Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

100 днів Зє

100 днів Зє

Вже вкотре вапрашаю і у людей і у зебуїнів: а чи є якась інформація про ПЛАН !
Що? як и коли збирається робити ото Зє в країні? Всі мовчать - ніхто не знає і не чув ??

   
Re: 100 днів Зє

Всі мовчать - ніхто не знає і не чув ??
Всім просто пофуй.Свого часу у Петра також був  план - "зміни відбуваються  одразу, або не відбуваються ніколи", "потужні реформи з 25-го числа", "руки рубати крадунцям", "навести лад з бурштином за 2 тижні" і решта бла-бла-бла.

Відповідно, навіть якшо в Зелепухи там шось намалюють - все одно фуй  хто повірить. Тим паче кловану вірити ...))) :lol:
   
Re: 100 днів Зє

Так, стоп: яке ще таке вірю-невірю.
Нах сцаря змінили, якщо він нічим від поганого пепєрєдніка не відрізняється ??
І як це - пофую ?? вони ж збиралися міняти країну   - іііііі????
Де план ХОЧА Б ? :)
   
Re: 100 днів Зє

Расслабься.. чо нервная такая. страну будет сдавать кремлю, каломойскому примат возвращать, какие же еще есть варианты   X(
   
Re: 100 днів Зє

Расслабься.. чо нервная такая. страну будет сдавать кремлю, каломойскому примат возвращать, какие же еще есть варианты   X(

Пока что нервный тут ты  - вишь, как смыкаешься  :D
По сути есть что сказать ?
Ты только спокойно так: ссылочку на сайта зебени, можна даже на ФБ.  Ну должен же где-то быть план !?
   
Re: 100 днів Зє

Може Зє чекає, поки в ФБ його фанатики напишуть?.. :shuffle:
"народовладдя" і все таке.
А поки типу "пише народ" серйозні дяді вже реалізують свої плани.)
А Зє ходить на монатіків та відпочиває в колі сім"ї. Від нього більшого, мабуть, і не вимагають.)
   
Re: 100 днів Зє

Нах сцаря змінили, якщо він нічим від поганого пепєрєдніка не відрізняється ??
Відрізняється звичайно, можливо навіть у гірший бік. B-)

І як це - пофую ?? вони ж збиралися міняти країну   - іііііі????
"А  по дороге кормить  никто не обещал" (с)

Де план ХОЧА Б ?
Тримай, я чув шо в гугла якісь проблеми зараз, але все ще знаходить:

https://www.liga.net/politics/interview/danilyuk---plan-100-dney-kadry-ze-problemy-privata-i-rady?fbclid=IwAR1WuM9w-36q65-_fnTmQA8xKYfNvoFSbNujvMWpuxp0PQlKZlzkmk4-geQ
Цитувати
Данилюк - План 100 дней, кадры Зе, проблемы Привата и Рады

П.С. Сам я те не читав, бо не цікаво.

Останнє редагування: 3 червня 2019 11:04:42 від птах Сорока
   
Re: 100 днів Зє

Так, стоп: яке ще таке вірю-невірю.
Нах сцаря змінили, якщо він нічим від поганого пепєрєдніка не відрізняється ??
І як це - пофую ?? вони ж збиралися міняти країну   - іііііі????
Де план ХОЧА Б ? :)

у них план - за 100 днів повністю захопити владу в країні (отримати конституційну або просту більшість у ВР).  А вже потім вони  будуть вирішувати куди нас вести. Хоча по витоках інфи, які вони допускають, "куди йти" і "що робити" вони вже вирішили - побільше продавати медіапродукту в Кацапстан.
   
Re: 100 днів Зє

опять кабачок "узеленского"  :facepalm:

100-ДНЕВНЫЙ ПЛАН ВЛАДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГО

- Прошло три недели после выборов. Чем занят Владимир Зеленский, его команда и лично вы?

- Много всего, но ключевое - разработка плана на первые 100 дней и формирование команды. Я сейчас вовлечен, как в эти вопросы, так и во внешнеполитические: международные встречи и планирование карты визитов президента. Из приятного - отвечаем на поздравления международных лидеров, и это, кстати, занимает много времени.
 

Я бы оценил готовность в 95%. Это документ, в котором пошагово расписано, что именно мы собираемся делать. Хочу подчеркнуть его важность как для внешнего мира, так и для команды. Сейчас многие наши эксперты комментируют планы команды, и появляется ощущение, что мы бежим во всех направлениях.
- Озвучьте программу или, как вы говорите, - приоритеты команды Зеленского.

- Первый - это борьба с коррупцией. У нас есть план по перезапуску антикоррупционных органов. Для этого потребуется ряд законодательных изменений и, соответственно, решений Верховной Рады.

Второй - навести порядок в судебной системе. Сейчас вырабатываем для внесения в парламент конкретные решения, сотрудничаем с общественными организациями, например, с Центром противодействия коррупции. Мы планируем перезапустить набор и аттестацию судей.
 
   
Re: 100 днів Зє
N88

Вже вкотре вапрашаю і у людей і у зебуїнів: а чи є якась інформація про ПЛАН !
Що? як и коли збирається робити ото Зє в країні? Всі мовчать - ніхто не знає і не чув ??

План - веселитися поки не прогнали.
Які виборці - такий і президент.
   
Re: 100 днів Зє

Можно ориентироваться на то, что говорит его окружение

1. Устроить дефолт (Коломойский)

2. Продать лишнее имущество в армии (Апаршин)

3. Помириться с рашкой, потому что войну развязали украинские власти, чтобы обогатиться (какой-то хрен типа шифер)
   
Re: 100 днів Зє

А мені цікаво !

Вау.....да он просто титан и гигант !   ;o

- Третье касается правоохранительных органов. Реформа СБУ и создание Службы финансовых расследований. Последняя заберет часть  функций у СБУ и Нацполиции. Нужно также окончательно ликвидировать Налоговую милицию.

И это все за СТО дней ???
А если не сделает ?
А, ну тогда ответ простой: это вам данилюк на%%дел  :gigi:
   
Re: 100 днів Зє

план поки що пишуть у фейсбуку
   
Re: 100 днів Зє

Пока что нервный тут ты  - вишь, как смыкаешься  :D
По сути есть что сказать ?
Ты только спокойно так: ссылочку на сайта зебени, можна даже на ФБ.  Ну должен же где-то быть план !?

А навіщо вам план?

Вам достатньо що несистемний, новоє літцо. і що ще?

План є у Тимошенко, по всіх напрямках.

https://nku.com.ua/

А лохам головне - АБИНЕЮЛЬКА!



Жеріть тепер, бачили очі, що вибирали. 
Порохатого не пропонувати!   :punish:

 
   
Re: 100 днів Зє

головне - АБИНЕЮЛЬКА!
І правильно!
Краще вже цирковий клован, аніж циркова мавпа   :K
   
Re: 100 днів Зє

Нах сцаря змінили, якщо він нічим від поганого пепєрєдніка не відрізняється ??

це невідомо ще. чим він відрізняється, потерпіть хоча б 100 днів
адже відбувається оскаженілий спротив системи
а змінили, бо папєрєднік остопи..дів до біса
навіть якшо Вова виявиться гіршим за Пєтю, треба було все рівно Пєті дать носаком під сраку!
   
Re: 100 днів Зє

А навіщо вам план?

Вам достатньо що несистемний, новоє літцо. і що ще?

План є у Тимошенко, по всіх напрямках.

https://nku.com.ua/

А лохам головне - АБИНЕЮЛЬКА!



Жеріть тепер, бачили очі, що вибирали. 
Порохатого не пропонувати!   :punish:

ну ви, юльки і лицеміри......  Це ж ви після першого туру виборів всі, 100%, переобулись в зелепуг і почали топити за Зе!....
Та так позеленіли, що навіть позабували про рідну неньку-юльку, до тепер затяті зе!біли.
   
Re: 100 днів Зє

ну ви, юльки і лицеміри......  Це ж ви після першого туру виборів всі, 100%, переобулись в зелепуг і почали топити за Зе!....
Та так позеленіли, що навіть позабували про рідну неньку-юльку, до тепер затяті зе!біли.

Ну ви порохаті,  дебіли!  :fool:

Так і не зрозуміли, що головне було послати на йух Порохатого.

Що і відбулося.   

Чи ти хотів, щоб юльки Порохатого підтримували?   :pooh_lol:
   
Re: 100 днів Зє

це невідомо ще. чим він відрізняється, потерпіть хоча б 100 днів
адже відбувається оскаженілий спротив системи
а змінили, бо папєрєднік остопи..дів до біса
навіть якшо Вова виявиться гіршим за Пєтю, треба було все рівно Пєті дать носаком під сраку!

 :facepalm1:
Назломамє...
   
Re: 100 днів Зє

ну ви, юльки і лицеміри......  Це ж ви після першого туру виборів всі, 100%, переобулись в зелепуг і почали топити за Зе!....
Та так позеленіли, що навіть позабували про рідну неньку-юльку, до тепер затяті зе!біли.

+1 тут 4 місяці такеееее виття зазебіла стояло від жульків - аж вуха закладало! Про мамку геть забули !
   
Re: 100 днів Зє

:facepalm1:
Назломамє...

Да!
і щодо - виявиться гіршим
це якшо Пєтю не зачмирять всіма доступними способами - тоді Вова стане точно гіршим
а так - куди вже...
   
Re: 100 днів Зє

Розберемо перший пункт фантазій "Узеленсього":
- Первый - это борьба с коррупцией. У нас есть план по перезапуску антикоррупционных органов. Для этого потребуется ряд законодательных изменений и, соответственно, решений Верховной Рады.

Чи не здається вам, паневе, що він містить, м'яко  кажучи, взаємовиключні положення ?  :gigi:
   
Re: 100 днів Зє

Да!
і щодо - виявиться гіршим
це якшо Пєтю не зачмирять всіма доступними способами - тоді Вова стане точно гіршим
а так - куди вже...

Пєрєвєді (с)
   
Re: 100 днів Зє

Костюк: вся тактика команди Зеленського – це дикий, абсолютно безвідповідальний популізм
Опубліковано: Андрій Петренко  в Авторські статті 26.05.2019

Вся тактика команди Зеленського – це дикий, охлократичний, абсолютно безвідповідальний популізм, замаскований байками про пряме народовладдя, смартфонах, дронах. І ця тактика керується з Москви. Там прекрасно розуміють, щоб досягти своєї мети, потрібно позбавити авторитету органів державного управління. Наводячи подібну аналогію: організувати бунт тіла проти власної голови. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, що в Москві чудово розуміють, щоб досягти своєї мети потрібно вчасно і вміло організувати охлократичної референдум, опитування, соцопитування – назва насправді неважливо. Обиватель в масі своїй не має політичного мислення, живе одним днем. Приймати рішення охлократичним голосуванням – все одно що думати не головою, а іншими частинами тіла.

За словами Костюка, інші частини тіла, руки, ноги, дуже важливі для існування організму. Виконують властиві їм функції. Але думати все ж потрібно головою. Демократія насправді означає хороший чіткий зворотний зв’язок між усіма органами тіла і центром прийняття рішень – головою.https://uagolos.com/kostuk-vsia-taktika-komandi-zelenskogo-ce-dikii-ohlokratichnoi-absolutno-bezvidpovidalnii-popylizm/
   
Re: 100 днів Зє

Пєрєвєді (с)

Пєтю треба посадить з конфіскацією, показово, відкрито, щоб всі бачили
але ще краще розстрілять як державного злочинця

а то воно преться в "батьки" нації
як випреться, я перший скажу Вова - козьол!
   
Re: 100 днів Зє

Вже вкотре вапрашаю і у людей і у зебуїнів: а чи є якась інформація про ПЛАН !
Що? як и коли збирається робити ото Зє в країні? Всі мовчать - ніхто не знає і не чув ??

Звичайно є , план можна звіряти на сайтах: афіша.юа, концерт.юа, ЯкНіфігаНеРобитиТаП оливатиЗолотимДощем Баранів.юа
   
Re: 100 днів Зє

Пєтю треба посадить з конфіскацією, показово, відкрито, щоб всі бачили
але ще краще розстрілять як державного злочинця

а то воно преться в "батьки" нації
як випреться, я перший скажу Вова - козьол!

О хосспидя....ветка про вазєліна....
Тобто основна задача зє - мстіть, мстіть і мстіть ? Ну бєня так і обіцяв....
А мене, розумієте, країна цікавить.
Зебуін планує в ній щось робити ? Ну крім "рефармировать" корупцію за 100 днів за допомогою законів, які повинна прийняти розігнана Рада ?

Останнє редагування: 3 червня 2019 11:26:18 від Бяка
   
Re: 100 днів Зє

О хосспидя....ветка про вазєліна....

а я вам про кого?
Вова повинен посадити Петра! оце і є план (як на мене)
Крапка!
   
Re: 100 днів Зє

О хосспидя....ветка про вазєліна....
Тобто основна задача зє - мстіть, мстіть і мстіть ? Ну бєня так і обіцяв....
А мене, розумієте, країна цікавить.
Зебуін планує в ній щось робити ? Ну крім "рефармировать" корупцію за 100 днів за допомогою законів, які повинна прийняти розігнана Рада ?

а, он ви про шо, болить вам, розумію
хоча й не схоже
бо ви надто сильно ненавидите нового президента, хоча ще немає за шо
так шо не вірю

а мені не болить, відболіло вже...

   
Re: 100 днів Зє

а, он ви про шо, болить вам, розумію
хоча й не схоже
бо ви надто сильно ненавидите нового президента, хоча ще немає за шо
так шо не вірю

а мені не болить, відболіло вже...


В  якому діапазоні співаєте ? сопрано, мецо-сопрано або альт ?

   
Re: 100 днів Зє

Цуко.... :facepalm1:   :facepalm:
Интервью дано 13.05.2019, Карл !!!!!!


- Какие еще инициативы в "100 днях"? Хотя бы перечислите без подробностей.

- Есть еще много новаторских идей. Например, как будет работать Администрация президента. И другие инициативы. Но сейчас еще неподходящее время их раскрывать.

 
   
Re: 100 днів Зє

а я вам про кого?
Вова повинен посадити Петра! оце і є план (як на мене)
Крапка!

И все ??  8-:
   
Re: 100 днів Зє

Вже вкотре вапрашаю і у людей і у зебуїнів: а чи є якась інформація про ПЛАН !
Що? як и коли збирається робити ото Зє в країні? Всі мовчать - ніхто не знає і не чув ??

про план посещения концертов?
   
Re: 100 днів Зє

И все ??  8-:

цього цілком досить
це стало б потужним руйнівним сигналом для системи взаємопов'язаних старих кадрів
а якби цей тренд продовжити на ВСІХ попередників  - то взагалі було суперово!
а якби ще й Ахмєтова запроторили - м-м-м...

запам'ятайте - тільки тоді матимемо надію на позитивні зміни в країні, за яку вам так болить, коли оцих двох кадрів, Пєтю і Ріната, посадать
тільки тоді!
   
Re: 100 днів Зє

- Какие еще инициативы в "100 днях"? Хотя бы перечислите без подробностей.

Чого ти нас питаєш?  :-o
Тут якраз зелепухофанів меншість, а якшо відкинути ситуативних макаківців та просто хронічних антипетрівців, то й взагалі лишиться трохи більше аніж ніфуя.

Крім того, усі ж в курсі, що справжній план Зелепухи  - все зляти Хуйлу, віддати Бені Привата й Укрнафту та замутити дефолт, а на додачу ще й повідміняти мовні закони.  То яка тобі тоді різниця, якими  папірцями це прикриють? Скажи ще, що ти уважно вивчаєш програми кандидатів, які чіпляють на виборчих дільницях )))

Останнє редагування: 3 червня 2019 11:39:56 від птах Сорока
   
Re: 100 днів Зє

про план посещения концертов?

И Вы туда же  :(  Несерьезные вы люди !
   
Re: 100 днів Зє

а чи є якась інформація про ПЛАН !

Сходи сьогодні на ґанок АП о 13-00 і запитай. Вхід вільний.
   
Re: 100 днів Зє

Чого ти нас питаєш?  :-o
Тут якраз зелепухофанів меншість, а якшо відкинути ситуативних макаківців та просто хронічних антипетрівців, то й взагалі лишиться трохи більше аніж ніфуя.

Крім того, усі ж в курсі, що справжній план Зелепухи  - все зляти Хуйлу, віддати Бені Привата й Укрнафту та замутити дефолт, а на додачу ще й повідміняти мовні закони.  То яка тобі тоді різниця, якими  папірцями це прикриють? Скажи ще, що ти уважно вивчаєш програми кандидатів, які чіпляють на виборчих дільницях )))

Так я ось якраз хотіла почати.... 8-)
   
Re: 100 днів Зє

Сходи сьогодні на ґанок АП о 13-00 і запитай. Вхід вільний.

А що буде о 13-00 в АП ?
І потім - де зараз АП: на Банковій чи в Парковому ?
   
Re: 100 днів Зє

Так я ось якраз хотіла почати....
Якісь в тебе бажання збочені, читати фейкову туфту різноманітну.
Я от не те що не читав, але навіть інавгурацію спеціально не дивився.  :lol: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія