Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киевские педагоги :malyas:

Re: Киевские педагоги  :malyas:

вы вот говорите про учителя....

а вспомните ту медсестру харьковскую...добив авшую..людей в харькове.
ну что Вы, это же наши бедные, несчастные, малооплачиваемые учителя и медики

их принято жалеть и прощать
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

В школу, де вчились мої діти, а тепер вчиться онук, в 2010 році прийшла нова директор, з Донецька і привела з собою групу вчителів.
Школа українська

Багато вчителів активно ватні

Хоча офіційно все як має бути - гімн і прапори на свята, вже дві меморіальні дошки на школі - загиблі вояки, що вчились в ній.

Що і як вони говорять учням, не відомо. Діти, особливо підлітки, не дуже розповідають батькам про те, що відбувається на уроках

Отой історик точно подавав матеріал з підручника з власними коментарями, а хтось з учнів розповів батькам? Ні. І не розказують ніколи, бо то діти.

Багато в Києві вати. І не лише старі коммі та пенси чи переселенці. В нашому будинку 80 квартир. Десь біля 20 сімей ватанів, з них 5-7 ще й активні. Народились і живуть в Києві і вата ватою. 
Перевиховать їх неможливо. Просто треба створювати умови, при яких вони не зможуть нав'язати нам свій вибір, свою ідеологію. Переводити їх в маргінес, де їм і місце
Як то не говорять? Не говорять якісь більш особисті речі, а такі штуки б розказували на ура
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Это с детьми. А в глаза задать солдату вопросы она смогла бы? Врет парень.

Коли ти брешешь, нічто ж про це не каже.
А ти багато перекручуешь. Дуже помітно.
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

вы даже не представляете сколько уипанов коммунистов  например вылезло бы если бы раша армия двигалась бы к Киеву.

правда как по мне то их на в таком случае просто резать...
ибо донецк уже показал что эти ушлёпки делают с украинцами.

В Донецкой и Луганской областях произошел самый настоящий этноцид украинцев.

Почему об это Порох и другие не орут в ООН? Может потому что сами "Вальцманы-Гройсманы" и 1000000 украинских беженцев никого не парит?
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Ну извините... Я дже не думал шо в Киеве может быть такя срань...

В Киеве полно открытых ватников, которые даже не скрывают своих мыслей. И никто им ебало не набьет - демократия-с.

Но таких надо брать "карандаш", если Путькин попрет на Киев - таких надо кончать первыми. Чтобы потом в спину никто не стрелял.
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

В пятницу, в День Соборности, в Кишене, в центре Киева в полном магазине людей я обратила внимание на мужика с мальчиком. На мальчике была шапка с крупной надписью "Россия" и триколором сбоку. Моё возмущение НИКТО из окружающих не поддержал. Всем все равно. Я конечно высказала своё фе гражданам не словянской внешности на счёт позорной шапки с триколором. Папаша надел на ребёнка капюшон, но флаг России был виден все равно. Я пошла к мужчине, который при входе в Кишеню собирал помощь солдатам. На мой вопрос " Вы видели двух чурок в шапке с триколором?", волонтёр ответил :" видел, И что? Это провокаторы!, мы же укрАинцы мирные и толерантные"....ипать колотить...Вот он стоит и собирает помощь солдатам, а мы все мирные и толерантные, а уроды не боятся носить вражеские флаги на себе в столице хунты.
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Вы можете опровергнуть? Я был в это время в городе. А вы? Я и сейчас скажу, что погибших было больше официальной цифры. В разы.

могили де загиблих  більше в рази чим офіційно? Чому родичи більше чим офіційних загиблих мовчать?
Фото де? Нащо свій тупізм знову відроджувати?
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Ну извините... Я дже не думал шо в Киеве может быть такя срань...

знову повилазили, бо відчувають безкарність
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

не боятся носить вражеские флаги на себе в столице хунты


Хунта повинна бути хунтою...
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Коли ти брешешь, нічто ж про це не каже.
А ти багато перекручуешь. Дуже помітно.
Перекручивать это не соглашаться с общефуповской точкой зрения? Не сливаться в едином порыве патриотического экстаза?)))
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

А не пистит ли он?
:fool:
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

могили де загиблих  більше в рази чим офіційно? Чому родичи більше чим офіційних загиблих мовчать?
Фото де? Нащо свій тупізм знову відроджувати?
Боюсь вы плохо себе представляете события мая-июня 2014.  Вам нравится официальная версия? Да пожалуйста!! Куда пойдут жаловаться родственники погибших "сепаратистов"? В СБУ или МВД?

Ладно. Оставайтесь при своём мнении. Но вспомните сколько раз Лысенко говорил что потерь нет, а пацанов в этот день убивали.
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Ну извините... Я дже не думал шо в Киеве может быть такя срань...

Я недавно лежав з пневмонією в одній палаті з такими
У мужика дочка та зять в АТО, а він несе ватну пургу про те, що США ж були проти  того , щоб СРСР розмістив ракети з ядерними боєголовками на Кубі- то чого Росії не можна захопити Крим? Або- "треба, щоб США боялись Росію, а не навпаки"
Реальний дурдом. Між іншим, україномовний
Інший колега ( лежали втрьох ), "афганець", крім Афганістану був у Іраці, вже в складі українського контингенту- під час всіх цих подій пішов у військкомат добровольцем, щоб воювати з росіянами ( але його чомусь не взяли, як і багатьох інших). Скажете, патріот? Ні, ватник. Але специфічний- поєднує одне з іншим. Любов до Раші, ненависть до США та почуття обов'язку, раз він давав присягу Україні. І такої нелогічної херні повно скрізь
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Чому я називаю його ватою? А він почав свої виступи з того, що доводив, що то не РФ порушила БМ, а США
І це був лише початок того маразму, який мені прийшлось від нього вислухати.
П.С. Як ви всі мусили зрозуміти- це була "терапія", а не "психушка"
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Мужик, до речі, працює в школі воєнруком , жінка-росіянка працює в тій же школі істориком.
Один з його перлів- що в Україні постійно переписуються підручники з історії
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Я недавно лежав з пневмонією в одній палаті з такими
У мужика дочка та зять в АТО, а він несе ватну пургу про те, що США ж були проти  того , щоб СРСР розмістив ракети з ядерними боєголовками на Кубі- то чого Росії не можна захопити Крим? Або- "треба, щоб США боялись Росію, а не навпаки"
Реальний дурдом. Між іншим, україномовний
Інший колега ( лежали втрьох ), "афганець", крім Афганістану був у Іраці, вже в складі українського контингенту- під час всіх цих подій пішов у військкомат добровольцем, щоб воювати з росіянами ( але його чомусь не взяли, як і багатьох інших). Скажете, патріот? Ні, ватник. Але специфічний- поєднує одне з іншим. Любов до Раші, ненависть до США та почуття обов'язку, раз він давав присягу Україні. І такої нелогічної херні повно скрізь
Про кашу можешь мне не рассказывать. Я её наблюдаю постоянно. А как быть с элементарным воспитанием? С  уважением?
Я так понял в Киеве отдела по борьбе с сепаратизмом нет?
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Про кашу можешь мне не рассказывать. Я её наблюдаю постоянно. А как быть с элементарным воспитанием? С  уважением?
Я так понял в Киеве отдела по борьбе с сепаратизмом нет?

Ну, в першому наближенні вони досить виховані люди, які можуть ставитись до інших з повагою
Проблема лише з кашею
Щодо відділів- то не до мене. До того ж, я розказував не про Київ - Полтава
Воєнрук, як і я, полтавський, Хренюк ( таке в людини західноукраїнське прізвище, але "бандер" ненавидить ) в загалі пройшов довгий шлях. Його фізичні батьки - дійсно західноукраїнці, але спершу він попав до дніпропетровського "детдому", потім його всиновили десь у Донбасі. Коли він розказував, що його дід в дитинстві казав, що всі воювали 5 років, а він - 7, "бандер" по лісам ловив ( а він як автомат, міг одне й те ж говорити по декілька разів, наче хтось кнопку в нього натискав)- я взагалі губився, якого діда він мав на увазі
В будівництві зайнятий, в Росії він свого часу заробив досить багато грошей. До речі, освіта в нього вища- перед випискою з'ясувалось, коли почав обдзвонювати своїх однокашників. Почуття гумору теж є- я йому кажу: що ж це виходить, дід твій "бандер" по лісам ловив, а дочка з зятем ловить "лугандонів", твоїх однодумців? В результаті що маємо? Що в вашій сім'ї весь час кого ловлять, це у вас що- спадкове? Тепер твоїм правнукам твій зять буде розказувати про свою контузію та ненавидіти донбасян, як твій дід бандер? Сміявся та казав, що ще невідомо, чим закінчиться, може , будуть розказувати інші історії
   
Re: Киевские педагоги  :malyas:

Я думаю нам потрібно гестапо щоб ганяти ватну мерзоту
(tu)  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія