Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пардоньтє, а монітори вже знайшли? :S

Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Га?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

трівожна
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Поки тіки три ноутбука знайшлися. Дехто з моїх друзів-порохоботів стверджує, що в сучасному світі це все що потрібно для урядового зв'язку в шифрування БД.
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

а анализы жолтых вод парашенки?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

а анализы жолтых вод парашенки?
Зе знайшов. І випив.
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Про монітори-це чергова брехня.
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Про монітори-це чергова брехня.

Не брехня, попередній злочинний режим вкрав 3 монітори. Задача номер 1 зараз знайти монітори. Ця задача вже у СБУ, можливо, займе перше місце перед діамантовими
   
мовчать зельонi )
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Не брехня, попередній злочинний режим вкрав 3 монітори. Задача номер 1 зараз знайти монітори. Ця задача вже у СБУ, можливо, займе перше місце перед діамантовими

У кого вкрав?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Про монітори-це чергова брехня.
:facepalm:
Є таке українське прислів"я :їм сци в очі, а вони кажуть, що дощ іде.
Порохаботи, це про вас, особливо про тебе, Вольтер. Ну нехай платні б таке писали, але ж ти реальний... :weep:
   
мовчать зельонi )

бо слабаки проти матьорих злодіїв
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

:facepalm:
Є таке українське прислів"я :їм сци в очі, а вони кажуть, що дощ іде.
Порохаботи, це про вас, особливо про тебе, Вольтер. Ну нехай платні б таке писали, але ж ти реальний... :weep:

Справу про "крадіжку" порушено, прихильники певної політсили?
Ну?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

У кого вкрав?

У Зеленського та квартальцев
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Справу про "крадіжку" порушено, прихильники певної політсили?
Ну?
Значить так.
Я не голосувала за Порошенка. Це моє право.
Але я НІКОЛИ не обливала ні його, ні його прихольників говном.
До тебе я взагалі не зверталася.
Яке ти маєш право мене обзивати?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

А є підстави їх шукать? Провели інвентаризацію, виявили нестачу і подали заяву до поліції???
Дякувати Богу Данилюк нарешті своє робоче місце знайшов- і то добре.
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Значить так.
Я не голосувала за Порошенка. Це моє право.
Але я НІКОЛИ не обливала ні його, ні його прихольників говном.
До тебе я взагалі не зверталася.
Яке ти маєш право мене обзивати?

Поясніть недалекому, чим "прихильники певної політсили" образливіше ніж "Порохобот" в персональному звертанні???
Я ненавиджу прихильники певної політсили саме за те, що вони зробили з мене Порохобота(((
   
 :D
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Поясніть недалекому, чим "прихильники певної політсили" образливіше ніж "Порохобот" в персональному звертанні???
Я ненавиджу прихильники певної політсили саме за те, що вони зробили з мене Порохобота(((

Тим більше, шо термін порохобот офіційно підтриманий адміністрацією ресурсу. Отже має симетрично прийняти інший термін і не скиглити
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Про монітори-це чергова брехня.
Вольтер, ти знаєш що таке "золотий дощ"?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Значить так.
Я не голосувала за Порошенка. Це моє право.
Але я НІКОЛИ не обливала ні його, ні його прихольників говном.
До тебе я взагалі не зверталася.
Яке ти маєш право мене обзивати?

Моральне право.
Ви занурили Україну в лайно дуже глибокої кризи, виходячи з ваших шизоїдних хатєлок.
Розумієш, прихильники певної політсили?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Справу про "крадіжку" порушено, прихильники певної політсили?
Ну?

Порушенo, петік, порушенo...   ;)

До речі, главПе факт зникнення серверiв з мониторaми  сам підтвердив, тільки у нього це називається "орендував"  :pooh_lol:
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Порушенo, петік, порушенo...   ;)

До речі, главПе факт зникнення серверiв з мониторaми  сам підтвердив, тільки у нього це називається "орендував"  :pooh_lol:

Схоже порушено не справу, а Ваш зв"язок з реальністю...
Як і в того "чувака", що шукав свого кабінета в АП)))

Доречі, знайшов він своє робоче місце, чи іще по кабінетам і коридорам АП бігає в пошуках?
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Доповідь
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Про монітори-це чергова брехня.
та то прихильники певної політсили тролят
і так будуть поки Зе не зіскоче з наркоти/з посади
недовго лишилось, пахне шинами
   
Баканців спільно з рюзканаівцями розробляють план блокування усіх аеропортів країни, щоб не допустити вивезення цінних моніторів та ТВ-тюнерів за межі країни !!!
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

хто з 2024го ставте лайк :)
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Дійсно! Так що там, га, зебуїни ?
Я пам'ятаю ваші триднні конвульсії тут і стопіцот гілок....Так які результати ваших скавучань ??
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

ну шо, зєбіли? чи неначасі? ;)
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Є таке українське прислів"я :їм сци в очі, а вони кажуть, що дощ іде.
Порохаботи, це про вас, особливо про тебе, Вольтер. Ну нехай платні б таке писали, але ж ти реальний... :weep:

Якщо у тебе немає даних розслідування, то те що ти зараз написав то якась висмоктана з дупи маячня. Тут на форумі бігав цілий натовп навіжених довбнів і рохкали про крадіжку техніки з секреьною інформацією. Час минає, а ніяких підтверджень чомусь немає. Це принаймні дивно, або нічого такого не було, або Зеленський & Cо свідомо покривають злочинців, бо то все трапилось в підконтрольній їм АП.

Останнє редагування: 12 червня 2019 10:38:28 від Raha
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

:facepalm:
Є таке українське прислів"я :їм сци в очі, а вони кажуть, що дощ іде.
Порохаботи, це про вас, особливо про тебе, Вольтер. Ну нехай платні б таке писали, але ж ти реальний... :weep:
Є таке українське прислів'я: плюй йому в очі, а прихильники певної політсили каже-то божа роса
Коли Зебiл аналізи на наркоту здасть???
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Кожен прихильники певної політсили знає шо порох розеткі викручував  :lol:   :facepalm:
Це дніще прихильники певної політсили.
   
є чутки, що монітори вже на кордоні з мадярами .... якщо терміново СБУ не проведе нараду, монітори залишать територію держави
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

 Плюються гівном офшор-мальдівські.
 Плюються на випередження.
 Чи допоможе? ;)
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Петро сказав остаточне прощавай!

   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S
Agh

Справу про "крадіжку" порушено, прихильники певної політсили?
Ну?
Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, розпочали досудове  розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації Президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю.
Кримінальне провадження зареєстровано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 329 Кримінального кодексу України (втрата документів, що містять державну таємницю, що спричинило тяжкі наслідки).
https://dbr.gov.ua/news/dbr-rozslidue-fakt-zniknennya-monitoriv-ta-serveriv-sekretnoi-informacii-z-administracii-prezidenta-ukraini?fbclid=IwAR3Ui7ibY_GfLNNyNKagVDuS6zdcBnIUzXhsCw3hYqHXYPPY-VfrI-GkJcI
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Петро сказав остаточне прощавай!

Показати зображення...

то 3.14здьож. діло було в Житомирі, на площі Корольова. і монітор був не якийсь лохівській ел-джі, а світлодіодний, здоровенний, Житомирського виробництва. куй би його Дон Педро потягнув - ті монітори фурою возять і в розібраному стані  :gigi:
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Петро сказав остатточне прощавай, а прихильники певної політсили трішки призатримались на порозі руского міра.... думають. а може й



Останнє редагування: 12 червня 2019 11:23:39 від Serge_D
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, розпочали досудове  розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації Президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю.
Кримінальне провадження зареєстровано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 329 Кримінального кодексу України (втрата документів, що містять державну таємницю, що спричинило тяжкі наслідки).
https://dbr.gov.ua/news/dbr-rozslidue-fakt-zniknennya-monitoriv-ta-serveriv-sekretnoi-informacii-z-administracii-prezidenta-ukraini?fbclid=IwAR3Ui7ibY_GfLNNyNKagVDuS6zdcBnIUzXhsCw3hYqHXYPPY-VfrI-GkJcI
І де там про "крадіжку"? Тобто слідчим на момент започаткування досудового розслідування вже достеменно було відомо що крадіжки техніки не було.
   
Доречі, я знайшов один сервер, дуже по описам схожий на той, що поцупили із тайної кімнати!
Був на радіобазарі, дивлюсь, а там такий металевий з пластиковими вставками сервер, а поряд кілька моніторів і продавець з великою свинарчуковською мордою!
Прошу врахувати мої покази і долучити їх до справи!
 X(
   
Re: Пардоньтє, а монітори вже знайшли?  :S

Петро сказав остаточне прощавай!
прихильники певної політсили, коли монітори відбереш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія