б до Одеси, то було б ласою ціллю. Знищили б не тільки ВДК, але й десант.
   
Re: Крим

Не просто транспортний засіб, а БДК. А це все менш і менш дає шансів на висадку десанту для штурму Одеси

 Думаю, про Одесу вони вже і не мріють. Їхня мрія - окупувати Авдіївку та утримати окуповані території.
   
Re: Крим

Думаю, про Одесу вони вже і не мріють. Їхня мрія - окупувати Авдіївку та утримати окуповані території.

Ну як же не мріють, Хуйло постійно каже що то «іхнє». Але зрозуміло що куєм по губах тількі, бо Дніпро вони не перейдуть. Вони Ірпень та Оскол не можуть форсувати, який в сраку Дніпро
   
Re: Крим

Кацапи хочуть мішкі з піском прив'язувати до бортів а на мішкі зверху прив'язувати МОНкі.
   
Re: Крим

А вєдь Скабєєва ржала з нашої концепціі «москитного флоту», а воно диви як сталося.
   
Re: Крим
TC

А вєдь Скабєєва ржала з нашої концепціі «москитного флоту», а воно диви як сталося.

Це зовсім інші засоби, а не той "москітний флот".
   
Re: Крим

Кацапи хочуть мішкі з піском прив'язувати до бортів а на мішкі зверху прив'язувати МОНкі.
Толково  (tu)  з таким "бронєпоясом" їх корита і ходити будуть ледве ледве і на курсі хєрово триматись, тож най роблять  (tu)
   
Re: Крим

Кацапи хочуть мішкі з піском прив'язувати до бортів а на мішкі зверху прив'язувати МОНкі.

Xyйня :) мангали треба будувати по борту.
   
Re: Крим
PAL

Xyйня :) мангали треба будувати по борту.

весла, весла потрібні, як на триремах!!!
щоб гребець веслом по дрону уєбать міг!
   
Re: Крим

Толково  (tu)  з таким "бронєпоясом" їх корита і ходити будуть ледве ледве і на курсі хєрово триматись, тож най роблять  (tu)
Ну так... А потім, коли воно буде ледь ворушитися - втопити це ракетою зверху, тим більше що там й дебільного ШІ вистачить  :laugh:
   
Re: Крим
PAL

Ну так... А потім, коли воно буде ледь ворушитися - втопити це ракетою зверху, тим більше що там й дебільного ШІ вистачить  :laugh:

можна знизу
це навіть зручніше
там осадка кільканадцять метрів. Дрон притоплюється на 2-3 метри, стрілкова зброє стає абсолютно неефективною, на глибині у пару метрів ті кулемети навіть китайський стальний лист не прострілять
ну й далі просто бахнуть нижче ватерлініі
Розробки якісь на цю тему вже є, не знаю, чи випробовували вже

   
Re: Крим

Кацапи хочуть мішкі з піском прив'язувати до бортів а на мішкі зверху прив'язувати МОНкі.
воно і так 13-15 вузлів пліве. З мішками воно взагалі тиждень буде з новоросійська у севастополь повзти
   
Re: Крим

Це зовсім інші засоби, а не той "москітний флот".

Концепт той самий, багато маленьких та швидкісних кораблів атакають великі, по типу вовчої стаї. БПА теж саме, тільки безекіпажний. Наші вовченятко підкараулюють, нападають, та загризають жертву
В Чорному Морі завелися українськи вовки, цілі зграї
   
Re: Крим

Мені не подобається назва «Magura”,  я пропоную назву - Морський Вовк. Sea Wolf. І далі модіфікація - Sea Wolf V5
   
Re: Крим

Sea Wolf.

назва використовується  і давно

https://en.wikipedia.org/wiki/Seawolf-class_submarine
   
Re: Крим
TC

Концепт той самий, багато маленьких та швидкісних кораблів атакають великі, по типу вовчої стаї. БПА теж саме, тільки безекіпажний. Наші вовченятко підкараулюють, нападають, та загризають жертву
В Чорному Морі завелися українськи вовки, цілі зграї

Ні. То були кораблі з екіпажем та ніяким озброєнням. Які показали себе ніяк.
   
Re: Крим

назва використовується  і давно

https://en.wikipedia.org/wiki/Seawolf-class_submarine

narval
   
Re: Крим

Мені не подобається назва «Magura”,

мені теж....нарешті зустрів рідну душу - націграммара!
ма- ґура це наша мала гора, річка Буґ - це Бог, скіфи -це сколоти і т.д.
 :malyas:
для дебілів : мій пост -пост  сарказму....
   
Re: Крим

мені теж....нарешті зустрів рідну душу - націграммара!
ма- ґура це наша мала гора, річка Буґ - це Бог, скіфи -це сколоти і т.д.
 :malyas:
для дебілів : мій пост -пост  сарказму....

MAGURA V5 - Maritime Autonomous Guard Unmanned Robotic Apparatus V-типу; також «Маґура»
   
Re: Крим

Получили информацию, что 31 января во время прилёта по командному пункту на аэродроме Бельбек погиб не генерал Александр Татаренко , а его сын, майор, летчик, тоже Александр Татаренко.

А сам генерал вышел в отставку и в настоящее время живёт в Екатеринбурге.

Один из наших источников также сообщил, что Татаренко-младший был замкомандира части, проживал по ул. Симонок на Северной стороне Севастополя, где в основном живут летчики с Бельбека.
   
Re: Крим

Не просто транспортний засіб, а БДК. А це все менш і менш дає шансів на висадку десанту для штурму Одеси

О как надо грузы перевозить!

Учитесь у Штатов

   
Re: Крим

О как надо грузы перевозить!

Учитесь у Штатов

Показати зображення...

та нєєє..
то два корабліка  :)

cvn-75 Труман

Останнє редагування: 16 лютого 2024 18:28:29 від kleynod
   
Re: Крим

та нєєє..
то два корабліка  :)

cvn-75 Труман

Просто створятся
   
Re: Крим

Мені не подобається назва «Magura”,  я пропоную назву - Морський Вовк. Sea Wolf. І далі модіфікація - Sea Wolf V5

тих воовків навіть морських валом
а магура одна - матір слави
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%80_%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0
   
Re: Крим

Та в принципі ясно, куда все буде рухатись...
1. Кацапи організовують бортові вогневі групи, з прожекторами і стрілковкою...
Ну по типу як наші мопеди ганяють...
2. Ми створюємо морські дрони, носії повітряних FPV дронів....
З трьома видами боєприпасів:
- кумулятивні (вражати артустановки, пости управління, рубку)
- осколкові (ганяти вогневі групи, прожектори)
- бризантні (вражати РЛС)
Тактика: підійти десь на 1-2 км, випустити дрони, щоб вони заняли позиції над коритом і потім вже атакувати морськими дронами... якщо з'являються признаки що морські вже засікли, вражати арту та РЛС...
Ну і далі можно передбачити розвиток РЕБ на кораблях, підводні дрони, дрони носії торпед і т.д...
   
Re: Крим

   
Re: Крим

Re: Крим
PAL

   
Re: Крим

   
Re: Крим

   
Re: Крим

   
Re: Крим

   
Re: Крим

О, моей родінє пламєнний прєвєд :D
   
Re: Крим

Хорошо, но мало (с)
   
Re: Крим

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія