Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чорний лебідь 2 або друга частина)

Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Пан антік зразу просьок як то кажуть фішку такого передового виробництва і зробив висновок)

«Все у нас робиться через анальний отвір»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Пан антік будучі досвідченим працівником весь час хотів внедрити нові технології але зтикався з байдужістю керівництва - ось деякі з них)

«Запропонував менеджеру внести іноземні плетені дивани, столи та крісла, котрі пиляться на складі, в каталог. Переконував, що на кожний товар знайдеться покупець. У відповідь почув несмішливо:
- А ти знаєш їхню ціну? Вони коштують втричі дорожче звичайних меблів. Хто їх купить?»

«Іншим разом запропонував представнику адміністрації для збільшення корисної площі складу зробити вздовж стін другий ярус й розмістити там дорогі дивани та стільці. У відповідь почув іронічне: "Хто цим буде займатись?"»

«Написав рацпропозицію із 11 пунктів. Пропонував прибрати територію, вивезти металобрухт, пошити працівникам спецодяг, придбати по сусідству у військових польову кухню й годувати працівників. Пропонував також побудувати теплицю - умови є. Серед іншого пропонував звернути увагу на кричуще нехтування протипожежною безпекою. Нуль емоцій!»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Пан антік будучі досвідченим працівником весь час хотів внедрити нові технології але зтикався з байдужістю керівництва - ось деякі з них)

«Запропонував менеджеру внести іноземні плетені дивани, столи та крісла, котрі пиляться на складі, в каталог. Переконував, що на кожний товар знайдеться покупець. У відповідь почув несмішливо:
- А ти знаєш їхню ціну? Вони коштують втричі дорожче звичайних меблів. Хто їх купить?»

«Іншим разом запропонував представнику адміністрації для збільшення корисної площі складу зробити вздовж стін другий ярус й розмістити там дорогі дивани та стільці. У відповідь почув іронічне: "Хто цим буде займатись?"»

«Написав рацпропозицію із 11 пунктів. Пропонував прибрати територію, вивезти металобрухт, пошити працівникам спецодяг, придбати по сусідству у військових польову кухню й годувати працівників. Пропонував також побудувати теплицю - умови є. Серед іншого пропонував звернути увагу на кричуще нехтування протипожежною безпекою. Нуль емоцій!»

Чому його не прибили?
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Пан антік зразу просьок як то кажуть фішку такого передового виробництва і зробив висновок)

«Все у нас робиться через анальний отвір»

   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Але все було не так сумно бо попереду майоріла річна премія)

«в переддень Нового року кожного, хто пропрацював більше року адміністрація нагороджувала пляшкою шампанського та солодощами.»

Така щедрість керівництва не могла закінчитись інакше)

« після отримання подарунків працівники влаштували в цеху п'янку, пообливали стіни шампанським, насмітили. .»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Чому його не прибили?
Ти б бив напівлису істоту без селезінки?)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Але все було не так сумно бо попереду майоріла річна премія)

«в переддень Нового року кожного, хто пропрацював більше року адміністрація нагороджувала пляшкою шампанського та солодощами.»

Така щедрість керівництва не могла закінчитись інакше)

« після отримання подарунків працівники влаштували в цеху п'янку, пообливали стіни шампанським, насмітили. .»

Ну хоч не наригали
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Ти б бив напівлису істоту без селезінки?)

А нащо він її пропив
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Ну хоч не наригали

Та з пляшки щампаньського тяжко ригать, хоча якщо бурячихою доганялись, то нє вапрос
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Незважаючи на фігову свідомість робітників фабрики а саме:
« пияцтво на робочому місці, прогули, запізнення, брак, неекономне використання матеріалів, електроенергії, антисанітарія в роздягальні, на робочому місці»
Пан антік і тут зміг знайти вигоду)
« Не терплю безгосподарності отож збирав на території та в цехах загублені цвяхи, болти та шурупи. Хай краще мені послужить, ніж має пропасти..»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

А нащо він її пропив
Хотів продати нирку але зрукожопив як обично)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Незважаючи на фігову свідомість робітників фабрики а саме:
« пияцтво на робочому місці, прогули, запізнення, брак, неекономне використання матеріалів, електроенергії, антисанітарія в роздягальні, на робочому місці»
Пан антік і тут зміг знайти вигоду)
« Не терплю безгосподарності отож збирав на території та в цехах загублені цвяхи, болти та шурупи. Хай краще мені послужить, ніж має пропасти..»

Йому траба було магніт мощний до сраки прикрутить, не треба було б болти збирать, вони б самі в сраку клеїлись
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Поява пана антіка на підприємстві не могла не мати наслідків)

«Вогонь, на щастя, спалахнув вранці, коли один із робітників прийшов на роботу. Здійняв ґвалт. Мама власниці вибігла в нічній сорочці та капцях й кинулась до сусідів просити допомоги. Ті ніяк не зреагували. Вибіг батько й вони спільними зусиллями загасити займання.
Біда не ходить одна - невдовзі прорвало трубу й підвал залило водою.«
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Як то кажуть - прийшла біда - зови колдуна)
Все по стандартам iso 9001)

“”Наляканий такими нашестям неприємностей батько господаря запросив священика освятити фабрику. Священик освячував приміщення а тим часом більшість робітників іронічно коментували це дійство. Я був присутній в цеху й став благоговійно під краплі свяченої води. Коли священик пройшов, молодий робітник скрутив й ткнув йому вслід дулю.”
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Як то кажуть - прийшла біда - зови колдуна)
Все по стандартам iso 9001)

“”Наляканий такими нашестям неприємностей батько господаря запросив священика освятити фабрику. Священик освячував приміщення а тим часом більшість робітників іронічно коментували це дійство. Я був присутній в цеху й став благоговійно під краплі свяченої води. Коли священик пройшов, молодий робітник скрутив й ткнув йому вслід дулю.”
Який цинізм!
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Власник кріпосного антіка тобто фабрики знав не лише кнут але й пряник)

«Власник меблевоза привіз розфасований у літрові пляшки коньяк й став продавати усім бажаючим. Робітники відразу провели дегустацію й ходили досить веселі, збуджені. У той час майстру цеху корпусних меблів на очі потрапила працівниця, котра раніше зірвала їхню спробу викрасти кухонний куточок та рулон поролону. Що у тверезого на думці, те в п'яного на язиці, отож той спересердя обізвав кривдницю Іудою. Зав'язалась суперечка, котра швидко переросла у сварку. Віктор серед іншого ляпнув: "Та нехай за той твій гріх розплатяться твої діти!" Прокляття дітей зачепило Тамару за живе й та побігла до власниці фабрики "здавати" свого кривдника. Невдовзі Віктор був викликаний в кабінет й звільнений формально за п'янку на роботі - інформатори у нас завжди цінніші за сумлінних працівників..»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

“... Коли священик пройшов, молодий робітник скрутив й ткнув йому вслід дулю.”
отаке! знов треба переосвячувати!!
а якби дулю не скрутив то рбітники пили б чай замість буряківки і не смітили на підлогу!
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Який цинізм!
Не кажи - 300 років тому за таке неподобство його б спалили на кострі)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

отаке! знов треба переосвячувати!!
а якби дулю не скрутив то рбітники пили б чай замість буряківки і не смітили на підлогу!
Так - процедура ритуалу повинна виконуватись без косяків)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

пане літературний критик, а чи часом не купив тебе п. antik з метою таким ексцентричним спосібом популяризувати його твір, який з його слів не заходить малочисельним бібліофілам? І чи не бухло на сто баксів стало платнею за цю твою титанічну працю?  Ні?   Ну  якщо ні, це було просто бажання вбити вільний час, який ти не можеш конвертувати у гроші, то ось тобі ще один опус, правда ще не завершений,   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135187.0 Цікаво було б почитати критичні зауваженя не тільки на твір але й його автора.     :)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Фабрика по стандартам iso 9001 не могла не мати деякі вади, на які антік звернув увагу)

« Вантажник Василь мусив лягти на операцію - за рік важкої праці заробив грижу.»

« Бачив скупі сльози декорщика Анатолія, котрий був майстром виготовляти різьблені меблі.  Виявилося, що його викликала власниця фабрики й заявила: "Ти виготовив чотири столи. За два отримаєш гроші зараз, а за інші заплачу, коли вони продадуться...»

«За 5 місяців на фабриці помінялось 5 поролонщиць. Звільнялись відразу після отримання зарплати - ніхто не хотів різати поролон за 10 гривень в день.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

пане літературний критик, а чи часом не купив тебе п. antik з метою таким ексцентричним спосібом популяризувати його твір, який з його слів не заходить малочисельним бібліофілам? І чи не бухло на сто баксів стало платнею за цю твою титанічну працю?  Ні?   Ну  якщо ні, це було просто бажання вбити вільний час, який ти не можеш конвертувати у гроші, то ось тобі ще один опус, правда ще не завершений,   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135187.0 Цікаво було б почитати критичні зауваженя не тільки на твір але й його автора.     :)
Я в день заробляю більше ніж пан антік за рік - мною рухає цікавість до психіатрії і купа вільного часу)
Буде натхнення - подивлюся)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Незважаючи на присутність антіка, фабрика таки відпускала пристойний товар)

«Меблі виходять із воріт фабрики гарні - вироблені каркаси працівники покривають добірним матом та польськими тканинами й завдяки останній обставині наші меблі набувають більш-менш пристойного вигляду.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

...ось тобі ще один опус, правда ще не завершений,   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135187.0
там значно цікавіше і позитивніше.
sex drugs and rock-n-roll
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Поштовхом для антіка став корпоратив керівництва фабрики, або «на єго мєстє должен бить я»)

«Ми ту гулянку спостерігали, обговорювали але слини не ковтали тому, що розуміли: вони нас зневажають. А як інакше можна відноситись до черні, котра погоджується день горбатитись за 24 гривні? Та я й сам себе ненавидів за те, що до сивини дожив а достойного місця на соціально-політичній піраміді так й не зайняв…»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Антік мріє про власний бізнес але розуміє що то марна справа)

«Здавалося б і я, маючи сотні тисяч доларів, міг би відкрити гуртовою, привозити із Польщі тканини, обладнання та фарнітуру й у нас продавати. Та не все так просто. Потрібно ще знати де купити тканини, обладнання по цінах виробника, як те все документально так оформити, щоб менше за розмитнення платити, як заховати контрабанду та кому й скільки заплатити, щоб провезти через митницю. Скрізь знайомства потрібні, блат, вміння давати хабарі і... прихильність долі. Щось не врахуєш - конфіскують на митниці, дома "кинуть", задушать податками, перевірками...»

« Ось я, здавалось би, ніби не дурний чоловік а працюю різноробочим. А чи міг би бути на тій або подібній фабриці управлінцем і, що логічно, із такими людьми пиячити? Справа в тому, що кожен господар підбирає команду в першу чергу із своїх родичів та знайомих під свій характер, стиль мислення та поведінки. Не вписався б я в той стиль керівництва та поведінки.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Як пан антік наіхав на хазяйку фабрики і що з того вийшло)

«Фабрикою володіє молода жінка, котра в дочки мені годиться. Одягнена по моді, золотий хрестик сяє на грудях - в Бога вірить, значить.»

«-Ви одурюєте державу й людей!
-Не подобається - будемо прощатись!
- Попрощаємось в кабінеті прокурора - є в мене там впливові зв'язки!
На мій подив власницю фабрики не злякала погроза. А, може й, справді, поскаржитися?»

   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Тяжко важко але гроші наш герой заробив)

«За 11 робочих днів отримав 264 гривні й не знав плакати чи сміятися. Сумно стало: все свідоме життя, намагався словом та ділом змінити світ, бився головою об стіну а, в результаті… із однієї тюремної камери потрапляю в іншу.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Як пан антік чесно хотів заволодіти матеріалом з виробництва або ранком гроші- ввечорі стільці)

«Серед металобрухту помітив шматок металічних дверей, котрий за розмірами міг слугувати люком для погреба. Звернувся до службовця із пропозицію продати мені той шмат металу. Той мені повчально: "Це діловий метал. Ми його продаємо забудовникам по 2,50 за кілограм".
Прикинули на око й зійшлися на тому, що той шмат металу важить, як пудова гиря. Я піднявся в кабінет й попрохав службовця виписати мені пропуск на прохідну, а гроші нехай вирахують із зарплати. Службовець пояснив, що метал продається тільки за готівку. Сумно стало: працюю часто за двох і за 5 місяців праці навіть не заслужив в подяку пуд металобрухту. На той шмат металу мені доведеться півтора дні важко працювати...»

Цього пан антік стерпіти не зміг і тому

« Із меблевої фабрики звільнився на початку квітня.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Стара людина, може йому погано, а очевидно ж шо погано,  нашли з кого стібатися
він прагнув слави,шукав її пробував розкрутитися а розкуртився тільки на кладку плитки у своїх тюремників. сумно і жаль до певної міри і вона кінчилася коли він став "стокгольмським" оправдовувачем діянь своїх казематських смотрєл. а огиде виникла з його деградацією до рівня раба вже тут під час війни.
 Він хотів слави чорновога,горинів ,григоренка але виявилося що слава приходить не по вказівці і не так як хоче той чи інший персонаж. вона прихождить сама коли треба. антик то не переніс і скотився до підтирача кацапських дій.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

При всій повазі ти щось забагато зробив йому уваги
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

При всій повазі ти щось забагато зробив йому уваги
Насправді це увага на десь до пʼятої частини дописувачів форуму - вони від антіка не дуже відрізняються - зубожіння, хуйові гени, конспірологія, зрадойобство  - колективний антік форуму бере витоки саме з цього полулисого персонажу)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

При всій повазі ти щось забагато зробив йому уваги
якщо це до мене то мені його в душі жаль,бо це не його вина в молодості попасти в таку халепу. але тепер це його "тягар каїна",який вже цілком на його совісті.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Він хотів слави чорновога,горинів ,григоренка але виявилося що слава приходить не по вказівці і не так як хоче той чи інший персонаж. вона прихождить сама коли треба. антик то не переніс і скотився до підтирача кацапських дій.

Чорноволи, горині, григоренки не ЗАПИТУВАЛИ, чи вони комусь цікаві, а ГОВОРИЛИ і ДІЯЛИ!
Не вдавалися в забобони і мракобісся, а вірили в Божу поміч і перемогу України.
Тому він ними не став і не стане.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Антологія старого дурня-ледаря :facepalm:
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
HSM

Привіт курятник !
Ого , та ти цього анальника  просто
Расчеловєчеваєш
Бля , ну в табє й терпець
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

якщо це до мене то мені його в душі жаль,бо це не його вина в молодості попасти в таку халепу. але тепер це його "тягар каїна",який вже цілком на його совісті.
Ти брат антіка? Чи ви сиділи разом?)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Привіт курятник !
Ого , та ти цього анальника  просто
Расчеловєчеваєш
Бля , ну в табє й терпець
Привіт сусід, не їж жовтий сніг)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
HSM

Привіт сусід, не їж жовтий сніг)
ну , не знаю  в нас снігу не є
навіть в лісі
в тебе ж теж поряд мій ліс
нє ?
я не знав що ти сніг їсиш
облиш цю справу , пий воду
до речі , як у нас  в народі сусідній Гоголів називають ? 
маєш знати
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Давай ще
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія